Ik zou in deze preventie voorstaan aangezien dat er uit tyfen in de praktijk erg lastig blijkt.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:21 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als Russen gewoon Z blijken te steunen moet je ze er direct uit tyfen.
Yup, de komende maanden moeten natuurlijk gebruikt worden om een ontvangstcomit van zware wapens te organiseren voor de kersverse lichtingen Russisch kanonnenvoer.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:05 schreef Bensel het volgende:
Lijkt me dat oekraine zich nu moet richten om A: verdedigingslinies te versterken, en B:L zoveel mogelijk materieel/munitie in beslagnemen/vernietigen.
Op zich wel grappig, dat waar je normaal je eigen macht groter wil voordoen dan werkelijk, is het dit keer juist noodzakelijk dat hij een kleiner aantal dan werkelijk opgeeft, omdat een groter aantal juist onrust in zijn eigen land oproept.quote:Op donderdag 22 september 2022 22:37 schreef fckputin het volgende:
Putler gaat meer dan 1 miljoen Russen optrommelen om te vechten in Oekrane. 300K is 1 groot leugen van poetler.
Secret clause in Putin's mobilization decree may allow him to draft up to 1 million reservists, an independent Russian outlet reports
https://www.businessinsid(...)ional=true&r=US&IR=T
https://www.newsweek.com/(...)llion-report-1745376
Natuurlijk nietquote:Op donderdag 22 september 2022 23:24 schreef fckputin het volgende:
[..]
Direct totale vernietiging. N Satan-2 raket betekent 3500x hiroshima ontploffing. Daarmee blaas je een land als Spanje Turkije of bijvoorbeeld Frankrijk in N klap weg.
De broer van mijn Russische collega (developer) is opgeroepen en tegelijkertijd heeft onze andere Oekrainse developer zijn ouders nog in huis omdat ze gevlucht waren uit Kiev en uit Bucha. Dan komt het ineens ook heel dichtbij, maar niet zo dichtbij als bij jouquote:Op donderdag 22 september 2022 23:44 schreef ZOA het volgende:
Wat een heerlijk forum is dit toch.
Door mijn mening te geven gebaseerd op feiten. Het volgende feit dient zich aan. Mijn Russische zwager is opgeroepen als reservist om te strijden tegen mijn Oekrainse dochter.Iemand nog enig comentaar?
Kan die zoon zich gewoon niet ergens in het bos verstoppen of zo? Verbaasd me altijd hoe gemakkelijk mensen zich inlaten schepen in het leger. Zowel nu als vroeger.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:11 schreef Perrin het volgende:
Niet alle moeders offeren graag hun zonen in Oekrane.
[ twitter ]
Denk dat het effect van een dode soldaat ook vele malen groter gaat worden in de Russische samenleving. Als familie/kennis zijnde van een beroepssoldaat hou je er toch soort van rekening mee dat het een keer kan gebeuren in een oorlog (hoe erg het ook is). Maar voor deze jongens zal het een heel ander verhaal zijn. Zodra er straks duizenden van deze jongens doodgaan per week zal de woede een stuk groter zijn is mijn verwachting.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:11 schreef Perrin het volgende:
Niet alle moeders offeren graag hun zonen in Oekrane.
[ twitter ]
Nou, dat klopt ook niet helemaal. Hoe een ICBM werkt is dat hij de ruimte in gaat en daar uiteenvalt in vijftien kleinere nukes die op een groter oppervlak neerregenen. Dat doen ze zodat je ze niet goed neer kunt schieten. Dus niet n grote die op Madrid neerkomt, maar inderdaad een deken die een middelgroot land onbewoonbaar maakt.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:09 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Op zich wel grappig, dat waar je normaal je eigen macht groter wil voordoen dan werkelijk, is het dit keer juist noodzakelijk dat hij een kleiner aantal dan werkelijk opgeeft, omdat een groter aantal juist onrust in zijn eigen land oproept.
[..]
Natuurlijk niet
Ten eerste is de Satan-2 raket bedoeld om de nukes te vervoeren, dus zelf geen nuke en ten tweede, met 3500x Hiroshima (ongeveer Tsar bomba niveau, 50mt en die zware bommen hebben ze volgens mij sowieso niet meer) veeg je alleen Madrid en een aardig stuk terrein eromheen weg.
Speel maar met https://nuclearsecrecy.com/nukemap/
Hou er rekening mee dat nog maar een fractie van de nukes van Rusland werkt, dus ze moeten keuzes maken in wat ze bombarderen. Zomaar willekeurig een tapijtje ergens uitvoeren gaat niet werken.
Maar je er niet heel erg druk om maken wanneer Oekraense moeders al maanden hun zonen verliezen.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:11 schreef Perrin het volgende:
Niet alle moeders offeren graag hun zonen in Oekrane.
[ twitter ]
Ik denk dat je beter kunt vluchten en in een ander land een nieuw leven kunt opbouwen. Desnoods als dakloze in Nederland bijvoorbeeld in plaats dat je redelijke kans loopt dat je binnen een paar maanden sterft aan het front.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:19 schreef Alpha0 het volgende:
Kan die zoon zich gewoon niet ergens in het bos verstoppen of zo? Verbaasd me altijd hoe gemakkelijk mensen zich inlaten schepen in het leger. Zowel nu als vroeger.
Maar die hebben nog wat te winnen. Zij verdedigen hun land.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:25 schreef Isdatzo het volgende:
Maar je er niet heel erg druk om maken wanneer Oekraense moeders al maanden hun zonen verliezen.
Heel veel van die gastjes vinden het stiekem wel een beetje spannend en stoer om als uitverkorene uitgezonden te worden terwijl hun moeders staan te janken. Stukje cultuur.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:19 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Kan die zoon zich gewoon niet ergens in het bos verstoppen of zo? Verbaasd me altijd hoe gemakkelijk mensen zich inlaten schepen in het leger. Zowel nu als vroeger.
Waarom? Alsof die 300.000 pax iets anders gaan doen dan de versterkingen die voor hen kwamen: smelten als sneeuw voor de zon. Dat pas geformeerde complete legerkorps (30k oid) is ook alweer uit elkaar gevallen.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:05 schreef Bensel het volgende:
Lijkt me dat oekraine zich nu moet richten om A: verdedigingslinies te versterken, en B:L zoveel mogelijk materieel/munitie in beslagnemen/vernietigen.
Denk dat het een kwestie van tijd is voor al die blogger ook ruski mir mogen gaan verdedigen in oekraine.quote:
Juist prachtig die vlaktes en vergezichten.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:31 schreef Alpha0 het volgende:
Ik heb sinds kort een obsessie met Siberie en kan op Google Maps heerlijk door foto's struinen van dat gedeelte van de aarde. Wat opvalt is dat Siberie, en eigenlijk heel Rusland, het saaiste land ter wereld is. De bomen zijn saai, het weer is saai, de mensen zijn saai, de huizen (wat zeg ik flats, iedereen woont in een flat daar). Alles is saai aan dat land.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De grap is dan dat ze vervolgens de huizen een 'leuk' kleurtje proberen te geven om toch de boel op te fleuren. Maar dat zijn zulke lelijke kleuren dat het er eerder lachwekkend uitziet.
Dat idee had ik niet, ik vond het een voorbeeld hoe mensen overal, ook op onverwachte plaatsen, onder druk worden gezet door ratten met formulieren.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:08 schreef ISVV het volgende:
[..]
Wat gebeurt hier precies? Mensen denken een schadeformulier te ondertekenen maar worden misleid, als ze de krabbel zetten moeten ze naar Oekraine?
Ah ok, kon het niet helemaal plaatsen zo.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:40 schreef NoCigar het volgende:
[..]
Dat idee had ik niet, ik vond het een voorbeeld hoe mensen overal, ook op onverwachte plaatsen, onder druk worden gezet door ratten met formulieren.
Ja het is een heel bijzonder land ja. Koud, weinig licht in de winter. Op veel foto's staat de zon altijd laag. Het ligt ter hoogte van Zweden, en dan helemaal doorgetrokken naar het Oosten.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:36 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Juist prachtig die vlaktes en vergezichten.
Maar... ja er is een reden dat er bijna niemand woont.
Wat je niet ziet op de foto's is de kou.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:47 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Ja het is een heel bijzonder land ja. Koud, weinig licht in de winter. Op veel foto's staat de zon altijd laag. Het ligt ter hoogte van Zweden, en dan helemaal doorgetrokken naar het Oosten.
Ik kan het Zapovednik Poetoranski natuurgebied aanraden voor aparte foto's.
[ afbeelding ]
Rusland lijkt me juist verre van saai, als buitenstaander dan. Niet als je zelf in een of andere uithoek woont in een vervallen huisje of appartement in een dorp of stad waar de helft gefrustreerd en depressief door het leven gaat, dan niet.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:31 schreef Alpha0 het volgende:
Ik heb sinds kort een obsessie met Siberie en kan op Google Maps heerlijk door foto's struinen van dat gedeelte van de aarde. Wat opvalt is dat Siberie, en eigenlijk heel Rusland, het saaiste land ter wereld is. De bomen zijn saai, het weer is saai, de mensen zijn saai, de huizen (wat zeg ik flats, iedereen woont in een flat daar). Alles is saai aan dat land.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De grap is dan dat ze vervolgens de huizen een 'leuk' kleurtje proberen te geven om toch de boel op te fleuren. Maar dat zijn zulke lelijke kleuren dat het er eerder lachwekkend uitziet.
Ja, wij hebben de pech dat de Rotterdamse haven ongetwijfeld in de top 10 van Europese doelen staat. Voordeel is dat ze maar n bom nodig hebben om de haven min of meer onklaar te maken en niet eens een hele zware denk ik. Helaas zit ik dan waarschijnlijk nog wel in rangequote:Op vrijdag 23 september 2022 10:21 schreef speknek het volgende:
Nou geloof ik ook niet in het 3500 kernbommen verhaal. Denk eerder dat ze 10 goed onderhouden ICBMs en 100 strategische nukes hebben. Niet meer iets waarmee ze de hele wereld alleen kunnen vernietigen (alhoewel het klimaat ernstig onleefbaar wordt), maar zeg dat de ICBMs voor de VS zijn, dan staat Nederland vast in de top 100 strategische doelen, dus we zijn nog steeds het haasje.
Nou ik zie de sneeuw liggen hoorquote:Op vrijdag 23 september 2022 10:48 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wat je niet ziet op de foto's is de kou.
De Altai (bijvoorbeeld) is juist prachtig.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:31 schreef Alpha0 het volgende:
Ik heb sinds kort een obsessie met Siberie en kan op Google Maps heerlijk door foto's struinen van dat gedeelte van de aarde. Wat opvalt is dat Siberie, en eigenlijk heel Rusland, het saaiste land ter wereld is. De bomen zijn saai, het weer is saai, de mensen zijn saai, de huizen (wat zeg ik flats, iedereen woont in een flat daar). Alles is saai aan dat land.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De grap is dan dat ze vervolgens de huizen een 'leuk' kleurtje proberen te geven om toch de boel op te fleuren. Maar dat zijn zulke lelijke kleuren dat het er eerder lachwekkend uitziet.
Klinkt als een verhaal voorquote:Op vrijdag 23 september 2022 10:53 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Kwam ooit een oud Amerikaans stel tegen op vakantie die vertelde me weer dat ze in Siberie hadden rondgetrokken en daar, heel ver noordelijk, een Nederlands gezin (met kinderen) leerde kennen die daar woonde. Ze zouden al het voedsel importeren per vliegtuig. Altijd zo'n vaag verhaal gevonden, maar ze leken vrij zeker van alle details.
Ja maar eigenlijk al geen Siberie / Rusland meer. Ligt ook stuken zuidelijker.quote:Op vrijdag 23 september 2022 11:00 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De Altai (bijvoorbeeld) is juist prachtig.
Precies, het is natuurlijk even wennen voor de mensen die de koude oorlog niet hebben meegemaakt dat dreigen met totale nucleaire vernietiging, maar het blijft dezelfde holle retoriek.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:43 schreef Hyperdude het volgende:
Over dreigen met A-bommetjes enzo.
Kort en ter zake.
quote:Op vrijdag 23 september 2022 11:02 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Ja maar eigenlijk al geen Siberie / Rusland meer. Ligt ook stuken zuidelijker.
Een flatgebouw is net een fiets alleen dan met minder wielen.quote:Op vrijdag 23 september 2022 11:01 schreef Alpha0 het volgende:
Dat hele Siberie is een soort Amazone regenwoud alleen dan stukken kouder.
De kou en dat het een afgelegen Verweggistan is zonder voorzieningen.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:36 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Juist prachtig die vlaktes en vergezichten.
Maar... ja er is een reden dat er bijna niemand woont.
Kan het door global warming nu aantrekkelijk zijn om te wonen? Vruchtbare grond die nu eindelijk bruikbaar wordt?quote:Op vrijdag 23 september 2022 11:01 schreef Alpha0 het volgende:
De laatste voorlopig. Delta in noorden van het land
Dat hele Siberie is een soort Amazone regenwoud alleen dan stukken kouder.
[ afbeelding ]
Vele grond is rots en mist miljoenen jaren aan aarde, dus dat zal wel even duren voordat je er daadwerkelijk gewassen kan verbouwen. Maar grondstoffen is zeker een punt.quote:Op vrijdag 23 september 2022 11:14 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
De kou en dat het een afgelegen Verweggistan is zonder voorzieningen.
Maat dankzij klimaatverandering is de kou nu misschien geen probleem meer. En als er resources zijn zoals landbouw grond die nu eindelijk bruikbaar is en metalen en mineralen dan kan het best een aantrekkelijk gebied worden om te wonen en werken. Mits het door Westerse landen gedaan wordt vanwege kapitalisme en minder corruptie
moet je wel oppassen dat je niet opgeblazen wordtquote:Op vrijdag 23 september 2022 11:16 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Kan het door global warming nu aantrekkelijk zijn om te wonen? Vruchtbare grond die nu eindelijk bruikbaar wordt?
Ook nagenoeg alles wat niet natuurlijk is ziet eruit alsof het elk moment kan instorten.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:31 schreef Alpha0 het volgende:
Ik heb sinds kort een obsessie met Siberie en kan op Google Maps heerlijk door foto's struinen van dat gedeelte van de aarde. Wat opvalt is dat Siberie, en eigenlijk heel Rusland, het saaiste land ter wereld is. De bomen zijn saai, het weer is saai, de mensen zijn saai, de huizen (wat zeg ik flats, iedereen woont in een flat daar). Alles is saai aan dat land.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De grap is dan dat ze vervolgens de huizen een 'leuk' kleurtje proberen te geven om toch de boel op te fleuren. Maar dat zijn zulke lelijke kleuren dat het er eerder lachwekkend uitziet.
Ik vind het oneindig uitgestrekte Russische landschap juist prachtig.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:31 schreef Alpha0 het volgende:
Ik heb sinds kort een obsessie met Siberie en kan op Google Maps heerlijk door foto's struinen van dat gedeelte van de aarde. Wat opvalt is dat Siberie, en eigenlijk heel Rusland, het saaiste land ter wereld is. De bomen zijn saai, het weer is saai, de mensen zijn saai, de huizen (wat zeg ik flats, iedereen woont in een flat daar). Alles is saai aan dat land.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De grap is dan dat ze vervolgens de huizen een 'leuk' kleurtje proberen te geven om toch de boel op te fleuren. Maar dat zijn zulke lelijke kleuren dat het er eerder lachwekkend uitziet.
Dit. Komt een stuk natuurlijker over dan het Vondelpark.quote:Op vrijdag 23 september 2022 11:22 schreef Zwoerd het volgende:
Ik vind het oneindig uitgestrekte Russische landschap juist prachtig.
Waarom zou je je liefde voor het vaderland moeten verbergen?quote:
Omdat het een beetje stom is en mensen je uitlachen?quote:Op vrijdag 23 september 2022 11:36 schreef Aether het volgende:
[..]
Waarom zou je je liefde voor het vaderland moeten verbergen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |