Dus de telegraaf kopt "Moskee" maar in werkelijkheid gaat het hier om een een Sjiitische stichting?quote:Op woensdag 25 mei 2022 13:46 schreef WhateverWhatever het volgende:
Haagse ’moskee’ geschokt door beschuldiging plezierhuwelijken
[ afbeelding ]
En hier nog wat leuke info over deze stichting: http://desunna.blogspot.c(...)n-stichting-van.htmlquote:De culturele stichting, die is gevestigd op een industrieterrein de Schilderswijk, geeft ook aan ’geen eigen moskee en vaste imam te hebben’.
Dat zou ik allemaal niet zo erg of raar vinden, maar als ze als het politiek uitkomt zijn ze allemaal 100% vroom en is hun geloof het allerbelangrijkste in hun leven waar alles, dus ook de plaatselijke wetgeving, voor moet wijken.quote:Op woensdag 25 mei 2022 14:01 schreef ems. het volgende:
Gelovigen buigen de regeltjes in hun boekjes zodat ze er maximaal van kunnen profiteren en alles wat ook maar enigszins onhandig uitkomt wordt weggezet en genegeerd. Dit is nieuw en interessant.
Ik zou i.d.d. een stuk meer vragen als ik met Kim Holland moet trouwen.quote:Op dinsdag 24 mei 2022 15:17 schreef Tengano het volgende:
Ik denk trouwens dat je Kim Holland niet kunt krijgen voor 1200 euro per maand.
Hoe heeft religie voor de wet een aparte status?quote:Op woensdag 25 mei 2022 14:07 schreef HeatWave het volgende:
We moeten gewoon af van de aparte status van religie. Prima als je wil geloven, het is een vrij land, maar je hebt precies dezelfde rechten en plichten als iedereen.
De religieuzen mogen onbestraft mensen bedreigen.quote:Op woensdag 25 mei 2022 14:25 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Hoe heeft religie voor de wet een aparte status?
Die wil ik nog niet hebben al krijg ik er 1200 euro bij.quote:Op dinsdag 24 mei 2022 15:17 schreef Tengano het volgende:
Ik denk trouwens dat je Kim Holland niet kunt krijgen voor 1200 euro per maand.
Bedreigen door te roepen dat ze als ze dood zijn naar de hel gaan of concrete bedreigingen met nare dingen hier in het aardse?quote:Op woensdag 25 mei 2022 15:04 schreef torentje het volgende:
[..]
De religieuzen mogen onbestraft mensen bedreigen.
Op jouw leeftijd ga jij niet moeilijk doen over Kim Holland als ze zich opdringtquote:Op woensdag 25 mei 2022 15:25 schreef Hathor het volgende:
Die wil ik nog niet hebben al krijg ik er 1200 euro bij.
Als ze 13 jaar zijn willen ze nog niet zo graag binden aan de man.quote:
Beidenquote:Op woensdag 25 mei 2022 15:29 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Bedreigen door te roepen dat ze als ze dood zijn naar de hel gaan of concrete bedreigingen met nare dingen hier in het aardse?
Eh sorry maar dat doe ik wel, het is en blijft een afzichtelijk wijf.quote:Op woensdag 25 mei 2022 15:51 schreef Tengano het volgende:
[..]
Op jouw leeftijd ga jij niet moeilijk doen over Kim Holland als ze zich opdringt
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 25 mei 2022 13:55 schreef Deadre het volgende:
[..]
En hier nog wat leuke info over deze stichting: http://desunna.blogspot.c(...)n-stichting-van.html
quote:Degenen die betwijfelen dat het een discobal is, kunnen de onderstaande afbeelding van een discobal met het voorwerp in de foto hierboven vergelijken.
Waarom heeft Alcauther deze discobal niet weggehaald? Deze bovenstaande foto is overigens genomen tijdens de eerste bijeenkomst van Muharram 2015. Dus tijdens de maand van verdriet vonden zij het kennelijk niet nodig om de discobal weg te halen.
Ik geef er niet echt omquote:Op woensdag 25 mei 2022 21:40 schreef FlauwKapsel het volgende:
[..]
'the system'
Dit is geen wet ofzo, hè? Je kunt dat gewoon doen zonder deze bullshit.
Hangt er natuurlijk vanaf wie je het vraagt. En dat is het probleem met 'het geloof'. Iedereen doet maar wat, zolang ze er maar van profiteren.quote:
Daarom moet je gewoon lezen wat er staat.quote:Op donderdag 26 mei 2022 11:32 schreef ems. het volgende:
[..]
Hangt er natuurlijk vanaf wie je het vraagt. En dat is het probleem met 'het geloof'. Iedereen doet maar wat, zolang ze er maar van profiteren.
Wat jij leest leest een ander andersquote:Op donderdag 26 mei 2022 13:32 schreef Chadi het volgende:
[..]
Daarom moet je gewoon lezen wat er staat.
Nou nee een ander leest niet. Lekker naar de hoeren zonder daar het geloof voor te misbruikenquote:Op donderdag 26 mei 2022 13:51 schreef ems. het volgende:
[..]
Wat jij leest leest een ander andersDat is het hele punt.
Daarom, lekker thuislaten het geloof en andere hobby's.
Ach, hoeren hebben tenminste nog voordelen. Het geloof daarentegen heeft uitsluitend ellende gebracht.quote:Op donderdag 26 mei 2022 15:21 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nou nee een ander leest niet. Lekker naar de hoeren zonder daar het geloof voor te misbruiken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |