Zo lang de Russische bevolking van dat soort Obersalzbergkliek-achtige clubjes op de troon zet zal dat land een bedreiging voor de Europese vrede blijven vormen. Die hele kliek incl. Kirill, Doegin enz. dient uit de weg geruimd te worden.quote:Op donderdag 14 juli 2022 11:20 schreef Cherni het volgende:
[..]
Medvedev vermoedelijk de opvolger van Putin is totaal geen verbetering. Die is net zo gek of nog gekker dan Putin.
Klopt dat putin dat in zekere mate heeft terug gedraaid?quote:Op donderdag 14 juli 2022 11:12 schreef Cherni het volgende:
[..]
Duh?
Onder Putin word alles genationaliseerd.
https://eenvandaag.avrotros.nl/amp/de-russische-energiemaffia/
Maar ja, alles waar jij het niet mee eens bent noem je propaganda of iemand is niet goed geïnformeerd.
Nou het ligt eraan waar je kijkt. De russen die in de IT werken waar ik regelmatig mee spreek zijn tussen de 20 - 40 en komen meestal uit Moskou of St. Petersburg. Deze mensen zijn volledig op de hoogte van de teringzooi die Putin bracht en de ouderen spreken van de jaren 90 als een gouden tijd vol mogelijkheden en vrijheid ondanks de anarchie op sommige plekken.quote:Op donderdag 14 juli 2022 10:38 schreef Ronald het volgende:
[..]
Tot een half jaar geleden dacht ik eigenlijk dat de jongere generaties in Rusland best wel modern waren intussen na 30 jaar (min of meer) vrijheid en 20 jaar internet.
Maar het valt toch vies tegen, ook de jongeren staan vrij massaal achter de oorlog. Het blijft toch een raar patriottistisch volk met een soort grootheidswaanzin.
Geen fakenews.quote:Op donderdag 14 juli 2022 02:42 schreef trein2000 het volgende:
Fakenews. Het staat notabene in je eigen post dat die dingen wel degelijk gerepareerd zijn.
Fascinerend hoe de hele wereld blijkbaar uit trek poppen bestaat, volgens jou?quote:Op donderdag 14 juli 2022 11:57 schreef Za het volgende:
[..]
Geen fakenews.
Het bevindt zich al maanden in Canada op verzoek van Zelensky.
"Gazprom heeft nog immer nog geen schriftelijke bevestiging ontvangen dat de gerepareerde turbine uit Canada daadwerkelijk zal worden geleverd aan Siemens, het bedrijf dat verantwoordelijk is voor de installatie."
https://www.welt.de/wirts(...)a.twitter.shared.web
Gerepareerd of nieuwe turbine was niet het discussiepunt, maar het al maanden in bezit hebben en niet leveren van de al dan niet inmiddels gerepareerde turbine, met alle gevolgen van dien voor Europa, zie de "onderhoud niet volgens afspraak uitgevoerd" discussie, wat dus klopte) was volgens Canada op verzoek van Zelensky.
https://www.theguardian.c(...)r#Echobox=1657423555
Meduza rapporteerde eerder over een geheime poll uitgevoerd door het Kremlin, die me enigszins overtuigend overkomt:quote:Op donderdag 14 juli 2022 10:57 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik denk dat we niet goed kunnen inschatten hoe massaal men achter de oorlog staat. Alsof mensen in Rusland eerlijk enquêtes in gaan vullen. Tegen de oorlog zijn is strafbaar. De oorlog een oorlog noemen is zelfs al strafbaar.
Ik zie de steun die er wel is, overigens ook nog wel in elkaar donderden. We zitten nog geen vijf maanden in dit conflict. Dat zijn de wittebroodsweken/maanden. Wacht maar tot we een paar jaar verder zijn. Dan zijn er 100.000 Russische soldaten omgekomen, en is iedereen sterk verarmd door alle sancties en kosten die het leger maakt.
Canada geeft aan Oekraïene te hebben willen steunen door het op verzoek niet zenden van de turbine, maar wil dat nu toch doen om Europa niet verder in de problemen te brengen, ondanks dat het regime van Oekraïne er fel op tegen is.quote:Op donderdag 14 juli 2022 12:01 schreef ExTec het volgende:
Fascinerend hoe de hele wereld blijkbaar uit trek poppen bestaat, volgens jou?
Oekraïne heeft 0,0 wil die doen gewoon wat de NAVO, de VS, en de WEF? () zeggen,
En Canada heeft natuurlijk ook 0,0 wil en die doen natuurlijk gewoon flux wat Zelensky zegt.
Dat heb ik gelezen, maar Siemens heeft nog geen bevestiging ontvangen dat de levering er aan zit te komen.quote:Overigens heeft Canada toegezegd die turbine te laten versturen.
Het onderhoud stond gepland voor de afgelopen 3 dagen en de komende 7 dagen.quote:Het gejank van het kremlin, wat neer komt op dat het ze allemaal te lang duurt, is voor de rest niet relevant.
Australië en de VS. Plus Europa zelf heeft itt olie en gas ook veel kolen.quote:Op donderdag 14 juli 2022 01:52 schreef Za het volgende:
[..]
Het klopt danook niet.
Waarom zou er ergens ter wereld zo'n ondenkbare hoeveelheid aan overschot liggen te wachten.
Alleen al in Nederland voeren we jaarlijks 7,7 miljard kolen in waarvan 3,5 miljard uit Rusland en we willen volle capaciteit gaan draaien zonder Russische kolen, dus 22 miljard kilo pj nodig.
Duitsland importeert heden 20 miljoen ton kolen uit Rusland en wil tevens volle capaciteit (90 miljoen ton pj extra ?) gaan draaien zonder Russische kolen.
En dat alles gaat over 2 weken spelen.
Er ligt een ongekende crisis op de loer, maar men kijkt weg.
Mariëlle Tweebeke.quote:Op donderdag 14 juli 2022 08:20 schreef Simmertje het volgende:
[..]![]()
Wel benieuwd welke presentator dit bij ons moet gaan doen.
quote:Op donderdag 14 juli 2022 12:09 schreef Za het volgende:
Dat heb ik gelezen, maar Siemens heeft nog geen bevestiging ontvangen dat de levering er aan zit te komen.
quote:Op donderdag 14 juli 2022 12:01 schreef ExTec het volgende:
Het gejank van het kremlin, wat neer komt op dat het ze allemaal te lang duurt, is voor de rest niet relevant.
Hoeveel mln ton kopen we eigenlijk van Rusland in de EU?quote:Op donderdag 14 juli 2022 12:15 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Australië en de VS. Plus Europa zelf heeft itt olie en gas ook veel kolen.
Zal dan ten koste gaan van China.
Mits voldaan wordt aan een aantal randvoorwaarden, deze zin is cruciaal en laat je achterwege.quote:Op donderdag 14 juli 2022 10:59 schreef xpompompomx het volgende:
Dit is dan wel weer goed nieuws:
Gasunie verwacht geen gastekort deze winter, ook als Rusland niks levert
Wel voor Europa.quote:Op donderdag 14 juli 2022 12:20 schreef ExTec het volgende:
Het gejank van het kremlin, wat neer komt op dat het ze allemaal te lang duurt, is voor de rest niet relevant.
EU imported 69 million tons of coal from Russia in 2021, out of which Germany accounted for 22.3 million tons, data shows.quote:Op donderdag 14 juli 2022 12:25 schreef Bramito het volgende:
Hoeveel mln ton kopen we eigenlijk van Rusland in de EU?
'tis vrij simpel. Dit komt uit jouw waffel. Daarom niet.quote:Op donderdag 14 juli 2022 09:57 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dit was de strekking van de derde versie van het propagandaverhaal bij een ander depot eerder deze week. Gezien je alle andere propaganda ook voor zoete koek slikt, waarom niet?
[..]
Nou nee want Siberie is dan ook zo'n onafhankelijk land. Ik zeg we maken kampen in Polen en de Russen mogen er pas uit als ze zijn geslaagd voor een democratie- en diversiteitscursus gegeven door progressieve leraren uit California.
Waarom staat je naam er dan onder he?quote:Op donderdag 14 juli 2022 12:52 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
'tis vrij simpel. Dit komt uit jouw waffel. Daarom niet.
Dat is wel heel weinig.quote:Op donderdag 14 juli 2022 12:47 schreef Za het volgende:
[..]
European Union (EU) countries imported approximately 51.600 tons of coal from Russia in 2021
Leuk geprobeerd glazenpoetser.quote:Op donderdag 14 juli 2022 12:59 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Waarom staat je naam er dan onder he?
Excuseer, de EU importeerde 69 miljoen ton steenkool uit Rusland in 2021.quote:
Nee, wederom niet relevant. En dat vind die groene duitse minister ook.quote:
quote:Op donderdag 14 juli 2022 13:11 schreef ExTec het volgende:
Nee, wederom niet relevant. En dat vind die groene duitse minister ook.
We hebben het specifiek over die turbine hé.quote:Op donderdag 14 juli 2022 13:16 schreef Za het volgende:
[..]
Daarom ook dat alarmfase noodplan uiteraard, waarvan ze al in fase 2 zitten.
Ik zit gewoon te kloten want ik doe twee dingen tegelijk, excuseer.quote:Op donderdag 14 juli 2022 13:29 schreef AToontje87 het volgende:
Je bent niet de slimste is het wel...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |