Amsterdam. Erg gewilde plek om te wonen. Enkele tienduizenden euro's overbieden in de huidige markt is er niks bij. Zeker met het huisje wat ze aanboden.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:18 schreef WhateverWhatever het volgende:
Leuke meiden en goed gelukt, ik snapte alleen het extra budget verhaal niet.
Moet je dan in zo`n hondenhok blijven wonen? Binnenruimte lijkt mij belangrijker en nu in Castricum zit je met 15 min op het strand.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:20 schreef Benny het volgende:
Ze hadden aan de Javastraat ook wel een dondersmooi tuintje zo op het dak met uitzicht over Oost. Dan valt een tuintje op het zuiden, waar de wens op het noorden was en van drie kanten hoge tegelmuren ook wel erg tegen.
Ik had het idee dat ze dit huurden? Je hoorde daar verder niks over.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:21 schreef Benny het volgende:
[..]
Amsterdam. Erg gewilde plek om te wonen. Enkele tienduizenden euro's overbieden in de huidige markt is er niks bij. Zeker met het huisje wat ze aanboden.
Hij heeft wel te koop gestaan op Funda... Maar geen idee of het ook hun eigendom wasquote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:21 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Ik had het idee dat ze dit huurden? Je hoorde daar verder niks over.
Dit was hem:quote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:22 schreef Guppy het volgende:
[..]
Hij heeft wel te koop gestaan op Funda... Maar geen idee of het ook hun eigendom was
Misschien wel van Vera, want de notaris zei iets over dat de een meer inbracht dan de ander?
Kritisch niet. Wel uit verhouding met hun 1e budget.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 15:59 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Vind je het erg kritisch klinken? Ik vind dat nogal meevallen, eigenlijk.
NIet iedereen kan dat goed inschatten. Bovendien denken veel mensen die uit Amsterdam komen dat het daarbuiten prijsschieten is voor kleine prijsjes. Maar dat gaat ook niet meer op.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:30 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Kritisch niet. Wel uit verhouding met hun 1e budget.
Vind je? Ik heb zelf in Oost op drie hoog gewoond met toegang tot een dakterras. Meestal woei het er hard. Op bepaalde momenten was het wel leuk er gebruik van te kunnen maken, bijvoorbeeld met Oud en Nieuw. Maar ik zou liever een tuintje hebben zoals ze nu hebben, beschut en op de begane grond.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:20 schreef Benny het volgende:
Ze hadden aan de Javastraat ook wel een dondersmooi tuintje zo op het dak met uitzicht over Oost. Dan valt een tuintje op het zuiden, waar de wens op het noorden was en van drie kanten hoge tegelmuren ook wel erg tegen.
Daar ben ik het wel mee eens. Een dakterras klinkt heel tof, maar zeker bovenop een pand is dat echt geen ideale buitenruimte.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 17:00 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Vind je? Ik heb zelf in Oost op drie hoog gewoond met toegang tot een dakterras. Meestal woei het er hard. Op bepaalde momenten was het wel leuk er gebruik van te kunnen maken, bijvoorbeeld met Oud en Nieuw. Maar ik zou liever een tuintje hebben zoals ze nu hebben, beschut en op de begane grond.
De wens was op het zuiden, en ze hebben op het noordoosten "gekregen".quote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:20 schreef Benny het volgende:
Ze hadden aan de Javastraat ook wel een dondersmooi tuintje zo op het dak met uitzicht over Oost. Dan valt een tuintje op het zuiden, waar de wens op het noorden was en van drie kanten hoge tegelmuren ook wel erg tegen.
Omdat ze naar ik aanneem niet getouwd waren of dat die ene dus meer geld inbracht dan de ander maar bij een scheiding of uit elkaar gaan, de ene dan een schuld had bij de anderquote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:22 schreef Guppy het volgende:
[..]
Hij heeft wel te koop gestaan op Funda... Maar geen idee of het ook hun eigendom was
Misschien wel van Vera, want de notaris zei iets over dat de een meer inbracht dan de ander?
Andere windrichting. Ik bedoelde hetzelfdequote:Op dinsdag 21 juni 2022 20:02 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De wens was op het zuiden, en ze hebben op het noordoosten "gekregen".
Even het einde kijken.quote:
Ja vond ze op het einde nog steeds vervelend, sorryquote:
Nee, is het wat?quote:Op woensdag 22 juni 2022 13:00 schreef roos94 het volgende:
Kijkt iemand de belgische versie? Dat 1 miljoen euro wijf![]()
Nee.quote:
Ja nou stel dat je daarmee sex hebt. Arme buren hoor.quote:Op maandag 20 juni 2022 22:22 schreef Mrmime het volgende:
Ik ben terug aan het kijken. Leuk huis wel geworden. Roos is qua stemgeluid echt net de zus van Cargamel, echt het geeft me de rillingen
Waar kun je dat kijken?quote:Op woensdag 22 juni 2022 13:00 schreef roos94 het volgende:
Kijkt iemand de belgische versie? Dat 1 miljoen euro wijf![]()
Jazekurrrrrrquote:Op woensdag 22 juni 2022 16:33 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
MWah, ik vind het geen reet aan, maar eh ben jij de Roos van het programma?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |