O waaarom moeten boeren dan betalen voor fosfaatrechten te kopenquote:Op donderdag 28 juli 2022 11:09 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Nee fosfaat was een probleem wat we hebben opgelost door wasmiddelen grondig aan te passen. Je moet wel je problemen goed blijven organiseren Michealmoore.
En die norm is net zo makkelijk weer verhoogd.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:08 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
PFAS is al een jaartje of 4 een issue hoor dat hoeven ze niet opnieuw te verzinnen. Trouwens was PFAS altijd al iets waar een norm op zat alleen is recent de norm verlaagd waardoor er wat problemen zijn ontstaan.
Inderdaad. Ironisch eigenlijk dat Thierry Baudet heult met de boeren, maar ondertussen pleit tegen de EU en voor invoering van de gulden. Dat zou wel direct het boerenprobleem oplossen, want die gaan dan bij bosjes failliet.quote:Op donderdag 28 juli 2022 09:56 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Vind het wel grappig dat de mensen die normaal nogal tekeer gaan over globalisatie, dezelfde globalisatie ineens prima vinden als het om de heilige boeren gaat.
quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:02 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat is helemaal niet in de nacht gebeurd. Zuivere leugen.
Nee, nooit op getest. Verder wel erg succesvol.
https://nos.nl/artikel/24(...)-op-a7-bij-medemblikquote:Op die weg bij Midwolde in Groningen gebeurde vannacht een ongeluk doordat er onder meer autobanden op de weg lagen. Bij het ongeluk waren meerdere auto's betrokken, niemand raakte gewond. Later in de nacht gebeurde ter hoogte van Frieschepalen ook een ongeval.
Pareltje weer hoor.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:05 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Hoop eigenlijk dat het land jou een keer bewerkt.
Dat lag er al langer.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:12 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[..]
https://nos.nl/artikel/24(...)-op-a7-bij-medemblik
Allemaal leugens!@!!!@
Natuurlijke achtergrondwaarde van fluorhoudende koolwaterstoffen? Nou vertel: hoe hoog is die natuurlijke achtergrondwaarde van verbindingen die in de natuur niet voorkomen.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:11 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En die norm is net zo makkelijk weer verhoogd.
Wanneer je een norm naar natuurlijke achtergrondwaarde verlaagt kom je inderdaad in de problemen. Idem met stikstof.
Nu komt het wel in de natuur voor. Dat is wat ik zeg.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:14 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Natuurlijke achtergrondwaarde van fluorhoudende koolwaterstoffen? Nou vertel: hoe hoog is die natuurlijke achtergrondwaarde van verbindingen die in de natuur niet voorkomen.
Als je huis in de fik staat ga je ook niet blussen omdat het huis toch al brand?quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:16 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nu komt het wel in de natuur voor. Dat is wat ik zeg.
Kun je achterlijk lage waarden aanhouden maar als alles al in zekere zin is 'besmet' zul je een andere koers moeten varen. Hetgeen ze in het PFAS dossier ook hebben gedaan.
Tuurlijk schat. Dus je verdediging voor de boeren is dat de autobanden daar niet 's nachts zijn neergelegd, maar daar al eerder waren neergelegd en nog niet waren weggehaald, omdat de mensen die dat doen met de dood zijn bedreigd en daarom thuisbleven. Veel beter ja.quote:
Nee, als je garage in de fik staat kun je beter zorgen dat je deze blust in plaats van het hele huis.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:18 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Als je huis in de fik staat ga je ook niet blussen omdat het huis toch al brand?
Wij zijn nou eenmaal pro overheid.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:18 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik heb zojuist een paar pagina's terug gelezen en ik luister oprecht liever naar een klagende boer dan de constante stroom aan persoonlijke aanvallen en stropoppen.
Lekker gewerkt jongens. Zit er niet ver van af om de reeks te sluiten want dit is echt een terugkerend onderwerp.
Maar dat door haar achterban medewerkers van gemeenten/provincies/rijkswaterstaat/aannemers bedreigd worden, daar hoor je haar niet overquote:
Bronnen voor die 'doodsbedreigingen'?quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:18 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Tuurlijk schat. Dus je verdediging voor de boeren is dat de autobanden daar niet 's nachts zijn neergelegd, maar daar al eerder waren neergelegd en nog niet waren weggehaald, omdat de mensen die dat doen met de dood zijn bedreigd en daarom thuisbleven. Veel beter ja.
Nee.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:16 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nu komt het wel in de natuur voor.
1 militant twitteraccountje die wil opstaan tegen boeren.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:20 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Oh en dit is ook niet de bedoeling. Radicale boeren of milieu activisten?
Ik heb de overheid mensen nog niet zien adresseren met simpleton, henk, schaap of wat dan ook.quote:
Nou ja, ze zegt wel iets. En iedereen mag toch aangeven dat ie niet zelf bedreigd wil worden, vind daar niet zoveel mis mee.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:20 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Maar dat door haar achterban medewerkers van gemeenten/provincies/rijkswaterstaat/aannemers bedreigd worden, daar hoor je haar niet over
Dit was weer de andere kant die doorsloeg.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:19 schreef Straatcommando. het volgende:
Oh en zelfs van der Plas doet een stapje terug ivm dreigementen.
Ik heb het idee dat er een groepje zeer militante en gevaarlijke boeren de boel hebben gekaapt.
Ja, zelfs een achtergrondwaarde voor opgenomen in het besluit bodemkwaliteit.quote:
Tuurlijk mag dat. Maar zeg er ook wat van als anderen bedreigd worden door je eigen achterban.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:21 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Nou ja, ze zegt wel iets. En iedereen mag toch aangeven dat ie niet zelf bedreigd wil worden, vind daar niet zoveel mis mee.
Hij is op vakantie.quote:Op donderdag 28 juli 2022 10:51 schreef Nielsch het volgende:
[..]
hij is op vakantie...
bovendien hoeft hij ook niet de regie te nemen. we hebben een minister van veiligheid en justitie (of andersom) die zo snel mogelijk met een plan moet komen om deze trekkerterroristen aan te pakken.
quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:20 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Oh en dit is ook niet de bedoeling. Radicale boeren of milieu activisten?
Wel mooi ja. Datzelfde Europa dat decennia lang voedselproductie gesubsidieerd heeft en massaproductie mogelijk heeft gemaakt.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:04 schreef Bosbeetle het volgende:
FDF heeft ook zo'n heerlijk flexibel standpunt, de stikstof plannen van tafel en dan stoppen we met zooi op de weg leggen. Ze stellen dus daadwerkelijk voor dat de politiek als een struisvogel het hoofd in de grond stopt en alles zo blijft doen als het deed... Ze gaan ook volledig voorbij aan dat de plannen juist op tafel liggen en dus nog niet vastgelegd zijn, maar het op tafel hebben van plannen willen ze al niet eens...
Ze gaan ook nog even voorbij aan het feit dat de regelgeving europees geregeld is.
Wel hoor. Ze heeft meerdere malen opgeroepen om dat niet te doen en gisteren bijvoorbeeld nog om te stoppen met de acties op de snelwegen.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:20 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Maar dat door haar achterban medewerkers van gemeenten/provincies/rijkswaterstaat/aannemers bedreigd worden, daar hoor je haar niet over
Haha nee, dat is hoe Caroline en de boeren het uitleggen, maar dat is totaal niet wat er stond.quote:Op donderdag 28 juli 2022 11:22 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Hij is op vakantie.![]()
We zitten NU met deze crisis en bovendien zijn er nieuwe stikstofgegevens waardoor er veel minder boeren zouden hoeven te stoppen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |