https://www.vandaaginside.nl/quote:De nieuwe talkshow van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp heeft een naam. De dagelijkse uitzending gaat VI Vandaag heten. Zoals bekend wordt het praatprogramma vanaf januari 2022 bij SBS 6 uitgezonden.
Het tijdstip staat ook vast. De aanvang van VI Vandaag dat van maandag tot en met vrijdag is, wordt 21.30 uur en zal een uur duren. Achter de schermen wordt druk gewerkt aan een extra gast dagelijks aan tafel. Het is de bedoeling dat er een poule komt van gasten die rouleren aan tafel. De namen van Merel Westrik, Leonie ter Braak, Henk Westbroek en Özcan Akyol worden genoemd.
De afgelopen zomer was het trio al dagelijks te zien in De Oranjezomer. Dat programma bleek een succes met gemiddeld zo’n 800.000 kijkers. Daarop ontstond het idee van Talpa, waar Veronica en SBS 6 onder vallen, om de heren toch dagelijks aan tafel te krijgen in plaats van, zoals nu, tweemaal per week: maandag- en vrijdagavond.
Johan Derksen wilde na dit seizoen sowieso stoppen met Veronica Inside in de huidige vorm. ‘De Snor’ was het zat om ‘alleen maar over voetbal te praten’. Nu ze alle drie door willen met een dagelijkse show tekenden zij bij voor nog twee jaar.
Die bij het net zo smakeloze verhaal van Sjaak Polak overigens net zo lacherig reageerden als dinsdag bij VI gebeurde. Die eeuwige hypocrisie is nog wel het meest gore van alles.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:55 schreef Stikkelbaars het volgende:
Vanavond natuurlijk uitgebreid commentaar van VI-hatende feministen bij Jinek en Op1.
Aldus onze forumracist.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:50 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Ik niet. Ik was die gasten meer dan zat. Genee en helemaal Gijp. Sinds De Mol was het niks meer. Na zoveel relletjes, boekjes en toneelstukjes zijn ze eindelijk opgerot.
Sjon weet van gekkigheid niet meer hoe dat slot te vullenquote:Op vrijdag 29 april 2022 16:07 schreef JohnBercow het volgende:
"Op de plek van Vandaag Inside wordt vrijdag een aflevering van Het roer om uitgezonden. Vanaf aanstaande maandag neemt de familie Meiland die plek in met een reeks terugblikken op eerdere seizoenen."
Een hele week gillende Martien?
Niet eens Hansie Hansie of The A-Team.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:07 schreef JohnBercow het volgende:
"Op de plek van Vandaag Inside wordt vrijdag een aflevering van Het roer om uitgezonden. Vanaf aanstaande maandag neemt de familie Meiland die plek in met een reeks terugblikken op eerdere seizoenen."
Een hele week gillende Martien?
Hij zal er enorm van balen, want VI was zijn 'kindje', maar Genee overleeft dit wel.quote:Op vrijdag 29 april 2022 15:51 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wel lekker dat Derksen het dus alweer voor Genee verkloot heeft.
En de Meilandjes waren toch ook al gecanceld door de Islam-uitspraken van mevrouw Meiland?quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:10 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Sjon weet van gekkigheid niet meer hoe dat slot te vullen![]()
Dat is alweer overgewaaid.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:10 schreef JohnBercow het volgende:
[..]
En de Meilandjes waren toch ook al gecanceld door de Islam-uitspraken van mevrouw Meiland?
Iemand die al jaren voor ophef zorgt met homofobe teksten, racisme, vrouwonvriendelijke uitspraken vergelijken met incidentjes van Polak en Meiland.quote:
Mee eensquote:Op vrijdag 29 april 2022 16:13 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Iemand die al jaren voor ophef zorgt met homofobe teksten, racisme, vrouwonvriendelijke uitspraken vergelijken met incidentjes van Polak en Meiland.
Geweldige vergelijking, applaus.
Mwoah in Amerika zijn ze nog veel hysterischer.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:12 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Kans is dus groot dat we Johan gewoon nooit meer ergens zien. Die pakt z'n biezen en gaat lekker achter z'n blueshelden aan in Amerika.
Hij heeft een eigen huis in de tuin.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:16 schreef ikweethetookniet het volgende:
Medelijden met de vrouw van![]()
Van man naar altijd weg, naar altijd thuis
Van elke maand dikke cheque, naar gewoon
TV was sowieso al dood. Ik heb m'n abo een aantal maanden geleden al opgezegd.quote:
Het verhaal van Polak is een vorm van verkrachting. Niet een “incidentje”quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:13 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Iemand die al jaren voor ophef zorgt met homofobe teksten, racisme, vrouwonvriendelijke uitspraken vergelijken met incidentjes van Polak en Meiland.
Geweldige vergelijking, applaus.
Tja, ik had een abo speciaal voor VI en Lubach, maar Lubach zet ik ook niet meer aan nadat hij zo tekeer is gegaan over VI.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:19 schreef Gehrman het volgende:
[..]
TV was sowieso al dood. Ik heb m'n abo een aantal maanden geleden al opgezegd.
Dat laatste zou ik niet over inzitten, Johan heeft niks te klagen met een vermogen van ruim ¤ 1 miljoen.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:16 schreef ikweethetookniet het volgende:
Medelijden met de vrouw van![]()
Van man naar altijd weg, naar altijd thuis
Van elke maand dikke cheque, naar gewoon
Ja, maar het is alsnog een verschil of de etterende puist waar dagelijks bakken mensen naar kijken of Polak het roept. Zonder iets aan de ernst van het incident af te doen.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Het verhaal van Polak is een vorm van verkrachting. Niet een “incidentje”
Tuurlijk wel. Ze zijn nu vrij van Talpa. Er hoeft maar iemand met een zak geld en een camera te komen en daar zijn ze weer.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:12 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Kans is dus groot dat we Johan gewoon nooit meer ergens zien.
Daar zal hij inmiddels vele malen boven zitten.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:21 schreef Nine. het volgende:
[..]
Dat laatste zou ik niet over inzitten, Johan heeft niks te klagen met een vermogen van ruim ¤ 1 miljoen.
quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:23 schreef DKUp het volgende:
Iedere avond herhaling van de Meijlandjes lol![]()
Geen Maxime gifjes?quote:
Ongetwijfeldquote:Op vrijdag 29 april 2022 16:23 schreef NY_Giant het volgende:
Daar zal hij inmiddels vele malen boven zitten.
Je werd verplicht om naar VI te kijken?quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:31 schreef golfer het volgende:
Mooi zo. Van ouwe viespeuk en het onzekere lachebekje verlost. Hopelijk zien we die proleten nooit meer terug op TV.
Gaat ook wel weer gebeuren ooit.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:23 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Ze zijn nu vrij van Talpa. Er hoeft maar iemand met een zak geld en een camera te komen en daar zijn ze weer.
Ik keek al nooit. Las er alleen weer over als ze weer eens zogenaamd grappig bedoelde rotzooi uitkraamden.quote:Op vrijdag 29 april 2022 16:32 schreef superniger het volgende:
Je werd verplicht om naar VI te kijken?
Dat was die van gisteren al.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |