SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block![]()
Wat dat betreft had Ten Hag echt een veel betere uitstralingquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:04 schreef Saekerhett het volgende: Schreuder die met zijn hele lichaamstaal al uitstraalt dat Ajax niks tegen Napoli in te brokkelen heeft… hoe fucking belachelijk moet dit op de selectie zelf overkomen? “Ja jongens, wij zijn een stuk slechter dan Napoli, we gaan verliezen, maar succes en tot straks in de kleedkamer” In plaats van dat je de thuiswedstrijd analyseert, de zwakke punten van Napoli benoemt, de opstelling en tactiek aanpast en geloof kweekt dat er daadwerkelijk wat te halen valt. Of dat realistisch is, dat moet dan na die tijd maar blijken, maar godverdomme dit is toch drie keer niks man….
![]()
Ja, Bosz ook trouwens.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:07 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat dat betreft had Ten Hag echt een veel betere uitstraling![]()
Het kan nog.Liverpool gelijk. Thuis winnen van Liverpool en uit bij Rangers dan ben je misschien wel door.blablablabla![]()
Even laten bezinken: Baas en die kleine Portugees zijn lichtpuntjesIt's nothing, returned Mrs Chick. It's merely change of weather. We must expect change.![]()
Moet je niet eens willen. Gewoon derde worden en hopen dat het tegen die tijd een beetje staat zodat je in de EL wat kan doenquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:10 schreef Elan het volgende:
Het kan nog.Liverpool gelijk. Thuis winnen van Liverpool en uit bij Rangers dan ben je misschien wel door.![]()
Ik vind ook dat dit meer iets psychologisch en karakterologisch van Schreuder is dan dat we nou eindeloos door blijven lullen over tactiek en opstellingen.
De man straalt niets uit en is een slappe inspiratieloze vaatdoek. Dat is het probleem, hij motiveert de spelers niet.![]()
Winnen van Liverpoolquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:10 schreef Elan het volgende:
Het kan nog.Liverpool gelijk. Thuis winnen van Liverpool en uit bij Rangers dan ben je misschien wel door.![]()
![]()
Mwa op zich wel hoor maar je kan best nog groeien in zo'n toernooi. Zeker als het vanaf nu jouw kant op valt. Het verwachtingspatroon is aardig weg.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:11 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Moet je niet eens willen. Gewoon derde worden en hopen dat het tegen die tijd een beetje staat zodat je in de EL wat kan doenblablablabla![]()
Timber en Taylor ook wat mij betreft. Al zijn die misschien al wel verderquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:10 schreef XDo het volgende:
Even laten bezinken: Baas en die kleine Portugees zijn lichtpuntjesstupidity has become as common as common sense was before![]()
Als ze spelen zoals vandaag heb je een behoorlijke kans. Lijkt nergens op tegen de lammen en blinden van Rangers.quote:blablablabla![]()
Dan hoeven we niet meer te kijken dusquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:10 schreef Heeinz het volgende:
Schreuder vond het één van de beste wedstrijden van het seizoen
Prima natuurlijk![]()
Schreuder out wilt iedereen wel ongeveer. Maar beetje zelfde probleem als van de zomer wie moet dan trainer worden? Bosz wordt vaak genoemd maar die is wel erg naïef nog steeds. Verder kan ik ook helemaal niemand bedenken.
Misschien eens een buitenlandse trainer?No bitch to me![]()
Liverpool op voorsprong inmiddels. Na de winter hopen dat het een beetje normaal staat, dan kun je wellicht in de EL nog wat rondjes overleven.![]()
GEEF HEM DE TIJD HEINZIEquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:10 schreef Heeinz het volgende:
Schreuder vond het één van de beste wedstrijden van het seizoen
Prima natuurlijk![]()
Die van Denemarkenquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:15 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Dan hoeven we niet meer te kijken dus![]()
Schreuder out wilt iedereen wel ongeveer. Maar beetje zelfde probleem als van de zomer wie moet dan trainer worden? Bosz wordt vaak genoemd maar die is wel erg naïef nog steeds. Verder kan ik ook helemaal niemand bedenken.
Misschien eens een buitenlandse trainer?
stupidity has become as common as common sense was before![]()
We hebben alleen tegen Groningen en Rangers goed gespeeld. De rest was mwah, triest of zelfs slechter dan slechte wedstrijden onder frank de boer.quote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:10 schreef Heeinz het volgende:
Schreuder vond het één van de beste wedstrijden van het seizoen
Prima natuurlijk![]()
Schreuder wilde die Duitser toch?quote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:18 schreef Ramboetan het volgende:
Waarom moest Bogarde weg? Te weinig tegendoelpunten?![]()
Die had ook een metootje achter zijn naam staan. Zal ook wel hebben meegespeeldquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:18 schreef Ramboetan het volgende:
Waarom moest Bogarde weg? Te weinig tegendoelpunten?Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Dit is niet leukquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:45 schreef PicoMMP het volgende:
Rangers staat met 1-6 achter in eigen huis in de CL. Dan ben je wel echt heel slecht.![]()
Gelukkig 1-7 nuquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:45 schreef PicoMMP het volgende:
Rangers staat met 1-6 achter in eigen huis in de CL. Dan ben je wel echt heel slecht.![]()
De grap is, die kwamen ook eerst op voorsprongquote:Op woensdag 12 oktober 2022 22:45 schreef PicoMMP het volgende:
Rangers staat met 1-6 achter in eigen huis in de CL. Dan ben je wel echt heel slecht.
PS. Wat heb ik genoten van Barca - Inter zeg, maar dat even tussendoor.![]()
Een schrale troost inderdaad, niet meer de grootste (thuis)nederlaag in deze groepquote:
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Aldus Blind. Toch knap, aangezien Osimhen pas na een minuut of 50 in het veld kwam.quote:'Ik zie de spits aankomen. In de eerste helft zag ik hem een keer twijfelen en draaide ik open. Nu wilde ik ook de oplossing vooruit zoeken. Ja, dat is gewoon een persoonlijke fout en dat weet ik dondersgoed. Dat hoef je me niet te vertellen.'"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.![]()
Mocht Excelsior thuis verloren worden, tja ik acht de kans ook zeer klein, maar het kan, dan is het gedaan voor Schreuder....En normaal gesproken ben ik niet zo van het roeptoeteren dat trainers weg moeten maar dit begint toch wel schrijnend te worden zo.Allemaal cabaretteketet!![]()
Hij moet nu weg, ook bij gelijk en ook als je met 1-0 of 2-0 wint. Excelsior moet je gewoon met dubbele cijfers winnen.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 01:01 schreef freaky40 het volgende:
Mocht Excelsior thuis verloren worden, tja ik acht de kans ook zeer klein, maar het kan, dan is het gedaan voor Schreuder....En normaal gesproken ben ik niet zo van het roeptoeteren dat trainers weg moeten maar dit begint toch wel schrijnend te worden zo.graag op anoniem![]()
Denk dat hij toch het voordeel van de twijfel gaat krijgen dus hij gaat zeker niet voor zondag weg. Ze zullen die wedstrijd eerst wel willen afwachten. Maar aan de andere kant andere alternatieven zijn er niet, en nee dus ook géén Bosz of Frank de Boer. Bovendien moet je dan weer helemaal van vooraf aan beginnen, team moet weer aan een nieuwe trainer wennen dus het zal me niets verwonderen dat ze hem gewoon laten zitten voorlopig tot de winterstop en dan de balans gaan opmaken.Allemaal cabaretteketet!![]()
Wat voor doping gebruiken ze daar dan? Je krijgt er hallucinaties van. 4-3, dit verhaal…quote:Op donderdag 13 oktober 2022 00:50 schreef SamCooke het volgende:
[..]
Aldus Blind. Toch knap, aangezien Osimhen pas na een minuut of 50 in het veld kwam.zie email 27 oktober![]()
Schreuder al ontslagen ?
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !![]()
Dank jequote:
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !![]()
Ik pak even het lijstje erbij omdat het interessant is om te kijken welke move Schreuder nu gaat maken:
-Kudus weigert te trainen, basisplaats.
- Alvarez weigert te trainen, basisplaats.
- Klaassen wil meer speelminuten, basisplaat.
- Spaan schrijft column dat Baas linskback moet, Bassey speelt rechtsback.
- Brobbey geeft aan te vinden eerder in de wedstrijd gewisseld te willen worden.
Nog nooit zo'n trainer meegemaakt die zo door de groep geregeerd wordt. En dan laat ik nog buiten beschouwing dat hij niet bij machte is om Blind of Tadic te passeren en het gegeven dat Tadic (in essentie positief) staat te coachen langs de zijlijn.![]()
Volgens mij zit hij niet eens op de schopstoel intern dan hè en verder is het tot de winterstop nog minder dan een maand dus ik zie voor die tijd zeker niets gebeuren.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 02:05 schreef freaky40 het volgende:
Denk dat hij toch het voordeel van de twijfel gaat krijgen dus hij gaat zeker niet voor zondag weg. Ze zullen die wedstrijd eerst wel willen afwachten. Maar aan de andere kant andere alternatieven zijn er niet, en nee dus ook géén Bosz of Frank de Boer. Bovendien moet je dan weer helemaal van vooraf aan beginnen, team moet weer aan een nieuwe trainer wennen dus het zal me niets verwonderen dat ze hem gewoon laten zitten voorlopig tot de winterstop en dan de balans gaan opmaken.![]()
Hij heeft het geluk dat er in de verste verte geen Cruijff meer bij Ajax aanwezig is om extern enige druk uit te voeren. De tamme reactie op de 1-6 (in mijn beleving de meest beschamende vertoning die ik heb gezien) was veelzeggend.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 07:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Volgens mij zit hij niet eens op de schopstoel intern dan hè en verder is het tot de winterstop nog minder dan een maand dus ik zie voor die tijd zeker niets gebeuren.![]()
Moet je na zo'n zeperd dan meteen de trainer ontslaan?quote:Op donderdag 13 oktober 2022 07:50 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Hij heeft het geluk dat er in de verste verte geen Cruijff meer bij Ajax aanwezig is om extern enige druk uit te voeren. De tamme reactie op de 1-6 (in mijn beleving de meest beschamende vertoning die ik heb gezien) was veelzeggend.![]()
Ik vond het gisteren trouwens niet zo slecht. Oké wat betreft het creëren van goede kansen was Napoli duidelijk de meerdere, maar je kon toch aardig meekomen.
Blind, als hij er ooit uit gaat, we gaan hem voetballend zeer zeker missen. Weinig spelers die zulke kwaliteitspasses vooruit geven.![]()
Ik zou het, gezien zijn reactie toen na de wedstrijd en zeker na zijn wanvertoning in het interview gisteren, absoluut overwegen.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 07:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Moet je na zo'n zeperd dan meteen de trainer ontslaan?
Het gaat bij Alfred niet alleen om het voetbal, maar zijn small club mentality en het gebrek aan chemie dat van de ploeg afstraalt. In zn interviews is het steeds meer onsamenhangend geouwehoer, waar Marcel Kaiser ook last van had.
Dan kun je de pleister maar beter snel afrukken in plaats van tergend langzaam.![]()
Ik denk dat het grootste probleem is dat er een mismatch is tussen de spelers, het zijn geen slechte spelers, maar ze passen gewoon niet goed bij elkaar. Dan heb je eigenlijk 2 keuzes, of je systeem drastisch omgooien, of een paar dure aankopen op de bank zetten/.verhuren.🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block![]()
Valentijntje gaat los in de Telegraaf.quote:Driessen: 'Alleen nieuwe fluwelen revolutie kan Ajax redden'![]()
Alsof Ajax vorig seizoen de CL had gewonnen.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 08:09 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Valentijntje gaat los in de Telegraaf.![]()
Nee dat ook niet, maar dan moet je in de laatste 2 wedstrijden CL wel echt verbetering laten zien en het liefst 4 of 6 punten pakken voor de vorm. De ploeg komt zo ontzettend als los zand en zonder vertrouwen op me over, terwijl het gisteren bij vlagen echt goed voetbal liet zien.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 07:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Moet je na zo'n zeperd dan meteen de trainer ontslaan?“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Als je eerst Rangers had gehad en dan Liverpool was daar nog wel een kans op geweest al heeft Liverpool aan een punt genoeg dus wie weet.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 08:21 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Nee dat ook niet, maar dan moet je in de laatste 2 wedstrijden CL wel echt verbetering laten zien en het liefst 4 of 6 punten pakken voor de vorm. De ploeg komt zo ontzettend als los zand en zonder vertrouwen op me over, terwijl het gisteren bij vlagen echt goed voetbal liet zien.![]()
Het winnen van de CL is sowieso een vrijwel onhaalbaar doel, sinds dat Ajax in 1994 de CL won, zijn het altijd de Europese top 8 clubs die gewonnen hebben, enige uitzondering is Porto, en dat is ook al weer 20 jaar terug. Het probleem is dat Ajax gewoon te weinig wedstrijden op niveau speelt om echt bij de top te kunnen aanhaken, wellicht dat het beter wordt als men de pool opzet wijzigt en men meer ervaring op kan doen bij bestaande spelers.🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block![]()
Hopelijk kunnen we nog wat potten breken in de EL.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 08:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als je eerst Rangers had gehad en dan Liverpool was daar nog wel een kans op geweest al heeft Liverpool aan een punt genoeg dus wie weet.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
Forum Opties Forumhop: Hop naar: