SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
De 2e helft duidelijk een stuk minder. Ik zie geen exceptioneel talent rondlopen bij Jong.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:53 schreef maxi-mus het volgende:
Prima potje tot nu toe, Taylor speelt goed met o.a. goal en assist.
[ twitter ]What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Denk dat Bergwijn 'rustig gebracht' gaat worden...quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:02 schreef Rode_Wijn het volgende:
Let ik even niet op, hebben we ineens een bankzitter van 40 mio gekocht?!Allemaal cabaretteketet!![]()
40 nog wel het wordt steeds gekker.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 17:02 schreef Rode_Wijn het volgende:
Let ik even niet op, hebben we ineens een bankzitter van 40 mio gekocht?!![]()
Alles boven 20 miljoen is te veel voor een bankzitterquote:Op zaterdag 9 juli 2022 18:00 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
40 nog wel het wordt steeds gekker.![]()
Okquote:Op zaterdag 9 juli 2022 18:17 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Alles boven 20 miljoen is te veel voor een bankzitter![]()
Antony zie ik nog wel vertrekken.
Anders aanval Bergwijn- Tadic-Antony![]()
Kunnen ze het geld van Brobbey op de bank houden.No bitch to me![]()
Tadic kan niet in de spits volgens sommigen hierquote:Op zaterdag 9 juli 2022 18:38 schreef TornadoDK het volgende:
Antony zie ik nog wel vertrekken.
Anders aanval Bergwijn- Tadic-Antony![]()
Kunnen ze het geld van Brobbey op de bank houden.![]()
Tadic kan overal maar z'n beste plek is toch linksvoorquote:Op zaterdag 9 juli 2022 22:23 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Tadic kan niet in de spits volgens sommigen hier![]()
Daar heeft die zijn beste wedstrijden gespeeld voor Ajaxquote:Op zaterdag 9 juli 2022 22:23 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Tadic kan niet in de spits volgens sommigen hier
No bitch to me![]()
Neequote:Op zaterdag 9 juli 2022 22:49 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Daar heeft die zijn beste wedstrijden gespeeld voor Ajax![]()
Ik wel:quote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:45 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
De 2e helft duidelijk een stuk minder. Ik zie geen exceptioneel talent rondlopen bij Jong.
Setford
Unuvar
V Axel Dongen![]()
Wellicht is dat altijd het idee geweest van Klaas Jan en Hamstra. Tadic als spits is een goed alternatief. Dan kun je Haller verkopen en hoef je niet echt echt hard door te drukken op Brobbey; en kun je heel veel geld uitgeven aan Bergwijn.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 22:49 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Daar heeft die zijn beste wedstrijden gespeeld voor Ajax
Meneer ziet er idd nog topfit uit op die foto, maar met Tadic als (enige) spits aan het seizoen beginnen lijkt me link.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
Dat houdt niet over nee.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 15:45 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
De 2e helft duidelijk een stuk minder. Ik zie geen exceptioneel talent rondlopen bij Jong.![]()
Ajax wil 125 miljoen voor package deal Martinez + Antony. United gaat tot 110 miljoen volgens The Times.
H2 moet hun poot stijf houden. Ten Hag is blijkbaar alleen maar gefixeerd op Ajacieden, dan gaat ie maar dokken ook.![]()
Hamer maar af op 120 miljoen. Dan moeten we gelijk doorpakken en dan toch maar Brobbey kopen (of een soortgelijke spits) en nog een diepgaande speler ter vervanging voor Antonyquote:Op zondag 10 juli 2022 09:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ajax wil 125 miljoen voor package deal Martinez + Antony. United gaat tot 110 miljoen volgens The Times.
H2 moet hun poot stijf houden. Ten Hag is blijkbaar alleen maar gefixeerd op Ajacieden, dan gaat ie maar dokken ook.
En twee verdedigers graag
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 10-07-2022 09:54:34 ]![]()
Wijndal mag ondertussen wel rond zijn. Zijn de juristen van Ajax soms vervangen deze zomer? Mokertraag.quote:Op zondag 10 juli 2022 09:54 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hamer maar af op 120 miljoen. Dan moeten we gelijk doorpakken en dan toch maar Brobbey kopen (of een soortgelijke spits) en nog een diepgaande speler ter vervanging voor Antony
En twee verdedigers graag![]()
Vind 110 miljoen al belachelijk veel.quote:Op zondag 10 juli 2022 09:54 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hamer maar af op 120 miljoen. Dan moeten we gelijk doorpakken en dan toch maar Brobbey kopen (of een soortgelijke spits) en nog een diepgaande speler ter vervanging voor Antony
En twee verdedigers graag![]()
absurd inderdaadquote:Op zondag 10 juli 2022 09:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Wijndal mag ondertussen wel rond zijn. Zijn de juristen van Ajax soms vervangen deze zomer? Mokertraag.![]()
allicht een bod overwegen op deze eindbaasquote:Op zondag 10 juli 2022 09:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Wijndal mag ondertussen wel rond zijn. Zijn de juristen van Ajax soms vervangen deze zomer? Mokertraag.![]()
![]()
Z'n eigen ondergang. United heeft geen ambities?quote:Op zondag 10 juli 2022 09:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ajax wil 125 miljoen voor package deal Martinez + Antony. United gaat tot 110 miljoen volgens The Times.
H2 moet hun poot stijf houden. Ten Hag is blijkbaar alleen maar gefixeerd op Ajacieden, dan gaat ie maar dokken ook.![]()
Je moet je ook afvragen wat daadwerkelijk speelt en wat het product is van de volgas loeiende Engelse media transfergeruchtenmachine.quote:Op zondag 10 juli 2022 10:47 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Z'n eigen ondergang. United heeft geen ambities?Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
The Times is wat dat betreft toch redelijk conservatief.quote:Op zondag 10 juli 2022 10:52 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Je moet je ook afvragen wat daadwerkelijk speelt en wat het product is van de volgas loeiende Engelse media transfergeruchtenmachine.![]()
Dat lijkt me ook, maar Ten Hag die de halve Ajax-selectie wil overnemen omdat hij denkt daarmee een gooi te kunnen doen naar een PL top-4-klassering vind ik ook tamelijk bizar klinken.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:02 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
The Times is wat dat betreft toch redelijk conservatief.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
scouting daar is echt helemaal niets als je maar steeds bij Ajax uitkomtquote:Op zondag 10 juli 2022 10:47 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Z'n eigen ondergang. United heeft geen ambities?![]()
ja onbegrijpelijk, Malacia begrijp ik al niets van als je dan Martinez op lcv hebt wordt het allemaal wel heel klein voor de PL, de enige die ik wel begrijp is Antonyquote:Op zondag 10 juli 2022 11:05 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook, maar Ten Hag die de halve Ajax-selectie wil overnemen omdat hij denkt daarmee een gooi te kunnen doen naar een PL top-4-classering vind ik ook tamelijk bizar klinken.![]()
harry maguire was ook maar 87 miljoen, daar kan nog wel wat middelmaat bij voor te veel geld.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja onbegrijpelijk, Malacia begrijp ik al niets van als je dan Martinez op lcv hebt wordt het allemaal wel heel klein voor de PL, de enige die ik wel begrijp is Antony![]()
Voor Antony zou het inderdaad ook wel een mooie stap zijn en ik denk dat hij dat wel aankan. Malacia is inderdaad bizar als eerste aankoop, zelfs als die op termijn een versterking zou blijken (wat ik ernstig betwijfel gezien zijn gebrek aan voetballende kwaliteiten) heeft die echt wel minstens 2 seizoenen nodig om te wennen terwijl Ten Hag komend seizoen moet proberen door te komen. Sowieso verteren eredivisiespelers een transfer richting PL altijd zeer slecht (Bundesligaspelers hebben overigens datzelfde). Hij kan beter proberen twee of drie echte versterkingen te halen ipv 7 Malacia's.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja onbegrijpelijk, Malacia begrijp ik al niets van als je dan Martinez op lcv hebt wordt het allemaal wel heel klein voor de PL, de enige die ik wel begrijp is AntonyIl mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Is het niet een Ten Hag ding? Hij neemt mee wat hij had.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
scouting daar is echt helemaal niets als je maar steeds bij Ajax uitkomt
Kijk maar naar Labyad en Klaiber (en ook Haller nog wel, al pakte dat goed uit).stupidity has become as common as common sense was before![]()
Alleen Bruno Fernandes is een echt succesvolle aankoop geweest bij United de laatste jaren. Verder is het vooral simpele bord-op-schoot scouting geweest.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:13 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Is het niet een Ten Hag ding? Hij neemt mee wat hij had.
Kijk maar naar Labyad en Klaiber (en ook Haller nog wel, al pakte dat goed uit).Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Ik begrijp ook niet dat je een LB gaat halen als Malacia wanneer je Shaw en Telles hebt op die positie.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja onbegrijpelijk, Malacia begrijp ik al niets van als je dan Martinez op lcv hebt wordt het allemaal wel heel klein voor de PL, de enige die ik wel begrijp is Antony![]()
Klopt, de scouting daar is ook dramatisch.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:14 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Alleen Bruno Fernandes is een echt succesvolle aankoop geweest bij United de laatste jaren. Verder is het vooral simpele bord-op-schoot scouting geweest.
Daarnaast is Ten Hag wat mij betreft een naar mannetje zodra hij van club veranderd. Hij koopt zijn oude club leeg als hij de kans krijgt.stupidity has become as common as common sense was before![]()
Zag daar ook wat cynische reacties voorbij komen dat ze blijkbaar een ontzettend moeilijk systeem gaan spelen dat alleen door bekenden van Ten Hag gespeeld kan worden. Daar heeft ie toch wel een handje van en daarmee zet ie zichzelf enigszins op achterstand als het niet loopt.![]()
Hij weet wat ze kunnen dus in die zin begrijp ik dat wel, alleen zou hij nu wel beter moeten weten want de spelers die hij naar Ajax heeft gehaald uit zijn verleden zijn ook mislukt op Haller na dan.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:16 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Klopt, de scouting daar is ook dramatisch.
Daarnaast is Ten Hag wat mij betreft een naar mannetje zodra hij van club veranderd. Hij koopt zijn oude club leeg als hij de kans krijgt.
het doet me een beetje aan Van Gaal denken toen hij van Ajax naar Barcelona ging, het verschil was wel dat Ajax Europese top was toen.![]()
Zo'n Luke Shaw past prima in zijn systeem. Daar heb je Malacia niet voor nodig, vond het ook maar geldverspilling.
Dit is United-topic niet natuurlijk anders had ik wel een uitgebreidere post over willen maken.![]()
ik neem aan dat ze dat wel hebben overlegd bij zijn overgangquote:Op zondag 10 juli 2022 11:19 schreef Dale__Cooper het volgende:
Zag daar ook wat cynische reacties voorbij komen dat ze blijkbaar een ontzettend moeilijk systeem gaan spelen dat alleen door bekenden van Ten Hag gespeeld kan worden. Daar heeft ie toch wel een handje van en daarmee zet ie zichzelf enigszins op achterstand als het niet loopt.![]()
Bij ManU zijn ze ontevreden over wat de backs brengen (eigenlijk zowel over Wan-Bissaka als over Shaw/Telles) maar Malacia is dan niet bepaald een upgrade.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:16 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik begrijp ook niet dat je een LB gaat halen als Malacia wanneer je Shaw en Telles hebt op die positie.Shaw is kwalitatief wel goed maar ze vinden het intern geloof ik nogal een slappe lul.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zo'n Luke Shaw past prima in zijn systeem. Daar heb je Malacia niet voor nodig, vond het ook maar geldverspilling.
Dit is United-topic niet natuurlijk anders had ik wel een uitgebreidere post over willen maken.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Het is wel zo als je als trainer 4 "eigen spelers" meeneemt deze onder een vergrootglas liggen en hun falen je meteen hard wordt aangerekend, in die zin vind ik het ook echt onbegrijpelijk omdat het gewoon geen zekerheidjes zijn voor de PL op Antony na dan.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:25 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik neem aan dat ze dat wel hebben overlegd bij zijn overgang![]()
Ook Antony is geen zekerheidje, maar hij heeft zeker de meeste potentie. Ik zou hem wel missen, maar een bedrag van 75+ miljoen is bijna niet te weigeren.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het is wel zo als je als trainer 4 "eigen spelers" meeneemt deze onder een vergrootglas liggen en hun falen je meteen hard wordt aangerekend, in die zin vind ik het ook echt onbegrijpelijk omdat het gewoon geen zekerheidjes zijn voor de PL op Antony na dan.![]()
Vraag me vooral af in hoeverre Ajax de lijsten met vervangers klaar heeft. Komen er goede vervangers op kortere termijn?stupidity has become as common as common sense was before![]()
als je 125 ontvangt voor die 2 dan is wel budget om wat aardigs te halenquote:Op zondag 10 juli 2022 11:49 schreef marcb1974 het volgende:
Vraag me vooral af in hoeverre Ajax de lijsten met vervangers klaar heeft. Komen er goede vervangers op kortere termijn?![]()
Budget ja, maar zijn er ook namen die je wil gaan halen.quote:Op zondag 10 juli 2022 11:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
als je 125 ontvangt voor die 2 dan is wel budget om wat aardigs te halenstupidity has become as common as common sense was before![]()
vast wel maar het werkt meestal niet zo goed als ze er al mee beginnen te strooienquote:Op zondag 10 juli 2022 11:53 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Budget ja, maar zijn er ook namen die je wil gaan halen.![]()
Probleem is ook dat als clubs weten dat Ajax een grote pot met geld heeft dat de vraagprijs ook veel hoger gaat worden (+ salaris eisen). Jammer dat je nu niet enkele grote talenten hebt rondlopen in de jeugd, dat had je nu zeker veel geld bespaard.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Brobby lekker laten banken aan de overkant. Waarde daalt als een gek en voor de helft ophalen tijdens de pauze richting het WK.Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA![]()
Scouting@Ajax.com kun je even lijstjes vragenquote:Op zondag 10 juli 2022 11:53 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Budget ja, maar zijn er ook namen die je wil gaan halen.![]()
Van mij mag het seizoen echt wel weer beginnen hoor, die Nations League-potjes waren een leuke toevoeging aan het seizoen maar het duurt me veel te lang. Gewoon weer 34 weekenden clubvoetbal is toch de beste zondaginvulling die je maar kunt hebben.![]()
Ja dat vrouwenvoetbal neemt ook niemand serieus.quote:Op zondag 10 juli 2022 20:37 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Van mij mag het seizoen echt wel weer beginnen hoor, die Nations League-potjes waren een leuke toevoeging aan het seizoen maar het duurt me veel te lang. Gewoon weer 34 weekenden clubvoetbal is toch de beste zondaginvulling die je maar kunt hebben.![]()
Dat is geen voetbal nee. Vind het gezeur over de overbelasting van spelers ook vrij onzinnig, verschil tussen wedstrijd 34 en nu weer speelronde 1 is 3 maanden.quote:Op zondag 10 juli 2022 20:38 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ja dat vrouwenvoetbal neemt ook niemand serieus.
Van mij mag het los.![]()
quote:Op zondag 10 juli 2022 10:01 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Vind 110 miljoen al belachelijk veel.Als die deal rondkomt mogen ze Erik ook wel erelid maken vanwege uitzonderlijke verdiensten voor de club. Voor die bedragen zouden ze hoogstpersoonlijk nog moeten afleveren bij de poort. Niemand is onvervangbaar.quote:Op zondag 10 juli 2022 09:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ajax wil 125 miljoen voor package deal Martinez + Antony. United gaat tot 110 miljoen volgens The Times.
H2 moet hun poot stijf houden. Ten Hag is blijkbaar alleen maar gefixeerd op Ajacieden, dan gaat ie maar dokken ook.![]()
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Het is tot nu toe wel behoorlijke bord-op-schoot-scouting van onze Erik jaquote:Op maandag 11 juli 2022 01:39 schreef Wotte het volgende:
[..]
[..]
Als die deal rondkomt mogen ze Erik ook wel erelid maken vanwege uitzonderlijke verdiensten voor de club. Voor die bedragen zouden ze hoogstpersoonlijk nog moeten afleveren bij de poort. Niemand is onvervangbaar.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Ja, kan er geen kut van.quote:Op maandag 11 juli 2022 07:46 schreef TheVulture het volgende:
https://www.vi.nl/nieuws/ajax-aast-op-porto-talent-conceicao
Kennen we deze jongen?Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Erg zorgelijk. Waarom maken alle Nederlandse trainers dezelfde fouten.quote:Op maandag 11 juli 2022 07:47 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het is tot nu toe wel behoorlijke bord-op-schoot-scouting van onze Erik jaOp zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA![]()
Juist niet toch. Bord op schoot scouting is toch een speler kopen als ie het 2 keer leuk heeft gedaan in de samenvatting op studio sport. Deze spelers kent ie door en door.quote:Op maandag 11 juli 2022 07:47 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het is tot nu toe wel behoorlijke bord-op-schoot-scouting van onze Erik ja
of heb ik die term altijd verkeerd begrepen...
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
Als zoontje van de trainer maar op basis van de verhalen en het VI artikel is 5 miljoen in ieder geval een koopje. Leuke, verrassende naam.quote:Op maandag 11 juli 2022 07:46 schreef TheVulture het volgende:
https://www.vi.nl/nieuws/ajax-aast-op-porto-talent-conceicao
Kennen we deze jongen?![]()
jaquote:Op maandag 11 juli 2022 09:13 schreef manny het volgende:
of heb ik die term altijd verkeerd begrepen...![]()
Mijn autisme kan de gedateerde OP niet zo goed aan. Graag even updaten, alvast bedankt.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:33 schreef maxi-mus het volgende:
Mijn autisme kan die vakken niet zo goed aan.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.![]()
Vooral een gebrek aan creativiteitquote:Op maandag 11 juli 2022 09:13 schreef manny het volgende:
[..]
Juist niet toch. Bord op schoot scouting is toch een speler kopen als ie het 2 keer leuk heeft gedaan in de samenvatting op studio sport. Deze spelers kent ie door en door.
of heb ik die term altijd verkeerd begrepen...![]()
Nee.quote:Op maandag 11 juli 2022 09:26 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Mijn autisme kan de gedateerde OP niet zo goed aan. Graag even updaten, alvast bedankt.![]()
Als maxi-mus zegt dat het een koopje is dan zeg ik halen!
In ieder geval goed om te lezen dat Ajax achter de schermen heus wel bezig is met andere posities. Kennelijk heeft de T geen ingangen meer en was Alfred toch niet de bron![]()
![]()
![]()
.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA![]()
5 miljoen - gewoon halenquote:Op maandag 11 juli 2022 07:46 schreef TheVulture het volgende:
https://www.vi.nl/nieuws/ajax-aast-op-porto-talent-conceicao
Kennen we deze jongen?![]()
5 miljoen is prima voor een gokjequote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Een speler met een afkoopclausule van vijf miljoen kan nooit goed zijn. Ter info.Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.![]()
ze mogen dat geld ook wel in een knappe ticketsite gooien
krijg de tering wat een gedrocht is dit nu weerGroot fan van User Wotte![]()
Vertel me meer.quote:Op maandag 11 juli 2022 10:36 schreef Tjacka het volgende:
ze mogen dat geld ook wel in een knappe ticketsite gooien
krijg de tering wat een gedrocht is dit nu weerJe hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.![]()
weet ik veelquote:
ze laten alle scc houders 4 kaarten tegelijk bestellen
dus je moet je vak uit kiezen en daarna je stoeltje alleen dan krijg ik telkens
HELAAS DE SERVICE DIE JE WILT GEBRUIKEN IS NIET VAN TOEPASSING OP DIT MOMENT
JA IK WIL GODVERDOMME TICKETS KOPEN EN SOMMIGE MENSEN HEBBEN WEL IETS VAN WERK ZEG MAARGroot fan van User Wotte![]()
Waardeloos. Even een mailtje sturen naar tyronne@ajax.nl @Zipportalquote:Op maandag 11 juli 2022 10:39 schreef Tjacka het volgende:
[..]
weet ik veel
ze laten alle scc houders 4 kaarten tegelijk bestellen
dus je moet je vak uit kiezen en daarna je stoeltje alleen dan krijg ik telkens
HELAAS DE SERVICE DIE JE WILT GEBRUIKEN IS NIET VAN TOEPASSING OP DIT MOMENT
JA IK WIL GODVERDOMME TICKETS KOPEN EN SOMMIGE MENSEN HEBBEN WEL IETS VAN WERK ZEG MAARJe hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.![]()
Kan United niet Ajaxfancare kopen?Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA![]()
Jullie kaarten voor de JCS?Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA![]()
Eens, ik dacht dat het niet slechter kon na de vorige ticketsite die ze hadden maar deze is nog slechter wat echt wel een prestatie is.![]()
Alderweireld naar Overmars.Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA![]()
als fotograaf?quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik heb letterlijk nooit problemen met die ticketshop, ik blijf mij verbazen dat iedereen een shitshow ervaart. Anyway, 12 kaarten in de pocket![]()
![]()
daar vraagt Advocaat wel geld voor hoor.quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
hoe doe je datquote:Op maandag 11 juli 2022 11:59 schreef Simmertje het volgende:
Ik heb letterlijk nooit problemen met die ticketshop, ik blijf mij verbazen dat iedereen een shitshow ervaart. Anyway, 12 kaarten in de pocketGroot fan van User Wotte![]()
Hier ook. Vrienden klagen altijd maar ik heb nooit problemen. Misschien ben ik dan ook wel verpest door sneaker raffles en qdance met voorrangtickets en dergelijke, dan valt de verkoop van Ajax nog wel mee.quote:Op maandag 11 juli 2022 11:59 schreef Simmertje het volgende:
Ik heb letterlijk nooit problemen met die ticketshop, ik blijf mij verbazen dat iedereen een shitshow ervaart. Anyway, 12 kaarten in de pocketUitvinder van de biersmiley.![]()
Weer 0,75 miljoen voor Kristensen die naar Leeds gaat.
Dit wordt onderhand een aardig verdienmodel voor Ajax. Elke zomer 5 a 10 miljoen binnen aan (oud)transfers.![]()
Milikgenotquote:Op maandag 11 juli 2022 10:35 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Een speler met een afkoopclausule van vijf miljoen kan nooit goed zijn. Ter info.Bastognekoeken koekoek jonguh!![]()
ik heb het idee dat de spelers die niet goed genoeg zijn voor Ajax 1 veel beter terecht komen dan in de Dranktijdquote:Op maandag 11 juli 2022 13:19 schreef Dale__Cooper het volgende:
Weer 0,75 miljoen voor Kristensen die naar Leeds gaat.
Dit wordt onderhand een aardig verdienmodel voor Ajax. Elke zomer 5 a 10 miljoen binnen aan (oud)transfers.Groot fan van User Wotte![]()
Gewoon op tijd klaar zitten en weten hoe die shop werkt. Overigens was er vanochtend wel daadwerkelijk een storing.quote:![]()
Daarom moet Ajax blijven investeren in jonge spelers, zodat je in ieder geval altijd nog een deel van de opleidingsvergoeding opstrijkt.quote:Op maandag 11 juli 2022 13:19 schreef Dale__Cooper het volgende:
Weer 0,75 miljoen voor Kristensen die naar Leeds gaat.
Dit wordt onderhand een aardig verdienmodel voor Ajax. Elke zomer 5 a 10 miljoen binnen aan (oud)transfers.
En als ze niet slagen en je verkoopt ze door met een doorverkooppercentage (zoals bij Kristensen), pak je ook op dat soort spelers nog wat geld (terug).![]()
Heeft Kristensen nog onder Drank gespeeld?quote:Op maandag 11 juli 2022 13:21 schreef Tjacka het volgende:
[..]
ik heb het idee dat de spelers die niet goed genoeg zijn voor Ajax 1 veel beter terecht komen dan in de Dranktijd
Ik lees het niet goed denk ik, het niveau is wel omhoog gegaan sinds zijn verrek dus de afvallers zullen ook we wat beter zijn dan voorheen
Forum Opties Forumhop: Hop naar: