Heel verstandig. Het is ook basisregel 1quote:Op donderdag 12 mei 2022 13:12 schreef TornadoDK het volgende:
Gelukkig nooit meer gedaan dan ik kan missen.
Er zijn 9 miljard Luna bijgemint in 24 uur. Het is nog geen $0,001 waard op het moment.quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:29 schreef Ronald het volgende:
Toch maar een Luna order gezet op $0.015. Zal vast niet geraakt worden, maar gisteren hadden we $0.02 ook niet verwacht denk ik.
Wat een clusterfuck zegquote:Op donderdag 12 mei 2022 14:32 schreef TheFreshPrince het volgende:
10 miljard Luna![]()
https://fcd.terra.dev/v1/circulatingsupply/luna
Ja idd, order toch maar gecancelled, dit dump festijn is ook wel gekkenwerk eigenlijk.quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:31 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Er zijn 9 miljard Luna bijgemint in 24 uur. Het is nog geen $0,001 waard op het moment.
Zorg iig dat je sowieso geen Luna meer hebt op het moment dat Binance aankondigt dat ze het delisten.
Daar zijn prima oplossingen voor te bedenken, daarnaast is het maar zeer de vraag of dit onder de AVG valt.quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:28 schreef stinkie het volgende:
Technisch al meerdere serieuze toepassingen mogelijk, maar alles waarbij persoonlijke gegevens worden gebruik, ook anoniem (pseudoniem) of geaggregeerd gaat vooralsnog tegen de wet in. Aantal jaar geleden ook al iets door de landsadvocaat afgeschoten.
Dus zo’n PGB zie ik nog niet zo snel gebeuren. Inmutable en distributed , dus gaat in tegen recht op vergeten en recht van aanpassing.
Klopt, dat noemen we NFTs.quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:32 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Nog steeds mensen die UST/Luna traden? Als ik poep op de blockchain zou zetten zouden sommigen van jullie dat ook nog traden volgens mij
Geldprinter doet brrrrrrquote:Op donderdag 12 mei 2022 14:32 schreef TheFreshPrince het volgende:
10 miljard Luna![]()
https://fcd.terra.dev/v1/circulatingsupply/luna
Zeker! ff dikke winst maken met $10 Lunaquote:Op donderdag 12 mei 2022 14:32 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Nog steeds mensen die UST/Luna traden? Als ik poep op de blockchain zou zetten zouden sommigen van jullie dat ook nog traden volgens mij
10,8quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:18 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
9,25 miljard
Het minten versnelt... het totale aantal dat er in maart in circulatie was, wordt er nu in 10 minuten bij gemint.
En zolang UST niet "gepegd" is, kan niemand het stoppen vermoed ik.
maar s een kleine short gedaan op Luna, beetje laat ik weet t.quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:32 schreef TheFreshPrince het volgende:
10 miljard Luna![]()
https://fcd.terra.dev/v1/circulatingsupply/luna
Precies dit.quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:23 schreef raptorix het volgende:
[..]
Mensen die minachtend doen over crypto zijn veelal bubbeldenkers die het zelf goed voor elkaar hebben, 80% van de wereldbevolking heeft geen beschikking over een veilige bankrekening of valuta, laat staan over een goede manier om geld over te maken.
Beetje zelfde type mensen die boos zijn dat Brazilie de bossen kapt, maar wel zelf een dikke auto rijd.
Met Luna komt het niet meer goed, 1000% bij gemint afgelopen 24 uurquote:Op donderdag 12 mei 2022 14:47 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
maar s een kleine short gedaan op Luna, beetje laat ik weet t.
Ben je nu m'n posts op Tweakers aan het lezen?quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:49 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
Met Luna komt het niet meer goed, 1000% bij gemint afgelopen 24 uur![]()
Zijn ze daar nog steeds zo autistisch?quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:49 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ben je nu m'n posts op Tweakers aan het lezen?
Absoluut, en deels ook hardleers.quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:50 schreef raptorix het volgende:
[..]
Zijn ze daar nog steeds zo autistisch?
Joh, veel meer weet ik er ook niet over hoor, ik ben een beetje gaan traden en minen om er wat aan te verdienen, dat is me prima gelukt en ik vind het leuke materie, maar ik voel me niet geroepen om mezelf in allerlei bochten te wringen om je een antwoord hierop te geven.quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:16 schreef ludovico het volgende:
Ik zie geen voorbeeld, het voelt alsof je me naar god laat zoeken.
Als het zo overduidelijk functioneel is en toepassingen heeft dan is het toch niet zo lastig om mij daar op te wijzen, als je vindt dat ik lastige vragen stel dan is dat voor mij "bewijs" dat er niet zoveel duidelijke toepassingen zijn die van toepassing zijn voor je gemiddelde wereldbewoner.
Dat specifieke bedrijven smart contracts handig vinden en ledgers gebruiken intern is duidelijk.
Ik mis de toepassing van de bekende crypto munten met de economische realiteit.
Smart contract van het systeem gebruiken ipv eigen systeem opzetten lijkt me een handige functionaliteit. Who knows. We zijn 10 jaar verder hè, als het wat is zou ik er niet naar moeten zoeken.
Dat geeft niets, zolang je maar niet autistisch gedraagt, heb trouwens perm ban op tweakers, dronken in discussie gaan met een zwaar autistische mod is een slecht ideequote:Op donderdag 12 mei 2022 14:51 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Absoluut, en deels ook hardleers.
Ik ben trouwens ook een autist
Ah, ik ben nooit dronken, mss is dat m'n geheim voor accountbehoudquote:Op donderdag 12 mei 2022 14:53 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat geeft niets, zolang je maar niet autistisch gedraagt, heb trouwens perm ban op tweakers, dronken in discussie gaan met een zwaar autistische mod is een slecht idee
Je portfolio is vast niet gekrompen de afgelopen 5 maanden.quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:58 schreef Confetti het volgende:
Als hardwerkende arbeider die gewoon werkt voor zijn geld en meer vermogen vergaart door te sparen en normaal te beleggen is dit wel genieten geblazen.
Hoogmoed komt voor de val. De exit-deur is te klein voor iedereen.
Waarom zou je met een kleine beurs geen crypto mogen bezitten?quote:Op donderdag 12 mei 2022 14:58 schreef Confetti het volgende:
Als hardwerkende arbeider die gewoon werkt voor zijn geld en meer vermogen vergaart door te sparen en normaal te beleggen is dit wel genieten geblazen.
Hoogmoed komt voor de val. De exit-deur is te klein voor iedereen.
Je pensioen volgend jaar denk ik wel als de aandeeltjes zo door gaan.quote:Op donderdag 12 mei 2022 15:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Je portfolio is vast niet gekrompen de afgelopen 5 maanden.
Volgens mij was het een sneer naar cryptobezitters in het algemeen dat we uit zijn op snel geld en nu het deksel op de neus krijgen oid. Tenminste zo las ik zijn post.quote:Op donderdag 12 mei 2022 15:00 schreef raptorix het volgende:
[..]
Je pensioen volgend jaar denk ik wel als de aandeeltjes zo door gaan.
Ja zo begreep ik het ook, keek toevallig naar het Vanguard mutual Fund, 18 procent er af in 6 maanden, dat zegt wel iets.quote:Op donderdag 12 mei 2022 15:02 schreef Elan het volgende:
[..]
Volgens mij was het een sneer naar cryptobezitters in het algemeen dat we uit zijn op snel geld en nu het deksel op de neus krijgen oid. Tenminste zo las ik zijn post.
Feit is inderdaad dat vrijwel alle financiële markten bloeden op het moment.
gratis geld danquote:Op donderdag 12 mei 2022 14:49 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
Met Luna komt het niet meer goed, 1000% bij gemint afgelopen 24 uur![]()
Waarom heb je er 5 nodig überhaupt? Heb je aan BTC en ETH niet genoeg?quote:Op donderdag 12 mei 2022 13:34 schreef raptorix het volgende:
Overigens denk ik dat er uiteindelijk maar 5 dominante layer 1 networks zullen zijn, ik durf gerust te stellen dat 2 plekjes al vergeven zijn namelijk Bitcoin en Ethereum.
Ik denk dat ETC en BTH niet geheel dekkend zijn voor een volledig ecosysteem, neem alleen maar de kosten die bij ETH ook behoorlijk kunnen oplopen, in die zin zou je wel een platform willen met lagere kosten.quote:Op donderdag 12 mei 2022 15:13 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Waarom heb je er 5 nodig überhaupt? Heb je aan BTC en ETH niet genoeg?
Ja ik heb nog weleens verleiding gehad om meer te doen maar gelukkig niet gedaanquote:Op donderdag 12 mei 2022 14:30 schreef tvdleur het volgende:
[..]
Heel verstandig. Het is ook basisregel 1Ik hoop niet dat er veel studenten in NL zijn die elke maand hun max stufi in luna hadden gezet...
![]()
Jouw geluk kennende wordt het dan een weekendje Tietjerksteradeel van wat er tegen die tijd nog van over is.quote:Op donderdag 12 mei 2022 15:40 schreef Nattekat het volgende:
Wel heel erg aantrekkelijk om mijn geld nu op te maken en hopen dat ik over twee weken mijn vakantie ervan kan betalen
Gewoon doen, je kan altijd nog een flitslening afsluiten als het iets langer duurt.quote:Op donderdag 12 mei 2022 15:40 schreef Nattekat het volgende:
Wel heel erg aantrekkelijk om mijn geld nu op te maken en hopen dat ik over twee weken mijn vakantie ervan kan betalen
En anders ga vier je je vakantie achter je laptop waarop je zit hoe de koersen verder smelten. Lekker ontspannenquote:Op donderdag 12 mei 2022 15:40 schreef Nattekat het volgende:
Wel heel erg aantrekkelijk om mijn geld nu op te maken en hopen dat ik over twee weken mijn vakantie ervan kan betalen
doen, wellicht dat ik wat ga overmaken als ik over 2 weken de verhalen hoorquote:Op donderdag 12 mei 2022 15:40 schreef Nattekat het volgende:
Wel heel erg aantrekkelijk om mijn geld nu op te maken en hopen dat ik over twee weken mijn vakantie ervan kan betalen
In dat geval gelijk weer voor 10 inkopen!quote:Op donderdag 12 mei 2022 15:55 schreef Stoorzendert het volgende:
Sow! Mijn tientje Luna van 2uur geleden is nog $1,70 waard
Meh, had wat op ADA en WAV gezet en het restje (een tientje dus) voor de fun op Lunaquote:Op donderdag 12 mei 2022 15:56 schreef raptorix het volgende:
[..]
In dat geval gelijk weer voor 10 inkopen!
Het moet een keer de goede kant opvallen!
quote:Op donderdag 12 mei 2022 15:55 schreef Stoorzendert het volgende:
Sow! Mijn tientje Luna van 2uur geleden is nog $1,70 waard
quote:Op donderdag 12 mei 2022 15:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
En anders ga vier je je vakantie achter je laptop waarop je zit hoe de koersen verder smelten. Lekker ontspannen
Ik zit met tranen in mijn ogen toe te kijken!quote:Op woensdag 17 januari 2018 16:29 schreef LXIV het volgende:
Geloof ik niet. Ik denk dat BTC niet meer boven de $10K komt. Er zullen best nog wel wat dagen van stijging inzitten, maar de
Hahaha wat een zieke burn voor die @LXIVquote:Op donderdag 12 mei 2022 16:03 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
[..]
Ik zit met tranen in mijn ogen toe te kijken!
Hahahaha, @LXIV komt altijd wanneer het bearish is als een soort Messias in dit topic vertellen dat we allemaal fout bezig zijn.quote:Op donderdag 12 mei 2022 16:03 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
[..]
Ik zit met tranen in mijn ogen toe te kijken!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |