Dat is dus niet zo. Dieselauto's zijn prima voor het klimaat, alleen wat slechter voor de gezondheid van de mens. Als we echt de natuur hadden willen redden hadden we benzine auto's verbannen...quote:Op maandag 24 oktober 2022 18:30 schreef Mortaxx het volgende:
Dieselauto's gewoon verbieden. Goed voor het klimaat en dan is er ook geen tekort meer aan diesel
Aan de andere kant. Als mensen die meuk in winkels moeten halen is er nog meer verkeer.quote:Op maandag 24 oktober 2022 20:46 schreef Straatcommando. het volgende:
Doe het.
Allereerst, er zijn veel te veel bestelbusjes en vrachtwagens op de weg. Dat zeg ik ondanks dat ik zelf in die sector werk, maar die dingen rijden niet voor de lol rond. Die rijden rond om het decadente bestel nu krijg het nu gedrag te ondersteunen. En dan heb ik het over een uitwas van bovengenoemde.
Doe het. Laat de schappen maar leeg raken, de pompen leeg en God mag weten wat nog meer. Mobiliteit en logistiek zijn een pilaar van onze economie.
Dat is de nieuwe hype tegenwoordig in Nederland.quote:Op maandag 24 oktober 2022 21:23 schreef ludovico het volgende:
[..]
Dit zeggen mensen dus serieus zegmaar? Eng.
Daarom... eigenlijk is overheidsbemoeienis 9/10x bulle di crappe.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 09:40 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Dat is de nieuwe hype tegenwoordig in Nederland.
- Ik rook niet - verbieden!
- Ik drink niet - verbieden!
- Ik steek geen vuurwerk af - verbieden!
- Ik ga altijd naar de camping - vliegen duurder maken!
- Ik rij geen diesel - verbieden!
En zo komen we allemaal een keer aan de beurt
Vandaar de diesel naar 5 euro per liter. Die vliegvakanties kunnen wel ff wachten.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:02 schreef Saekerhett het volgende:
Ik heb een Volvo V40 D2 uit 2013. Hele fijne auto! Heel veel kilometers gemaakt ook. Rijdt nog steeds perfect. Alleen wat denk je, dat ik in deze tijd geld heb om dat ding in te ruilen voor een vergelijkbare elektrische bak?
Flikker toch op
Uiteraard is dat zo, maareh... Het scheelt wel weer 10% kilometers als er niet iedere dag wordt bezorgd maar zondag en maandag weg zouden vallen.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 09:35 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Aan de andere kant. Als mensen die meuk in winkels moeten halen is er nog meer verkeer.
De bestelbusjes doen meestal meerdere bezorgingen in de buurt.
quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:02 schreef Saekerhett het volgende:
Ik heb een Volvo V40 D2 uit 2013. Hele fijne auto! Heel veel kilometers gemaakt ook. Rijdt nog steeds perfect. Alleen wat denk je, dat ik in deze tijd geld heb om dat ding in te ruilen voor een vergelijkbare elektrische bak?
Flikker toch op
Waarom? Wij hebben die auto nodig om van A naar B te gaan en zo wordt dat onbetaalbaar. Als dat hele fucking klimaat zo belangrijk is, waarom komt de overheid dan niet met een grote campagne om elektrische auto's echt betaalbaar te maken, zodat iedereen overstapt? Een XC40 begint bij 45k zoiets. Met de huidige inflatie en spaarruimte kan ik dat echt never nooit voor elkaar boksenquote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:05 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Vandaar de diesel naar 5 euro per liter. Die vliegvakanties kunnen wel ff wachten.
Mensen steken liever hun kop in het zand.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:11 schreef Oud_student het volgende:
Schopje naar BNW
Ow wacht, het zijn echte plannen van " onze" regering en " onze" EU
Had je dit een half jaar geleden gezegd, dan was je een wappie, Poetin vriend, rechts extreme.
De werkelijkheid is vaak veel extremer dan wat in BNW staat.
( de uitvoering van de WEF agenda komt dankzij de zgn. crises in een stroomversnelling)
Wij hebben beiden een prima baan, alleen is er weinig tot geen ruimte over om echt meters te maken met sparen, laat staan om op korte termijn effe 50k voor elkaar te krijgen.quote:
Dat gaat jouw boodschappen ook duurder maken. Voor het geval je denkt ‘ik heb geen stinkdiesel, dus kan mij het verdommen’.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 09:18 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Ik verheug mij al op de dieseltekorten.
Ik zou weleens willen weten wat heeft mijn wens om autovrije tijden, te doen met het terecht hebben van een uitkering?quote:Op woensdag 26 oktober 2022 09:28 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
We hebben niet allemaal een uitkering helaas.
Ga met het OV, dan maar een uurtje langer onderwegquote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:13 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Waarom? Wij hebben die auto nodig om van A naar B te gaan en zo wordt dat onbetaalbaar. Als dat hele fucking klimaat zo belangrijk is, waarom komt de overheid dan niet met een grote campagne om elektrische auto's echt betaalbaar te maken, zodat iedereen overstapt? Een XC40 begint bij 45k zoiets. Met de huidige inflatie en spaarruimte kan ik dat echt never nooit voor elkaar boksen
Kijk, ik wil best meewerken aan een beter klimaat, want daar worden we uiteindelijk allemaal beter van. Ik mis alleen de visie en concrete doelgerichtheid van de overheid om dat voor elkaar te krijgen.
Maar waarom zou de overheid nieuwe elektrische auto’s goedkoper moeten maken? Jij rijdt nu toch ook in een auto uit het jaar kruik?quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:13 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Waarom? Wij hebben die auto nodig om van A naar B te gaan en zo wordt dat onbetaalbaar. Als dat hele fucking klimaat zo belangrijk is, waarom komt de overheid dan niet met een grote campagne om elektrische auto's echt betaalbaar te maken, zodat iedereen overstapt? Een XC40 begint bij 45k zoiets. Met de huidige inflatie en spaarruimte kan ik dat echt never nooit voor elkaar boksen
Kijk, ik wil best meewerken aan een beter klimaat, want daar worden we uiteindelijk allemaal beter van. Ik mis alleen de visie en concrete doelgerichtheid van de overheid om dat voor elkaar te krijgen.
Denk dat het beter voor milieu is als je deze auto zo lang als mogelijk verder te rijden, dan wordt namelijk geen nieuwe geproduceerd. Het produceren van een EV kost gemiddeld een 18 ton CO2quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:02 schreef Saekerhett het volgende:
Ik heb een Volvo V40 D2 uit 2013. Hele fijne auto! Heel veel kilometers gemaakt ook. Rijdt nog steeds perfect. Alleen wat denk je, dat ik in deze tijd geld heb om dat ding in te ruilen voor een vergelijkbare elektrische bak?
Flikker toch op
De OV heeft die capaciteit helemaal niet om al die automobilisten op te vangen.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:27 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Ga met het OV, dan maar een uurtje langer onderweg
Het OV heeft de capaciteit geeneens om de OV reizigers te vervoeren. NS laat treinen uitvallen door gebrek aan personeelquote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:36 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
De OV heeft die capaciteit helemaal niet om al die automobilisten op te vangen.
Jij hebt geen auto nodig om naar je werk te gaan, zoals de mensen die jouw uitkering bij elkaar moeten verdienenquote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:24 schreef torentje het volgende:
[..]
Ik zou weleens willen weten wat heeft mijn wens om autovrije tijden, te doen met het terecht hebben van een uitkering?
Ik zou mezelf beter in eigen onderhoud kunnen voorzien als er geen gemotoriseerd verkeer zou zijn.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:38 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Jij hebt geen auto nodig om naar je werk te gaan, zoals de mensen die jouw uitkering bij elkaar moeten verdienen
Ja, hoe had je dat bedacht als wij ergens naartoe moeten met twee kleine kinderen en een bak vol bagage? Lekker slepen in de bus, overstappen naar een bomvolle trein, overstappen naar een andere bomvolle trein, om vervolgens weer over te stappen in een verlate bus en daarna nog vijf kilometer lopen?quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:27 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Ga met het OV, dan maar een uurtje langer onderweg
Eh, de overheid wil toch van alles aan het klimaat doen? Wat mij betreft blijven die diesels nog lekker beschikbaar hoor als er geen alternatief is. Mijn punt is de TT, stel dat er een avondklok komt, dan kunnen wij dus 's avonds niet meer met de auto wegquote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:32 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Maar waarom zou de overheid nieuwe elektrische auto’s goedkoper moeten maken? Jij rijdt nu toch ook in een auto uit het jaar kruik?
Er valt veel te klagen over deze regering, maar dit is een partij entitlement die ook nergens op slaat.
Er is niet zoiets als gratis geld.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:47 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Eh, de overheid wil toch van alles aan het klimaat doen? Wat mij betreft blijven die diesels nog lekker beschikbaar hoor als er geen alternatief is. Mijn punt is de TT, stel dat er een avondklok komt, dan kunnen wij dus 's avonds niet meer met de auto weg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |