Ze schieten niet met verpleegkundigen hè?quote:Op woensdag 29 juni 2022 00:26 schreef UitStraling het volgende:
Oekraïne gaat straks Nederlandse granaten afschieten van 107.000 euro per stuk, voor een dagje vrolijk op den Rus schieten kunnen we hier heel wat bejaarde bipsen voor wassen of boeren uitkopen.
In de overeenkomst staat onder meer dat Zweden en Finland hun wapenexportverbod naar Turkije opheffen. Ook hebben de landen toezeggingen gedaan op het gebied van contraterrorisme en hebben Zweden en Finland toegezegd de uitleveringsverzoeken van PKK-leden door Ankara te zullen behandelen. Turkije heeft gekregen wat het wilde, lieten woordvoerders wetenquote:Op woensdag 29 juni 2022 07:24 schreef Buitendam het volgende:
Maar wat heeft Erdogan er toe doen bewegen dit goed te keuren?
quote:Op woensdag 29 juni 2022 07:24 schreef Buitendam het volgende:
Maar wat heeft Erdogan er toe doen bewegen dit goed te keuren?
https://www.theguardian.c(...)and-swedens-nato-bidquote:“Turkey, Finland and Sweden have signed a memorandum that addresses Turkey’s concerns, including around arms exports and the fight against terrorism,” he added.
Precies, Erdogan heeft zijn stukje propaganda voor de binnenlandse bühne weer binnen.quote:Op woensdag 29 juni 2022 08:08 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
[..]
https://www.theguardian.c(...)and-swedens-nato-bid
De drie landen hebben een (niet juridisch bindend) document getekend waarin alle bezwaren van Turkije worden erkend. Omdat alle bezwaren worden erkend is Turkije blij, en omdat het niet bindend is zijn Finland en Zweden ook blij
Vreemd verlanglijstje dan, hier wint Turkije echt helemaal niets meequote:Op woensdag 29 juni 2022 08:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
In de overeenkomst staat onder meer dat Zweden en Finland hun wapenexportverbod naar Turkije opheffen. Ook hebben de landen toezeggingen gedaan op het gebied van contraterrorisme en hebben Zweden en Finland toegezegd de uitleveringsverzoeken van PKK-leden door Ankara te zullen behandelen. Turkije heeft gekregen wat het wilde, lieten woordvoerders weten
https://nos.nl/artikel/24(...)d-en-zweden-tot-navo
Ze hoeven de aanvraag alleen in behandeling te nemen héquote:Op woensdag 29 juni 2022 08:30 schreef Buitendam het volgende:
Dan zit er toch wel een heel zwart randje aan deze deal. Van die “PKK-strijders” gaan we net zo veel vernemen als die duizenden soldaten die Erdogan aan de coup heeft gelinkt en nu wegrotten in een cel.
Dan komt Turkije er helemaal niet goed vanaf. Domme deal.quote:Op woensdag 29 juni 2022 08:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ze hoeven de aanvraag alleen in behandeling te nemen hé
Daarna zeggen ze alsnog nee omdat het een schimmige rechtstaat is
Het is waarschijnlijk het beste wat ze konden krijgen. Echt dwarsliggen in Navo leverde vast andere problemen op en inderdaad kan Erdogan dit 'thuis' prima verkopen als overwinning. Zie alleen al de 'we hebben alles gekregen wat we wilden' reactie van die woordvoerder. En als over een tijdje zo'n uitleveringsverzoek wordt afgewezen kan Erdogan weer mooi mopperen op het westen voor zijn achterban.quote:Op woensdag 29 juni 2022 08:36 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dan komt Turkije er helemaal niet goed vanaf. Domme deal.
Terwijl ze toch sterk staan atmquote:Op woensdag 29 juni 2022 08:36 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dan komt Turkije er helemaal niet goed vanaf. Domme deal.
Geen zorgen, dan moeten ze nog altijd langs mij.quote:Op woensdag 29 juni 2022 02:59 schreef sp3c het volgende:
[..]
want als ze niet aan de oost-grens bij Arnhem staan doen ze het niet meer ofzo?
Gelukkig!quote:Op woensdag 29 juni 2022 09:14 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Geen zorgen, dan moeten ze nog altijd langs mij.
Oh, ik accepteer deze argumenten, hoor.quote:Op dinsdag 28 juni 2022 21:07 schreef YStec het volgende:
[..]
Syrië binnengetrokken en gebied veroverd. Bezetten ze nog steeds.
De situatie in Lybië compleet omgedraaid.
Azerbaidjan aan een overwinning geholpen.
Bayraktar TB2 succesvol in Ethiopië en Oekraïne (en de bovengenoemde landen).
En ik vergeet vast nog wel wat.
Maar ik hoor graag wat jij ziet als 'bewijzen in een conflict'.
Is idd een Kh-22... Dan is het uberhaupt al verwonderlijk dat de provincie ansich geraakt is...quote:Op woensdag 29 juni 2022 08:51 schreef xpompompomx het volgende:
Nou jongons, wat voor een raket was het:
Traagheidsnavigatie al dan niet icm radar werkt dus toch nog vrij aardigquote:Op woensdag 29 juni 2022 09:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Is idd een Kh-22... Dan is het uberhaupt al verwonderlijk dat de provincie ansich geraakt is...
Als het ze wel om die fabriek te doen was dan vind ik het nog verbazingwekkend dat ze zo dicht in de buurt zijn gekomen... Maar goed misschien hebben ze die dingen aangepast dat kan ook nog.quote:Op woensdag 29 juni 2022 09:25 schreef xpompompomx het volgende:
Traagheidsnavigatie al dan niet icm radar werkt dus toch nog vrij aardig![]()
Maja, Rusland heeft zich er nooit druk om gemaakt of ze burrgerdoelen raken en terreur mag dus kennelijk best wat kosten.
Nou slaap ik weer een stuk beterquote:Op woensdag 29 juni 2022 09:14 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Geen zorgen, dan moeten ze nog altijd langs mij.
Tja, soms vraag je af of de boemerang toch niet een Russische uitvinding was.quote:Op woensdag 29 juni 2022 09:46 schreef ExTec het volgende:
Nou, putin mag z'n plaque eindelijk hebben.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |