Uhuh, ik weet. Maar net zoals bij de vorige stakingen even inchecken als bewijs dat ik met de trein had willen reizen en op die manier aanspraak kunnen maken op de stakingsregeling.quote:Op vrijdag 9 september 2022 04:28 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wat doe je zo vroeg op, er rijden toch geen treinen
Want? Ik ben er serieus door gedupeerd. Ik reis elke vrijdag vanaf castricum naar minimaal Amsterdam, en dan vaak terug naar Zaandam om bij boer Geert een broodje biefstuk mokum te halen om het weekend mee in te luiden, of ik ga door naar Wormerveer, omdat ik het weekend altijd bij Rob ben. Hij zal me nu moeten ophalen. En de NS kan in mijn reishistorie zien dat het elke week zo gaat, dus heb ik simpelweg recht op die vergoeding.quote:Op vrijdag 9 september 2022 07:44 schreef gebrokenglas het volgende:
Ik vind dat misbruik maken van de regeling.
Goedemorgen trouwens.
Ik durf niet voor anderen te spreken, maar ik reis elke dag, behalve zaterdag en zondag. En veel van die reizen zijn in de ogen van een ander niet noodzakelijk, maar van thuiszitten wordt ik gillend gek en dus ga ik de hort op.quote:Op vrijdag 9 september 2022 08:08 schreef gebrokenglas het volgende:
Ja. Als je vandaag moet reizen dan natuurlijk, zekers.
Maar als men vandaag niet op pad zou maar omdat er toevallig vandaag een staking is met een vergoedingsregeling en dan net doen alsof je de trein wou pakken, dat vind ik gewoon not done.
Vast een boel mensen die zoiets doen.
Ingecheckt, incheck geannuleerd , en opnieuw ingechecktquote:Op vrijdag 9 september 2022 08:21 schreef gebrokenglas het volgende:
Wat een boel reizen.![]()
Zwolle - Zwolle?
quote:Op vrijdag 9 september 2022 07:44 schreef gebrokenglas het volgende:
Ik vind dat misbruik maken van de regeling.
Goedemorgen trouwens.
Aha logischquote:Op vrijdag 9 september 2022 06:58 schreef DJMO het volgende:
[..]
Uhuh, ik weet. Maar net zoals bij de vorige stakingen even inchecken als bewijs dat ik met de trein had willen reizen en op die manier aanspraak kunnen maken op de stakingsregeling.
Goeie!quote:Op vrijdag 9 september 2022 17:52 schreef Gizmogirl28 het volgende:
@:maanvis @ freshfruit
Ik heb weer een rare kop.
Moeder dood gevonden.
Baby Sem blijft 2 weken langer vastzitten.
![]()
[ afbeelding ]
He balen joh!quote:Op vrijdag 9 september 2022 18:24 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Goeie!
@:Maily vindt die ook altijd heel interessantvolgens mij loopt er een topique voor in TTK .
Ben zelf trouwens afgewezen bij sollicitatie. Vind ik wel kut nu, had er goede hoop in
ja tis kut , moet er eff een positieve gedachte uit zien te plukkenquote:
Gelukkig zijn wij hier ookquote:Op vrijdag 9 september 2022 18:54 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ja tis kut , moet er eff een positieve gedachte uit zien te plukken
quote:
Balen.quote:Op vrijdag 9 september 2022 18:24 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Goeie!
@:Maily vindt die ook altijd heel interessantvolgens mij loopt er een topique voor in TTK .
Ben zelf trouwens afgewezen bij sollicitatie. Vind ik wel kut nu, had er goede hoop in
Op zaterdag 10 september 2022 01:21 schreef -Shii- het volgende:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |