Nope doetutniet.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 10:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
Doet jullie WhatsApp het?
Beterschap Fiets en Barrel. Ziek is stom.
Meh.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 14:25 schreef Lonaa het volgende:
Het lijf van mijn oma is opnieuw aan het proberen haar eronder te krijgen.
Ja. Ze weten niet zo goed wat er aan de hand is. 40 graden koorts, daar ook echt uh last van zeg maar. Geen kerona. Misschien is de tumor ontstoken. Er gaat nu massief AB in.quote:
O, dat zijn echt heel erg vervelende omstandigheden... beterschap voor oma!quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 14:45 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ja. Ze weten niet zo goed wat er aan de hand is. 40 graden koorts, daar ook echt uh last van zeg maar. Geen kerona. Misschien is de tumor ontstoken. Er gaat nu massief AB in.
Alles is wel extra kut nu. Mijn vader kan er niet zomaar naar toe want trappen en nieuwe knie. Mijn moeder heeft nog steeds kerona. F. is de hele week weg met de auto.
Verdorie zeg. Woont zus wel in de buurt?quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 14:45 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ja. Ze weten niet zo goed wat er aan de hand is. 40 graden koorts, daar ook echt uh last van zeg maar. Geen kerona. Misschien is de tumor ontstoken. Er gaat nu massief AB in.
Alles is wel extra kut nu. Mijn vader kan er niet zomaar naar toe want trappen en nieuwe knie. Mijn moeder heeft nog steeds kerona. F. is de hele week weg met de auto.
Dat ze alleen zou zijn is de zorg niet. Er is meer familie en die zijn wel in de mogelijkheid er te zijn. Zusje overigens niet, die woont op 2 uur rijden.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 16:03 schreef AnneX het volgende:
[..]
Verdorie zeg. Woont zus wel in de buurt?
Niet om af te schuiven. Meer dat oma niet alleen is, zonder familie.
En @:Tuindier ook sterkte met de narigheid.💐
Ja, dan is het voor jullie lastig to the max.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 16:10 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Dat ze alleen zou zijn is de zorg niet. Er is meer familie en die zijn wel in de mogelijkheid er te zijn. Zusje overigens niet, die woont op 2 uur rijden.Maar voor ons zelf is het gewoon wel ruk en gecompliceerd zeg maar.
Ja dat, en dat je dan gewoon op den fietsch een bos herfstchrysanten kan brengen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 16:14 schreef Lonaa het volgende:
Thanks. Het is wat het is en we dealen er wel mee zoals het komt. Beter knapt ze gewoon op.
Beter zeiden ze dan "de arts komt zo snel mogelijk, maar ze moet nog eten en zich nog inlezen dus het zal wel even duren".quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 16:41 schreef Tuindier het volgende:
Wat duurt dat wachten in ziekenhuizen toch lang.. ‘De arts komt er zo aan’. Dat duurde 1,5 uur, want ze moest nog eten en inlezen. Ik snap het hoor, maar het is ook echt frustrerend en zo vermoeiend.
Ja, ik geloof het wel. Zijn aardige mensen, die elkaar ook met van alles helpen. Of het uitdagend werk is weet ik nog niet, maar dat heb ik eigenlijk ook wel genoeg gehad.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 20:56 schreef Leintjeuh het volgende:
@:Lonaa gaat t nog steeds een beetje beter met Lonaaoma?
@:Kaatje1 heb je een positief gevoel over je nieuwe werkgever?
Ja, ik begreep van wel. Ze heeft wat gegeten vanavond en was prima te pas een uurtje of 2 geleden.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 20:56 schreef Leintjeuh het volgende:
@:Lonaa gaat t nog steeds een beetje beter met Lonaaoma?
@:Kaatje1 heb je een positief gevoel over je nieuwe werkgever?
Oh AU!quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 21:35 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ja, ik geloof het wel. Zijn aardige mensen, die elkaar ook met van alles helpen. Of het uitdagend werk is weet ik nog niet, maar dat heb ik eigenlijk ook wel genoeg gehad.
Ppff, toen ik 4 weken geleden zo verkouden was kreeg ik een soort spierverrekking in mijn zij onder mijn ribben van het hoesten. Ging eindelijk een beetje beter, moest net hoesten en niezen tegelijk en het is weer helemaal terug
Gek zeg…daarop zat ik al te wachtenquote:Op dinsdag 25 oktober 2022 22:24 schreef Kaatje1 het volgende:
Ai, pijn aan de knie fietst niet prettig nee.
Ik ga nu maar over op paracetamol als pijnstilling. En straks in bed een elektrisch kussen er tegen voor een uurtje.
Man man man zit naar Jinek met Beau te kijken, lijmt een activist zich vast aan tafel.
Ergens bedacht ik me dat het geniaal zou zijn zoiets te maken, met echt naar koffie smakende crème en salted caramel vulling…quote:
Bruh een nauwelijks waarneembaar vaag contour van een streepje bij de T dus zometeen naar de GGDquote:Op woensdag 26 oktober 2022 07:42 schreef fietsie het volgende:
Koffie, keelontsteking, coronatest ; mn ochtend begint wat wobbelig
Met vier keer Pfizer in je schouder zou t wel jammer zijn als t zo isquote:Op woensdag 26 oktober 2022 08:41 schreef Jagärtrut het volgende:
Ai fietsie....Uiteindelijk zal iedereen er natuurlijk aan moeten geloven....Sterkte!
Sterkte en beterschap!quote:Op woensdag 26 oktober 2022 08:19 schreef fietsie het volgende:
[..]
Bruh een nauwelijks waarneembaar vaag contour van een streepje bij de T dus zometeen naar de GGD
Beterschapquote:Op woensdag 26 oktober 2022 08:19 schreef fietsie het volgende:
[..]
Bruh een nauwelijks waarneembaar vaag contour van een streepje bij de T dus zometeen naar de GGD
Die hoor ik hier ook met enige regelmaat; gevoeligheid van de armen bij een dubbelshot..quote:Op woensdag 26 oktober 2022 09:48 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Gisteren mijn vaccinaties gehaald, links bovenarm Griep, rechts Corona, nu op twee vleugels lam. Zolang ik de armen naar beneden hou heb ik er geen last van.
/lief dagboek
Hier testte dus de rest van 't gezin (met een ander, ons al wel eerder bekend merk zelftest, snel even gescoord) negatief.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 09:08 schreef Phaidra het volgende:
Gemiddeld 1 op de 10 zelftesten is vals positief geloof ik. Maar dat gezegd hebbende, mijn heel lichtje streepje was toch ook gewoon positief bij de GGD. Maar ik was de 3e in ons huishouden, die zag ik wel aankomen, zeg maar.
Beterschap! Hopelijk zorgen alle prikken er iig voor dat je snel weer opknapt.
Niet teveel flapperen dus!quote:Op woensdag 26 oktober 2022 09:48 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Gisteren mijn vaccinaties gehaald, links bovenarm Griep, rechts Corona, nu op twee vleugels lam. Zolang ik de armen naar beneden hou heb ik er geen last van.
/lief dagboek
Er zat bij ons steeds een dag of 3 tussen. Jonste zoon eerst, toen de oudste. En net toen ik dacht de dans te ontspringen, kreeg ik keelpijn. En als je al een week alleen maar binnen zit, dan zou het wel heel raar zijn als je opeens een ander virus gevangen hebtquote:Op woensdag 26 oktober 2022 09:55 schreef fietsie het volgende:
[..]
Hier testte dus de rest van 't gezin (met een ander, ons al wel eerder bekend merk zelftest, snel even gescoord) negatief.
Freiburg!quote:Op woensdag 26 oktober 2022 11:21 schreef Vanyel het volgende:
Als ik in december of januari met de Mrs naar Duitsland wil, het mag wat kosten, ik heb 3 nachten tijd, en ik wil maximaal 6 uur rijden vanuit Utrecht. Welke stad wil ik dan en wat is een retecool hotel?
En wat wil ik daar voor specialiteit eten?
De vrouw vindt een kuuroordachtige dingest in de buurt ook tof. Of kuuroord überhaupt, als het een fijne plek is.
Ik sta lunch te maken maar ik hoor allemaal enthousiaste geluiden vanuit de andere kant van de keuken.quote:
Nee, ik ben er nog nooit geweestquote:Op woensdag 26 oktober 2022 11:51 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik sta lunch te maken maar ik hoor allemaal enthousiaste geluiden vanuit de andere kant van de keuken.
Nog specifiekere tips?
Mijn dochter vorige week vals positief. Gelukkig zijn we wel naar de ggd gegaan. Wel een vervelend virus maar geen corona.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 09:08 schreef Phaidra het volgende:
Gemiddeld 1 op de 10 zelftesten is vals positief geloof ik. Maar dat gezegd hebbende, mijn heel lichtje streepje was toch ook gewoon positief bij de GGD. Maar ik was de 3e in ons huishouden, die zag ik wel aankomen, zeg maar.
Beterschap! Hopelijk zorgen alle prikken er iig voor dat je snel weer opknapt.
Ik had tig pompoenen geoogst.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 12:31 schreef Candaasje het volgende:
Er bestaat hier in de buurt gewoon een heuse enorme pomoenenboerderij![]()
(Ik vermoed wel een tikje Christelijke familie, want het bedrijf wordt gevoerd door een echtpaar en hun zeventien kinderen)
Dus daar ga ik zo even heen. Vriend wil graag wat toffe pompoenen bij de voordeur voor het herfstgevoel![]()
Wilde eerst nog naar de IKEA voor een plank..... nouja, misschien......als ik nog zin heb straks. Pompoenen zijn veel toffer natuurlijk.
Als het wat mag kostenquote:Op woensdag 26 oktober 2022 11:21 schreef Vanyel het volgende:
Als ik in december of januari met de Mrs naar Duitsland wil, het mag wat kosten, ik heb 3 nachten tijd, en ik wil maximaal 6 uur rijden vanuit Utrecht. Welke stad wil ik dan en wat is een retecool hotel?
En wat wil ik daar voor specialiteit eten?
De vrouw vindt een kuuroordachtige dingest in de buurt ook tof. Of kuuroord überhaupt, als het een fijne plek is.
Moet je wel van de euh, lokale sfeer, qua inrichting, houdenquote:Op woensdag 26 oktober 2022 12:49 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Als het wat mag kosten
https://www.dollenberg.de/
quote:Op woensdag 26 oktober 2022 12:49 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Als het wat mag kosten
https://www.dollenberg.de/
Wtf Ludolf, dit klinkt waarlijk fantastischquote:From a 3-night stay you pay only ¤32 instead of ¤50 for the 6-course gourmet half board per person and day.
Ja hoor! Maar sowieso is wachten een goede reden, of het nou op de ggd is of iets anders.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 15:34 schreef fietsie het volgende:
Is wachten op GGD melding "het was vals alarm" een goede reden om online geld uit te geven?(Als in: 24 uur duurt me eigenlijk veeeeel te lang)
Lekker rustig weekjequote:
Hmnou... al mn werk dingen zijn al omgezet naar ZOOM, heb niet t idee dat dit rustig weekje wordtquote:
Wat but. En dan toch nog Zoom werkenquote:Op woensdag 26 oktober 2022 17:10 schreef fietsie het volgende:
[..]
Hmnou... al mn werk dingen zijn al omgezet naar ZOOM, heb niet t idee dat dit rustig weekje wordt
Ziek melden is theoretisch ook een optie.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 17:10 schreef fietsie het volgende:
[..]
Hmnou... al mn werk dingen zijn al omgezet naar ZOOM, heb niet t idee dat dit rustig weekje wordt
STZ accreditatie gesprekken morgen, dat ga ik maar ff niet overslaan. Daarna misschienquote:Op woensdag 26 oktober 2022 17:24 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ziek melden is theoretisch ook een optie.
Waarom niet? Als Fietsie niet doodziek is kan hij toch gewoon werken? Alleen geen anderen besmetten.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 17:19 schreef AnneX het volgende:
[..]
Wat but. En dan toch nog Zoom werken![]()
MnX is strontverkouden. Toch een test dan maar.
Het vroegere buurmeisje is over uit France.
En zij heeft voor mij gebeld met de Sociale Dienst in het dorp van broer.
Al 2 weken wacht ik op bericht/mail van hun over de situatie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 26 oktober 2022 17:37 schreef Tuindier het volgende:
Dank voor de sterkte wensen. Hier voorzichtig wat positief nieuws.Sterkte daarmee, dat zijn zware dagen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
Ik hoop vooral dat uk negatief blijft testen want die kan niet -nog- een week school missen op het momentquote:Op woensdag 26 oktober 2022 17:26 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Vervelend blijft het wel natuurlijk, dat je niet de deur uit kunt. En hopelijk blijft het bij lichte symptomen. Beterschap @:fietsie
Ze hebben ook best eigentijdse koekoeksklokken hoorquote:Op woensdag 26 oktober 2022 12:51 schreef fietsie het volgende:
[..]
Moet je wel van de euh, lokale sfeer, qua inrichting, houden
Voorlopig lijkt t op een lichte keelontsteking. Gezien mn historie met longen-shit houd ik t wel strak in de gatenquote:
Vorige maand zaten we daar van het werk.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 13:19 schreef Vanyel het volgende:
[..]
[..]
Wtf Ludolf, dit klinkt waarlijk fantastisch
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Its a first. Dit is positief, toch? Al na 6 minuten.
Helaasch. Morgen was een leuk uitje met de bemanning gepland. 😢
De situatie van BroerX is triste, très triste.
Erheen gaan du moment heeft weinig zin. Eerst moet administratief gehandeld worden door de sociale dienst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |