Oké dat wil ik best proberenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 12:17 schreef H_T het volgende:
[..]
Heeft de Aldi weer een frikandellenvlaai in het assortiment?
Een voetballert die een zangert na doet.quote:
Mijn ouders vonden dat ook heel leuk, was nog echt een familieserie. Fred_B was toen al een snob, denk ikquote:Op donderdag 6 oktober 2022 12:26 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Denk dat velen van ons toen ook nog kind waren, dus dan ben je nog niet zo heel kritisch
Daar leek het wel op, maar ik heb het niet geproefd en kan het dus niet bevestigen. Overigens ben ik erachter gekomen dat je Limburgers op Twitter een tijdje bezig kunt houden door te vragen waarom een vlaai geen taart isquote:Op donderdag 6 oktober 2022 12:21 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Dat is toch eigenlijk een groot frikandelbroodje?
Aan het eind wel met een duidelijk andere kast dan aan het begin.quote:
quote:Hallo, hier is Harry!
Van mij mag iedereen kijken wat die leuk vindt, maar sommige Televizierringwinnaars verbazen me nogal tussen wat er niet heeft gewonnen. Iets als Idols, Koefnoen, Keek op de Week, Debiteuren Crediteuren, De Vakantieman, Boer Zoekt Vrouw, Peter R. de Vries of desnoods iets als Andere Tijden (Sport) is toch wel wat iconischer dan een paar flauwe ouwetjes.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 12:58 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Mijn ouders vonden dat ook heel leuk, was nog echt een familieserie. Fred_B was toen al een snob, denk ik
quote:Op donderdag 6 oktober 2022 10:14 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dinosaur, een van de betere twitterpagina's imo.![]()
[ twitter ]
Het zijn luie dondersquote:Op woensdag 5 oktober 2022 23:59 schreef AgnesGru het volgende:
Vandaag wat bijzonders (gisteren ook trouwens) gingen we naar een restaurant (verschillende), zonder reservering. Beide restaurants zaten voor kwart vol ofzo en dan vraag je of ze tafeltje vrij hebben, nee is dan het antwoord. Ze zitten die avond vol..
Dat was beide avonden rond 20:00/20:30 en die van vandaag zou rond 22:00 sluiten.
Is dat iets typisch Spaans @:Strani ?
Inderdaad, van deze genomineerden is er maar één geschikt als winnaar. De Bevers heb ik nog nooit gezien maar het kan niet anders dan bar slecht zijnquote:Op donderdag 6 oktober 2022 10:16 schreef molloot200 het volgende:
Over de Televizierring:
Even tot hier moet als programma gewoon winnen. In coronatijd waren de seizoenen inderdaad beter, maar dat neemt niet weg dat het nog steeds gewoon een sterk programma is.
Jachtseizoen zal wel heel veel stemmende tieners trekken ja. De Bevers hebben zo ver ik begreep allemaal flauwe stemacties op touw gezet en ik hoop echt dat ze niet winnen
Maar Oppassen vind ik in dat rijtje niet misstaan. Niet wereldschokkend fantastisch ofzo, maar toch wel een programma dat veel Nederlanders nog in herinnering hebben. En het debuut van topactrice Angela Schijf.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 13:40 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Van mij mag iedereen kijken wat die leuk vindt, maar sommige Televizierringwinnaars verbazen me nogal tussen wat er niet heeft gewonnen. Iets als Idols, Koefnoen, Keek op de Week, Debiteuren Crediteuren, De Vakantieman, Boer Zoekt Vrouw, Peter R. de Vries of desnoods iets als Andere Tijden (Sport) is toch wel wat iconischer dan een paar flauwe ouwetjes.
Even Tot Hier zou overigens een prima winnaar zijn natuurlijk.
Goed! Eerste dag weer aan het werk na de vakantie, dus vooral veel bijlezen qua mails. Gelukkig vanuit huis, maar heb nog niet veel zinquote:
Precies, dat was in die tijd echt wel een van de meest populaire comedy's en een memorabel programma. Net zoals Zeg 'ns Aaaquote:Op donderdag 6 oktober 2022 13:51 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Maar Oppassen vind ik in dat rijtje niet misstaan. Niet wereldschokkend fantastisch ofzo, maar toch wel een programma dat veel Nederlanders nog in herinnering hebben. En het debuut van topactrice Angela Schijf.
O dat is altijd een pittige dagquote:Op donderdag 6 oktober 2022 13:53 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Goed! Eerste dag weer aan het werk na de vakantie, dus vooral veel bijlezen qua mails. Gelukkig vanuit huis, maar heb nog niet veel zin
Ik keek dat echt nooitquote:Op donderdag 6 oktober 2022 13:51 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Maar Oppassen vind ik in dat rijtje niet misstaan. Niet wereldschokkend fantastisch ofzo, maar toch wel een programma dat veel Nederlanders nog in herinnering hebben. En het debuut van topactrice Angela Schijf.
Nog niet veel zin, dus dan kom je maar hier kijken?quote:Op donderdag 6 oktober 2022 13:53 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Goed! Eerste dag weer aan het werk na de vakantie, dus vooral veel bijlezen qua mails. Gelukkig vanuit huis, maar heb nog niet veel zin
Als je langs een restaurant loopt en ze proberen je meteen naar binnen te slepen zegt dat waarschijnlijk ook niet echt iets goeds over de zaak.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 13:47 schreef Arizona het volgende:
[..]
Het zijn luie donders![]()
Wel bijzonder. Wij hebben dat niet meegemaakt, wij werden telkens juist aangesproken als we langs de restaurants liepen
Nee. En in ons geval had het toch al geen nut, want wij hadden halfpensionquote:Op donderdag 6 oktober 2022 14:28 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Als je langs een restaurant loopt en ze proberen je meteen naar binnen te slepen zegt dat waarschijnlijk ook niet echt iets goeds over de zaak.
In principe nog 80% vanuit huis, enkel naar kantoor voor sociale activiteiten of een samenwerkdag. Vind het heerlijk zoquote:Op donderdag 6 oktober 2022 14:12 schreef Arizona het volgende:
[..]
O dat is altijd een pittige dagWel lekker dat je vanuit huis kunt starten
Werk je nog veel vanuit huis?
Wij moeten nu weer vaker naar kantoor, maar ik vind het best zwaar, vooral qua concentratie. En ik hou zo weinig tijd over op kantoordagen, valt me op (ik heb 40 minuten enkele reistijd)
Ja ik was jullie een beetje uit het oog verlorenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 14:16 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Nog niet veel zin, dus dan kom je maar hier kijken?
Welkom terugquote:Op donderdag 6 oktober 2022 14:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja ik was jullie een beetje uit het oog verloren
Bij ons is 60% thuis de tegenwoordige norm. Ik merk dat ik op kantoor ook vooral veel aan het kletsen benquote:Op donderdag 6 oktober 2022 14:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
In principe nog 80% vanuit huis, enkel naar kantoor voor sociale activiteiten of een samenwerkdag. Vind het heerlijk zo
Gelukkig voor jou zijn wij erg vergevingsgezindquote:Op donderdag 6 oktober 2022 14:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja ik was jullie een beetje uit het oog verloren
quote:Op donderdag 6 oktober 2022 14:55 schreef Arizona het volgende:
[..]
Gelukkig voor jou zijn wij erg vergevingsgezindLeuk dat je er weer bent!
Je kunt mij in dit geval alles wijs maken.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 12:32 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Een voetballert die een zangert na doet.
Ja ik weet dat het een voetballer was. Goed van mij he?
Ben je daar even mooi ingetrapt. Het is namelijk niet waarquote:Op donderdag 6 oktober 2022 16:58 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Je kunt mij in dit geval alles wijs maken.
De concurrentie is er juist wel degelijk. De Bevers zou namelijk zomaar kunnen winnen gezien er een harde kern is die veel stemt. Dat is ook de enige reden het genomineerd isquote:Op donderdag 6 oktober 2022 15:05 schreef NailQueen het volgende:
Ik had Even Tot Hier wel betere concurrentie gegund. Een programma als Boederij van Dorst had het nog een klein beetje spannend gemaakt. Raven is dan wel genomineerd voor beste presentator.
Was het niet juist een zanger die een voetballer ging spelen?quote:Op donderdag 6 oktober 2022 12:32 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Een voetballert die een zangert na doet.
Ja ik weet dat het een voetballer was. Goed van mij he?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
quote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:50 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Was het niet juist een zanger die een voetballer ging spelen?
en daarna weer ging zingen
In dit geval ben je beter af als je die man niet kent. Ik ken hem helaas wel een daarom krijg ik die huillachSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.niet meer van mijn Heer gezicht.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
En Johan Derksen is gok is tijdens het stemmen ook live op tv. Dus die kan ook nog helpen door mensen op te roepen te stemmen. Zie het wel gebeuren dusquote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:48 schreef Redefine het volgende:
[..]
De concurrentie is er juist wel degelijk. De Bevers zou namelijk zomaar kunnen winnen gezien er een harde kern is die veel stemt. Dat is ook de enige reden het genomineerd is
quote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:50 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Was het niet juist een zanger die een voetballer ging spelen?
en daarna weer ging zingen
Hij was openlijk homo als voetballer, daarmee was hij wel bijzonder.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Sahara is zonder meer erg droog.
Je bedoelt dat het publiek in de stad je herkende? Dat hebben wel meer sterren.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:53 schreef Redefine het volgende:
Wat eten en reserveren betreft. In Dubrovnik ben ik gaan eten in een Bosnisch restaurant (omdat die het beste eten hebben van de Balkan). Daar ben ik heel vroeg gaan eten (rond zes uur) toen waren er nog tafels vrij. Net op tijd, want een kwartier later werden op de meeste tafels reserveringsbordjes gezet.
En niet veel later zat het helemaal vol. Daarna stonden in dat straatje de hele tijd mensen te wachten om er te kunnen eten (een terecht want het was ook echt goed).Terwijl het restaurant ernaast bijna helemaal leeg was.
Dat ook nog jaquote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:55 schreef Em31 het volgende:
[..]
En Johan Derksen is gok is tijdens het stemmen ook live op tv. Dus die kan ook nog helpen door mensen op te roepen te stemmen. Zie het wel gebeuren dus
Maar het is geen concurrent als het om een goed programma gaat. Als ze winnen is dat niet op eigen kracht.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:48 schreef Redefine het volgende:
[..]
De concurrentie is er juist wel degelijk. De Bevers zou namelijk zomaar kunnen winnen gezien er een harde kern is die veel stemt. Dat is ook de enige reden het genomineerd is
Volgens mij heeft Johan Derksen laatst nog gezegd dat Even Tot Hier moet winnenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 17:55 schreef Em31 het volgende:
[..]
En Johan Derksen is gok is tijdens het stemmen ook live op tv. Dus die kan ook nog helpen door mensen op te roepen te stemmen. Zie het wel gebeuren dus
Ohquote:Op donderdag 6 oktober 2022 18:20 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Johan Derksen laatst nog gezegd dat Even Tot Hier moet winnen
(Terwijl ze hem juist door het slijk hebben gehaald)
Het is ook geen kwaliteitsprijs. Het is een populariteitsprijs. En dat niet eens, gewoon een prijs voor wie het voor elkaar krijgt om de meeste mensen op zich te laten stemmen.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 18:16 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Maar het is geen concurrent als het om een goed programma gaat. Als ze winnen is dat niet op eigen kracht.
Hoe heeft Beau five days inside en Kinderen van Ruinerwold dan gewonnen? Die hebben gewoon gewonnen vanwege de kwaliteit. Als het om de populariteit gaat had De Luizenmoeder een paar jaar geleden wel gewonnen.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 18:37 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het is ook geen kwaliteitsprijs. Het is een populariteitsprijs. En dat niet eens, gewoon een prijs voor wie het voor elkaar krijgt om de meeste mensen op zich te laten stemmen.
Uiteindelijk wint degene met de meeste stemmen, wat niet per se hetzelfde is als de meeste kijkersquote:Op donderdag 6 oktober 2022 18:46 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Hoe heeft Beau five days inside en Kinderen van Ruinerwold dan gewonnen? Die hebben gewoon gewonnen vanwege de kwaliteit. Als het om de populariteit gaat had De Luizenmoeder een paar jaar geleden wel gewonnen.
Maar je hebt erover dat het nu niet spannend is en dat heeft toch weinig met kwaliteit te makenquote:Op donderdag 6 oktober 2022 18:16 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Maar het is geen concurrent als het om een goed programma gaat. Als ze winnen is dat niet op eigen kracht.
Of per se het beste programma.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 18:55 schreef H_T het volgende:
[..]
Uiteindelijk wint degene met de meeste stemmen, wat niet per se hetzelfde is als de meeste kijkers
Nouja goed. Wat ik probeer te zeggen is dat ik ze concurrentie had gegund die op hetzelfde niveau zitten. Dat is nu niet zo.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 18:56 schreef Redefine het volgende:
[..]
Maar je hebt erover dat het nu niet spannend is en dat heeft toch weinig met kwaliteit te maken
Ik wilde het niet zelf zeggen, maar eigenlijk was dat wel zo jaquote:Op donderdag 6 oktober 2022 18:06 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Je bedoelt dat het publiek in de stad je herkende? Dat hebben wel meer sterren.
Daar ben ik het mee eens. Maar helaas is het al jaren zo dat een of meerdere genomineerden heel matig zijnquote:Op donderdag 6 oktober 2022 19:10 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Nouja goed. Wat ik probeer te zeggen is dat ik ze concurrentie had gegund die op hetzelfde niveau zitten. Dat is nu niet zo.
Ja, opmerkelijke tussenstandquote:Op donderdag 6 oktober 2022 19:28 schreef Redefine het volgende:
Wat heeft PSV vandaag overigens. Grotendeels heel matig dit seizoen en dan binnen 40 minuten 4 - 0 voor uit bij FC Zūrich
Ten Hag kan er dan ook helemaal niks van (bij een club buiten Nederland)quote:Op donderdag 6 oktober 2022 19:47 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, opmerkelijke tussenstand![]()
Ondertussen staat Ten Hag bij rust met 1-0 achter bij het altijd gevaarlijke Omonia Nicosia.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |