Vraag me nu af hoevaak dit eigenlijk eerder is gebeurd, iedereen na zes wedstrijden op gelijke punten. Gaat nergens over.quote:
Volgens mij is het uniek.quote:Op donderdag 3 november 2022 20:59 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Vraag me nu af hoevaak dit eigenlijk eerder is gebeurd, iedereen na zes wedstrijden op gelijke punten. Gaat nergens over.
Allemaal dankzij Louisquote:Op donderdag 3 november 2022 21:03 schreef Kerftminister het volgende:
Bijlow man of the match trouwens, was echt fenomenaal.
Zou Bijlow dan toch eerste keeper worden bij Oranje?quote:Op donderdag 3 november 2022 21:03 schreef Kerftminister het volgende:
Bijlow man of the match trouwens, was echt fenomenaal.
Louis is zo'n oppernarcist die zijn ongelijk niet wil toegeven dat ik hem er wel voor aan zie hem alsnog gewoon thuis te laten. Of hij neemt hem gewoon mee en gaat met de eer lopen strijken over zijn goede vorm.quote:Op donderdag 3 november 2022 21:04 schreef Immerdebestebob het volgende:
Bijlow man of the match trouwens, was echt fenomenaal.
Zou Bijlow dan toch eerste keeper worden bij Oranje?
https://www.fr12.nl/nieuw(...)-in-de-europa-leaguequote:Elke overwinning in de groepsfase leverde Feyenoord 630 duizend euro op, terwijl het na een gelijkspel 210 duizend euro mocht bijschrijven. De Rotterdammers wonnen twee keer en speelden twee keer gelijk, waardoor Feyenoord in de groepsfase alleen al 1.680.000 euro verdiende. Omdat de ploeg van Arne Slot als eerste is geëindigd, krijgt het nog eens 1,1 miljoen euro van de UEFA.
Bijlow, Pasveer, Noppert, Flekken? En dan geen verongelijkte hond Cillissen?quote:Op donderdag 3 november 2022 21:06 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Louis is zo'n oppernarcist die zijn ongelijk niet wil toegeven dat ik hem er wel voor aan zie hem alsnog gewoon thuis te laten. Of hij neemt hem gewoon mee en gaat met de eer lopen strijken over zijn goede vorm.
Hij was echt goed.quote:Op donderdag 3 november 2022 21:03 schreef Kerftminister het volgende:
Bijlow man of the match trouwens, was echt fenomenaal.
Grijpstuivers. Ajax is uitgeschakeld in de CL en pakt bijna 50 miljoen.quote:Op donderdag 3 november 2022 21:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.fr12.nl/nieuw(...)-in-de-europa-league
OH ARNE.
Tijd voor Feyenoord City @KingRolandquote:Op donderdag 3 november 2022 21:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.fr12.nl/nieuw(...)-in-de-europa-league
OH ARNE.
De nieuwe nummer zes is ook binnen.quote:Op donderdag 3 november 2022 21:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.fr12.nl/nieuw(...)-in-de-europa-league
OH ARNE.
Volgend seizoen de nr3 ook de CL inquote:Op donderdag 3 november 2022 21:11 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Grijpstuivers. Ajax is uitgeschakeld in de CL en pakt bijna 50 miljoen.
Kan gelijk in de boetepotquote:Op donderdag 3 november 2022 21:07 schreef TweedeKlum het volgende:
Groepswinnaar 1,1 miljoen, da's ook lekker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |