nee ik heb dat ook beetje vind het zo nep. Ik geloof niet dat het zijn echte lach isquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:56 schreef Lrod01 het volgende:
Ben ik de enige die zich irriteert aan die "lach" van immadine?
Dacht al zoiets.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:56 schreef claire3500 het volgende:
Dank je wel lieverd. Mijn poging met topic openen was laatst ook mislukt hahaha
Zoe.quote:
Open nieuw deel aanklikken en achter ] andere zin neerzettenquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:56 schreef claire3500 het volgende:
Dank je wel lieverd. Mijn poging met topic openen was laatst ook mislukt hahaha
Hopen dat ze dan nog lang moeten wachtenquote:
Oke ga binnenkort weer proberen, dank je wel :-)quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:57 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Open nieuw deel aanklikken en achter ] andere zin neerzetten
hahahahahhahahaaquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:58 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Om in zijn woorden te blijven ... 'boeit ons dat nou'
Denk het ook, maar hoop dat ze deze week ook moeten stemmenquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:58 schreef FreshFruit het volgende:
Wel een spel incoming dat ze op hun kamer moeten wachten.
Te lang in de hottub gezeten in de nacht van zondag op maandag. 3.00 uur zat hij er nog in met Kenzy.quote:
Ja dan is kou vatten snel gebeurdquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:59 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Te lang in de hottub gezeten in de nacht van zondag op maandag. 3.00 uur zat hij er nog in met Kenzy.
Ik ook! Het is echt teveel dat gepamper gedoe steedsquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:58 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Denk het ook, maar hoop dat ze deze week ook moeten stemmen
Daarom en het is bijna drie weken geleden dat de laatste zelf is opgestaptquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:59 schreef claire3500 het volgende:
[..]
Ik ook! Het is echt teveel dat gepamper gedoe steeds
precies het mag nu wel echt een keer gebeuren.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:00 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Daarom en het is bijna drie weken geleden dat de laatste zelf is opgestapt
Claire toch.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:03 schreef claire3500 het volgende:
[..]
oehhhh sexy foto van Eric hoor. Goeie foto voor zijn Tinder profiel
quote:
Ik zie gewoon een man die aangekleed op zijn bed ligt te wachten op dingen die gaan gebeuren. En hij ligt op bed, net als de andere bewoners, omdat er geen stoelen zijn.quote:
Als het je in 1 keer lukt geloof ik 25 euro extra.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:10 schreef claire3500 het volgende:
Geen min dus meer.
1 kegel 5 euro
Alle kegels 25 euro
En wat zei ze nog meer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |