Juist niet toch? Vroeger was het idee altijd boys will be boys dus als ze vechten is dat gewoon een opstootje tussen elkaar. Nu is het meer bekend dat sommige jongens ook gepest kunnen worden, en ze soms slachtoffer zijn.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:53 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat lijkt me typisch een voorbeeld van de feminisering van het onderwijs.
"geweld is sowieso fout, en nooit een oplossing"quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:49 schreef xzaz het volgende:
Dit is echt de meeste pure onzin die ons is verteld op school. Ik heb zoveel haat aan deze uitspraak dat ik er agressief van wordt.
In hoeverre is dit waarheid? Russen die nu naar Nederland willen komen kunnen geen asiel aanvragen en komen berhaupt Nederland niet in om asiel te vragen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 09:47 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[ afbeelding ]
Dat zo'n gastgezin dit doet snap ik ook niet echt, je weet toch dat dit gevoelig ligt?
Verschrikkelijk om te zien eigenlijk. Wat hebben die mensen moeten meemaken. En wat gaan ze nog meemaken. Alles dankzij dat misselijke kereltje in Moskou met zijn glibberige akelige gevolg.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:01 schreef skysherrif het volgende:
We kunnen alvast de ochtend beginnen met goed nieuws
Zojuist bevestigd:
[ twitter ]
Andere video:quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:01 schreef skysherrif het volgende:
We kunnen alvast de ochtend beginnen met goed nieuws
Zojuist bevestigd:
[ twitter ]
Emotioneel filmpje inderdaad, maar heel mooi dat ze bevrijd zijnquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:09 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Verschrikkelijk om te zien eigenlijk. Wat hebben die mensen moeten meemaken. En wat gaan ze nog meemaken. Alles dankzij dat misselijke kereltje in Moskou met zijn glibberige akelige gevolg.
Als geweld niet de oplossing was heb je niet genoeg geweld gebruikt.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:00 schreef Aloulu het volgende:
[..]
"geweld is sowieso fout, en nooit een oplossing"
Dat hele oranje gebied op dat kaartje van Rybar is nu nog 'Russisch' gebied, maar denk dat ze hiermee zeggen dat ze verwachten dat dit vandaag/morgen ook Oekraiens is.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:11 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Andere video:
[ twitter ]
[ afbeelding ]
Deze hele kant van de rivier wordt schoongeveegd.
quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:01 schreef skysherrif het volgende:
We kunnen alvast de ochtend beginnen met goed nieuws
Zojuist bevestigd:
[ twitter ]
Ben toch erg blij dat o.a. de Amerikanen ons hier van de Duitsers hebben bevrijd. Soms is geweld de enige oplossing.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:00 schreef Aloulu het volgende:
[..]
"geweld is sowieso fout, en nooit een oplossing"
Met name Kadyrov heeft geen andere optie want zodra Moskou die laat vallen weet hij dat hij (en zijn hele clan) binnen no time omgelegd worden door wat hij in toom hoort te houden in Tsjetsjeni.quote:Op maandag 3 oktober 2022 17:35 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Tuurlijk niet je maatje Poetin gaat dit gewoon afleggen en wordt op het moment suprme intern afgezet. Zo gaat het al eeuwen in Rusland en hun historie. Zijn avontuur, zijn risico. Faalt zwaar, en daar wordt die als het er echt op aankomt voor verantwoordelijk gehouden in een split second. Zijn macht op weg naar dat moment brokkelt snel af door de verliezen. Zijn leger stelt weinig meer voor, dan heb je wat warlords zoals Kadyrov en Wagner die nu nog loyaal zijn maar straks niet meer omdat de strijd om de macht uitbreekt.
Hoe kom je daarbij want het klopt niet.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:03 schreef quirina het volgende:
[..]
In hoeverre is dit waarheid? Russen die nu naar Nederland willen komen kunnen geen asiel aanvragen en komen berhaupt Nederland niet in om asiel te vragen.
Dit zijn de mooiste filmpjes. Dan weet je weer waarom we niet moeten zeiken over hogere gasprijzen en het gemier of Poetin wel/niet met atoombommen gaat gooien.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:01 schreef skysherrif het volgende:
We kunnen alvast de ochtend beginnen met goed nieuws
Zojuist bevestigd:
[ twitter ]
Yup, zodra Rusland verzwakt raakt, is Tsjetsjenie in no time weer onafhankelijk en bungelen de Kadyrovieten aan de hoogste bomen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:14 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Met name Kadyrov heeft geen andere optie want zodra Moskou die laat vallen weet hij dat hij (en zijn hele clan) binnen no time omgelegd worden door wat hij in toom hoort te houden in Tsjetsjeni.
Geweld is altijd een optie, zij het de laatste optie.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:00 schreef Aloulu het volgende:
[..]
"geweld is sowieso fout, en nooit een oplossing"
Zouden ze dat dan ook op tiktok zettenquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Yup, zodra Rusland verzwakt raakt, is Tsjetsjenie in no time weer onafhankelijk en bungelen de Kadyrovieten aan de hoogste bomen.
Bron?quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:03 schreef quirina het volgende:
[..]
In hoeverre is dit waarheid? Russen die nu naar Nederland willen komen kunnen geen asiel aanvragen en komen berhaupt Nederland niet in om asiel te vragen.
Dat betwijfel ik aangezien hij Tsjetsjenie de enige partij is die wapens heeft en het een vrij gemilitairiseerd staatje heeft gemaakt met zijn prive-militie en daarin veel steun van de Russen krijgt. Daar tegenin gaan betekent veel bloedvergieten want hij slaat keihard terug. En elke vorm van opstand die er ooit was hij heeft heel goed in de kiem gesmoord.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:14 schreef Qarrad het volgende:
Met name Kadyrov heeft geen andere optie want zodra Moskou die laat vallen weet hij dat hij (en zijn hele clan) binnen no time omgelegd worden door wat hij in toom hoort te houden in Tsjetsjeni.
Ik vind het prachtig hoe iemand zich afvraagt of iets wel de waarheid is en tegelijk leugens aan het verspreiden is.quote:
quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:20 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Zouden ze dat dan ook op tiktok zetten
Aangezien ze op Telegram moeten posten dat ze air support nodig hebben lijkt het erop dat de communicatie gewoon heel slecht is. Oekraine heeft met HIMARS ook echt een shitload aan command centers vernietigd.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
Oekraine blijft wel mooi allerlei grote plaatsen omsingelen waardoor de Russen moeten vluchten. Echt veel weerstand bieden ze niet.
Wat hebben die Russen berhaupt nog?quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
Oekraine blijft wel mooi allerlei grote plaatsen omsingelen waardoor de Russen moeten vluchten. Echt veel weerstand bieden ze niet.
Dat zeggen we hier al weken!quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:34 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Geopolitical confrontation: expert analysis. Aleksandr Zhilin, head of the Center for the Study of Public Applied Problems of National Security, retired colonel, author of the Telegram channel "Anatomy of Events", on the background of the "Ukrainian trap".
"Krymnash" ["Crimea is ours"] was the first stage of the "Ukrainian trap" designed for us. The old principle worked: give a little to get everything later. This is obvious now.
As I look at everything that is happening in Ukraine, I can clearly see that a classic strategic trap was set for us. It was obvious, but we, nevertheless, fell into it ourselves. Why did emotions win over reason? We were very powerfully motivated back in 2014.
The essence of the "Ukrainian trap" is simple. All the expert assessments of the Western military leaked to the media kept saying that Ukraine would not last a week against Russia. Every time we picked up this nonsense, we used our media to convince ourselves of this nonsense.
https://www.reddit.com/r/(...)dium=web2x&context=3
lol. Het was een truuk van het westen all along!
Ik maakte een grapje en gooide er wat slogans uit die iedereen wel in zijn basisschooltijd van oa leraren heeft gehoord denk ik.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:14 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ben toch erg blij dat o.a. de Amerikanen ons hier van de Duitsers hebben bevrijd. Soms is geweld de enige oplossing.
Ze lijken sindskort ook echt heel goeie Jammers te werken, las in een TG bericht dat hun radars/SAM installaties niet goed werkten toen Oekraine begon met deze nieuwe Kherson push.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:23 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Aangezien ze op Telegram moeten posten dat ze air support nodig hebben lijkt het erop dat de communicatie gewoon heel slecht is. Oekraine heeft met HIMARS ook echt een shitload aan command centers vernietigd.
Is een kuttopic. NEXT.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:24 schreef Aether het volgende:
NWS / Elon Musk oogst zware kritiek met zijn vredesplan voor Oekrane
300k verse blikken kanonnenvoerquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:23 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Wat hebben die Russen berhaupt nog?
En mocht die lul dan op een of andere manier in Nederland geraken en asiel aanvragen, dan zullen we hem niet eens kunnen terugsturen naar Tsjetsjeni..quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Yup, zodra Rusland verzwakt raakt, is Tsjetsjenie in no time weer onafhankelijk en bungelen de Kadyrovieten aan de hoogste bomen.
Julio Poch betwijfelt dit.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:30 schreef nixxx het volgende:
[..]
En mocht die lul dan op een of andere manier in Nederland geraken en asiel aanvragen, dan zullen we hem niet eens kunnen terugsturen naar Tsjetsjeni..
Zal wel veel geld hebbenquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 09:58 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Tering. Dan ben je echt debiel bezig als gastgezin
Wat bedoel je? Ben ik leugens aan het verspreidenquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:22 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Ik vind het prachtig hoe iemand zich afvraagt of iets wel de waarheid is en tegelijk leugens aan het verspreiden is.
Het is een bepaald talent, denk ik.
Mensenrechten… je mag niemand uit een eu land terugsturen als die de doodstraf kan verwachten. Hoezeer die het ook zou verdienen. Het ergste wat we kadyrov aan zouden kunnen doen is berechten en mogelijk levenslang opsluiten.quote:
Lees het anders wat beter.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:33 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Wat bedoel je? Ben ik leugens aan het verspreiden
Aan steden?quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:23 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Wat hebben die Russen berhaupt nog?
Sevastopolquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:36 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Aan steden?
Kherson, Donetsk, Luhansk, Mariupol. Nog best een hoop
En dat zouden ze niet moeten zijn, smerig tyfusvolk.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:15 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij want het klopt niet.
Russen zijn hier gewoon welkom.
Hoe laat is het dan?quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:36 schreef xzaz het volgende:
[..]
Sandman is er weer. Precies op tijd zie ik.
Nu ook al een beetje, maar in de winter gaan we gewoon echt ww1/2 taferelen met loopgraven zien.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 11:38 schreef xzaz het volgende:
Het gaat wel echt meter voor meter, zo had ik mij oorlogen niet meer voorgesteld in 2022
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |