Ik heb het hier over "fouten" die hem de titel kostten. Daar is Silverstone niet één van want daar pakte hij 25 puntenquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:18 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik kan me Copse Corner herinneren. Dat was ook een fout van Lewis
Wat gewoon onterecht is.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik heb het hier over "fouten" die hem de titel kostten. Daar is Silverstone niet één van want daar pakte hij 25 punten
Je zei Italiëquote:
Nee in San Marinoquote:
Nou nee, over een heel seizoen is het gewoon een optelsom van fouten en daar heeft hij er gewoon teveel van gemaakt. Wel jammer dat er niemand in zijn omgeving lijkt te zijn die hem daar op wijst, dit jaar ook weer regelmatig in de fout en dat terwijl hij niet eens meedoet om de titel.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Je zei Italië
Nog steeds 19 punten gepakt.
Het enige wat ik zei is: brake magic kostte hem de titel en jullie komen met allemaal andere "fouten".. oké dan. Er is maar 1 kostbaarste fout die hij heeft gemaakt.
Regelmatig in de foutquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nou nee, over een heel seizoen is het gewoon een optelsom van fouten en daar heeft hij er gewoon teveel van gemaakt. Wel jammer dat er niemand in zijn omgeving lijkt te zijn die hem daar op wijst, dit jaar ook weer regelmatig in de fout en dat terwijl hij niet eens meedoet om de titel.
Er bestaat zoiets als "satire".quote:
Er is wel een paar keer gereden op het circuit van Imola onder de naam "San Marino GP", dus zo raar is het niet om te denken dat het daar ook ligt.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Er bestaat zoiets als "satire".
Precies, daar verwees ik ook naar.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:32 schreef Tijn het volgende:
[..]
Er is wel een paar keer gereden op het circuit van Imola onder de naam "San Marino GP", dus zo raar is het niet om te denken dat het daar ook ligt.
quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:29 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Regelmatig in de foutwat???
De enige driver die de laatste 5 races op het podium stond. Vrijwel foutloos reed die jongen
Hopelijk gaat hij volgend jaar weer om de titel strijden want hij lijkt on fire.
Je zegt "regelmatig in de fout" en je plaatst hier een van zijn zeldzame kwali-fouten. Ok.quote:
In de eerste jaren van Verstappen werd ook alleen gekeken naar zijn successen en niet naar de fouten. Dat is toch zo gek niet?quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nou nee, over een heel seizoen is het gewoon een optelsom van fouten en daar heeft hij er gewoon teveel van gemaakt. Wel jammer dat er niemand in zijn omgeving lijkt te zijn die hem daar op wijst, dit jaar ook weer regelmatig in de fout en dat terwijl hij niet eens meedoet om de titel.
Dat staat me nog het meest tegen aan Hamilton, en zijn entourage. Totaal gebrek aan zelfreflectie. Nou is dat wel een beetje hoe topsporters zijn maar Hamilton maakt het wel héél bont. En dat vertaalt zich ook in zijn fanbase die hem behandelt als een soort mythisch figuur.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nou nee, over een heel seizoen is het gewoon een optelsom van fouten en daar heeft hij er gewoon teveel van gemaakt. Wel jammer dat er niemand in zijn omgeving lijkt te zijn die hem daar op wijst, dit jaar ook weer regelmatig in de fout en dat terwijl hij niet eens meedoet om de titel.
quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:35 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
In de eerste jaren van Verstappen werd ook alleen gekeken naar zijn successen en niet naar de fouten. Dat is toch zo gek niet?
En bij Ferrari zijn het juist de fans die de haren uit hun hoofd trekken en schreeuwen om verandering, terwijl Binotto zelf roept dat het allemaal prima gaat zoquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:36 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat staat me nog het meest tegen aan Hamilton, en zijn entourage. Totaal gebrek aan zelfreflectie. Nou is dat wel een beetje hoe topsporters zijn maar Hamilton maakt het wel héél bont. En dat vertaalt zich ook in zijn fanbase die hem behandelt als een soort mythisch figuur.
Zelfs de grootste Verstappen fans waren boos toen Max in 2018 allemaal van die domme fouten maakte. Zelfs toen hij de hand daarvoor in eigen boezem stak. Dat is toch echt een verschil.
Vorige race ging hij ook in de fout bij de kwali, natuurlijk was Toto er als de kippen bij om de schuld op zich te nemen maar ook zonder DRS had hij P3-P4 kunnen pakken maar het werd P7, in de race 2 keer van de baan, moet ik nog even doorgaan?quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:35 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Je zegt "regelmatig in de fout" en je plaatst hier een van zijn zeldzame kwali-fouten. Ok.
we hebben het nu toch over fouten, hij heeft het over 1 fatale fout maar zo werkt het niet over een heel seizoen zeker als je in zo'n titelgevecht eigenlijk geen fouten kan/mag permitteren, de jaren ervoor met alleen Bottas als concurrent was dat niet zo'n probleemquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:35 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
In de eerste jaren van Verstappen werd ook alleen gekeken naar zijn successen en niet naar de fouten. Dat is toch zo gek niet?
Op zich extreem arbitrair en niet te bewijzen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vorige race ging hij ook in de fout bij de kwali, natuurlijk was Toto er als de kippen bij om de schuld op zich te nemen maar ook zonder DRS had hij P3-P4 kunnen pakken
2x van de baan in halfnatte omstandigheden?? P2 gepakt. Zonder die 2 offtracks had die niet ineens gewonnen.quote:maar het werd P7, in de race 2 keer van de baan,
Nou op zich ben ik wel klaar met dit mierengeneuk.quote:moet ik nog even doorgaan?
Ok.quote:Alle coureurs maken fouten, maar net als vorig jaar maakt Verstappen er een stuk minder dan Hamilton, dat is gewoon een feit.
Hoe beoordeel je zijn weigering om te pitten in Turkije dan? Het team zijn maak een pitstop voor nieuwe inters en hij weigerde, terwijl iedereen om hem heen die stop wel maakte. De enige die het niet deed was Ocon die op een haar na een DNF te verwerken kreeg. Dat heeft hem ook kostbare punten gekost.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Je zei Italië
Nog steeds 19 punten gepakt.
Het enige wat ik zei is: brake magic kostte hem de titel en jullie komen met allemaal andere "fouten".. oké dan. Er is maar 1 kostbaarste fout die hij heeft gemaakt.
Daar begin ik niet aan, want misschien heeft die hier en daar ook punten laten liggen maar mijn punt is dat die er 25 verloor in Baku en dat dat onomstotelijk is, terwijl in sommige andere gevallen is het niet/moeilijk te bewijzen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:47 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Hoe beoordeel je zijn weigering om te pitten in Turkije dan? Het team zijn maak een pitstop voor nieuwe inters en hij weigerde, terwijl iedereen om hem heen die stop wel maakte. De enige die het niet deed was Ocon die op een haar na een DNF te verwerken kreeg. Dat heeft hem ook kostbare punten gekost.
Daarbij verloor hij in Oostenrijk een P2 omdat hij zijn voorvleugel beschadigde op een kerb. Maargoed, dat vind ik geen enorme fout. Maar wel iets wat in een seizoen als 2021 zwaar woog.
quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:43 schreef ChevyCaprice het volgende:
Op zich extreem arbitrair en niet te bewijzen.
Uh zit je nou de eerste run van Hamilton op gebruikte banden met George' tweede run op nieuwe banden te vergelijken?quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:51 schreef Tarado het volgende:
[..]als DRS 4 tiende oplevert en je teammaat is 8 tiende sneller dan heb je zelf ergens nog 4 tiende verloren
luister even naar Formel Schmidt, die legt het je wel even uit als je het van mij niet aan wil nemenquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Uh zit je nou de eerste run van Hamilton op gebruikte banden met George' tweede run op nieuwe banden te vergelijken?
George verbeterde zichzelf met 6 tienden in die tweede run
Die zou Lewis kado kunnen krijgen, omdat Verstappen uitviel met een klapband.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 14:50 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Daar begin ik niet aan, want misschien heeft die hier en daar ook punten laten liggen maar mijn punt is dat die er 25 verloor in Baku en dat dat onomstotelijk is, terwijl in sommige andere gevallen is het niet/moeilijk te bewijzen.
Prettige manier van discussie voeren heb jequote:
"Worst fears."quote:
dit zinnetje vind ik ook vreemdquote:
Beetje interviewer vraagt dan door, waarom zijn die beslissingen dan genomen?quote:“I knew what had happened. I knew what decisions had been made and why. Yes, I knew that something wasn’t right.”
Hij ziet wel meer dingen op een bijzondere manier. De slums of Stevenage.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 12:07 schreef Tijn het volgende:
[..]
Zo ziet-ie het zelf natuurlijk niet, dat snap je ook wel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Altijd onderweg naar het avontuur
Het voorziet kennelijk in een behoefte. De helft van de posts in deze reeks gaan nog steeds over Hamilton en Mercedes. Het boeit jullie duidelijk ontzettend. Dus over dat relevant blijven hoeft Lewis zich weinig zorgen te maken. Alles wat-ie zegt wordt nog steeds meteen opgepikt en besproken.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 20:48 schreef Evenstar het volgende:
Man man man, wat een interview en wat een timing weer
Het is ook echt alles aangrijpen om relevant te blijven
THey're going to cheat me out of this.quote:
de mercedes fanboys kunnen alles....ook al klopt het nietquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 13:49 schreef Adames het volgende:
[..]
je kunt niet zowel bij imola als monza de schuld aan msx geven.
dit is toch geen interview, #vaginamonologue2.0quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 21:13 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Schandalig dat Lewis een interview geeft zeg.
Hoe durft ie, heel Fok! zit erop te wachten
Door mercedes bedoeld hij toch ? aangezien ze zelf voor track positie kozen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 17:39 schreef Tarado het volgende:
“I knew what had happened. I knew what decisions had been made and why. Yes, I knew that something wasn’t right.”
[..]
dit zinnetje vind ik ook vreemd
[..]
Beetje interviewer vraagt dan door, waarom zijn die beslissingen dan genomen?
"everyone has a target in their back next year"quote:Op woensdag 10 augustus 2022 08:51 schreef El_Thijs het volgende:
Laat wel zien dat sommige Britten nog in het verleden leven
Kijk vooruit, nieuwe ronden, nieuwe kansen!
Vertel je dat ook even tegen de users boven je?quote:Op woensdag 10 augustus 2022 08:51 schreef El_Thijs het volgende:
Laat wel zien dat sommige Britten nog in het verleden leven
Kijk vooruit, nieuwe ronden, nieuwe kansen!
Komt door de afkickverschijnselenquote:Op woensdag 10 augustus 2022 11:04 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Vertel je dat ook even tegen de users boven je?
Het zijn duidelijk niet alleen Engelsen, die nog in het verleden leven.
@:Predator40 Je weet dat er een ouwe-koeien-topic is hè?
Je kan bij Imola en Monza wel zeggen dat het niet Max' zijn schuld isquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 13:49 schreef Adames het volgende:
[..]
je kunt niet zowel bij imola als monza de schuld aan msx geven.
Zelfs het huis waar Hamilton in is opgegroeid wordt er weer eens bijgehaald én de Britten wordt verweten dat ze het geen plekje kunnen geven.....quote:Op woensdag 10 augustus 2022 08:51 schreef El_Thijs het volgende:
Laat wel zien dat sommige Britten nog in het verleden leven
Kijk vooruit, nieuwe ronden, nieuwe kansen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |