Orks is dan ook geen onterechte bijnaam.quote:Op donderdag 5 mei 2022 16:10 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
[..]
Vreselijk dom volk. Sommige apensoorten hebben meer intelligentie.
De VS heeft dit toch heel duidelijk gezegd, dit is van 13 April:quote:Op donderdag 5 mei 2022 15:43 schreef Frutsel het volgende:
[ twitter ]
Geef dan ook even de locatie van putin aan de Oekraïne jonguh...
quote:The U.S. has expanded intelligence sharing with Ukraine about Russian troops in the Donbas region.
https://www.nytimes.com/2(...)sharing-ukraine.html
Maar wat voor nut heeft die vergelijking dan? Dit is de opmerking die in die Tweet gemaakt wordt:quote:Op donderdag 5 mei 2022 15:27 schreef ExTec het volgende:
Da's appels met peren vergelijken. Vergelijking is artillerie vs artillerie, niet artillerie vs artillerie en raket-artillerie.
Gaan we doen op het moment dat Oekraine Tomahawks krijgt, bv, dan word het appels met appels vergelijken.
Gaan de Russen hun reguliere artillerie inzetten tegen reguliere artillerie omdat het anders niet eerlijk is ofzo? Dus als ze beschoten worden door de M777 gaan ze daar een 2S19 tegen inzetten ofzo omdat het "zo heurt"?quote:Useful infographic illustrating how arriving Western artillery systems can help Ukraine out-range Russia's big guns
Hey, hij heeft een onderscheiding van Poetin gehad, he? Daar moet je wel wat voor doen, natuurlijk.quote:
Is ie toch echt welbewust bij aangeschoven: https://www.trouw.nl/nieu(...)tiek-graag~bfd13ddc/quote:
Ik vind het wel obscuur ergens. Dat onze politici mooie praatjes houden op media die hier verboden is.quote:
Oh dat zal wel ja, zou er niet van opkijken.quote:Op donderdag 5 mei 2022 16:58 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Is ie toch echt welbewust bij aangeschoven: https://www.trouw.nl/nieu(...)tiek-graag~bfd13ddc/
Er worden een aantal typen artillerie vergeleken.quote:Op donderdag 5 mei 2022 16:47 schreef AchJa het volgende:
[..]
Maar wat voor nut heeft die vergelijking dan? Dit is de opmerking die in die Tweet gemaakt wordt:
[..]
Gaan de Russen hun reguliere artillerie inzetten tegen reguliere artillerie omdat het anders niet eerlijk is ofzo? Dus als ze beschoten worden door de M777 gaan ze daar een 2S19 tegen inzetten ofzo omdat het "zo heurt"?
Nogal logisch dat RT de bron is als hij daar het interview aan geeftquote:Op donderdag 5 mei 2022 16:59 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oh dat zal wel ja, zou er niet van opkijken.
Politicus vind ik ook wat teveel eer voor hem. Af en toe iets roepen dat Henk en Ingrid willen horen en daarna verder met potverteren.quote:
Op het moment dat hij daar zijn verhaaltje kwam doen was het dat nog niet. Nog steeds wel na de annexatie van de Krim en de oorlog in de Donbas trouwens.quote:Op donderdag 5 mei 2022 16:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik vind het wel obscuur ergens. Dat onze politici mooie praatjes houden op media die hier verboden is.
Geeft een vreemd gevoel. Dat wij niet mogen zien wat hij daar allemaal zegt.
Maar dat artikel is van 2014, ik snap dat de Krim toen geannexeerd werd, maar om aan alle uitspraken van voor de oorlog een oordeel te hangen is ook verkeerd.quote:Op donderdag 5 mei 2022 16:58 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Is ie toch echt welbewust bij aangeschoven: https://www.trouw.nl/nieu(...)tiek-graag~bfd13ddc/
En de Oekraïense slachtoffers onder de burgers zijn dan fake, in scène gezet?quote:Op donderdag 5 mei 2022 17:39 schreef kurk_droog het volgende:
Het zou wel een diepe fuck zijn als Zelensky en Putin onder 1 hoedje spelen. Nu allemaal moderne shit regelen en daarna Finland binnenharken
Er wordt een beetje gedaan alsof dat de de grote gamechangers zijn... Daarbij, raketartillerie is ook artillerie...quote:Op donderdag 5 mei 2022 17:00 schreef ExTec het volgende:
Er worden een aantal typen artillerie vergeleken.
Je moet eens wat vaker van die kast van je komen...quote:Als jij dan wil komen met: JA MAAR RUS HEEFT OOK DAT EN DAT!!!!!!!!!11111Einz, prima
Waarom zou dat verkeerd zijn?quote:Op donderdag 5 mei 2022 17:39 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Maar dat artikel is van 2014, ik snap dat de Krim toen geannexeerd werd, maar om aan alle uitspraken van voor de oorlog een oordeel te hangen is ook verkeerd.
Nee puur belang. Binnenkort Lavrov out?quote:Op donderdag 5 mei 2022 18:29 schreef Perrin het volgende:
Zou hij toch nog een ziel hebben?
[ twitter ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |