Top lecturequote:Op woensdag 22 juni 2022 11:02 schreef Schaamlap het volgende:
Perfect uitgelegd hoe we in deze waanzin zijn beland....
De waarheid is altijd confonterend.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 08:07 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Top lecture![]()
Confronterend natuurlijk
Niets redt de Oekraine meer... ook geen seniele Bidens die maar geld blijft strooien...quote:Op vrijdag 24 juni 2022 08:21 schreef sp3c het volgende:
Himars is ook geen wonderwapen verder trouwens, volgens mij is het weinig meer dan de M270 maar dan op wielen (dus minder goed offroad) en met de helft van de munitie ready to fire
Oekraïne is niet ineens gered nu ze dit wonderwapen binnen hebben ofzo
Voor een land dat hier totaal niets mee te maken zou hebben, hoor de ik de naam "VS" toch veel voorkomenquote:Op vrijdag 24 juni 2022 08:35 schreef Schaamlap het volgende:
[..]
De waarheid is altijd confonterend.
Interessante hieraan is dat de meeste kritiek en de USA verantwoordelijk houden voor deze inval, van mede Amerikanen komt.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 09:13 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Voor een land dat hier totaal niets mee te maken zou hebben, hoor de ik de naam "VS" toch veel voorkomen
Scary is dat hier 2 grootmachten hun jarenlange vijandschap uitvechten op het grondgebied van Oekraine.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 09:31 schreef Schaamlap het volgende:
[..]
Interessante hieraan is dat de meeste kritiek en de USA verantwoordelijk houden voor deze inval, van mede Amerikanen komt.
Ik zie heel weinig Europeanen die voor hun mening durven uit te komen.
Bang voor represailles?
Ik geloof niet dat het überhaupt te redden was tbhquote:Op vrijdag 24 juni 2022 08:37 schreef Schaamlap het volgende:
[..]
Niets redt de Oekraine meer... ook geen seniele Bidens die maar geld blijft strooien...
Die gaan er dan ook precies om die reden niet rechtstreeks bij betrokken rakenquote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:03 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Scary is dat hier 2 grootmachten hun jarenlange vijandschap uitvechten op het grondgebied van Oekraine.
Geen van hen zal een verlies accepteren.
Het is bang afwachten of, hoe en wanneer, de VS en NATO rechtstreeks betrokken zullen worden in het conflict. Eens dat gebeurt is de afloop van deze oorlog sowieso desastreus/nucleair.
Westen zal ondertussen stilaan we beginnen inzien dat deze oorlog niet gewonnen zal kunnen worden in het voordeel van Oekraine. Wapens blijven sturen is gewoon zorgen voor nog meer zinloze slachtoffers zonder de uiteindelijke uitkomst te beïnvloeden.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
Die gaan er dan ook precies om die reden niet rechtstreeks bij betrokken raken
Je oogst wat je zaait ...quote:Het is een supermacht die zijn kleine broertje kapot probeert te stampen ... beetje sad is het wel, scart niet
Als je zware wapens levert en coordinaten doorgeeft, om raketten te sturen naar bepaalde doelen, dan ben je wat mij betreft al rechtstreeks betrokken bij dit conflict....quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
Die gaan er dan ook precies om die reden niet rechtstreeks bij betrokken raken
Het is een supermacht die zijn kleine broertje kapot probeert te stampen ... beetje sad is het wel, scart niet
Rusland heeft politiek en economisch de oorlog al verloren. Oorlog is meer dan alleen wapengekletter. En de samenwerking tussen de EU landen en de NAVO en de eensgezindheid onderling is alleen maar beter geworden nu dankzij Poetin. Iets wat hij denk ik onderschat heeft.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:22 schreef Schaamlap het volgende:
[..]
Als je zware wapens levert en coordinaten doorgeeft, om raketten te sturen naar bepaalde doelen, dan ben je wat mij betreft al rechtstreeks betrokken bij dit conflict....
Maar dit wordt de zoveelste USA/NAVO nederlaag.
Best wel genant te noemen....
De hoofdschuldige in dit verhaal is de meedogenloze dictator Poetin natuurlijk. Dat er mensen zijn die dit niet beseffen is denk eerder een groot probleem en in Poetin propaganda trappen.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:37 schreef KNAK het volgende:
Die onzin in de Oekraïne is mogelijk onderdeel van een lange lijst gebeurtenissen en situaties zoals 9/11, MH17, klimaat geneuzel, Euro-superstaat onzin, ongelimiteerde immigratie, andere oorlogen in Irak, Libië, Syrië etc, Corona/Apenpokken/vaccinatie campagne en ga zo maar door. Het is net een schaakspel en alle stukjes kruipen mbv dergelijke ontwikkelingen op ene bepaalde plaats met als doel het Westen een bepaalde richting op te duwen. Teveel shit is er gaande om dit alles toeval te noemen. Echter, zo lang wij in het westen nog Netflix hebben, volgevreten kunnen neerploffen op een bankstel en op vakantie kunnen wordt alles geslikt of genegeerd
Inflatie - recessie , voedseltekorten, medische dwang, steeds meer problemen door immigratie in de vorm van woningtekort en geweld, dreiging door oorlog, transport/reis beperkingen vanwege enorme prijzen etc, het krijgt langzaam allemaal vorm. Happy times zijn een beetje voorbij en maar weinig beseffen wat iedereen boven het hoofd hangt.
Aldus de westerse propagandaquote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:41 schreef Megumi het volgende:
[..]
De hoofdschuldige in dit verhaal is de meedogenloze dictator Poetin natuurlijk. Dat er mensen zijn die dit niet beseffen is denk eerder een groot probleem en in Poetin propaganda trappen.
Agenda 21?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:37 schreef KNAK het volgende:
Die onzin in de Oekraïne is mogelijk onderdeel van een lange lijst gebeurtenissen en situaties zoals 9/11, MH17, klimaat geneuzel, Euro-superstaat onzin, ongelimiteerde immigratie, andere oorlogen in Irak, Libië, Syrië etc, Corona/Apenpokken/vaccinatie campagne en ga zo maar door. Het is net een schaakspel en alle stukjes kruipen mbv dergelijke ontwikkelingen op ene bepaalde plaats met als doel het Westen een bepaalde richting op te duwen. Teveel shit is er gaande om dit alles toeval te noemen. Echter, zo lang wij in het westen nog Netflix hebben, volgevreten kunnen neerploffen op een bankstel en op vakantie kunnen wordt alles geslikt of genegeerd
Inflatie - recessie , voedseltekorten, medische dwang, steeds meer problemen door immigratie in de vorm van woningtekort en geweld, dreiging door oorlog, transport/reis beperkingen vanwege enorme prijzen etc, het krijgt langzaam allemaal vorm. Happy times zijn een beetje voorbij en maar weinig beseffen wat iedereen boven het hoofd hangt.
Alle partijen zijn politiek en economisch aan het verliezen, dankzij onze sancties die ook voor ons niet te onderschatten gevolgen aan het geven is.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:29 schreef Megumi het volgende:
[..]
Rusland heeft politiek en economisch de oorlog al verloren. Oorlog is meer dan alleen wapengekletter. En de samenwerking tussen de EU landen en de NAVO en de eensgezindheid onderling is alleen maar beter geworden nu dankzij Poetin. Iets wat hij denk ik onderschat heeft.
Indirect.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:22 schreef Schaamlap het volgende:
[..]
Als je zware wapens levert en coordinaten doorgeeft, om raketten te sturen naar bepaalde doelen, dan ben je wat mij betreft al rechtstreeks betrokken bij dit conflict....
Maar dit wordt de zoveelste USA/NAVO nederlaag.
Best wel genant te noemen....
Ook al was de EU of VS niet betrokken geweest dan was er alsnog een voedsel schaarste geweest en zou zomaar kunnen dat Oekraïne de pijpleidingen gesaboteerd zou hebben die door het land loopt..quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:54 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Alle partijen zijn politiek en economisch aan het verliezen, dankzij onze sancties die ook voor ons niet te onderschatten gevolgen aan het geven is.
En de eensgezindheid onderling is momenteel nog bewonderenswaardig, dankzij het naïeve positivisme. Het is wachten tot de crisis sluipend door alle betrokken landen zal trekken en elk moeite zal hebben het hoofd boven water te houden. Op zo'n moment wordt het elk voor zich en zal "the fellowship of the ring" snel uit elkaar vallen vrees ik.
Maar eer het zover komt is er nog steeds het wapengekletter wat zal blijven doorgaan tot er winnaar/verliezer is. En daar wringt het schoentje nog erger vrees ik, zoals hierboven reeds uitgelegd.
Het zijn voornamelijk de Poetin troll fabrieken die nepnieuws en misinformatie verspreiden. En we hebben in het westen tenslotte vrije media in Rusland niet.quote:
Poetin heeft juist een lege mouw. Oorlog voeren kost een hoop geld. En daarnaast is het nu juist dankzij de sancties lastig voor het Russische leger om hun materieel te onderhouden. Rusland gaat hier niet beter van worden. Maar dat interesseert een moordenaar als Poetin niet. Die geeft niks om het leven van zijn soldaten. Of de welvaart van zijn bevolking.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:54 schreef UncleScorp het volgende:
En btw het westen heeft zo goed als al zijn kaarten uitgespeeld, Poetins mouw zit nog vol.
lolquote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:58 schreef Megumi het volgende:
[..]
Het zijn voornamelijk de Poetin troll fabrieken die nepnieuws en misinformatie verspreiden. En we hebben in het westen tenslotte vrije media in Rusland niet.
Waar zeg ik dat Oekraïne aan het winnen is. Of dat ze lid gaan worden van de EU en de NAVO. En zolang de NAVO en de USA sterk genoeg zijn om Rusland van de kaart te vegen slaap ik verder ook rustig.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:04 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
lol
ok dus het oekrainse leger is volop aan het winnen, de russen worden volledig terug gedrongen en het is wachten op de victory speech van Zelensky ?
Oekraine wordt, voor hetgeen er nog van overschiet, lid van NATO en champagne vloeit rijkelijk.
De sancties werken wel zoals gepland en Rusland wordt een 3e wereldland terwijl wij economisch er op vooruit gaan.
Ik ga gerust slapen vanavond![]()
Net als wij niets geven om het leven van de duizenden jonge oekrainse soldaten die wij, nog steeds, de dood injagen door de oorlog zinloos te blijven verlengen met het sturen van steeds meer wapens.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:02 schreef Megumi het volgende:
Die geeft niks om het leven van zijn soldaten. Of de welvaart van zijn bevolking.
Waarom zouden we het conflict in vredesnaam uit willen breiden?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 10:18 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Westen zal ondertussen stilaan we beginnen inzien dat deze oorlog niet gewonnen zal kunnen worden in het voordeel van Oekraine. Wapens blijven sturen is gewoon zorgen voor nog meer zinloze slachtoffers zonder de uiteindelijke uitkomst te beïnvloeden.
Benieuwd hoe VS/NATO zullen reageren wanneer de situatie compleet uitzichtloos wordt. Niet alleen serieus gezichtsverlies maar ook de miljarden $$$ die erin gepompt zijn, terwijl hun eigen binnenlandse problematiek met de dag verslechtert.
Als de situatie van het oekrainse leger zo blijft verslechteren, is de enige optie nog om het conflict uit te breiden zodat andere partijen kunnen deelnemen aan de gevechten, in de hoop de rus alsnog terug te dringen. Eens opgeslorpt in het conflict, worden de belangen nog serieuzer en is verlies aanvaarden totaal onaanvaardbaar, voor beide partijen...
Indrukken van de knop wordt dan steeds reeëler.
Het doel is ook niet om ze bij de NAVO te halen lijkt me dus lekker belangrijk wat ze overhebben aan het eind van de ritquote:[..]
Je oogst wat je zaait ...
Sja in het beste geval zal er niet veel overschieten om nog te joinen bij NATO, tenzij een useful battlefield. Elk gevecht heeft een arena nodig, bij deze ...
Onzin natuurlijk. Dat is net zoiets als zeggen dat we Hitler ook maar ze gang hadden moeten laten gaan. Poetin is een eng mannetje. En dat Oekraïne zich verdedigt en we helpen is derhalve logisch. Het is Poetin die deze oorlog is begonnen. Niet de NAVO, USA of de EU.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:08 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Net als wij niets geven om het leven van de duizenden jonge oekrainse soldaten die wij, nog steeds, de dood injagen door de oorlog zinloos te blijven verlengen met het sturen van steeds meer wapens.
Ah ja , we deden het om onszelf te vrijwaren van een oorlog met rusland toch ?
Wij jagen ze niet de dood inquote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:08 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Net als wij niets geven om het leven van de duizenden jonge oekrainse soldaten die wij, nog steeds, de dood injagen door de oorlog zinloos te blijven verlengen met het sturen van steeds meer wapens.
Ah ja , we deden het om onszelf te vrijwaren van een oorlog met rusland toch ?
Precies. En dat de NAVO en bondgenoten zich terughoudend opstellen is logisch Poetin is wellicht gestoord genoeg om een kernoorlog te beginnen.quote:
Poetin heeft hier bewust voor gekozen.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:16 schreef KNAK het volgende:
Putin is onderdeel van de elite, een schaakstuk Het is geen boodschappenjongetje die zomaar een oorlog is begonnen. Het is een wereldmacht/kernmacht met enorme invloeden op het wereldtoneel, ook achter het gordijn waar de daadwerkelijke beslissingen genomen worden. Denken dat zulke figuren debiel om zich heen slaan zonder enige reden, plan of draaiboek is een beetje naïef. Denken dat hij de USSR opnieuw leven in wil blazen is :’)
Voedseltekorten, energie tekorten, destabilisatie etc. Actie - reactie. Het klootjesvolk slikt de veranderingen eenvoudig door, want ja “die oorlog hé “,…. Alles heeft zijn uitwerking zoals deze oorlog dat ook heeft.
Ok terug naar af met Poetin die gedroomd heeft over Peter De Grote en de volgende morgen na het ontbijt een oorlog een Oekraine start.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:11 schreef Megumi het volgende:
Het is Poetin die deze oorlog is begonnen. Niet de NAVO, USA of de EU.
Poetin is daar zelf duidelijk over hij wil een herstel van het Russische rijk. En waar tikte ik dat Poetin dom is? Dat doe jij niet ik.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:22 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok terug naar af met Poetin die gedroomd heeft over Peter De Grote en de volgende morgen na het ontbijt een oorlog een Oekraine start.
Zijn toegeschreven imperialisme brengt hij in gang door 190.000 troepen te sturen om een land met 44 miljoen inwoners te gaan veroveren en inlijven bij Rusland.
Als je hem zo dom inschat is er idd geen probleem nee
Nee tuurlijk niet.quote:
Die uitspraak heeft hij blijkbaar wel degelijk gedaan maar ik moet dat nog eens verder uitzoeken want blijkbaar zou hij direct aansluitend ook gezegd hebben dat dat niet realistisch is.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:24 schreef Megumi het volgende:
Poetin is daar zelf duidelijk over hij wil een herstel van het Russische rijk.
Poetin heeft zelf aangegeven niet te willen onderhandelen. Ik zou zeggen lees je eens in over dit enge mannetje. Die zelfs biologische, chemische en nucleaire isotopen inzet om zijn tegenstanders uit de weg te ruimen.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:27 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet.
Zonder geleverde wapens was er nu al aan de onderhandelingstafel gezeten, iets waar je uiteindelijk toch zult belanden. Tenzij je wil verder vechten tot er geen oekrainer meer overschiet natuurlijk.
Ik ga ervanuit dat je hem dom vindt als je van mening bent dat hij een land met 44 milj inwoners gaat veroveren en inlijven bij Rusland door 190.000 troepen te sturen.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:24 schreef Megumi het volgende:
Poetin is daar zelf duidelijk over hij wil een herstel van het Russische rijk. En waar tikte ik dat Poetin dom is? Dat doe jij niet ik.
Dat is glazen bollen werk dat weet ik nietquote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:27 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet.
Zonder geleverde wapens was er nu al aan de onderhandelingstafel gezeten, iets waar je uiteindelijk toch zult belanden. Tenzij je wil verder vechten tot er geen oekrainer meer overschiet natuurlijk.
Dat heeft hij dus niet.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:29 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Die uitspraak heeft hij blijkbaar wel degelijk gedaan maar ik moet dat nog eens verder uitzoeken want blijkbaar zou hij direct aansluitend ook gezegd hebben dat dat niet realistisch is.
Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ...quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:30 schreef Megumi het volgende:
[..]
Poetin heeft zelf aangegeven niet te willen onderhandelen. Ik zou zeggen lees je eens in over dit enge mannetje. Die zelfs biologische, chemische en nucleaire isotopen inzet om zijn tegenstanders uit de weg te ruimen.
Ah jij hebt het al uitgezocht.quote:
Nou jij mag natuurlijk een dictator top vinden die mensen opsluit of vermoord vanwege hun mening. En Poetin aardig vinden. Dat valt onder de vrijheid van meningsuiting. Wat in Rusland niet meer bestaat.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:32 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ... Putin bad ...
Leuke conversatie
Bij deze.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:33 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ah jij hebt het al uitgezocht.
Graag linkje dan naar het ganse gesprek/speech ?
ok thx ik zoek het ook nog wel even verder uit.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:40 schreef Megumi het volgende:
[..]
Bij deze.
https://nos.nl/collectie/(...)e-rijk-te-herstellen
Daarnaast zijn als je even zoekt meer bronnen hierover.
https://www.clingendael.o(...)story-russian-empire
Hij wil dus duidelijk meer. Als hij zijn waanidee waar gaat maken? Dan is op termijn een confrontatie tussen de NAVO en Rusland derhalve niet uit te sluiten. Maar je snelle reactie geeft vermoedelijk aan dat je de bronnen die ik poste niet helemaal gelezen hebt?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:51 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
ok thx ik zoek het ook nog wel even verder uit.
Dus hij wil het russische rijk herstellen, door een land te gaan veroveren en inlijven bij Rusland ... met 190.000 soldaten
uhu klinkt volkomen logisch
Waarom blijf je met die fantasie komen?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:22 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok terug naar af met Poetin die gedroomd heeft over Peter De Grote en de volgende morgen na het ontbijt een oorlog een Oekraine start.
Ja basically. Ondertussen vast een stuk meer troepen, maar dat ze het land in willen nemen doen ze niet (meer) geheimzinnig over.quote:Zijn toegeschreven imperialisme brengt hij in gang door 190.000 troepen te sturen om een land met 44 miljoen inwoners te gaan veroveren en inlijven bij Rusland.
Als je hem zo dom inschat is er idd geen probleem nee
Neen, je westerse propaganda bronnen zal ik idd iets later lezen.quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:54 schreef Megumi het volgende:
[..]
Hij wil dus duidelijk meer. Als hij zijn waanidee waar gaat maken? Dan is op termijn een confrontatie tussen de NAVO en Rusland derhalve niet uit te sluiten. Maar je snelle reactie geeft vermoedelijk aan dat je de bronnen die ik poste niet helemaal gelezen hebt?
Isdatzo ?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 11:57 schreef sp3c het volgende:
Probleem is niet dat er te weinig troepen ingezet zijn lijkt me
Probleem is dat ze er geen reet van bakken, waarom dat is is niet duidelijk
En wie zegt hier dat het goed af lijkt te lopen voor Oekraine?quote:Op vrijdag 24 juni 2022 12:00 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Isdatzo ?
Blij te horen dat de oorlog goed lijkt af te lopen voor Oekraine
Kijk ernaar uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |