abonnement bol.com Unibet Coolblue
  maandag 22 augustus 2022 @ 11:05:50 #261
273461 AlwaysHappy
You've Been Gilmored!
pi_205710682
quote:
His Dark Materials laatste seizoen later dit jaar, yay! Lang moeten wachten.
Nintendo Switch: SW-1156-9327-1516 | Xbox Series X: Alwayshappyz | Photographer: D750, 24mm, 50mm, 85mm | TV Shows: Gilmore Girls, Grey's Anatomy, His Dark Materials, Veronica Mars, Fringe, The Good Wife, The Crown & More.
  Admin woensdag 24 augustus 2022 @ 07:11:36 #262
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_205728096
quote:

Rick and Morty's 'Wormageddon' gearriveerd in Nederland


Vandaag is in Zevenhuizen door Martijn de Bode een RICK AND MORTY kunstwerk ontdekt. De uitgebeelde scène uit de populaire Adult Swim-serie op HBO Max is onderdeel van de #WORMAGEDDON fan experience, welke afgelopen maandag wereldwijd van start is gegaan. Martijn den Bode werd ter plekke beloond met een gouden hoofd van Rick op ware grootte. Bekijk de video hier:


In aanloop naar de première van het zesde seizoen van de Adult Swim-serie RICK AND MORTY worden fans wereldwijd uitgenodigd om mee te doen aan een meeslepend avontuur dat de met twee Emmy® awards bekroonde comedyserie tot leven brengt. #WORMAGEDDON is een wereldwijde "levende aflevering" en speurtocht met veertien unieke scènes, waarin vele favoriete RICK AND MORTY personages voorbijkomen, die laten zien wat voor verwoesting de worm aanricht. Afgelopen weekend werd het eerste kunstwerk onthuld in Mexico City en de eerste verborgen locatie werd op maandag ontdekt in Malibu.

Op Antarctica na zullen op elk continent ter wereld elke dag spectaculaire speciale nieuwe scènes onthuld worden, totdat #WORMAGEDDON tot een einde komt met de wereldwijde première van het zesde seizoen van RICK AND MORTYop maandag 5 September.
Fans kunnen hier lezen hoe ze mee kunnen aan deze wereldwijde speurtocht en wat de spelregels zijn.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
  Moderator woensdag 24 augustus 2022 @ 08:03:50 #263
9859 crew  Karina
Woman
pi_205728264
quote:
1s.gif Op maandag 22 augustus 2022 09:55 schreef wolfrolf het volgende:

[..]
even skippen naar 1minuut40 allen :9
Nieuw seizoen van Titans ook _O_
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  Admin woensdag 24 augustus 2022 @ 08:34:45 #264
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_205728419
quote:
Op woensdag 24 augustus 2022 @ 08:03 schreef Karina het volgende:

[..]

Nieuw seizoen van Titans ook _O_
Ik vraag me af of die, samen met Doom Patrol, wel naar Max komt. In Nederland lagen de rechten daarvoor tot nu toe bij Netflix, respectievelijk Prime Video.

Het kan zo zijn dat dat verlopen is en het nu gewoon bij Max verder gaat, natuurlijk, maar dan zou ik ook de oude seizoenen verwachten (een beetje zoals Pennyworth nu verhuist naar Max en de oudere seizoenen daarop zijn verschenen voordat het derde seizoen komt).
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
pi_205730429
Grote veranderingen aanstaande: alles over de fusie van HBO Max en Discovery+
https://www.filmvandaag.n(...)hbo-max-en-discovery

Be curious, not judgmental
pi_205730485
Early 2024? Oh dan ga ik me daar nu nog niet druk om maken
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_205740702
Wel jammer dat het zolang duurt tot bepaalde series in Nederland te zien zijn. Zo kan er bijvoorbeeld amper rekening gehouden worden met buitenlandse kijkcijfers. Van "The Garcias" is het maar de vraag of er uberhaupt een tweede seizoen komt omdat de opnames van het vorige seizoen vorig jaar in mei begonnen terwijl in het inmiddels al bijna september is, niet te vergeten dat de twee grote hoofdrolspelers al bijna op pensioen gerechtigde leeftijd zijn.

Bijvoorbeeld de productie van "The A-Team" zou minstens één seizoen overeind gehouden zijn omdat de kijkcijfers in het buitenland zo goed waren. Een serie zoals "Sledgehammer" zou alleen maar populair zijn geweest in het buitenland.

Overigens zou "The Garcias" volgens het productiebedrijf enorm goede kijkcijfers hebben in de Verenigde Staten.
Een onderzoek uit 2019 toonde dat 95 procent van de Nederlandse bevolking bewondering heeft voor de traditionele Zwarte Piet. Zwart is aantrekkelijk.
  Admin donderdag 25 augustus 2022 @ 20:20:43 #268
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_205745991
quote:
Op woensdag 24 augustus 2022 @ 12:27 schreef over_hedge het volgende:
Early 2024? Oh dan ga ik me daar nu nog niet druk om maken
Deze tijdvakken werden al genoemd bij de initiële berichtgeving. ;)
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
  Admin vrijdag 26 augustus 2022 @ 12:04:26 #269
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_205751285
quote:
Elvis vanaf 2 september op HBO Max

ELVIS, de succesvolle film van Warner Bros. Pictures en de voor een Oscar genomineerde visionaire filmmaker Baz Luhrmann over het leven en de muziek van Elvis Presley, met hoofdrollen voor Austin Butler en Oscarwinnaar Tom Hanks, is vanaf 2 september a.s. te streamen op HBO Max.

In dit door en door filmische drama zien we het leven van Elvis (Butler) vanuit het perspectief van zijn gecompliceerde relatie met zijn mysterieuze manager Colonel Tom Parker (Hanks). Aan de hand van Parker schetst de film de meer dan 20 jaar beslaande complexe dynamiek tussen hem en Presley, van Presley's doorbraak tot aan zijn status als ongekende superster, tegen de achtergrond van het veranderende culturele landschap en het verlies van onschuld in Amerika. Centraal in die reis staat een van de belangrijkste en invloedrijkste mensen in het leven van Elvis: Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

Naast Hanks en Butler zien we ook de bekroonde theateractrice Helen Thomson ("Top of the Lake: China Girl," "Rake") als Gladys, de moeder van Elvis. Richard Roxburgh ("Moulin Rouge!" "Breath", "Hacksaw Ridge") vertolkt de rol van Elvis' vader Vernon, en DeJonge ("The Visit", "Stray Dolls") speelt Priscilla. Daarnaast zien we Luke Bracey ("Hacksaw Ridge," "Point Break") als Jerry Schilling, Natasha Bassett ("Hail, Caesar!") als Dixie Locke, David Wenham ("The Lord of the Rings" Trilogy, "Lion", "300") als Hank Snow, Kelvin Harrison Jr. ("The Trial of the Chicago 7", "The High Note") als BB King, Xavier Samuel ("Adore", "Love & Friendship", "The Twilight Saga: Eclipse") als Scotty Moore en Kodi Smit-McPhee ("The Power of the Dog") als Jimmie Rodgers Snow.

Andere castleden zijn Dacre Montgomery ("Stranger Things", "The Broken Heart Gallery") als tv-regisseur Steve Binder, en tevens de Australische acteurs Leon Ford ("Gallipoli", "The Pacific") als Tom Diskin, Kate Mulvany ("The Great Gatsby," "Hunters") als Marion Keisker, Gareth Davies ("Peter Rabbit," "Hunters") als Bones Howe, Charles Grounds ("Crazy Rich Asians," "Camp") als Billy Smith, Josh McConville ("Fantasy Island") als Sam Phillips en Adam Dunn ("Home and Away") als Bill Black.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
pi_205784868
quote:
1s.gif Op woensdag 24 augustus 2022 07:11 schreef Breuls het volgende:

[..]

Veel marketingbudget weer voor al die series.
Besteedden ze maar eens zo veel geld en aandacht aan de ondertiteling.
Is bij HotD ook weer drama.
pi_205785152
quote:
0s.gif Op maandag 29 augustus 2022 15:55 schreef Flitskikker het volgende:

[..]
Veel marketingbudget weer voor al die series.
Besteedden ze maar eens zo veel geld en aandacht aan de ondertiteling.
Is bij HotD ook weer drama.
Zo zonde, GoT was vooral bij de eerste seizoenen volgens mij prima vertaald op HBO.
Tap tap tap
pi_205785227
quote:
0s.gif Op maandag 29 augustus 2022 16:24 schreef CherryLips het volgende:

[..]
Zo zonde, GoT was vooral bij de eerste seizoenen volgens mij prima vertaald op HBO.
Klopt inderdaad! Het laatste seizoen was via een matige template (net zoals HotD) en is later nog enigszins opgepoetst door het originele bureau.
  zaterdag 3 september 2022 @ 11:37:15 #273
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_205828264
Netflix opgezegd en HBO Max abo genomen.
Zal mij benieuwen.
Poef.....gone! ©golfer
  zondag 4 september 2022 @ 21:34:19 #274
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_205847971
De film Elvis maar meteen bekeken.
Mooie rol van Tom Hanks als Colonel Parker.
Poef.....gone! ©golfer
  Moderator zondag 4 september 2022 @ 21:40:10 #275
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_205848077
quote:
1s.gif Op zondag 4 september 2022 21:34 schreef golfer het volgende:
De film Elvis maar meteen bekeken.
Mooie rol van Tom Hanks als Colonel Parker.
Ik vond het ook een fijne film, maar net Tom Hanks vond ik een karikatuur. Die haalde me een beetje uit de film.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_206111854
Be curious, not judgmental
pi_206118308
Nog steeds geen OZ :'(

Hier waren een aantal personen die deden vertalen en ermee bezig waren een paar maanden geleden, is daar bij jullie niks van bekend wanneer dat dat eindelijk gaat verschijnen?
  zaterdag 8 oktober 2022 @ 00:33:29 #278
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_206242547




Succession _O_ Brian Cox in de rol van z'n leven als Logan Roy.
En de rest van de cast geeft ook duidelijk het maximale, wat een serie!
pi_206243690
quote:
0s.gif Op zaterdag 8 oktober 2022 00:33 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Succession _O_ Brian Cox in de rol van z'n leven als Logan Roy.
En de rest van de cast geeft ook duidelijk het maximale, wat een serie!
En tot nu toe alle seizoen sterk gebleven.
Some CGI & Games stuff | Wat AI/3D/PS enzo
pi_206301574
Be curious, not judgmental
  Moderator woensdag 12 oktober 2022 @ 19:45:33 #282
9859 crew  Karina
Woman
pi_206301709
quote:
1s.gif Op woensdag 24 augustus 2022 08:34 schreef Breuls het volgende:
een beetje zoals Pennyworth nu verhuist naar Max en de oudere seizoenen daarop zijn verschenen voordat het derde seizoen komt).
Dit was ik dus vergeten, eerste 3 van het nieuwe seizoen gedownload en toen kwam ik erachter dat het gewoon op HBO staat :D Wel een prima serie trouwens, speelt 'vroeger' maar toch SF. Steampunk begrijp ik. Ben ik het wel mee eens. Overigens grappig dat Batman opeens een zusje blijkt te hebben.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_206302100
Heb via de twitter van HBO Max Nederland begrepen dat ze volgende maand de Supernatural spin-off The Winchesters gaan streamen :)
lekker faxen heel de dag echt genot
pi_206481279
Based on the graphic novel of the same name by Santiago García and Luis Bustos, published by Astiberri Ediciones, the action-adventure spy series GARCIA! follows Antonia (Veki Velilla), a young reporter who quickly becomes embroiled in an elaborate political conspiracy after accidentally defrosting a cryogenically frozen secret agent from the 1960s. Finding himself thrust into a fractured modern world, Garcia (Francisco Ortiz), a former pawn in fascist dictator Francisco Franco’s regime, must rely on Antonia’s help to fit in – and decide where his loyalties lie amid a conspiracy to upend the Spanish government. Thrilling and fast-paced, GARCIA! spans six decades in Spain’s tumultuous political history, seamlessly blending satire and suspense for a genre-bending adventure of epic proportions.

Be curious, not judgmental
pi_206536700
Ach HBO Max.

Dus ze zetten The winchesters er nu op (spin off van supernatural)

Maar dan wel in 25 frames per seconde.

Waarom nou? Hoe moeilijk is het om het origineel erop te zetten? ;( Waarom kunnen Netflix, Disney en Amazon het wel?
lekker faxen heel de dag echt genot
pi_206542097
quote:
1s.gif Op woensdag 2 november 2022 19:49 schreef wolfrolf het volgende:
Ach HBO Max.

Dus ze zetten The winchesters er nu op (spin off van supernatural)

Maar dan wel in 25 frames per seconde.

Waarom nou? Hoe moeilijk is het om het origineel erop te zetten? ;( Waarom kunnen Netflix, Disney en Amazon het wel?
Gelukkig is de ondertiteling bij deze serie wel goed. Oh wacht...

quote:
16 januari _O_
pi_206542729
White Lotus S2 is begonnen, eerste ep gezien. Erg fijn weer :)
  donderdag 3 november 2022 @ 12:54:37 #289
438527 MissButterflyy
Fladderend vlindertje
pi_206542986
quote:
7s.gif Op donderdag 3 november 2022 12:29 schreef Spaulding het volgende:
White Lotus S2 is begonnen, eerste ep gezien. Erg fijn weer :)
Ik vind de personages een stuk minder.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_206543817
quote:
1s.gif Op donderdag 3 november 2022 12:54 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Ik vind de personages een stuk minder.
Moet zich allemaal nog ontwikkelen. Vond ze juist allemaal interessant en ze worden weer heerlijk geïntroduceerd.
Het enige karakter waar ik me aan erger zat ook al in seizoen 1, dus dat is niet veranderd :P.
pi_206543871
quote:
7s.gif Op donderdag 3 november 2022 12:29 schreef Spaulding het volgende:
White Lotus S2 is begonnen, eerste ep gezien. Erg fijn weer :)
Zonder Sydney Sweeney.
Flopshow
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  donderdag 3 november 2022 @ 15:03:28 #292
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_206544307
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2022 11:30 schreef Flitskikker het volgende:

[..]
Gelukkig is de ondertiteling bij deze serie wel goed. Oh wacht...
[..]
16 januari _O_
Ik weet niet of ik kan wennen aan deze Joel en Ellie.
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 3 november 2022 @ 22:40:45 #293
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_206550814
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2022 11:24 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Is deze überhaupt wel echt gemaakt? :D :')

Geen enkele streamingdienst heeft ook maar iets aan informatie hierover, het is nergens als DVD of weet ik het wat te kopen, zelfs illegaal is er he-le-maal niks van te vinden, alles gaat naar een of andere gare film met Keanu Reeves maar die boeit me totaal niet.

Arrowverse niet compleet kunnen krijgen is niet goed voor de OCD :')
In Brazilië staat het op HBO, en het is best vermakelijk :D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_206551582
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 augustus 2022 11:24 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Is deze überhaupt wel echt gemaakt? :D :')

Geen enkele streamingdienst heeft ook maar iets aan informatie hierover, het is nergens als DVD of weet ik het wat te kopen, zelfs illegaal is er he-le-maal niks van te vinden, alles gaat naar een of andere gare film met Keanu Reeves maar die boeit me totaal niet.

Arrowverse niet compleet kunnen krijgen is niet goed voor de OCD :')
DC Universe online is ook een streamingdienst en daar was hij te bekijken. Ik heb alles van dc op bluray dus ook deze serie :p Overigens horen de animatiefilms Vixen en Freedom Fighters The Ray ook bij de Arrowverse
pi_206557149
Twee seizoenen van Industry gekeken. Speelt zich af op een grote zakenbank in London (a la Goldman Sachs) waar een groep jonge bankiers gevolgd wordt. Hard werken, veel drugs, veel seks, veel verraad.

Serie is niet briljant, maar kijkt wel lekker weg. Geef het een 7,5.

pi_206558345
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 november 2022 16:54 schreef Heph844 het volgende:
Twee seizoenen van Industry gekeken. Speelt zich af op een grote zakenbank in London (a la Goldman Sachs) waar een groep jonge bankiers gevolgd wordt. Hard werken, veel drugs, veel seks, veel verraad.

Serie is niet briljant, maar kijkt wel lekker weg. Geef het een 7,5.

Ja leuke serie inderdaad, net ook verlengd voor een derde seizoen. Beetje vergelijkbaar met Succession maar dan iets minder goed. Ook vrijwel alleen maar onsympathieke karakters :P
pi_206597628
Ik heb het kijken naar The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley wat te lang uitgesteld, maar gelukkig nog voor de veroordeling van Elizabeth Holmes later deze maand.
Het is erg de moeite waard, en sommige momenten in dat bedrijf deden me erg aan Succession denken, vooral het mc Hammer stukje.
Maar verbazingwekkend blijft het, en ondanks dat hij twee uur duurt zeer makkelijk te kijken en volgen.

The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley (2019) - Reference View - IMDb
anonieme razernist
pi_206608674
Ik dacht dat Fboy Island met Discovery te maken had, maar helaas, het is blijkbaar gewoon van HBO Max. Het belooft in ieder geval weinig als ze zich op dit soort publiek gaan richten.
anonieme razernist
pi_206622769
quote:
Steven Spielberg beschuldigt HBO Max en Warner Bros. van het voorgoed veranderen van de filmindustrie
Volgens regisseur Steven Spielberg hebben HBO Max en Warner Bros. de filmwereld voorgoed veranderd door het degraderen van films naar streamingplatforms in plaats van bioscoopreleases. Daarbij komt ook nog dat hij totaal niet te spreken is over hoe het bedrijf filmmakers behandelt.

https://www.filmvandaag.n(...)van-de-filmindustrie
Be curious, not judgmental
pi_206622819
Don't Worry Darling staat erop, of was dat al gemeld?
Tap tap tap
pi_206746801
The Men Who Sold the World Cup
https://play.hbomax.com/p(...)MgEAAAEQ:type:series

In het tweeluik The Men Who Sold The World Cup buigen Morgan Pehme en Daniel DiMauro zich bijvoorbeeld over de toewijzing van de wereldkampioenschappen voetbal van 2018 en 2022 aan respectievelijk Rusland en Qatar. Die keuzes worden omgeven door hardnekkige verhalen over omkoping. ‘Het is opvallend hoe gemakkelijk Rusland dat WK binnenhaalde’, wast Blatter zijn handen in onschuld. ‘Hebben ze daarvoor betaald?’ En over Qatar: ‘Ik weet niet of ze hebben betaald. Ik heb dat niet gezien. Maar om de wereldkampioenschappen te krijgen is alles mogelijk in voetbal.
Be curious, not judgmental
abonnement bol.com Unibet Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')