Als aanvulling: de uitzendtijd van The Star Beast is 18:30, oftewel 19:30 Nederlandse tijd. Dat zou dus ook het releasemoment op Disney+ kunnen zijn.quote:Op donderdag 26 oktober 2023 @ 15:25 schreef Breuls het volgende:
[..]
Intussen nagevraagd: de afleveringen komen in de avond op Disney+.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
Wild Blue Yonder wordt op hetzelfde tijdstip uitgezonden.quote:Op zaterdag 11 november 2023 @ 16:20 schreef Breuls het volgende:
[..]
Als aanvulling: de uitzendtijd van The Star Beast is 18:30, oftewel 19:30 Nederlandse tijd. Dat zou dus ook het releasemoment op Disney+ kunnen zijn.
Die heb ik ook donderdagavond gekeken. Niet voor de eerste keer natuurlijk; dat was precies tien jaar eerder in een bioscoop in Covent Garden.quote:Op donderdag 23 november 2023 @ 21:53 schreef Meke het volgende:
Ik heb vandaag The Day of The Doctor gekeken, waarmee ik precies tien jaar achterloop het reguliere uitzendschema![]()
Alleen in de eerste trailer: "will somebody please tell me what the hell is going on here?" (citaat uit mijn hoofd, dus ik zit er vast een paar woorden naast). Interessante aan die quote vind ik dat het uit de 60-specials komt, terwijl wat wij tot nu toe gewend zijn van een 'nieuwe Doctor' is dat ze even reageren op hun regeneration en dat daarna de aflevering eindigt. Dat Ncuti dus vóór de Christmas Special al een stuk tekst heeft die niet aanvoelt als post-regeneration vind ik heel intrigerend. Misschien lopen de zaken deze keer wel heel anders.quote:Hebben we eigenlijk al beeld van een pratende Ncuti? Nee hè? Ben benieeuwd
Geaccepteerd hoe? Gebruiken wetenschappers die tekst in hun publicaties?quote:Op zaterdag 25 november 2023 @ 01:54 schreef SiGNe het volgende:
Het leukste van 60 jaar Doctor Who vind ik eigenlijk nog wel dat Timey Whimey Wibbly Wobbly tegenwoordig gewoon een geaccepteerde wetenschappelijke term is![]()
Yes, en hier is de directe link naar de aflevering op Disney+.quote:Vanavond (zaterdag) om 19:30 The Star Beast.
En met RGB dus nog snellerquote:Op zaterdag 25 november 2023 21:32 schreef Breuls het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kijk hoe mooi
Red Green Blue?quote:
Serieus? Tate is geweldig. Zij heeft een nuance die RTD precies begrijpt; dat zie je echt aan sommige scènes.quote:Overigens vind ik Catherine Tate niet echt een geweldige actrice, de nieuer Rose ook niet echt.
Haha. Er zit tegenwoordig Disney Money in de schatkist. Dat zie je er ook duidelijk aan af.quote:Maar dat hoort ergens ook wel een beetje bij Doctor Who, die hebben toch een wat beperkter budget en krijgen toch een hele hoop voor elkaar.
Ja, RGB LEDs, maakt gaming PC's ook snellerquote:Op zaterdag 25 november 2023 22:49 schreef Breuls het volgende:
[..]
Red Green Blue?
[..]
Serieus? Tate is geweldig. Zij heeft een nuance die RTD precies begrijpt; dat zie je echt aan sommige scènes.
Yasmin Finney kende ik nog niet, dus ik heb haar nu alleen in dit gezien, en die vond ik wel prima.
[..]
Haha. Er zit tegenwoordig Disney Money in de schatkist. Dat zie je er ook duidelijk aan af.
Ja, eindelijk een fris en futuristisch uiterlijk..ik vond die van Matt Smith ook best cool, maar de anderen wat meer meh.quote:Op zaterdag 25 november 2023 21:32 schreef Breuls het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kijk hoe mooi
Dat ligt er redelijk dik bovenop, toch?quote:
Ik realiseer me ineens: Rose maakt speelgoed.quote:Op zondag 26 november 2023 @ 19:32 schreef WheeleE het volgende:
Die door Rose gemaakte knuffels moeten gewoon in de DW fanshop komen.
Ik denk dat het gewoon toeval is, maar je weet nooit.quote:Op maandag 27 november 2023 @ 17:32 schreef WheeleE het volgende:
Oeh, interessante observatie!
Heeft de Toymaker haar beïnvloed, of wordt Rose zijn doelwit omdat ze speelgoed maakt? Vragen...vragen!
Toeval? Bij RTD?quote:Op maandag 27 november 2023 18:44 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ik denk dat het gewoon toeval is, maar je weet nooit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |