Wij zaten destijds samen vrij hoog ik de schaal en mijn partner heeft dus echt een tijd voor vrijwel "niks" gewerkt. De toeslag liep toen ook veel sneller terug richting 33% dacht ik (en we hadden 3 en niet 2 kinderen die opvang nodig hadden).quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 22:13 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Best verhelderend wel. Indertijd (20 jaar geleden) stond ik als parttime werkende alleenstaande moeder stomverbaasd dat ik zo ontzettend veel teruggave kreeg van de belastingen, kindertoeslag was dat of zoiets. Na hun 23ste verviel dat pas. Ik begrijp de redenatie van dat stel dus wel.
Wij zaten destijds samen vrij hoog ik de schaal en mijn partner heeft dus echt een tijd voor vrijwel "niks" gewerkt. De toeslag liep toen ook veel sneller terug richting 33% dacht ik (en we hadden 3 en niet 2 kinderen die opvang nodig hadden).quote:
[/quote]quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 22:27 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Wij zaten destijds samen vrij hoog ik de schaal en mijn partner heeft dus echt een tijd voor vrijwel "niks" gewerkt. De toeslag liep toen ook veel sneller terug richting 33% dacht ik (en we hadden 3 en niet 2 kinderen die opvang nodig hadden).
Hij is toen een paar jaar thuis geweest voor ze, omdat het bij ons wel kon en werken echt amper iets opleverde (naast pensioenopbouw, geen CV gat e.d.).
Ik maakte indertijd geen gebruik van wat voor (betaalde) kinderopvang ook, door mijn flexibele uren en die van de vader van mijn toen nog jonge kinderen konden we ze samen opvangen. Toch kregen we naast de oude kinderbijslag ook een toeslag (lees belastingkorting).
Intussen heeft de overheid ook wel ingezien dat dat ze uiteindelijk geld kost en die percentages flink omhoog geschroefd.
Jemig wat zit ik te prutsen met quotes, hahaha. Maar je hebt gelijk, ik kreeg een beetje medelijden met dat stel, het kan allemaal makkelijker.quote:
Voorheen had je nog een forse aanrechtsubsidie/huisvrouwentoeslag. Dan moest je inderdaad echt goed verdienen om het aantrekkelijk te laten zijn toch te gaan werken.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 22:21 schreef ikbent het volgende:
[..]
Wij zaten destijds samen vrij hoog ik de schaal en mijn partner heeft dus echt een tijd voor vrijwel "niks" gewerkt. De toeslag liep toen ook veel sneller terug richting 33% dacht ik (en we hadden 3 en niet 2 kinderen die opvang nodig hadden).
Hij is toen een paar jaar thuis geweest voor ze, omdat het bij ons wel kon en werken echt amper iets opleverde (naast pensioenopbouw, geen CV gat e.d.).
Intussen heeft de overheid ook wel ingezien dat dat ze uiteindelijk geld kost en die percentages flink omhoog geschroefd.
Ik snap echt niet dat je met de huidige tegemoetkoming niet gaat werken als je op het punt staat een camper in te moeten. Er zal vast een reden zijn als ik het dan juist begrijp, benieuwd wat ik van die reden ga denken...
Ja, maar daarnaast een vloerkleed of iets dergelijks en dan de kinderwagen wat dan totaal op 10.000 zou uitkomen. Volgens mij zei die voice-over dat.quote:
Dan heeft hij zijn tarief idd verhoogd, want volgens mij grapte hij in de babywinkel dat hij zijn tarief dan maar moest verhogen van 1.295 naar 1500quote:Op zondag 20 augustus 2023 08:12 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ja, maar daarnaast een vloerkleed of iets dergelijks en dan de kinderwagen wat dan totaal op 10.000 zou uitkomen. Volgens mij zei die voice-over dat.
Wesley Ponsen is voor bijna 1500 te boeken voor een half uurtje, soort optreden: tape-act.
bron
Mwah, dat viel wel tegen hoor, daarbij is die niet alleen al jaren afgebouwd, de invoering van de IACK maakt het juist heel aantrekkelijk om beiden te werken, en die is al van meer dan 20 jaar geleden.quote:Op zondag 20 augustus 2023 07:07 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Voorheen had je nog een forse aanrechtsubsidie/huisvrouwentoeslag. Dan moest je inderdaad echt goed verdienen om het aantrekkelijk te laten zijn toch te gaan werken.
Klopt, zodat zij thuis voor de kinderen kan zorgen. Dat is het doel.quote:Op zondag 20 augustus 2023 11:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan heeft hij zijn tarief idd verhoogd, want volgens mij grapte hij in de babywinkel dat hij zijn tarief dan maar moest verhogen van 1.295 naar 1500
Nee... alleen erger ik me aan haar grammaticale fouten... dat voor een juffrouwquote:Op zondag 20 augustus 2023 13:39 schreef amaranta het volgende:
Flat mevrouw is trouwens juf. Als juf (ook parttime) verdien je echt niet onaardig.
Ja.. oké, ik oordeel te hardquote:Op zondag 20 augustus 2023 16:08 schreef Donna het volgende:
Ze zijn het overzicht kwijt. Niet alleen van de financiën.
Waar heb je haar zien schrijven?quote:Op zondag 20 augustus 2023 13:44 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Nee... alleen erger ik me aan haar grammaticale fouten... dat voor een juffrouw
Moest daar ook nog inkomstenbelasting vanaf? Ik heb die opsomming maar half gehoord.quote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:27 schreef Van_Poppel het volgende:
350 netto per optreden houdt niet over.
Daar moet nog inkomstenbelasting vanaf denk ik ja, als hij dat tenminste netjes aangeeft in zijn aangiftequote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:28 schreef Donna het volgende:
[..]
Moest daar ook nog inkomstenbelasting vanaf? Ik heb die opsomming maar half gehoord.
Ik neem aan dat over die 795 euro gage nog BTW moet worden betaald.quote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:28 schreef Donna het volgende:
[..]
Moest daar ook nog inkomstenbelasting vanaf? Ik heb die opsomming maar half gehoord.
Contante inkomsten zijn belastingvrijquote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:29 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Daar moet nog inkomstenbelasting vanaf denk ik ja, als hij dat tenminste netjes aangeeft in zijn aangifte
Voor bolletjes en knakworsten.quote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:41 schreef monkyyy het volgende:
Wat is dat met dat heen en weer overboeken van die paar euro
Precies. En ook nog met 2 kleine kinderen. Dus waarschijnlijk de kinderen samen 10 euro en zij allebei voor 15 euro per persoon aan vette hap...quote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:33 schreef Donna het volgende:
En voor 40 euro naar de snackbar? Dippen ze daar de frikadellen in goud?
Voor de benzine.quote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:43 schreef Van_Poppel het volgende:
Gelukkig zijn het wel bewuste keuzes.
Ik denk dat ze daar heen gingen voor een plate met drinken erbij.quote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:43 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Precies. En ook nog met 2 kleine kinderen. Dus waarschijnlijk de kinderen samen 10 euro en zij allebei voor 15 euro per persoon aan vette hap...
Tis ook maar geneuzel. Dus.quote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:54 schreef Van_Poppel het volgende:
Zij werkt niet, gelukkig heeft ze dus geen last van pensioen-brieven.
Die passiviteit is echt tenenkrommendquote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:54 schreef Pap89 het volgende:
Ik schakel net in, maar zij is echt dom
Ik word altijd agressief van dat soort passieve, klagende lapzwansen.quote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:55 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Die passiviteit is echt tenenkrommend
En zij lijken ook het idee te hebben dat als je het deze maand niet betaald dat het niet meer hoeft ofzo. Jaa schuif alles maar door, want volgende maand heb je geen geld tekort?quote:Op donderdag 24 augustus 2023 21:56 schreef Donna het volgende:
Het wordt deze maand heel krap omdat het net niet lekker uit komt.
Je hebt een schuld van 13.000.
Hoezo komt het NET niet lekker uit. Het komt niet uit, al lang niet.
Precies. Maar anders betalen we dan iets anders gewoon weer niet. Dat is gewoon een optie.quote:Op donderdag 24 augustus 2023 22:02 schreef Pinuts het volgende:
[..]
En zij lijken ook het idee te hebben dat als je het deze maand niet betaald dat het niet meer hoeft ofzo. Jaa schuif alles maar door, want volgende maand heb je geen geld tekort?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |