Wat ik ook schrijf ontken je toch net zoals ik ga ontkennen wat jij schrijft over mijn bias.quote:
Prima, in het vervolg dus iets beter je best doen met begrijpend lezen. Kunnen we dit soort onzin vermijdenquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:44 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Wat ik ook schrijf ontken je toch net zoals ik ga ontkennen wat jij schrijft over mijn bias.
Dus hier over posten gaat weinig doen.
En waarvan bestaat Twitter? Advertenties.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:42 schreef raptorix het volgende:
[..]
Je hoeft mij niet te vertellen hoe het werkt hoor, om voorbeeld te geven, de grote cloudhosting bedrijven hebben bewust Europese Entiteiten zodat we dan wel volgens EU regels kunnen spelen, anders zou de data er uberhaupt niet heen mogen. Maar in geval van Twitter gaat dat niet, hooguit voor specifieke diensten die ze direct op de Europese markt verkopen, bijvoorbeeld advertenties.
Ik hoef mijn best niet te doen want ik zit niet meer in de ontkenningsfase.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:46 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Prima, in het vervolg dus iets beter je best doen met begrijpend lezen. Kunnen we dit soort onzin vermijden
Als ze willen verkopen ze het wel via een omweg, daarnaast zullen advertenties steeds minder relevant worden voor dit soort platforms.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En waarvan bestaat Twitter? Advertenties.
quote:
quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:34 schreef capricia het volgende:
Gr Gr de Europese Commissie.
[ twitter ]
Brussel volledig in de vernieling...quote:Brussel waarschuwt Twitter-baas Elon Musk: ‘In Europa zal de vogel volgens onze regels vliegen’
Elon Musk is donderdagavond eigenaar geworden van Twitter. Meteen toen de overname ter waarde van 44 miljard dollar rond was, heeft de miljardair de huidige Twitter-topman Parag Agrawal ontslagen. Enkele uren later schreef Musk op Twitter dat ‘de vogel is bevrijd‘.
Volgens The New York Times zijn zeker vier leden van de top van Twitter meteen na de overname hun baan kwijtgeraakt. Naast Agrawal zou het volgens bronnen gaan om de financiële topman Ned Segal, algemeen adviseur Sean Edgett en de hoogste juridische baas Vijaya Gadde, die een sleutelrol speelde in het besluit om Donald Trump definitief van het platform te weren. Zeker één van deze ontslagen hooggeplaatste medewerkers zou fysiek het hoofdkantoor van Twitter in San Francisco uit zijn gezet, stellen bronnen.
Tesla-topman Musk had beloofd om de bewogen aankoop van Twitter uiterlijk vandaag definitief af te ronden, nadat hij eerder dit jaar onder de overname uit probeerde te komen. Woensdag was Musk op het hoofdkantoor van het sociale medium en deelde daar foto’s van op Twitter. Op zijn Twitter-account noemde Musk zich al ‘Chief Twit’.
De Europese Commissie waarschuwt Musk dat Twitter onder zijn bewind zich aan de EU-regels moet houden. Musk beloofde de teugels op het sociale medium te laten vieren ten gunste van het vrije woord, maar de EU vraagt de laatste jaren juist strenger optreden. Musk vierde na het beklinken van de overname van Twitter in een tweet dat ‘de vogel vrijgelaten is’. Volgens Eurocommissaris Thierry Breton moet Musk zich echter niet te veel illusies maken. ,,In Europa zal de vogel volgens onze regels vliegen”, twittert de Fransman.
Trump welkom
Musk wil Twitter onderdeel maken van een zogeheten ‘alles-app’. Een alles-app is een app die gebruikers zoveel verschillende diensten biedt dat zij eigenlijk niet meer naar andere apps toe willen. Een goed voorbeeld van zo’n app is het Chinese WeChat. Die app is eigenlijk een chatapp, zoals de naam al aangeeft, maar gebruikers kunnen in die app ook winkelen en gamen. In het westen is er geen vergelijkbare app. Facebook-moeder Meta heeft geruime tijd pogingen gedaan om van Facebook of Instagram zo’n app te maken, maar dat is nooit gelukt. Inmiddels lijkt dat bedrijf zich niet meer ten doel te hebben gesteld om een alles-app te bezitten.
Musk wil dat Twitter voor iedereen een ‘warm en verwelkomend’ socialemediaplatform is. Ook stelt hij dat Twitter het ‘meest gerespecteerde mediaplatform ter wereld voor adverteerders’ moet zijn. De rijkste man ter wereld heeft eerder aangegeven van Twitter een bastion voor de vrijheid van meningsuiting te willen maken, een vrijplaats voor ook onwelgevallige meningen. Zo zou ook de verbannen oud-president Donald Trump op het platform mogen terugkeren.
De Tesla-topman stelt dat er momenteel een groot gevaar dreigt dat sociale media versplinteren in extreemrechtse en extreemlinkse ‘echo-kamers’, wat zorgt voor meer haat en verdeeldheid in de samenleving. Musk schrijft dat traditionele media in een ‘meedogenloze jacht naar clicks’ te veel de oren hebben laten hangen naar die gepolariseerde extremen omdat ze denken daarmee geld te kunnen verdienen. Maar daardoor is de mogelijkheid voor dialoog verloren gegaan, aldus Musk.
Musk was woensdag op het hoofdkantoor van Twitter in San Francisco om te praten over de overname. Volgens persbureau Bloomberg zou hij hebben gezegd niet van plan te zijn driekwart van het personeel te schrappen, zoals eerder in media werd gemeld. Er werken ongeveer 7500 mensen bij Twitter. Ook vrijdag zou Musk weer een bezoek brengen aan Twitter.
Rechtszaak
Musk kondigde in april al aan Twitter voor 44 miljard dollar te willen kopen, maar wilde later van die deal af. Twitter spande daarop een rechtszaak aan om de verkoop toch te laten doorgaan. Uiteindelijk veranderde ’s werelds rijkste persoon weer van gedachten en zei hij de berichtendienst voor het afgesproken bedrag te willen inlijven. De rechter had de rechtszaak al tot 28 oktober (vandaag dus) gepauzeerd omdat Musk erop rekende Twitter op die dag te kunnen kopen.
Musk zegt dat hij en andere investeerders ‘duidelijk te veel betalen’ voor Twitter. De Tesla-oprichter is overigens wel ‘enthousiast’ over de aankoop van het sociale medium, dat wat hem betreft ‘lange tijd een soort van wegkwijnde, maar ongelooflijk veel potentieel heeft’.
Hoe hoog zijn de operationele kosten eigenlijk? Misschien kan Musk dat wel een tijd sponsoren als hij zou willen?quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:47 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En waarvan bestaat Twitter? Advertenties.
Oh? En hoe gaat Twitter dan wel geld verdienen?quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:49 schreef raptorix het volgende:
[..]
Als ze willen verkopen ze het wel via een omweg, daarnaast zullen advertenties steeds minder relevant worden voor dit soort platforms.
Het interesseerde je allemaal geen reet dacht ik.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:50 schreef AchJa het volgende:
[..]
[..]
[..]
Brussel volledig in de vernieling...
Data & Trends, doen ze nu ook al.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Oh? En hoe gaat Twitter dan wel geld verdienen?
Je hebt iedereen nodig om een platform succesvol te houden. Trump z'n eigen Truth social is een flop gebleken. En wanneer de door jou omschreven goede gebruikers twitter verlaten omdat Twitter een nieuw Truth social wordt, dan is het geen garantie tot succes. Dan heb je binnen de kortste keren een echokamer van fascisten..op zn best.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:31 schreef Aurelius het volgende:
[ twitter ]
De goede mensen zijn allemaal woest. Goede zaak dus.
Natuurlijk kan hij dat. Of zijn mede aandeelhouders en de banken daar mee akkoord gaan is vers twee maar uiteraard kan hij Twitter met verlies draaien, ik geloof dat Twitter momenteel sowieso al verlieslijdend is, overigens.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:50 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Hoe hoog zijn de operationele kosten eigenlijk? Misschien kan Musk dat wel een tijd sponsoren als hij zou willen?
Het is nu in feite al een echokamer van fascisten, maar niet alleen fascisten... iedereen zit zeg maar in zijn eigen echokamertje, bediend door het algoritme op zijn eigen veilige bubbel.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:52 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Je hebt iedereen nodig om een platform succesvol te houden. Trump z'n eigen Truth social is een flop gebleken. En wanneer de door jou omschreven goede gebruikers twitter verlaten omdat Twitter een nieuw Truth social wordt, dan is het geen garantie tot succes. Dan heb je binnen de kortste keren een echokamer van fascisten..op zn best.
Dat is wel wennen. Een fatsoenlijk bericht zonder dat Trump verantwoordelijkheid claimt voor het bereiken van deze succesvolle deal of vrijheid van meningsuitingquote:
Ik wil ook de mening van een Facist horen, of bepaal jij wie met welke mening wel wat mag zeggen?quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:52 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Je hebt iedereen nodig om een platform succesvol te houden. Trump z'n eigen Truth social is een flop gebleken. En wanneer de door jou omschreven goede gebruikers twitter verlaten omdat Twitter een nieuw Truth social wordt, dan is het geen garantie tot succes. Dan heb je binnen de kortste keren een echokamer van fascisten..op zn best.
Precies waarom ik er nul interesse in heb, overigens. Wij hebben welgeteld een vriend die op Twitter zit en die doet het alleen om mensen te trollen. Tja.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:54 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Het is nu in feite al een echokamer van fascisten, maar dan zeg maar vele echokamertjes van ieder individu die bediend wordt door het algoritme op zijn eigen bubbel.
Oh, zo'n 2 miljard per jaar. Da's wel een bedrag wat ook hij ws niet jaar over jaar zou willen doneren. Nog los van aandeelhouders.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:52 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Natuurlijk kan hij dat. Of zijn mede aandeelhouders en de banken daar mee akkoord gaan is vers twee maar uiteraard kan hij Twitter met verlies draaien, ik geloof dat Twitter momenteel sowieso al verlieslijdend is, overigens.
https://finance.yahoo.com/quote/TWTR/financials/
Ik heb ongeveer 200 vrienden, oud-collega's, en vakspecialisten op Twitter.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Precies waarom ik er nul interesse in heb, overigens. Wij hebben welgeteld een vriend die op Twitter zit en die doet het alleen om mensen te trollen. Tja.
Stem op Baudet.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:55 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik wil ook de mening van een Facist horen, of bepaal jij wie met welke mening wel wat mag zeggen?
Who knows? Musk heeft al zoveel onzin uitgekraamd over Twitter en zoveel keer 180 graden gedraaid dat ik echt geen flauw idee heb wat hij wel of niet gaat doen met Twitter.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 12:56 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Oh, zo'n 2 miljard per jaar. Da's wel een bedrag wat ook hij ws niet jaar over jaar zou willen doneren. Nog los van aandeelhouders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |