Braboneger... Apart. Wel toffe gozer verder.quote:
quote:
Misschien hadden ze weer een relletje nodig? Vrij apart verhaal jaquote:Op woensdag 27 april 2022 08:25 schreef Evertjan het volgende:
Wat een vaag verhaal van JD over die verkrachting met die kaars bij een vrouw. Waarom vertel je dat op TV??
quote:Op dinsdag 26 april 2022 22:15 schreef Wereldgozer het volgende:
Soldaat van Oranje
Daar zouden ze eens een keer een musical van moeten maken.
In zijn ogen is het niet meer dan een 'jeugdzonde' en ziet hij het denk ik niet als verkrachting. Wat het natuurlijk wel is als je een bewusteloze vrouw gaat bewerken met een kaars.quote:Op woensdag 27 april 2022 08:25 schreef Evertjan het volgende:
Wat een vaag verhaal van JD over die verkrachting met die kaars bij een vrouw. Waarom vertel je dat op TV??
De NOS is ook weer lekker objectief met hun verhalen over eerdere #ophef omtrent VI. Zo kennen we de NOS weer.quote:Op woensdag 27 april 2022 12:30 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Derksen penetreerde bewusteloze vrouw met kaars: 'Was jeugdzonde'
RIP Johan
Paul, Paul, je hebt weer een aanval.quote:Op woensdag 27 april 2022 12:35 schreef Paul het volgende:
JOHAN BLIJFT GEWOON JA BLIJF VAN HEM AF, HIJ HEEFT NIETS VERKEERDS GEDAAN
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |