Helemaal mee eens, dat recht hebben ze niet maar je bent dan wel verdomd stom bezig hé ?quote:Op zaterdag 30 april 2022 16:24 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat gaat niet richting victim-blaming, dat is victim-blaming.
Als ik een krat bier achterover sla, en daarna het hele voetbal-team bij me thuis uitnodig, dan heeft nog steeds niemand het recht om mij te verkrachten.
Of een vinger, dildo of kaars etc in me te stoppen.
Ja niemand heeft dat recht en wettelijk gezien is alcohol ook geen geldige verzachtende omstandigheid, maar het zal wel door veel mensen als verzachtende omstandigheid gezien worden. Maakt het niet goed, want het gaat erom dat je niet zoveel moet drinken dat grenzen vervagen. Heb daar niet zoveel over gehoord in de shows, maar kan ook aan mij liggen.quote:Op zaterdag 30 april 2022 16:24 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat gaat niet richting victim-blaming, dat is victim-blaming.
Als ik een krat bier achterover sla, en daarna het hele voetbal-team bij me thuis uitnodig, dan heeft nog steeds niemand het recht om mij te verkrachten.
Of een vinger, dildo of kaars etc in me te stoppen.
Sinds wanneer passen mensen op dronken mensen alsof het een soort paddo trip is?quote:Op zaterdag 30 april 2022 17:00 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, dat recht hebben ze niet maar je bent dan wel verdomd stom bezig hé ?![]()
Ik vind t echt niet te veel gevraagd om je gezonde verstand te gebruiken als je t op een zuipen wilt zetten, doe dan dan in een omgeving waar nuchtere mensen op je kunnen passen.
Die kans is wel kleiner als je warme chocolademelk in je pyjamabroek drinkt thuis terwijl je Netflix kijkt.quote:Op zaterdag 30 april 2022 16:24 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat gaat niet richting victim-blaming, dat is victim-blaming.
Als ik een krat bier achterover sla, en daarna het hele voetbal-team bij me thuis uitnodig, dan heeft nog steeds niemand het recht om mij te verkrachten.
Of een vinger, dildo of kaars etc in me te stoppen.
Kans op dat ik een vliegtuig onderdeel op mijn hoofd krijg is ook kleiner als ik thuis blijf, doe ik ook nietquote:Op zaterdag 30 april 2022 17:07 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Die kans is wel kleiner als je warme chocolademelk in je pyjamabroek drinkt thuis terwijl je Netflix kijkt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Twiddel
quote:Op zaterdag 30 april 2022 17:09 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Kans op dat ik een vliegtuig onderdeel op mijn hoofd krijg is ook kleiner als ik thuis blijf, doe ik ook nietHoe kwamen mensen dan aan seks?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laat maar waaien
Nou dat komt in sommige vriendengroepen echt wel voor hoor. . Net zoals iemand nuchter blijft om de auto naar huis te kunnen besturen.quote:Op zaterdag 30 april 2022 17:05 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Sinds wanneer passen mensen op dronken mensen alsof het een soort paddo trip is?
Dit gaat richting "maar ze droeg een te kort rokje!!!" argument trouwens
Denk dat in de jaren 70 mensen daar nog niet zoveel mee bezig warenquote:Op zaterdag 30 april 2022 17:12 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nou dat komt in sommige vriendengroepen echt wel voor hoor. . Net zoals iemand nuchter blijft om de auto naar huis te kunnen besturen.
Er zijn nu eenmaal te veel mensen die misbruik maken van een jonge vrouw/man die te veel alcohol op heeft. Dom om net te doen of dat niet de realiteit is.
Als een mooi meisje bewusteloos ligt heb je op dat moment de keuze, ben je een beetje een echte man of ben je gewoon een laffe viezerik, dat is een beetje dezelfde keuze als een gevonden dikgevulde portemonnee naar de politie brengen of het geld eruit pakken en opzuipen, ben je een man van eer of slechts een zielig mannetje.quote:Op zaterdag 30 april 2022 17:12 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nou dat komt in sommige vriendengroepen echt wel voor hoor. . Net zoals iemand nuchter blijft om de auto naar huis te kunnen besturen.
Er zijn nu eenmaal te veel mensen die misbruik maken van een jonge vrouw/man die te veel alcohol op heeft. Dom om net te doen of dat niet de realiteit is.
Bewusteloos van de alcohol en dan misbruik van iemand maken is dan weer wel wettelijk gezien strafbaar.quote:Op zaterdag 30 april 2022 17:00 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Ja niemand heeft dat recht en wettelijk gezien is alcohol ook geen geldige verzachtende omstandigheid, maar het zal wel door veel mensen als verzachtende omstandigheid gezien worden. Maakt het niet goed, want het gaat erom dat je niet zoveel moet drinken dat grenzen vervagen. Heb daar niet zoveel over gehoord in de shows, maar kan ook aan mij liggen.
En als er wel iets gebeurt verwacht je van iedereen medelijden en is het verkrachting is het niet? Dan was jij dronken dus niet toerekeningsvatbaar maar de stomdronken voetballer compleet verantwoordelijk want daar geldt niet toerekeningsvatbaar dan weer niet voor want zo rollen we in de hedendaagse maatschappij waar man en vrouw gelijk zijn, als het zo uitkomtquote:Op zaterdag 30 april 2022 16:24 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat gaat niet richting victim-blaming, dat is victim-blaming.
Als ik een krat bier achterover sla, en daarna het hele voetbal-team bij me thuis uitnodig, dan heeft nog steeds niemand het recht om mij te verkrachten.
Of een vinger, dildo of kaars etc in me te stoppen.
En als t een lelijk meisje is ?quote:Op zaterdag 30 april 2022 17:26 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Als een mooi meisje bewusteloos ligt heb je op dat moment de keuze, ben je een beetje een echte man of ben je gewoon een laffe viezerik, dat is een beetje dezelfde keuze als een gevonden dikgevulde portemonnee naar de politie brengen of het geld eruit pakken en opzuipen, ben je een man van eer of slechts een zielig mannetje.
quote:Op zaterdag 30 april 2022 18:04 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dan is de enige juiste keuze vrij snel gemaakt.
Geslacht doet er niet zoveel toe, penetratie is het relevante aspect in juridische zin.quote:Op zaterdag 30 april 2022 18:00 schreef the-eye het volgende:
[..]
En als er wel iets gebeurt verwacht je van iedereen medelijden en is het verkrachting is het niet? Dan was jij dronken dus niet toerekeningsvatbaar maar de stomdronken voetballer compleet verantwoordelijk want daar geldt niet toerekeningsvatbaar dan weer niet voor want zo rollen we in de hedendaagse maatschappij waar man en vrouw gelijk zijn, als het zo uitkomt
Kan het niet lezen Maar Gijp en Wilfred zijn dus eindelijk van de tv geschopt?quote:Op zaterdag 30 april 2022 18:36 schreef Mylene het volgende:
Het verhaal is verzonnen volgens van der Gijp, de contracten zijn vandaag meteen voor 14:00 ontbonden. Paul Römer vind VI niet meer van deze tijd.
Johan nog nooit zó aangeslagen gezien na compleet verzonnen verhaal’
Van der Gijp trekt beerput open
https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=403317quote:Talpa heeft de contracten van Van der Gijp en Derksen verscheurd. Eerstgenoemde sluit een terugkeer op televisie ditmaal definitief uit, getuige ook zijn harde quotes over Talpa-directeur Paul Römer. "Een terugkeer met het WK? Nee joh, ik ben klaar met die tv-mannetjes. Laat gaan, ik kan ze missen als kiespijn. Dan zou ik eerder iets online willen doen, niet meer dat gestress met die omroepen. Paul Römer (die in 2019 overstapte van de publieke omroep naar Talpa, red.) heeft gezegd dat hij ons programma niet meer van deze tijd vindt. Nou, ik heb tegen hem gezegd, met alle respect: Johan heeft in vijf maanden deze talkshow meer bereikt dan hij in dertig jaar. Ik probeer me echt wel te verplaatsen in die Römer, dat hij deze talkshow niet in deze tijdsgeest vindt passen, maar waarom zegt ie dat nou?!"
Van der Gijp doet er nog een schepje bovenop. "Elke keer als we een vergadering hadden, noemde Johan hem Baantjer Junior. Dan zag je hem kijken van: dat kan niet, ik ben de baas hier. Hahahahaha. Ik neem Johan ook niks kwalijk. Hij is volstrekt uniek. En het programma was zoals het was. We hebben zoveel lol gehad. Ook allemaal make up-meisjes sturen mij appjes: ’wij hebben nog nooit zo gelachen achter de schermen van een programma’. Het is niet erg dat het stopt, maar die kleedkamer ga ik wel missen."
zie PMquote:Op zaterdag 30 april 2022 18:38 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Kan het niet lezen Maar Gijp en Wilfred zijn dus eindelijk van de tv geschopt?
edit: al wat gevonden.
Hij wist het al 100% dat Derksen niet meer terug zou komen met zijn 'ik denk' voor de pers.quote:Op zaterdag 30 april 2022 18:52 schreef Stikkelbaars het volgende:
Ja, die Römer is een echte schijnheil. Zegt het ene in de pers, maar achter de schermen...
RTL heeft ze er ook min of meer uitgetrapt.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:05 schreef Stikkelbaars het volgende:
Trouwens, als ze al willen terugkeren op tv, welke zender zou dat dan moeten worden? Je hebt drie grote spelers:
De NPO, die is zo politiek correct als wat
RTL 4 met die homo aan het roer
Talpa, de zender waar ze net vanaf zijn getrapt
Mja, dat wordt niks.
En ze kunnen de inkomsten gewoon in eigen zak steken, zou wel eens meer kunnen zijn dan een contract bij Talpa.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:09 schreef Hathor het volgende:
Gijp geeft zelf al aan dat ze wel wat online willen doen, dat lijkt me een redelijke optie en dan is er ook geen censuur van bovenaf.
Ze zullen nog wel op zoek moeten naar sponsoren, en dat zou best wel eens lastig kunnen zijn.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:13 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
En ze kunnen de inkomsten gewoon in eigen zak steken, zou wel eens meer kunnen zijn dan een contract bij Talpa.
Misschien op TLC, en dan 1.5 uur uitzendingen terug op de maandag en vrijdag vol met vrouwonvriendelijke grappen.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:05 schreef Stikkelbaars het volgende:
Trouwens, als ze al willen terugkeren op tv, welke zender zou dat dan moeten worden? Je hebt drie grote spelers:
De NPO, die is zo politiek correct als wat
RTL 4 met die homo aan het roer
Talpa, de zender waar ze net vanaf zijn getrapt
Mja, dat wordt niks.
Waarbij ik toch heel veel mannen ook zie schrijven dat die zn kaars in de verpakking had moeten houden. Of ben jij zo’n kreng wat alleen op vrouwen durft te bitchen?quote:Op zaterdag 30 april 2022 16:55 schreef Seeburg54 het volgende:
Het is helemaal verrot wat er nu gebeurd. Natuurlijk had Derksen beter zijn waffel kunnen houden, want half Nederland bestaat uit tere zieltjes. De andere helft is een stuk nuchterder, maar oei oei zeg niet dat je niet zo zwaar tilt aan het verhaal van Derksen, want de horde zure zeikwijven zijn niet eerder rustig dan dat je hele karkas kaal is gevreten.
Ik als vrouw ben mijn hele leven goddank een stuk weerbaarder geweest dan die gefrustreerde dozen die ik nu constant op tv hoor janken. Alles voor de aandacht. Dát is pas om je dood te schamen.
Ik ben niet tevreden over het hele format van die campingzender van hem.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:13 schreef Stikkelbaars het volgende:
Ze hebben het al vaker over die Römer gehad en dat 'ie niet tevreden was over het format van VI.
Als ze het gewoon weer over voetbal gaan hebben zou ik wel weer kijken, maar hun mening over dagelijkse dingen en politiek boeit me niet, daarom keek ik nog maar zelden.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:14 schreef Haags het volgende:
[..]
Misschien op TLC, en dan 1.5 uur uitzendingen terug op de maandag en vrijdag vol met vrouwonvriendelijke grappen.
Eens kijken of hij tevreden is als de campingzender straks failliet is.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:13 schreef Stikkelbaars het volgende:
Ze hebben het al vaker over die Römer gehad en dat 'ie niet tevreden was over het format van VI.
Die fusie tussen RTL en Talpa hangt nog steeds in de lucht he.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:30 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Eens kijken of hij tevreden is als de campingzender straks failliet is.
Je ontmoette elkaar in de kaarsenwinkel.quote:Op zaterdag 30 april 2022 17:10 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Hoe kwamen mensen dan aan seks?
Niet ineens, als vaste kijker wist je dat direct al welquote:Op zaterdag 30 april 2022 19:02 schreef OnwetendeNerd het volgende:
Natuurlijk is het verhaal een paar dagen later ineens geheel verzonnen. Arme jongens
quote:Op zaterdag 30 april 2022 02:22 schreef Poem_ het volgende:
[..]
Waar het om gaat is dat Derksen, op tv, met een knipoog, vertelt hoe hij een vrouw bewusteloos achter heeft gelaten en voor vertrek nog even een kaars naar binnen duwde en daar gretig om werd gelachen. En hij dit een 'domme jeugdzonde' noemt. Of dit waargebeurd is of niet is niet eens meer relevant. Voor hetzelfde geld heeft-ie nooit een vrouw met een vinger aangeraakt, dat maakt het niet een minder bezwaarlijk en absurd scenario.
Sow Noek deelt uitquote:Op zaterdag 30 april 2022 19:14 schreef Noek het volgende:
[..]
Waarbij ik toch heel veel mannen ook zie schrijven dat die zn kaars in de verpakking had moeten houden. Of ben jij zo’n kreng die alleen op vrouwen durft te bitchen?
Maakt ook niet uit, je hele verhaal heeft een flinke zure walm waar geen geurkaars tegen gewassen is.
Natuurlijk niet. Ali B, Marco B, Marc Overmars en Jeroen Rietbergen, allen geld zat en die zoeken ook een platform. En Johnny de Mol natuurlijk, goeie vriend van Ome Johan.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:13 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ze zullen nog wel op zoek moeten naar sponsoren, en dat zou best wel eens lastig kunnen zijn.
Viaplay niet, die zijn woke.quote:Op zaterdag 30 april 2022 19:27 schreef Stikkelbaars het volgende:
Derksen mag van mij ook wel thuisblijven achter de geraniums. Voegde echt niks toe de laatste tijd, behalve een hoop ergernis. Genee, Gijp, Kieft en Hansie moeten wel lekker samen een voetbalprogramma gaan maken.
We hebben natuurlijk ook nog ESPN, Ziggo Sport en ViaPlay waar ze t zouden kunnen proberen.
Waarom meldde ze het dan niet meteen of de dag er na als de ophef maximaal is? Dat komt niet echt geloofwaardig over. Daarom mijn 'ineens'quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:03 schreef Ronald het volgende:
[..]
Niet ineens, als vaste kijker wist je dat direct al wel
Wordt het toch nog Verkrachting Inside.quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:08 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Ali B, Marco B, Marc Overmars en Jeroen Rietbergen, allen geld zat en die zoeken ook een platform. En Johnny de Mol natuurlijk, goeie vriend van Ome Johan.
Dat zou bijzonder zijn, al die mannen met elkaar op een zenderquote:Op zaterdag 30 april 2022 20:12 schreef capricia het volgende:
[..]
Wordt het toch nog Verkrachting Inside.
Ja dat is zoals het programma nou eenmaal werkte, ze waren gewend om onzin anekdotes te vertellen. Nu was het voor Johan lastig om nog terug te krabbelen vanwege z’n geloofwaardigheid. Zie ook artikel met interview Gijp in het VI TV topic.quote:Op zaterdag 30 april 2022 20:11 schreef OnwetendeNerd het volgende:
[..]
Waarom meldde ze het dan niet meteen of de dag er na als de ophef maximaal is? Dat komt niet echt geloofwaardig over. Daarom mijn 'ineens'
Freudiaansquote:Op zaterdag 30 april 2022 20:14 schreef Stikkelbaars het volgende:
Waarom mensen het woord 'Verkrachting' blijven bezigen is me een raadsel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |