quote:Op maandag 4 juli 2022 23:20 schreef Seven. het volgende:
Mijn wederhelft dacht trouwens dat Will verliefd is op El.
Je kán het uiteraard als alles interpreteren misschien is hij verliefd op zijn broer misschien was hij hevig geconstipeert. In seizoen 2 of 3 was het inderdaad ook meer zo dat hij baalde dat zijn vrienden zo met meisjes bezig waren en hij niet en dus op een tweede plan was geraakt.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 10:44 schreef Claudia_x het volgende:
[..]![]()
Ik denk dat je zijn reactie ook kunt lezen als 'is verdrietig dat zijn vriendschap met Mike op een tweede plan is geraakt' (net als @:kickinalfa).
Het laatste stukje kan ook bijna niet op hun eigen vriendschap slaan want Will doet absoluut het tegenovergestelde van hun vriendschap beindigen als een pleister afrukken hij probeert het al seizoenen lang te herstellen als het oude.quote:but that's what
holds this party together. Heart.
Because, I mean,
without heart, we'd all fall apart.
Even El. Especially El.
These past few months,
she's been so lost without you.
It's just, she's so different
from other people, and...
...when you're...
when you're different,
sometimes...
...you feel like a mistake.
But you make her feel like
she's not a mistake at all.
Like she's better for being different.
And that gives her
the courage to fight on.
If she was mean to you
or she seemed like
she was pushing you away,
it's because she's scared of losing you,
like you're scared of losing her.
And if she was going to lose you,
I... I think she'd rather just
get it over with quick.
Like ripping off a Band-Aid.
So, yeah, El needs you, Mike.
And she always will..
quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:23 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Je kán het uiteraard als alles interpreteren misschien is hij verliefd op zijn broer misschien was hij hevig geconstipeert. In seizoen 2 of 3 was het inderdaad ook meer zo dat hij baalde dat zijn vrienden zo met meisjes bezig waren en hij niet en dus op een tweede plan was geraakt.
Even bij de ondertitels gekeken monoloogje van Will:
[..]
Het laatste stukje kan ook bijna niet op hun eigen vriendschap slaan want Will doet absoluut het tegenovergestelde van hun vriendschap beindigen als een pleister afrukken hij probeert het al seizoenen lang te herstellen als het oude.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
3 jaar? Onzinquote:Op maandag 4 juli 2022 14:41 schreef junkiesietze het volgende:
Geweldige serie
Nu weer 3 jaar wachten op S05
of is er al een release date?
2 jaarquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.9/10Tails tell tales
Eens.quote:Op zaterdag 25 juni 2022 22:51 schreef Seven. het volgende:
Ik vind het echt zo'n waanzinnig vette serie. Goede acteurs, goede verhaallijnen en heerlijk nostalgisch. Ik ben weer helemaal terug m'n lievelingsfilms van vroeger (ET en The Goonies) . Muziek ook echt supertof.
The Neverending Story is nog steeds mijn favoriete film aller tijden. De béste film aller tijden is het vast niet en het zal ook heel veel met leeftijd/nostalgie te maken hebben, maar er heeft nooit meer een film ZO'N indruk op mij gemaakt als dat deze film destijds deed.quote:Op zaterdag 25 juni 2022 22:57 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik kwam in seizoen 3 aan m'n trekken met de zangscène, aangezien The Neverending Story vroeger m'n lievelingsfilm was. En m'n dochter wilde die daarna samen kijken.![]()
Weer gehuild om de scène met het paard van Atreyu.![]()
Robinquote:Op zondag 3 juli 2022 11:07 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat er iets mis mee is. Mag best een romance in zitten.
Alleen gaat het zo vaak over Robin en het feit dat ze op vrouwen valt en dit bandmeisje zo leuk is.
Nee, subtiel is het niet. Ik hoop alleen dat ze niet ook een plek in de main cast krijgt, het is al meer dan vol genoeg met alle anderen die te weinig spotlight krijgen nu.
Nou dit eigenlijk. Ik vond het een mooie scène, maar begreep niet zo goed wat er nou precies met Will aan de hand was. Dacht in eerste instantie dat hij zich 'gewoon' heel eenzaam voelde met al die stelletjes om hem heen en later dacht ik - net als jouw wederhelft - dat hij verliefd op Eleven zou kunnen zijn. Dat hij verliefd op Mike is heb ik zelf op geen enkel moment gedacht, maar is (nadat hier te hebben gelezen) ook een (prima) optie.quote:Op maandag 4 juli 2022 22:52 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik zat helemaal zo van 'wtf gebeurt hier eigenlijk?!'
Misschien had hij wel gewoon enorme darmkrampen of zo. Zitten we hier het hele topic te verscheuren over de vraag of dit wel of niet te woke is
.
Mensen die overal (mogelijke) gay relaties in zien, snap ik nooit zo. Ook toen met Sam en Frodoquote:Op woensdag 6 juli 2022 10:10 schreef Forbry het volgende:
[..]
Nou dit eigenlijk. Ik vond het een mooie scène, maar begreep niet zo goed wat er nou precies met Will aan de hand was. Dacht in eerste instantie dat hij zich 'gewoon' heel eenzaam voelde met al die stelletjes om hem heen en later dacht ik - net als jouw wederhelft - dat hij verliefd op Eleven zou kunnen zijn. Dat hij verliefd op Mike is heb ik zelf op geen enkel moment gedacht, maar is (nadat hier te hebben gelezen) ook een (prima) optie.
Juist, bij een serie zoals deze zullen ze niet subtiel zijn als er een gay love romance is.quote:Op woensdag 6 juli 2022 10:14 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Mensen die overal (mogelijke) gay relaties in zien, snap ik nooit zo. Ook toen met Sam en Frodo
Mensen moeten eens leren dat mannen van elkaar kunnen houden zonder dat ze gay zijn.
Vooral bij de laatste twee afleveringen was de helft een filler. Ongelooflijk hoe langdradig alles uitgesponnen werd, het verhaal had prima verteld kunnen worden in een aflevering van een uurtje of minder.quote:Op woensdag 6 juli 2022 10:11 schreef Duiveltja het volgende:
Ik vond de scenes van Robin waarin ze haar lesbian crush zag echt 100% overbodig. Aangezien ze in dit seizoen geen grote rol speelt, leek mij dit meer een filler.
Nouja bij die laatste afleveringen zelf viel het wat mij betreft nog redelijk mee ze moeten natuurlijk een hoop verhaallijnen bij elkaar laten komen. Wat wel bleek is juist dat de meeste van die verhaallijnen voornamelijk filler waren.quote:Op woensdag 6 juli 2022 10:28 schreef Farenji het volgende:
[..]
Vooral bij de laatste twee afleveringen was de helft een filler. Ongelooflijk hoe langdradig alles uitgesponnen werd, het verhaal had prima verteld kunnen worden in een aflevering van een uurtje of minder.
Wat een voorbeeld joh, heb nog nooit iemand horen zeggen dat Frodo en Sam gay zijn.quote:Op woensdag 6 juli 2022 10:14 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Mensen die overal (mogelijke) gay relaties in zien, snap ik nooit zo. Ook toen met Sam en Frodo
Mensen moeten eens leren dat mannen van elkaar kunnen houden zonder dat ze gay zijn.
Juist wel. Deze serie speelt zich af in Indiana in de jaren 80, denk je dat Will het aan de grote klok zou hangen als hij gay zou zijn? Juist dat gevecht met zichzelf en zijn plek op de wereld kan onderdeel zijn van de storyline.quote:Op woensdag 6 juli 2022 10:16 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Juist, bij een serie zoals deze zullen ze niet subtiel zijn als er een gay love romance is.
De lesbian romance van Robin is nou ook niet bepaald subtiel. Het is overduidelijk dat Robin wilt kutjebotsenquote:Op woensdag 6 juli 2022 13:53 schreef Nanukerst het volgende:
[..]
Juist wel. Deze serie speelt zich af in Indiana in de jaren 80, denk je dat Will het aan de grote klok zou hangen als hij gay zou zijn? Juist dat gevecht met zichzelf en zijn plek op de wereld kan onderdeel zijn van de storyline.
Daar vond ik persoonlijk (ook) echt helemaal niks "gays" aan en boh, tijdens die scène heb ik ook wat tranen gelaten hoor.quote:Op woensdag 6 juli 2022 19:06 schreef Nielojram75 het volgende:
Ik vond die scene tussen Eddie en Dustin eerder het idee geven dat Dustin gay was.
Alleen vind ik dat weer totaal niet bij zijn personage passen..
Maar zoals ze elkaar toen soort-van filet aan zaten te kijken, had ik wel zoiets van, 'Heus'?
Alles is ineens gay heb ik het idee. Mensen hebben echt tijd teveel ofzoquote:Op woensdag 6 juli 2022 19:15 schreef Momo het volgende:
Sinds wanneer is een stukje broederliefde meteen gay. Je hebt veel samen meegemaakt de laatste dagen en nu is het einde in zicht, niet raar dat je dan een emotioneel moment samen hebt.
De scene duurde voor mijn gevoel, wat te lang.quote:Op woensdag 6 juli 2022 19:15 schreef Momo het volgende:
Sinds wanneer is een stukje broederliefde meteen gay. Je hebt veel samen meegemaakt de laatste dagen en nu is het einde in zicht, niet raar dat je dan een emotioneel moment samen hebt.
Juist vrijwel alles is woke aan stranger things. Mannelijke en vrouwelijke karakters, blank en gekleurd, homo en hetero ze missen alleen nog het hokje trans. Zie ook hoe Nancy vrij onafhankelijk is maar Steve juist een gezinnetje wil stichten. Of bijvoorbeeld dat alle monsters die ze moeten bevechten telkens mannen zijn en Eleven uiteraard niet. Ik kan me alleen Sense8 herinneren dat meer woke was.quote:Op woensdag 6 juli 2022 19:41 schreef Scrummie het volgende:
Woke-hater hier (1 van de grootste van FOK! vind ik zelf); er is nagenoeg niets woke aan Stranger Things.
Gestopt met lezen.quote:Op woensdag 6 juli 2022 19:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Juist vrijwel alles is woke aan stranger things.
Je hebt nog geen ontopic post geplaatst. Alleen maar huilen als mensen wel iets schrijven over de serie die je blijkbaar wel kijkt maar waar je werkelijk niets over te zeggen hebt.quote:Op woensdag 6 juli 2022 20:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Gestopt met lezen.
Wat een flauwekul.
Ontopic maar weer (poging 4).
ikzelf wordt moe van het woord ''woke'' en ''cancelcultuur''quote:Op woensdag 6 juli 2022 20:00 schreef Momo het volgende:
Mensen die alles maar woke vinden en overal een woke complot inzien vind ik vermoeiender dan de die hard wokers.
Maar is dat allemaal dan al 'woke'?quote:Op woensdag 6 juli 2022 19:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Juist vrijwel alles is woke aan stranger things. Mannelijke en vrouwelijke karakters, blank en gekleurd, homo en hetero ze missen alleen nog het hokje trans. Zie ook hoe Nancy vrij onafhankelijk is maar Steve juist een gezinnetje wil stichten. Of bijvoorbeeld dat alle monsters die ze moeten bevechten telkens mannen zijn en Eleven uiteraard niet. Ik kan me alleen Sense8 herinneren dat meer woke was.
Voor sommigen staat films en series met een homo erin al als woke dus ja, dan kunnen dingen al snel woke zijn jaquote:Op donderdag 7 juli 2022 12:06 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Maar is dat allemaal dan al 'woke'?
Niet.quote:Op donderdag 7 juli 2022 12:06 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Maar is dat allemaal dan al 'woke'?
De term zelf bestond in de jaren 70 al, alleen toen werd hij ietwat anders gebruiktquote:Op donderdag 7 juli 2022 12:12 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Niet.
Want als je die criteria als maatstaf neemt was een serie als The Wire ook ontzettend woke. Terwijl die term toen nog niet eens bestond, zover ik weet.
Ah oke. Nouja, de huidige lading lijkt me in elk geval iets van de laatste 10 jaar oid.quote:Op donderdag 7 juli 2022 12:14 schreef Fok-it het volgende:
[..]
De term zelf bestond in de jaren 70 al, alleen toen werd hij ietwat anders gebruikt
Ter verdediging van @Lord-Ronddraai: ik denk wel dat de makers vrij bewust aandacht besteden aan diversiteit en het doorbreken van traditionele rollen. Voor jonge meiden zijn Max en El bijvoorbeeld rolmodellen die passen bij de tijdsgeest. Voor mij voelt dit niet geforceerd of moraliserend aan. De kunst wordt niet ondergeschikt gemaakt aan een boodschap, zeg maar.quote:Op donderdag 7 juli 2022 12:06 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Maar is dat allemaal dan al 'woke'?
Ja?quote:Op donderdag 7 juli 2022 12:06 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Maar is dat allemaal dan al 'woke'?
In de serie lijkt het zo te zijn dat ze dit alleen met Steve heeft gedeeld, dat de rest dit niet weet.quote:Op woensdag 6 juli 2022 16:00 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
De lesbian romance van Robin is nou ook niet bepaald subtiel. Het is overduidelijk dat Robin wilt kutjebotsen
Graag met mevrouw Wheeler!quote:Op woensdag 6 juli 2022 16:00 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Het is overduidelijk dat Robin wilt kutjebotsen
Seizoen 5 is al aangekondigd (en het laatste) en als de geruchten waar zijn speelt het zich af in 1988.quote:Op donderdag 7 juli 2022 15:07 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ik denk ook dat dit het laatste seizoen is, de kinderen in de hoofdrollen zijn inmiddels jongvolwassenen en in volgende seizoen(en) zou dat de dynamiek ontzettend veranderen. Het gaat ook niet meer op om de huidige karakters nog een seizoen pubers te laten spelen, ik herkende Lucas al zowat niet meer. De paddenstoelenkapsels van Mike en Will worden ook steeds minder overtuigend.Tenzij men een soort spin off gaat maken met een aantal karakters, bijvoorbeeld Eleven die voor een speciale overheidsdienst gaat werken in de geest van X-Files.
Dat wist ik nog niet, erg leuk!quote:Op donderdag 7 juli 2022 15:07 schreef EdvandeBerg het volgende:
Zag ik net dat Robert Englund Victor speelt!
Dat dacht ik ook! Helemaal niet aan gedacht dat Will gay was. Aan het begin van het seizoen toen Will en El nog alleen waren en Mike nog niet aan was gekomen vond ik het ook heel duidelijk dat Will een oogje op haar had. En dat hij soort van pissig op Mike was omdat hij niet zag hoe het echt met haar ging.quote:Op maandag 4 juli 2022 23:20 schreef Seven. het volgende:
Mijn wederhelft dacht trouwens dat Will verliefd is op El.
Will is een van de meest waardeloze karakters in de serie. Een nutteloze huilebalk die alleen plaats inneemt op de achterbank van Argyle’s bus. Als de monsters nog eens een van de hoofdkarakters moeten opvreten, dan graag Will. Die voegt naar mijn mening echt niks toe. Tenzij hij in de laatste aflevering opeens de hele club van de dood redt ofzo.quote:Op donderdag 7 juli 2022 20:35 schreef Ed1234 het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook! Helemaal niet aan gedacht dat Will gay was. Aan het begin van het seizoen toen Will en El nog alleen waren en Mike nog niet aan was gekomen vond ik het ook heel duidelijk dat Will een oogje op haar had. En dat hij soort van pissig op Mike was omdat hij niet zag hoe het echt met haar ging.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Scratch a liberal and you will find a fascist
quote:Op vrijdag 8 juli 2022 19:40 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Will is een van de meest waardeloze karakters in de serie. Een nutteloze huilebalk die alleen plaats inneemt op de achterbank van Argyle’s bus. Als de monsters nog eens een van de hoofdkarakters moeten opvreten, dan graag Will. Die voegt naar mijn mening echt niks toe. Tenzij hij in de laatste aflevering opeens de hele club van de dood redt ofzo.Ik verwacht dat Will de sleutel is om de boel te redden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat ze beide een soortgelijke mind flayer getekend hebben, geeft aan dat hij 'iets' deelt met Vecna/One/Creel.
Eleven schijnt in real life ook een vervelend persoon te zijn.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 11:38 schreef DKUp het volgende:
Met Will begon het in seizoen 1 en met hem zal het ook wel eindigen.
Hij heeft last van zijn ervaring in The Upside Down en zijn gevoelens voor Mike. Ik snap niet heel dat gezeik eromheen. Door alle seizoenen heen zitten er verwijzingen dat hij waarschijnlijk op mannen valt.
Eleven blijf ik een vervelend personage vinden. Alles moeilijk, zwaar en janken.
Jonathans rol in dit seizoen stelde compleet niks voor. Helemaal zonder Nancy.
Die gast met die baard heeft een veel te grote rol gekregen, stelt helemaal niks voor en opeens zie je hem vaak.
Joyce als een soort van borderliner, wel goed gespeeld trouwens
Rusland en Californië-plot mogen waren niet goed, de rest wel eigenlijk.
Ja, dat geloof ik wel. Komt totaal niet aardig of lief over.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:59 schreef GM78 het volgende:
[..]
Eleven schijnt in real life ook een vervelend persoon te zijn.
Ja dit seizoen was een opbouw. Volgend seizoen pakt hij de hoofdrol denk ik, in de finale gaven ze daar al een voorproefje van.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 09:10 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Ik verwacht dat Will de sleutel is om de boel te redden.
Dat ze beide een soortgelijke mind flayer getekend hebben, geeft aan dat hij 'iets' deelt met Vecna/One/Creel.
Moet dat dan?quote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:58 schreef DKUp het volgende:
[..]
Ja, dat geloof ik wel. Komt totaal niet aardig of lief over.
Nou ja, dat het een mager meisje is betekent niet dat het 'onverantwoord' is of dat er überhaupt iets aan de hand is. Ik snap de Karen Carpenter vibe wel maar toen ik haar leeftijd had was ik ook vel over been en er was niks aan de hand.quote:Op zondag 10 juli 2022 14:53 schreef Fascination het volgende:
Ik kan echt amper naar Nancy kijken in de serie, omdat ze zo uitgemergeld is. Het is net alsof ik Karen Carpenter zie. Hoop dat ze hulp krijgt of dat iemand haar rol in seizoen 5 over neemt. Dit is echt onverantwoord.
Nah, verschil kun je wel zien. Mike is erg slank, maar heeft niet zo’n holle blik.quote:Op zondag 10 juli 2022 15:02 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Nou ja, dat het een mager meisje is betekent niet dat het 'onverantwoord' is of dat er überhaupt iets aan de hand is. Ik snap de Karen Carpenter vibe wel maar toen ik haar leeftijd had was ik ook vel over been en er was niks aan de hand.
Ze is erg mager ja, maar om zo'n meisje te ontslaan omdat ze misschien een eetziekte heeft vind ik wat overdreven.quote:Op zondag 10 juli 2022 15:05 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nah, verschil kun je wel zien. Mike is erg slank, maar heeft niet zo’n holle blik.
Eens, het valt mij in vrijwel elke shot weer op. Maar OK, wie ben ik om te oordelen.quote:Op zondag 10 juli 2022 14:53 schreef Fascination het volgende:
Ik kan echt amper naar Nancy kijken in de serie, omdat ze zo uitgemergeld is. Het is net alsof ik Karen Carpenter zie. Hoop dat ze hulp krijgt of dat iemand haar rol in seizoen 5 over neemt. Dit is echt onverantwoord.
Had ik ook. Ik hoop dat er niets aan de hand is, maar dit is iig niet “gewoon” slank.quote:Op zondag 10 juli 2022 14:53 schreef Fascination het volgende:
Ik kan echt amper naar Nancy kijken in de serie, omdat ze zo uitgemergeld is. Het is net alsof ik Karen Carpenter zie. Hoop dat ze hulp krijgt of dat iemand haar rol in seizoen 5 over neemt. Dit is echt onverantwoord.
Gerucht gaat al tijden dat ze zwaar verslaafd is aan de coke.quote:Op zondag 10 juli 2022 18:34 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Had ik ook. Ik hoop dat er niets aan de hand is, maar dit is iig niet “gewoon” slank.
Zij is 30+ geloof ik hè?quote:Op zondag 10 juli 2022 15:02 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Nou ja, dat het een mager meisje is betekent niet dat het 'onverantwoord' is of dat er überhaupt iets aan de hand is. Ik snap de Karen Carpenter vibe wel maar toen ik haar leeftijd had was ik ook vel over been en er was niks aan de hand.
1995, maar vind het zelf wel meevallen.quote:Op zondag 10 juli 2022 22:27 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Is dat echt waar? Ik had gedacht max 25 ofzo.
De tering.quote:Op zondag 10 juli 2022 22:27 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Is dat echt waar? Ik had gedacht max 25 ofzo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
Toch zou ik d'r keihard doen met die puppy oogjes en dat kinnetjequote:Op zondag 10 juli 2022 22:41 schreef ludovico het volgende:
[..]
De tering.
https://feetway.com/natal(...)ler-stranger-things/
Je hebt gelijk joh. Vond haar er echt 34 uitzien.
Komt door haar nek waar je duidelijk die adamsappel ziet zitten etc, zit geen gram vet meer op.
Ja hehe, ben toch geen homo jonge.quote:Op maandag 11 juli 2022 11:52 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Toch zou ik d'r keihard doen met die puppy oogjes en dat kinnetje
net als alle nerds nu Eleven willen doen, aangezien die ontluikende tietjes vrij spel hebben gekregen nu ze de highschool leeftijd heeft gekregen, en ze dus geen corset meer hoeft te dragenquote:Op maandag 11 juli 2022 11:52 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Toch zou ik d'r keihard doen met die puppy oogjes en dat kinnetje
Als ze zo 'zwaar' aan de coke zat/zit, had ze echt niet even daartussen door seizoen 4 kunnen doen hoor.quote:Op zondag 10 juli 2022 18:39 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Gerucht gaat al tijden dat ze zwaar verslaafd is aan de coke.
Waarom niet, als cokeverslaafde is een goede baan juist wel handig. Tis een nogal dure hobby. Maar dat zo'n verslaving dan de reden zou zijn van het ondergewicht is wel heel ver gezocht natuurlijk. Zijn misschien bij deze serie ook nogal wat jonge fans die het wel spannend vinden zonder enige basis te roddelen over de spelers.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 19:58 schreef Jauke het volgende:
[..]
Als ze zo 'zwaar' aan de coke zat/zit, had ze echt niet even daartussen door seizoen 4 kunnen doen hoor.
SPOILER: Seizoen 4Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
Geweldige serie en vond dit seizoen echt veel beter dan 2+3.quote:Op donderdag 14 juli 2022 23:18 schreef SaintOfKillers het volgende:
Nog steeds één van de leukere series die er tegenwoordig worden gemaakt, maar vind elke seizoen wel net iets minder dan het vorige.
Het is een beetje als met de Harry Potter franchise. Naarmate de kinderen ouder worden verdwijnt ook de naïviteit en onbevangenheid wat uit de serie. Tegelijkertijd wordt de dreiging groter, het is eigenlijk een soort copy-paste wat dat betreft.quote:Op zondag 17 juli 2022 00:34 schreef Pokkehandtas het volgende:
Het begin is leuker dan verderop dus S5 is echt wel het einde, hoop dat ze er nog echt iets van kunnen maken. Als geheel, zeg maar. Hopper is een stuk minder vind ik, maar zal wel sign of the times zijn. Alsnog 1 van de betere series
Die Rusland timeline was wat mij betreft een filler. Nu iedereen weer op 1 locatie is, zal het hopelijk ook weer focus krijgen. De afleveringen heb ik dan ook liever korter.quote:Op zondag 17 juli 2022 00:34 schreef Pokkehandtas het volgende:
Het begin is leuker dan verderop dus S5 is echt wel het einde, hoop dat ze er nog echt iets van kunnen maken. Als geheel, zeg maar. Hopper is een stuk minder vind ik, maar zal wel sign of the times zijn. Alsnog 1 van de betere series
Ik begrijp de hype rondom seizoen vier ook niet echt. De enorme lengte van sommige afleveringen heeft geen meerwaarde, enkele verhaallijnen kunnen niet echt boeien (met name die in Rusland voelt erg overbodig aan), het blijft vooral meer van hetzelfde enquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Ook is het mij, behalve het uitmelken van deze succesformule, niet duidelijk waarom het verhaal dit seizoen niet afgerond kon worden. Vond seizoen vier nog wel voldoende qua niveau, maar blijf erbij dat dit ieder seizoen minder wordt en dat het echt tijd wordt om er een einde aan te maken.
quote:Op maandag 18 juli 2022 22:32 schreef Rucebo het volgende:
[..]
Ik begrijp de hype rondom seizoen vier ook niet echt. De enorme lengte van sommige afleveringen heeft geen meerwaarde, enkele verhaallijnen kunnen niet echt boeien (met name die in Rusland voelt erg overbodig aan), het blijft vooral meer van hetzelfde enZe halen hun inspiratie uit het werk van Steven Spielberg en Stephen King, als ze willen gaat het door en door.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Ook is het mij, behalve het uitmelken van deze succesformule, niet duidelijk waarom het verhaal dit seizoen niet afgerond kon worden. Vond seizoen vier nog wel voldoende qua niveau, maar blijf erbij dat dit ieder seizoen minder wordt en dat het echt tijd wordt om er een einde aan te maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waardig eind!
Op naar volgend seizoen!
NIET aanklikken! https://youtu.be/xp18TKxsbVM?si=3ty6rKpcYlU5zf9d
Heb de hype rondom dit soort series nooit zo begrepen. Vage verhaallijnen, ellenlange gesprekken die nergens toe leiden, rare paranormale onzin waarbij we geen idee hebben waar het vandaan komt of naartoe gaat.quote:
Dit vind ik altijd zo'n onzin, ook dat mensen er dan trots op zijn. Het ligt er vaak gewoon meer aan dat je dan gewoon weinig fantasie hebt.quote:Op zondag 31 juli 2022 21:34 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Heb de hype rondom dit soort series nooit zo begrepen. Vage verhaallijnen, ellenlange gesprekken die nergens toe leiden, rare paranormale onzin waarbij we geen idee hebben waar het vandaan komt of naartoe gaat.
Zal er wel te nuchter voor zijn.
Ben er niet trots op, geef alleen mijn mening. Snap de lol niet zo van verhaallijnen die nergens naartoe gaan.quote:Op zondag 31 juli 2022 21:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dit vind ik altijd zo'n onzin, ook dat mensen er dan trots op zijn. Het ligt er vaak gewoon meer aan dat je dan gewoon weinig fantasie hebt.
"Gewoon in de normale wereld"quote:Op zondag 31 juli 2022 21:56 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ben er niet trots op, geef alleen mijn mening. Snap de lol niet zo van verhaallijnen die nergens naartoe gaan.
Fantasie kun je ook gebruiken voor goede series zoals Breaking Bad die zich wel gewoon in de normale wereld afspelen.
Niet veel maar films zoals LOTR kan ik zeker wel waarderen. Juist omdat zo'n fantasiewereld veel meer afgebakend is.quote:Op zondag 31 juli 2022 22:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
"Gewoon in de normale wereld"
Ik snap best dat je kritiek kan hebben op Stranger Things hoor, maar zoals jij het zegt ligt het er bij jou meer aan dat je alle fantasy-elementen al niet kan geloven. Maar misschien zit ik er naast en vind je andere fantasyseries en films wel tof.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SOONY
quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 22:10 schreef DKUp het volgende:
Saaier dan het afgelopen seizoen is bijna onmogelijk.
Oh ja welSeizoen 4 was baasSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
Er gebeurde nauwelijks iets, de afleveringen waren fucking lang.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vecna is wel supertof.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SOONY
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
Ik snap dit echt niet, het lag er zó dik bovenop. Geeft wel aan hoe heteronormatief je denkt dat het blijkbaar niet eens in je opkomt. Had hij Mike moeten zoenen voordat je het door zou hebben?quote:Op donderdag 7 juli 2022 20:35 schreef Ed1234 het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook! Helemaal niet aan gedacht dat Will gay was. Aan het begin van het seizoen toen Will en El nog alleen waren en Mike nog niet aan was gekomen vond ik het ook heel duidelijk dat Will een oogje op haar had. En dat hij soort van pissig op Mike was omdat hij niet zag hoe het echt met haar ging.
Echt stomtoevallig, dit zei iemand anders dat van de week ook tegen mij.quote:Op woensdag 3 augustus 2022 21:26 schreef MaJo het volgende:
Ben ik raar dat ik Eddie wel lekker vind?![]()
![]()
quote:Op dinsdag 2 augustus 2022 22:18 schreef DKUp het volgende:
[..]
Er gebeurde nauwelijks iets, de afleveringen waren fucking lang.
Aan het einde van het seizoen stonden ze weer er hetzelfde voor als eerst behalveSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vecna is wel supertof.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 5% gewijzigd door Marsenal op 03-08-2022 23:41:07 ]-nee-![]()
Heeft weinig met heteronormatief te maken. Als Mike een meisje was en eleven een jongen had ik het op dezelfde manier opgevat.quote:Op woensdag 3 augustus 2022 21:23 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik snap dit echt niet, het lag er zó dik bovenop. Geeft wel aan hoe heteronormatief je denkt dat het blijkbaar niet eens in je opkomt. Had hij Mike moeten zoenen voordat je het door zou hebben?![]()
![]()
De geek is uiteindelijk interessanter dan een knap leeghoofdquote:Op woensdag 3 augustus 2022 21:39 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Echt stomtoevallig, dit zei iemand anders dat van de week ook tegen mij.
Wij trokken de conclusie dat hij wel de juiste 80's charisma heeft in de serie, maar knap is ie verder niet nee. Maar ja, toen ik op de havo zat had het knapste meisje ook verkering met de grootste geek, die had blijkbaar tenminste iets boeiends te vertellen.Maar vind de acteur ook best cute
Ja, omdat het dan weer een heterostel betreftquote:Op woensdag 3 augustus 2022 22:15 schreef Ed1234 het volgende:
[..]
Heeft weinig met heteronormatief te maken. Als Mike een meisje was en eleven een jongen had ik het op dezelfde manier opgevat.Of maak je nu een grapje?
Edit: oh wacht, dan had je wel gedacht dat hij verliefd was op een jongen. Maar is dat ook zo? Want nu was het ook heel overduidelijk en zag je het ook niet, ik betwijfel dat dus echt
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Dan had ik inderdaad wel gedacht dat hij verliefd was op een jongen. Vooral die eerste afleveringen waarbij hij heel lief en beschermend was richting eleven en juist niet zo happy met Mike kreeg ik het idee dat hij verliefd was op eleven.quote:Op woensdag 3 augustus 2022 22:34 schreef MaJo het volgende:
Ja, omdat het dan weer een heterostel betreftOf maak je nu een grapje?
Edit: oh wacht, dan had je wel gedacht dat hij verliefd was op een jongen. Maar is dat ook zo? Want nu was het ook heel overduidelijk en zag je het ook niet, ik betwijfel dat dus echt![]()
Wat een klote serie is dit geworden na seizoen 2. Alle mysterie weg, gewoon cookie cutter bullshit. Erg jammer. Het had moeten stoppen toen 11 de scheur sloot.![]()
Paul
![]()
Winnaar 5 FOK-awards 2022![]()
moeten we nu echt 2 jaar wachten tot deel 5![]()
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025![]()
Ik gok op november 2023.quote:Op donderdag 4 augustus 2022 10:16 schreef Paul het volgende:
moeten we nu echt 2 jaar wachten tot deel 5
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Paul
![]()
Winnaar 5 FOK-awards 2022![]()
Dat is nog best snel als ze nog moeten beginnen met het hele script en alles filmen + als het weer afleveringen van 1,5 of 2 uur wordenquote:
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025![]()
quote:Op woensdag 3 augustus 2022 21:43 schreef Marsenal het volgende:
[..]Het is wel een 16+ serie. Dit is wel heel erg feelgoodSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SOONY![]()
als er geen corona komt kan het natuurlijk veel sneller gaan dan S4..quote:Op donderdag 4 augustus 2022 10:20 schreef Paul het volgende:
[..]
Dat is nog best snel als ze nog moeten beginnen met het hele script en alles filmen + als het weer afleveringen van 1,5 of 2 uur worden
Script zal er al we zijn, opnames half jaartje, post production ook een half jaartje, met al die CGI. November 2023 is zo gek nog nietBij tijd en wijle aanwezig...![]()
De writer's room is vorige week geopend, dus scripts zijn er nog niet. Zal allemaal nog wel even duren. Zomer 2024 dan toch?quote:Op maandag 8 augustus 2022 12:56 schreef greatgonzo het volgende:
[..]
als er geen corona komt kan het natuurlijk veel sneller gaan dan S4..
Script zal er al we zijn, opnames half jaartje, post production ook een half jaartje, met al die CGI. November 2023 is zo gek nog niet![]()
quote:Op donderdag 4 augustus 2022 10:47 schreef DKUp het volgende:
[..]
Het is wel een 16+ serie. Dit is wel heel erg feelgood
Bijna 3 keer of 3 keer bijna?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Kies maar.quote:Op maandag 8 augustus 2022 15:50 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Bijna 3 keer of 3 keer bijna?SOONY![]()
SPOILER: Seizoen 4Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie![]()
Als de boomers het niet is gelukt, proberen de tumblrs het welquote:Op dinsdag 9 augustus 2022 08:27 schreef Zorro het volgende:
De woke gekkies hebben weer wat bedacht
https://loudwire.com/meta(...)ed&utm_term=Loudwire-nee-![]()
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Social media were a mistake.quote:Op dinsdag 9 augustus 2022 08:27 schreef Zorro het volgende:
De woke gekkies hebben weer wat bedacht
https://loudwire.com/meta(...)ed&utm_term=LoudwireEmotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Gisteren de laatste aflevering gekeken, man wat een genot weer, van begin tot eind het hele seizoenquote:
Enige nadeel is zo'n stereotype high school sportteam met van die stereotype paupertjes allemaal, en aardappelhoofd Steve was ik wel een beetje zat maar vind ik ook wel weer leuk
Maar verder, boh
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dit zullen ze vast niet meer hebben als ik er in oktober ben, maar ik ga het zeker even proberenquote:![]()
![]()
Ze hebben een scène in S04E06 aangepast.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Van html naar basic zo te zien.quote:Op zaterdag 20 augustus 2022 17:13 schreef Aether het volgende:
Ze hebben een scène in S04E06 aangepast.
[ afbeelding ]![]()
Ik heb deze serie pas sinds afgelopen woensdag gekeken omdat een Amerikaans wuuf er maar over bleef zeuren, en ik ben blij dat ik er mee begonnen ben
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
wat is er niet goed dan, snap computertaal niet ;Dquote:Op zaterdag 20 augustus 2022 17:13 schreef Aether het volgende:
Ze hebben een scène in S04E06 aangepast.
[ afbeelding ]Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025![]()
HTML bestond nog niet (wat je links ziet). Nog los van dingen als 'display: flex;' die pas sinds een jaar of 5 gebruikt kan worden.quote:Op zondag 21 augustus 2022 09:01 schreef Paul het volgende:
[..]
wat is er niet goed dan, snap computertaal niet ;D![]()
Vanmiddag nog even s04e09 opnieuw kijken, of iig de tweede helft, want omdat er drank in de man was weet ik niet alles meer
Aan de ene kant vond ik s04 erg langdradig, aan de andere kant was het wel enorm tof om zoveel te zienVerder vind ik Joyce al sinds het begin een totale milf, is Nancy het mooiste meisje, Robin is lekker en cute, Murray is tof, vond het zonde dat Alexei dood moest, en wist ik niet precies wat er nou met Will aan de hand was: verliefd op Eleven en verdrietig omdat ze iets met Mike heeft, verliefd op Mike en verdrietig omdat hij iets met Eleven heeft, of verdrietig omdat iedereen volwassen(er) wordt en hij mentaal nog steeds het jochie van seizoen 1 is, waardoor hij zijn vrienden kwijt kan/gaat raken.
Dat hele gedoe met Papa en in Rusland had korter gekund, Rusland had zelfs geschrapt kunnen worden en vervangen door het feit dat Hopper (ook een totale baas, behalve in s03) in een geheime Sovietbasis nabij Hawkins gevangen werd gehouden. Klinkt me een stuk logischer in de oren. "Enzo" kwam me trouwens al meteen enorm bekend voor, kreeg een beetje Ragnar Lothbrok vibes van hem, maar ik zat dus fout; ik ken hem als Jaqen H'Ghar
Seizoen 1 was absoluut het beste seizoen, 2 was redelijk (maar nog steeds goed), 3 erg goed, en 4 plaats ik ergens tussen 1 en 3. Dus 1 > 4 > 3 > 2
[ Bericht 0% gewijzigd door Drizzt_DoUrden op 21-08-2022 22:13:34 ][b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Oja, wat ik enorm tof vond aan seizoen 1 was het feit dat ik echt zo'n "Stand by Me" en het originele "IT"-gevoel kreeg, zo'n mengsel van "coming of age" en kinderen/jonge tieners die dingen moeten ontdekken en oplossen, opperst genot
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
Forum Opties Forumhop: Hop naar: