Die doen ook alleen hun mond open wanneer het echt moetquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:33 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Bottas, Salo, Kovalainen zie ik echt niet zo praten en doen
Het gaat niet om zijn accent. Hij doet mij denken aan een afgetakelde Charlie Sheen of Michael J Fox... doet mij gewoon denken aan Alzheimer of een andere ziekte waar ik misschien niks van wistquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Hij mag dan een accent hebben maar dit gaat wel heel ver
Geen idee. Ik vind hem wel normaal pratenquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:35 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Het gaat niet om zijn accent. Hij doet mij denken aan een afgetakelde Charlie Sheen of Michael J Fox... doet mij gewoon denken aan Alzheimer of een andere ziekte waar ik misschien niks van wist
Wrong..quote:Op zondag 28 augustus 2022 19:02 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
[..]
Volgens mij is het de bedoeling dat tear-offs in de cockpit moeten blijven of eruit moeten in de pitlane.
Nou, wie dan?quote:Op zondag 28 augustus 2022 19:24 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik heb toch sterk de indruk dat er in de W-series en het E-circus mensen rondrijden die in de F1 veel meer positief spektakel zouden verzorgen dan grofweg "de laatste 6" in de F1 van dit moment..
jij denkt dat hij de tv gevolgd heeft tijdens het zitten daar?quote:Op zondag 28 augustus 2022 19:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Was jij zichtbaar op tv tijdens de drivers parade?
volgens mij zitten er wel een stuk of 5-10 tear offs opquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:28 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Dit gebeurde vrij vroeg in de race toch? Hoeveel van die tear offs zitten er dan op? Of krijg je bij de start gewoon extreem veel meuk op je vizier?
Dat laatste sowieso omdat er dan veel close racing is.quote:Op zondag 28 augustus 2022 19:28 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Dit gebeurde vrij vroeg in de race toch? Hoeveel van die tear offs zitten er dan op? Of krijg je bij de start gewoon extreem veel meuk op je vizier?
Nou ja, die grote tv voor z'n snufferd is moeilijk te missen.quote:Op zondag 28 augustus 2022 19:43 schreef Nizno het volgende:
[..]
jij denkt dat hij de tv gevolgd heeft tijdens het zitten daar?![]()
ikzelf zou daar weinig op kijken maar juist het live willen zien maar oke ja het kanquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nou ja, die grote tv voor z'n snufferd is moeilijk te missen.
Tussen de bomen en de andere 10.000 man wellicht wel 🤣quote:Op zondag 28 augustus 2022 19:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Was jij zichtbaar op tv tijdens de drivers parade?
Ik zit altijd de race gewoon nog te volgen als ik op het circuit zitquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:47 schreef Nizno het volgende:
[..]
ikzelf zou daar weinig op kijken maar juist het live willen zien maar oke ja het kan
Hamilton nog langs zien komen?quote:Op zondag 28 augustus 2022 19:47 schreef nils7 het volgende:
[..]
Tussen de bomen en de andere 10.000 man wellicht wel 🤣
Mijn Liam en mijn Stoffel bijvoorbeeld. Maar Zhou is gewoon een prima coureur. Dus die mag blijvenquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:24 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik heb toch sterk de indruk dat er in de W-series en het E-circus mensen rondrijden die in de F1 veel meer positief spektakel zouden verzorgen dan grofweg "de laatste 6" in de F1 van dit moment..
Ja dat heeft hij. In de GP van Australië 95 toen die nog in Adelaide werd gehouden, is hij zwaar gecrashed met zijn mclaren. Daarbij liep hij een schedelbasisfractuur en interne bloedingen op en was bijna gestikt. Sid Watkins heeft een tracheotomie op hem uit moeten voeren (gaatje in de luchtpijp) en hij heeft het allemaal ternauwernood overleefd. De na-effecten lijken nu pas te komen op latere leeftijdquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:30 schreef admiraal_anaal het volgende:
Sinds viaplay kijk ik eigenlijk nooit meer de nabeschouwing enzo maar nu zag ik Mika en vroeg mij af of deze oud wereldkampioen eigenlijk een TIA of een hersenbloeding heeft gehad ofzo? De manier waarop hij praat, beweegt enzo zijn echt weird
Dat is gelul. Die komen meteen. Of niet.quote:Op zondag 28 augustus 2022 19:58 schreef Sabata het volgende:
[..]
Ja dat heeft hij. In de GP van Australië 95 toen die nog in Adelaide werd gehouden, is hij zwaar gecrashed met zijn mclaren. Daarbij liep hij een schedelbasisfractuur en interne bloedingen op en was bijna gestikt. Sid Watkins heeft een tracheotomie op hem uit moeten voeren (gaatje in de luchtpijp) en hij heeft het allemaal ternauwernood overleefd. De na-effecten lijken nu pas te komen op latere leeftijd
mwah, 1 zwaluw maakt nog geen zomer voor Liamquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:58 schreef Whiskers2009 het volgende:
Altijd fijn als je niet tegengesproken wordt
Maar Perez is nu beter dan Hamiltonquote:Op zondag 28 augustus 2022 19:19 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Dat roepen we ook iedere race, hij is gewoon niet zo goed als Max, en dat is geen schande.
Dat was met Hamilton en Bottas hetzelfde verhaal.
Het was net een schaduw.quote:
Liam heeft gewoon talentquote:Op zondag 28 augustus 2022 20:02 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
mwah, 1 zwaluw maakt nog geen zomer voor Liam
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |