quote:Dochter van invloedrijke ‘Kremlin-ideoloog’ Aleksandr Doegin komt om door autobom
De dochter van de ultranationalistische filosoof, en Kremlin-ideoloog Aleksandr Doegin is omgekomen bij een auto-explosie. Mogelijk was de invloedrijke ideoloog zelf het doelwit.
Het Kremlin opent een moordonderzoek. De explosie duidt erop dat partizanen een relatief verreikende invloed hebben in Rusland, die dus ook de kringen van de Russische president kunnen raken. Doegin is niet officieel verbonden aan het Kremlin, maar staat bekend als een groot inspirator van Vladimir Poetin en ‘het brein’ achter de oorlog in Oekraïne.
Een bekende van de familie vermoedt dat de daders Doegin wilden raken. Niemand heeft verantwoordelijkheid voor de explosie opgeëist, maar sommige pro-Kremlinopiniemakers foeterden direct op de Oekraïense regering. De hoofdredacteur van het staatsmedium Russia Today Margarita Simonjan riep op tot ‘acties tegen de beslissingsmakers’ in Kyiv.
https://www.volkskrant.nl(...)or-autobom~b8c4026b/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 27% gewijzigd door de_boswachter op 21-08-2022 12:53:14 ]U MAD?
He lives by the pen...quote:
Je moet inderdaad wel van het kaliber polonaise-volk zijn om dit te kunnen waarderen.quote:
Een aanslag in Moskou opeisen? Daar hebben ze alles mee te verliezen natuurlijk, het geeft een gigantische kans op escalatie, het geeft Rusland een formele aanleiding tot inzet kernwapens, het zorgt dat de Amerikanen de wapenleveranties zullen terugschroeven.quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:52 schreef Akathisia het volgende:
Oekraïne zou er in principe weinig bij te verliezen hebben de aanslag op te eisen.
Zie de edit.quote:
Oh, dan was het misschien toch gewoon Oekraïne.quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:56 schreef Heph844 het volgende:
Een aanslag in Moskou opeisen? Daar hebben ze alles mee te verliezen natuurlijk, het geeft een gigantische kans op escalatie, het geeft Rusland een formele aanleiding tot inzet kernwapens, het zorgt dat de Amerikanen de wapenleveranties zullen terugschroeven.
Zelfs acties in de Krim eisen ze niet op.
Dat lijkt me hoogst onwaarschijnlijkquote:Op zondag 21 augustus 2022 12:57 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Oh, dan was het misschien toch gewoon Oekraïne.
Misschien dan de AIVD, als boodschap richting Baudet?quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:57 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Dat lijkt me hoogst onwaarschijnlijk
quote:Wierd Duk spreekt zich uit tegen Zembla-propaganda: 'Ik was bij Baudet en Doegin'
Gisteren werd er weer eens wat anti-FVD propaganda verspreid door de NPO. Het ging weer via Zembla. Dat ultralinkse propaganda strooide met verdachtmakingen zonder bewijs. Thierry Baudet als grote vriend van Vladimir Poetin ofzo. Journalist Wierd Duk spreekt zich hier nu tegen uit. Want, zegt hij, hij was erbij toen Baudet de Russische filosoof Aleksandr Doegin ontmoette. Er was daar letterlijk niets aan het handje.
Die hele uitzending van Zembla sloeg natuurlijk weer nergens op. Er was geen enkele vorm van bewijs, behalve van "horen-zeggen." Oh ja, en er waren een paar foto's van Baudet met Doegin, de man die beschouwd wordt als dé filosoof achter de Russische macht (daarover bestaan overigens twijfels, maar goed) en dan specifiek achter Poetin.
Wierd Duk legt uit wat er echt gebeurde
Telegraaf-journalist Wierd Duk heeft gereageerd op deze nonsensverhalen. Want ja, hij was erbij toen Baudet Doegin "ontmoette."
"Ik was ooit bij een bijeenkomst in Amsterdam waar Aleksandr Doeing sprak en tweette daarover," legt Duk uit op Twitter. "Baudet zag mijn tweets en dacht: interessant, ik ga ook even kijken." Vervolgens noemt hij "Zembla" bij naam omdat dit natuurlijk over de uitzending ging.
"Dus hij kwam naar die kerk. Na afloop sprak hij kort met Doegin, die hij verder niet kende. Ik stond daar dus ook bij dus weet hoe het ging. Ik zou Doegin de volgende dag interviewen."
Wat er vervolgens gebeurde? "Mensen maakten foto's en zetten die op de socials. Sindsdien worden die foto's geframed als 'bewijs' dat er langjarige banden bestaan tussen Baudet en de ideoloog van Poetin en ook ik speel daarin een rol. Kortom: bullshit. Indien er beter bewijs is: ik zie het graag."
Natuurlijk is dat bewijs er niet. En dat is niet zo schokkend. Die hele Zembla-uitzending was gewoon weer een verkiezingsstunt van een NPO-programma dat er alles aan doet om FVD kort voor de verkiezingen even te beschadigen.
https://www.dagelijksesta(...)bij-baudet-en-doegin
Ik ben heel slecht in sarcasme, maar ik zet hem toch maar:quote:Op zondag 21 augustus 2022 13:00 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Misschien dan de AIVD, als boodschap richting Baudet?
quote:
I'm aware, is hier ook besproken.quote:Op zondag 21 augustus 2022 13:04 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Met telkens dit soort uitspraken die verdacht veel lijken op Kremlin propaganda heeft hij toch echt de schijn tegen.
Haar vader is de bedenker van de oorlog tegen Oekraïne geweest en deze dochter hielp de ideeën van haar vader te verspreidden. Gewoon een legitiem doelwit dus.quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:56 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Je moet inderdaad wel van het kaliber polonaise-volk zijn om dit te kunnen waarderen.
quote:Daria Doegin werd in 1992 geboren uit het tweede huwelijk van Doegin. Ze was filosoof en werkte aan de verspreiding van de ideeën van haar vader, onder meer voor een 'Euroaziatische beweging'.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)omaanslag-bij-moskou
Podolyak: Ukraine has nothing to do with murder of daughter of Alexander Dugin, ideologist of Russia's war.quote:Op zondag 21 augustus 2022 13:12 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Haar vader is de bedenker van de oorlog tegen Oekraïne geweest en deze dochter hielp de ideeën van haar vader te verspreidden. Gewoon een legitiem doelwit dus.
Het eigenlijke doelwit was natuurlijk haar vader, maar omdat zij dit keer besloot in zijn auto te rijden heeft het haar het leven gekost. Iedereen die Oekraïne steunt in de verdediging van hun land zal dit kunnen waarderen.
[..]
nou dan heb je het antwoordquote:Op zondag 21 augustus 2022 13:13 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Podolyak: Ukraine has nothing to do with murder of daughter of Alexander Dugin, ideologist of Russia's war.
"We are not a criminal state, unlike Russia," said Mykhailo Podolyak, an advisor to the head of Volodymyr Zelensky's Presidential Office.
Er is geen militaire aanval op Russisch grondgebied geweest. Er is een aanslag op de bedenker van de oorlog tegen Oekraïne gepleegd waarbij zijn dochter, die net zo schuldig is, gedood is. Wie die aanslag gepleegd heeft is verder nog onduidelijk.quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:50 schreef Heph844 het volgende:
Hmm wat zou Oekraïne er op korte of middellange termijn aan hebben om zo’n ideoloog uit te schakelen? En dan daarvoor het risico nemen om op Russisch grondgebied vijandelijke acties uit te voeren, terwijl de Amerikanen daar pertinent op tegen zijn?
Nou, prima toch.quote:Op zondag 21 augustus 2022 13:13 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Podolyak: Ukraine has nothing to do with murder of daughter of Alexander Dugin, ideologist of Russia's war.
"We are not a criminal state, unlike Russia," said Mykhailo Podolyak, an advisor to the head of Volodymyr Zelensky's Presidential Office.
Dat zelfs het geslachtofferde land (zover hij daarvoor spreekt) het niet eens is met de vergoelijking die jij voor deze moord hanteert.quote:Op zondag 21 augustus 2022 13:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Nou, prima toch.
Wat is je punt eigenlijk?
Zou een oorlogsmisdaad zijn.quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:52 schreef Akathisia het volgende:
Oekraïne zou er in principe weinig bij te verliezen hebben de aanslag op te eisen. Wel wat meer gezien ie mislukt is, en de dochter gedood is (immers een teken van incompetentie) maar uiteindelijk volgde ze dezelfde lijn van denken als haar vader.
Eigenlijk is het, zoals ik het nu begrijp, gewoon een soort van multiculti-imperialist, die ooit begonnen is bij de Nationaal-Bolsjewistische Partij. Of is deze typering een poging tot distantiëring?quote:21 augustus 2022
Doegin is een imperialist ... en een hippie
Victor Kal en de conservatieve revolutie van Aleksandr Doegin
Victor Kal studeerde filosofie aan de Universiteit van Amsterdam en aan de Sorbonne in Parijs. Hij promoveerde op Aristoteles en hield zich bezig met Hegel en Heidegger. Zijn religieuze ontwikkeling bracht hem dichter bij Plato en het Jodendom. Hoe waardeert deze Amsterdamse godsdienstige filosoof het denken van de ‘gevaarlijkste filosoof ter wereld’, Aleksandr Doegin?
Van 1994 tot zijn recente pensionering werkte Kal als universitair hoofddocent aan de Universiteit van Amsterdam. Zijn repertoire breidde zich uit met de traditie van de existentiefilosofie en het Joodse denken van onder anderen Buber en Levinas en hij trad toe tot het Jodendom. Zijn bekering maakte hem niet anti-modern: “Ik verdedig de moderne, liberale constitutie. Het individualisme speelt daarin een belangrijke rol". Een liberaal individualisme; is dat niet wat we postmodernisme noemen? Kal beschouwt zichzelf niet als een vertegenwoordiger van het postmodernisme, maar vindt de kritiek van Doegin daarop niet overtuigend: “Het postmodernisme dat Doegin verwerpt, is vooral het Amerikaanse postmodernisme en gezien door de bril van de tegenstanders ervan. Door die bril gezien is het postmodernisme sterk nihilistisch. Het is een ‘anything goes’-relativisme waar ik het niet mee eens ben. Zeker als het richting woke gaat. Dan wordt het dogmatisch en komt er iets van politieke correctheid bij en dat slaat de discussie dicht”.
Na de val van de Sovjet-Unie brak in de jaren negentig de liberale hegemonie aan. Volgens Doegin is het liberalisme zelf totalitair geworden. Kal is het in zoverre met Doegin eens dat, ondanks de hegemonie van het liberalisme, de discussie daarover niet afgesloten is. “Ik verdedig het liberalisme, maar een liberalisme dat zichzelf niet meer als kwestie ziet, beschouw ik als verloren. Een liberale constitutie is het begin, niet het einde van het verhaal. Nu hebben we een samenleving van vrije burgers, maar de grote vraag is: wat gaan die burgers doen? Worden ze nihilist? Tal van filosofen hebben dat punt geconstateerd: Nietzsche, Kierkegaard, Heidegger. De Franse Revolutie creëerde de mogelijkheid van dit nihilisme. In die zin is het liberalisme een catastrofe geweest, tot op de dag van vandaag”.
Volgens Kal vraagt het liberalisme meer van een mens dan een fatsoenlijk burger te zijn. Het liberalisme legitimeert een zekere leegte. “Doegin ziet die leegte van de liberale wereld, en hij heeft gelijk”. Die leegte maakt juist een houding van ernst noodzakelijk: “Dat het niet vaststaat, maar dat je toch ernstig bent. Dat is volgens mij het tegengestelde van het postmodernisme. Je moet vanuit de ernst zien te komen tot een morele substantie, traditie en wetgeving. Maar hoe dat uitpakt, kun je niet van tevoren vaststellen, dat doe je in een zekere openheid en die openheid is de moderniteit”.
Kal relativeert de grote tegenstelling die Doegin poneert tussen de Russische cultuur en het westerse liberalisme: “Na het communisme zijn de Russen net zo geïndividualiseerd en materialistisch geworden als de West-Europeanen. Als Doegin het over Rusland heeft, heeft hij het over een ideaal. Heidegger sprak in 1936 ook op die manier over Rusland; daar zit nog iets dat minder bedorven is dan Duitsland. Bij Doegin wordt dat ideaal gevoed door heel veel literatuur, die maar voor een klein deel Russisch is. Hij leest voornamelijk West-Europese literatuur: Guénon, de Franse traditionalist, de Italiaan Evola en de Nederlandse volkenkundige Herman Wirth. En op een gegeven moment is hij ook Plato en Heidegger gaan lezen”.
Kal beschouwt Doegin niet als een christelijke denker. “Hij heeft geen bondgenootschap gesloten met de Russisch Orthodoxe kerk. Dat komt omdat hij veel groter denkt. Hij heeft ook een occulte en spirituele achtergrond. Vergeet niet dat Doegin uit de jaren zeventig komt, hij is een hippie. Hij is ook gevormd in een soort intellectueel underground-milieu van mensen die het communisme wilden provoceren. Dat was ook een zeer spiritueel milieu. Zijn denken over Eurazië betekent ook dat bijvoorbeeld de islam erbij hoort”.
Volgens Kal denkt Doegin imperialistisch, niet etnisch-nationalistisch: “Daarin verschilt hij van wat in Frankrijk nieuw-rechts wordt genoemd. De islam en allerlei volken en culturen horen daarbij, zoals dat ook in de Sovjet-Unie was. Poetin deelt in zijn ogen het imperialisme van Doegin: “Voor Poetin is dat het uitgangspunt: een rijk met verschillende etniciteiten en religies. Op een of andere manier moet Rusland dat natuurlijk wel domineren, maar het hoeft niet exclusief Russisch te zijn”.
https://renaissanceinstituut.nl/artikel/doegin-is-een-imper
Oh, ik kan genoeg redenen bedenken waarom Oekraïne niet de verantwoordelijkheid voor deze aanslag op wil eisen. Laten we beginnen met: 1 ze hebben deze aanslag niet gepleegd.quote:Op zondag 21 augustus 2022 13:19 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Dat zelfs het geslachtofferde land (zover hij daarvoor spreekt) het niet eens is met de vergoelijking die jij voor deze moord hanteert.
quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:47 schreef de_boswachter het volgende:
[ afbeelding ]moet die dochter weten, of eigenlijk niet meerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 21-08-2022 13:36:28 ]
Tsja. In hoeverre kun je het haar kwalijk nemen met zo'n opvoeding en vader.quote:Op zondag 21 augustus 2022 14:01 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Een fascistische propagandist, net als haar vader. Goed dat ze heen is, helaas zat haar vader er niet naast maar gelukkig heeft hij het zien gebeuren.
Dus Forum heeft banden met Rusland?quote:
Dat is wat de MSM propaganda je graag wil doen geloven. Trap er niet in hoor!quote:Op zondag 21 augustus 2022 14:16 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dus Forum heeft banden met Rusland?
Haha op dat interview heb ik gereageerd op twitter en een ban voor gekregen.quote:Op zondag 21 augustus 2022 13:04 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
[ twitter ]
Met telkens dit soort uitspraken die verdacht veel lijken op Kremlin propaganda heeft hij toch echt de schijn tegen.
Bel Duk.quote:Op zondag 21 augustus 2022 14:31 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik mis het 'ultralinkse' waar ze het in de 2de regel over hebben.
Je gaat toch niet je eigen dochter vermoorden voor een false flag? Gezien de kwaliteit van het Russische legen kan je ook wel betwijfelen of wat ze willen doen i.v.m. de hand van deze false flag lukt.quote:Op zondag 21 augustus 2022 14:32 schreef theunderdog het volgende:
Het is aan de reacties duidelijk te zien dat mensen nog steeds niet doorhebben wat voor intens ziek land Rusland is, qua bestuur. Ik gok op een false flag, en ik sluit zelfs niet uit dat Dugin daar zelf van afwist.
Ik vind het wel leuk om te zien hoe selectief men omgaat met de benadering van complotdenken.quote:Op zondag 21 augustus 2022 14:32 schreef theunderdog het volgende:
Het is aan de reacties duidelijk te zien dat mensen nog steeds niet doorhebben wat voor intens ziek land Rusland is, qua bestuur. Ik gok op een false flag, en ik sluit zelfs niet uit dat Dugin daar zelf van afwist.
TS is fan van Baudet?quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:44 schreef Akathisia het volgende:
[..]
[ twitter ]
Filosofenmoordenaars zijn het laagste van het laagste.
Waarom precies? Wat maakt het vermoorden van een filosoof erger/lager dan het vermoorden van iemand anders?quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:44 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Filosofenmoordenaars zijn het laagste van het laagste.
Geloof je ook in vliegende schotels?quote:Op zondag 21 augustus 2022 14:32 schreef theunderdog het volgende:
Het is aan de reacties duidelijk te zien dat mensen nog steeds niet doorhebben wat voor intens ziek land Rusland is, qua bestuur. Ik gok op een false flag, en ik sluit zelfs niet uit dat Dugin daar zelf van afwist.
Omdat het hogere doch zeldzame levensvormen zijn natuurlijk.quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:09 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Waarom precies? Wat maakt het vermoorden van een filosoof erger/lager dan het vermoorden van iemand anders?
Nee. Geloof wel in domme mensen. Op dit moment reageer op zo'n iemand.quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:12 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Geloof je ook in vliegende schotels?
Hoger dan wie of wat precies?quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:21 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Omdat het hogere doch zeldzame levensvormen zijn natuurlijk.
Wie zegt dat ze dood is? Misschien zat ze niet eens in de wagen.quote:Op zondag 21 augustus 2022 14:39 schreef Rodgrod het volgende:
[..]
Je gaat toch niet je eigen dochter vermoorden voor een false flag? Gezien de kwaliteit van het Russische legen kan je ook wel betwijfelen of wat ze willen doen i.v.m. de hand van deze false flag lukt.
Hoger dan God zelf. Daarom hebben ze hem ook kunnen vermoorden.quote:
Er zit een stijlfout in je zin.quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:24 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Op dit moment reageer op zo'n iemand.
Waarom verkloot je je eigen topic?quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:26 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Hoger dan God zelf. Waarschijnlijk hebben ze hem daarom vermoord.
Ik zit daar nog ruim boven, maar toch leef ik nog steeds.quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:26 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Hoger dan God zelf. Daarom hebben ze hem ook kunnen vermoorden.
Hem? Welke "hem"?quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:26 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Hoger dan God zelf. Daarom hebben ze hem ook kunnen vermoorden.
Doe niet zo mal. Alles wat jij denkt te denken, alles wat jouw identiteit vormgeeft, komt van hen af.quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:29 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik zit daar nog ruim boven, maar toch leef ik nog steeds.
God natuurlijk.quote:
Dat is niks nieuws in Rusland hoor.quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:34 schreef crystal_meth het volgende:
Als dit een precedent wordt, en familieleden van politieke tegenstanders aanvaardbare doelwitten worden...
Buiten Rusland bedoel ik.quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:37 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat is niks nieuws in Rusland hoor.
Wat bedoel je precies met "als dit een precendent wordt"?quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:34 schreef crystal_meth het volgende:
Als dit een precedent wordt, en familieleden van politieke tegenstanders aanvaardbare doelwitten worden...
Hoger dan deze mensen?quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:21 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Omdat het hogere doch zeldzame levensvormen zijn natuurlijk.
Het is onbeschrijfelijk leed. Kom je nooit meer overheen. Dus het vieren gaat wat ver. Het is alleen wel een feit dat mede dankzij zijn propagandapraatjes, in Oekraïne ook heel wat ouders geen kinderen meer hebben.quote:Op zondag 21 augustus 2022 15:41 schreef Duvel het volgende:
De man is een smeerlap, z'n dochter deed enthousiast mee, maar toch word ik ongemakkelijk van de beelden van een vader die z'n dochter ziet sterven.
En een duim omlaag doet naar de brandweerquote:Op zondag 21 augustus 2022 15:41 schreef Duvel het volgende:
De man is een smeerlap, z'n dochter deed enthousiast mee, maar toch word ik ongemakkelijk van de beelden van een vader die z'n dochter ziet sterven.
En de Sims 3.quote:
quote:Op zondag 21 augustus 2022 12:44 schreef Akathisia het volgende:
Mogelijk was de invloedrijke ideoloog zelf het doelwit.
Meest waarschijnlijke (volgens mij) is dat de bom vanop afstand tot ontploffing werd gebracht (het was geen situatie waarin je een tijdsmechanisme zou gebruiken). Dan is de vraag: stond iemand op de uitkijk om te zien wanneer Dugin zou vertrekken, of wachtte men gewoon tot men de auto op de terugweg zag en boem?quote:The blast occurred near the village of Bolshiye Vyazemy just outside Moscow at 9pm local time (1900 BST) on Saturday night, according to investigators, shortly after Dugina left the “Tradition” cultural festival at an estate where her father had given a lecture. The two were expected to leave together but instead got in different cars, a friend said.
Five minutes later a bomb exploded in the car Dugina was driving, killing her immediately.
Hangt er nogal vanaf wie er achter de aanslag zit.quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:07 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
[..]
Meest waarschijnlijke (volgens mij) is dat de bom vanop afstand tot ontploffing werd gebracht (het was geen situatie waarin je een tijdsmechanisme zou gebruiken). Dan is de vraag: stond iemand op de uitkijk om te zien wanneer Dugin zou vertrekken, of wachtte men gewoon tot men de auto op de terugweg zag en boem?
De terroristische aanslag was op die man zelf.quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:12 schreef Chivaz het volgende:
Schrikbarend hoe ver het Nederlandse volk is afgegleden. Dat ik het nog mag meemaken dat men hier als een stel barbaren een terroristische aanslag op iemands dochter zit toe te juichen is iets wat ik nooit had verwacht.
Lijkt me weinig verschil te maken. Ook bij een false flag moet je weten wanneer je op de knop kan drukken.quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hangt er nogal vanaf wie er achter de aanslag zit.
Jawel. Maar qua professionaliteit kan het nogal verschillen. Is dit georganiseerd geweest, of is het een: 'verrek, het is nog gelukt ook!'...quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:17 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Lijkt me weinig verschil te maken. Ook bij een false flag moet je weten wanneer je op de knop kan drukken.
Ik roep helemaal niets, de oorlog en wie schuld heeft boeit mij niet eens. Ik vind dat het westen en vooral Nederland er zich ver buiten moet houden.quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
De terroristische aanslag was op die man zelf.
Maar dit is een beetje een the enemy of your enemy is your friend-verhaal natuurlijk, en dat weet jij ook.
En nu ga je roepen dat Rusland altijd geen vijand had hoeven zijn: daar ben ik het niet mee eens, de houding van Poetin jegens het westen was altijd erg afwijzend en terughoudend.
Je hebt een onderzoek gedaan?quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:12 schreef Chivaz het volgende:
Schrikbarend hoe ver het Nederlandse volk is afgegleden. Dat ik het nog mag meemaken dat men hier als een stel barbaren een terroristische aanslag op iemands dochter zit toe te juichen is iets wat ik nooit had verwacht.
Ik zie het hier op Fok! s en ik zie het op Twitter. En het feit dat ook jij er lollig over doet verbaast mij ook enigszins. Ik heb je vaker zien posten en ik kan mij niet herinneren dat jij op zo’n manier post over een jonge vrouw (een burger notabene) die door een aanslag om het leven is gebracht.quote:
Fok en Twitter is niet het Nederlandse volk hoor.quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:24 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik zie het hier op Fok! s en ik zie het op Twitter. En het feit dat ook jij er lollig over doet verbaast mij ook enigszins. Ik heb je vaker zien posten en ik kan mij niet herinneren dat jij op zo’n manier post over een jonge vrouw (een burger notabene) die door een aanslag om het leven is gebracht.
Ze is een van de propagandahoeren van Het Kremlin. Prima doelwit dus.quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:19 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik roep helemaal niets, de oorlog en wie schuld heeft boeit mij niet eens. Ik vind dat het westen en vooral Nederland er zich ver buiten moet houden.
Waar ik vooral van schrik is de bloedlust en het gejuich dat er een jonge vrouw is vermoord door midden van een terroristische aanslag.
Was het een militair doelwit geweest dan snap ik het nog, maar dit was gewoon een burger.
Een jonge vrouw in de kracht van haar leven die nu dood is door een autobom. En de Nederlander die juicht alsof Putin zelf is omgelegd, walgelijk.
Dat maakt het zoveel beter, ze is geen militair doelwit maar ze is pro Rusland en draagt dat dus ook uit.quote:Op zondag 21 augustus 2022 16:26 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ze is een van de propagandahoeren van Het Kremlin. Prima doelwit dus.
En na al die uitspraken die ze gedaan heeft over Oekraïners zal ik geen traan om haar laten. Mooie karma dit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |