Misschien mogen ze een Himars van dichtbij bekijkenquote:Op vrijdag 23 september 2022 08:05 schreef Perrin het volgende:
Bij deze hoop ik wel dat ze spoedig iets vreselijks overkomt:
[ twitter ]
De dochter is 12quote:Op vrijdag 23 september 2022 07:43 schreef nixxx het volgende:
[..]
Je Russische zwager kan via je dochter regelen waar en hoe zich het beste over te geven. Dan wanneer de mogelijkheid zich voordoet, zijn commandant doodschieten en wegwezen.
Heeft Baudet deze woorden van Lavrov al herhaald in de tweede kamer?quote:Op vrijdag 23 september 2022 02:00 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Goed spul wat ze daar gebruiken. Alleen het nadeel voor ze is dat de rest van de wereld het niet gebruikt dus niet in dezelfde trip zitten.
Ja dan weet je toch dat je aan de goede kant staat als je soldaten zulke dingen gaan roepen.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:05 schreef Perrin het volgende:
Bij deze hoop ik wel dat ze spoedig iets vreselijks overkomt:
[ twitter ]
Fijne vent he, die Poetin.quote:Op donderdag 22 september 2022 23:44 schreef ZOA het volgende:
Wat een heerlijk forum is dit toch.
Door mijn mening te geven gebaseerd op feiten. Het volgende feit dient zich aan. Mijn Russische zwager is opgeroepen als reservist om te strijden tegen mijn Oekrainse dochter.Iemand nog enig comentaar?
Leuk ook dat je dan allerlei Russische mannen en oekrainse vrouwen krijgt in Duitsland...quote:Op vrijdag 23 september 2022 06:58 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het is niet uit te sluiten dat dit soortgelijke situatie als tussen Turken en Koerden gaat opleveren. Het zou me niet verbazen.
Een tijdje terug waren er al wat berichten uit Duitsland waarbij er mot was tussen Oekraïners en Russen, dat was echter wel op kleine schaal.
Als Russen gewoon Z blijken te steunen moet je ze er direct uit tyfen.quote:Op vrijdag 23 september 2022 06:58 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het is niet uit te sluiten dat dit soortgelijke situatie als tussen Turken en Koerden gaat opleveren. Het zou me niet verbazen.
Een tijdje terug waren er al wat berichten uit Duitsland waarbij er mot was tussen Oekraïners en Russen, dat was echter wel op kleine schaal.
Recept voor een hoop shit waar je u tegen zegtquote:Op vrijdag 23 september 2022 08:19 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Leuk ook dat je dan allerlei Russische mannen en oekrainse vrouwen krijgt in Duitsland...
Of porno.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:22 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Recept voor een hoop shit waar je u tegen zegt.
Pro-actief telegram historie checken en tegenhouden bij de grens.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:21 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als Russen gewoon Z blijken te steunen moet je ze er direct uit tyfen.
Die had ik nog niet gelezen, dacht dat de dochter in het Oekraïense leger zat. Russische zwager zal dan vast wel allerlei contacten hebben in Oekraïne of via ZOA zelf .quote:
Duitsland werkt dus mee aan genocide van de Oekrainse bevolking. Poetin zal trots zijn.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:22 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Recept voor een hoop shit waar je u tegen zegt.
En dat kan niet. Ergo, nooit binnenlaten.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:21 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Als Russen gewoon Z blijken te steunen moet je ze er direct uit tyfen.
Dan haal je dus klootzakken binnen die wel de oorlog steunen maar te laf zijn om de wapens te pakken. Beter laat je dan geen enkele Rus binnen inderdaad.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:41 schreef BEFEM het volgende:
[..]
En dat kan niet. Ergo, nooit binnenlaten.
ZOA laat zich normaliter aardig pro-russisch uit in deze reeks. Ik meen momenteel vanuit het veilige Nederland, en anders vanuit het relatief veilige centraal Oekraïne.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:29 schreef nixxx het volgende:
[..]
Die had ik nog niet gelezen, dacht dat de dochter in het Oekraïense leger zat. Russische zwager zal dan vast wel allerlei contacten hebben in Oekraïne of via ZOA zelf .
Wat zijn Russen over het algemeen toch een walgelijk volk.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:05 schreef Perrin het volgende:
Bij deze hoop ik wel dat ze spoedig iets vreselijks overkomt:
[ twitter ]
Het gebrek aan educatie is wel schrijnend. Dit soort jongens ziet dronken worden, geweld, oorlog en verkrachting als iets mannelijks. Vrede, onderwijs en vooruitgang zijn onbekende woorden.quote:Op vrijdag 23 september 2022 08:47 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Wat zijn Russen over het algemeen toch een walgelijk volk.
Hij moet zijn zoon sturen als hij die heeft.quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:05 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Zullen er ook familieleden gaan van Vitaly?
En het hersenloze voetvolk trapt als zwakbegaafde zombies in de retoriek van volgevreten, schathemeltjerijke criminelen die in warme televisiestudio's een wedstrijdje houden wie het beste Joseph Goebbels kan imiteren.quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:05 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Zullen er ook familieleden gaan van Vitaly?
quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:13 schreef J.B. het volgende:
...
Wat zou zo'n Lavrov nou denken? Laat ik hier de meest rabiate onzin vertellen in de hoop dat een handvol halvegare uilskuikens het geloven?
quote:Wenn du einmal angefangen hast zu lügen, dann bleibe auch dabei!
Ook die landen geloven het niet, maar hebben een enorme haat tegen het westen of hebben te grote economische belangen met Rusland.quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:13 schreef J.B. het volgende:
Russische minister Lavrov verwerpt alle verantwoordelijkheid voor de oorlog: "De schuld van Oekraïne en het Westen"
https://www.vrt.be/vrtnws(...)beschuldigingen-oor/
Wat zou zo'n Lavrov nou denken? Laat ik hier de meest rabiate onzin vertellen in de hoop dat een handvol halvegare uilskuikens het geloven?
Doet ie zijn hele leven toch al?quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:13 schreef J.B. het volgende:
Russische minister Lavrov verwerpt alle verantwoordelijkheid voor de oorlog: "De schuld van Oekraïne en het Westen"
https://www.vrt.be/vrtnws(...)beschuldigingen-oor/
Wat zou zo'n Lavrov nou denken? Laat ik hier de meest rabiate onzin vertellen in de hoop dat een handvol halvegare uilskuikens het geloven?
quote:
Inmiddels is de kans vrijwel 90% dat je of dood, gewond of mentaal gebroken terugkomt uit deze oorlog. Gaat het echt waard zijn man! Heb je wel je patriotic duty voor het moederland gedaan als je weer in je vervallen flatje terug bent zonder armen & benen en slapeloze nachten. Zolang je veteranenpensioen van 60 euro per maand maar voldoet aan je vodka verslaving.quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:24 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
En het hersenloze voetvolk trapt als zwakbegaafde zombies in de retoriek van volgevreten, schathemeltjerijke criminelen die in warme televisiestudio's een wedstrijdje houden wie het beste Joseph Goebbels kan imiteren.
En ook nu wordt in de uithoeken veel meer gemobiliseerd dan in Moskou. Poetin gooit liever etnische plattelandslui de gehaktmolen in dan etnisch Russische stadbewoners.quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:43 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Inmiddels is de kans vrijwel 90% dat je of dood, gewond of mentaal gebroken terugkomt uit deze oorlog. Gaat het echt waard zijn man! Heb je wel je patriotic duty voor het moederland gedaan als je weer in je vervallen flatje terug bent zonder armen & benen en slapeloze nachten. Zolang je veteranenpensioen van 60 euro per maand maar voldoet aan je vodka verslaving.
Gaaf leven!
Stille hoop dat dit een enorme backfire wordt en het begin van het einde is van "Putin Rusland".quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:45 schreef Perrin het volgende:
[..]
En ook nu wordt in de uithoeken veel meer gemobiliseerd dan in Moskou. Poetin gooit liever etnische plattelandslui de gehaktmolen in dan etnisch Russische stadbewoners.
En al die etnische lui laten zich dat maar welgevallen, gewillig sterven als voetvolk van de etnische Russen.
Altijd bijzonder dat je precies kan zien wat Rusland zelf doet aan de hand van waar ze andere van beschuldigen + wat ze zelf ontkennen.quote:Op vrijdag 23 september 2022 02:00 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Goed spul wat ze daar gebruiken. Alleen het nadeel voor ze is dat de rest van de wereld het niet gebruikt dus niet in dezelfde trip zitten.
quote:Op vrijdag 23 september 2022 02:00 schreef Aether het volgende:
Under New Scrutiny: China’s Nuclear Pledge to Ukraine
Beijing’s 2013 promise to protect Ukraine in a nuclear attack appears to now further muddy its stance on Russia’s invasion
https://www.wsj.com/artic(...)-ukraine-11647007200
quote:Op vrijdag 23 september 2022 09:34 schreef Aether het volgende:
Under New Scrutiny: China’s Nuclear Pledge to Ukraine
Beijing’s 2013 promise to protect Ukraine in a nuclear attack appears to now further muddy its stance on Russia’s invasion
https://www.wsj.com/artic(...)-ukraine-11647007200
Op zich wel grappig, dat waar je normaal je eigen macht groter wil voordoen dan werkelijk, is het dit keer juist noodzakelijk dat hij een kleiner aantal dan werkelijk opgeeft, omdat een groter aantal juist onrust in zijn eigen land oproept.quote:Op donderdag 22 september 2022 22:37 schreef fckputin het volgende:
Putler gaat meer dan 1 miljoen Russen optrommelen om te vechten in Oekraïne. 300K is 1 groot leugen van poetler.
Secret clause in Putin's mobilization decree may allow him to draft up to 1 million reservists, an independent Russian outlet reports
https://www.businessinsid(...)ional=true&r=US&IR=T
https://www.newsweek.com/(...)llion-report-1745376
Had dat Lubach filmpje doorgestuurd naar een Russische kennis. De reactie was: “ typisch westers clownsgedrag”quote:
En viel het kwartje? Denk het niet?quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:01 schreef quirina het volgende:
Had dat Lubach filmpje doorgestuurd naar een Russische kennis. De reactie was: “ typisch westers clownsgedrag”
God - de veroorzaker van heel veel ellende op deze aardbolquote:Op vrijdag 23 september 2022 00:31 schreef ipa84 het volgende:
[ twitter ]
Dit zal wel helpen inderdaad.
Niet zo vreemd toch? Het is ook tenenkrommend grappig.quote:Op vrijdag 23 september 2022 10:01 schreef quirina het volgende:
[..]
Had dat Lubach filmpje doorgestuurd naar een Russische kennis. De reactie was: “ typisch westers clownsgedrag”
Wat gebeurt hier precies? Mensen denken een schadeformulier te ondertekenen maar worden misleid, als ze de krabbel zetten moeten ze naar Oekraine?quote:
Op zich wel grappig, dat waar je normaal je eigen macht groter wil voordoen dan werkelijk, is het dit keer juist noodzakelijk dat hij een kleiner aantal dan werkelijk opgeeft, omdat een groter aantal juist onrust in zijn eigen land oproept.quote:Op donderdag 22 september 2022 22:37 schreef fckputin het volgende:
Putler gaat meer dan 1 miljoen Russen optrommelen om te vechten in Oekraïne. 300K is 1 groot leugen van poetler.
Secret clause in Putin's mobilization decree may allow him to draft up to 1 million reservists, an independent Russian outlet reports
https://www.businessinsid(...)ional=true&r=US&IR=T
https://www.newsweek.com/(...)llion-report-1745376
Natuurlijk nietquote:Op donderdag 22 september 2022 23:24 schreef fckputin het volgende:
[..]
Direct totale vernietiging. ÉÉN Satan-2 raket betekent 3500x hiroshima ontploffing. Daarmee blaas je een land als Spanje Turkije of bijvoorbeeld Frankrijk in ÉÉN klap weg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |