Edit: ohnee ik lees het verkeerd. Het is wel meer dan dat. Maar nog steeds een fractie van wat ze naar Rusland overmaken. Sinds 2014 zoveel als ze in een halve maand naar Rusland overmaken.quote:Op donderdag 7 april 2022 17:52 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
https://www.auswaertiges-(...)aine-support/2510752
Legitieme kritiek is geen onrust. Effectieve sancties zijn nodig en dat gaat lastig als de geldkraan wagenwijd openblijft.quote:Op donderdag 7 april 2022 17:58 schreef Lospedrosa het volgende:
Denk eraan als je Duitsland en Oostenrijk er (weer) door haalt dat het de bedoeling is van het Kremlin om onrust binnen de EU te veroorzaken.
Servie ook...quote:Op donderdag 7 april 2022 18:17 schreef HiZ het volgende:
[..]
Hongarije en Turkije hebben dus allebei vóór gestemd. Ook vermeldenswaard.
quote:Op donderdag 7 april 2022 18:36 schreef -XOR- het volgende:
Die hele VN mensenrechtenraad stelt geen ruk voor. Schop ze de veiligheidsraad maar uit.
Servie is kandidaat EU-lidstaat en die status levert ze een hoop op.quote:
1 miljoen dollar en dan gelijk asiel aanvragen in het Westen, dat lijkt mij toch verleidelijk voor de gemiddelde pilootquote:
Grofweg 60% van wat begon aan de oorlog zou nog inzetbaar zijn.quote:
Moet je wel je vliegtuig of schip ongemerkt in de tuin van Zelensky landen.quote:Op donderdag 7 april 2022 18:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
1 miljoen dollar en dan gelijk asiel aanvragen in het Westen, dat lijkt mij toch verleidelijk voor de gemiddelde piloot
Zo moeilijk is dat nu ook weer niet als het om een vliegtuig gaat, het enige risico is dat je neergeschoten wordt door Oekrainequote:Op donderdag 7 april 2022 18:56 schreef Aether het volgende:
[..]
Moet je wel je vliegtuig of schip ongemerkt in de tuin van Zelensky landen.
Wie het weet mag het zeggen. Ik weet niet of er echt een rationeel antwoord op is.quote:Op donderdag 7 april 2022 18:57 schreef fubaaar22 het volgende:
Ik snap nog steeds het hele nut niet van deze oorlog. Wat wil Rusland bereiken? De Oekraïne zouden ze kunnen innemen maar dan heb je altijd een volk dat aanslagen pleegt en verzet. Dat is niet vol te houden of je moet ze allemaal vergassen.
Als Rusland groot had willen worden dat hadden ze hun natuurlijke rijkdommen moeten verkopen en investeren in high tech en hoogwaardige dienstverlening. Nu vertrekken de jonge hoog opgeleide Russen.
Nu is alle rijkdom verdwenen naar een klein clubje eikels.
Enige wat ze nu bereiken is dat hun afnemers (wij westen) snel op zoek gaan naar alternatieven.
En zogenaamd vervloeken ze het westen maar wel hier bootjes huisjes en meuk kopen.
Ben nog steeds ziek van bericht wat ze met kleine kinderen deden. Kutvolk 🤮
En het “mooie” is dat ze naar huis worden gestuurd met een paracetamol en advies thuis uit te zieken.quote:Op donderdag 7 april 2022 16:41 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Anders waren ze niet ziek geworden van de straling
De lucht is redelijk schoon, de toplaag van de bodem bepaald niet.
Zolang de Russen er maar geen Noord-Koreaanse praktijken op na gaan houden en je achtergebleven familie in een kamp gooit...quote:Op donderdag 7 april 2022 18:59 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Zo moeilijk is dat nu ook weer niet als het om een vliegtuig gaat, het enige risico is dat je neergeschoten wordt door Oekraine
Moet je alleen wel hopen dat niemand erachter komt dat je scholen en ziekenhuizen in Syrië hebt gebombardeerd.quote:Op donderdag 7 april 2022 18:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
1 miljoen dollar en dan gelijk asiel aanvragen in het Westen, dat lijkt mij toch verleidelijk voor de gemiddelde piloot
Wat schieten ze ermee op? Zelfs als de navo raketten aan hun grens plaatst dan gaan die niet af.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:01 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wie het weet mag met zeggen. Ik weet niet of er echt een rationeel antwoord op is.
Daarom waren eigenlijk alle serieuze Westerse analisten er ook heilig van overtuigd dat Poetin het niet daadwerkelijk zou doen.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:05 schreef fubaaar22 het volgende:
[..]
Wat schieten ze ermee op? Zelfs als de navo raketten aan hun grens plaatst dan gaan die niet af.
Je kunt die raketten ook vanaf Nederland afknallen. Dom gelul. Wat schiet Rusland of Europa op met een kernoorlog of oorlog?
Niks.
Niemand zat hierop te wachten.
Het is alleen vernieling van materiaal, steden en levens. Niemand wint hierbij.
Die valt niet per ongeluk van een balkon, hij mag op theevisite bij ome vlad.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:02 schreef Tocadisco het volgende:
Hoe lang zou het nog duren voordat Peskov 'van een balkon valt' na dit TV optreden?
Alleen is de recente invasie wel van iets grotere schaal dan dat sinds 2014 op relatief kleine schaal aanrommelen terwijl Rusland ontkende er wat mee te maken te hebben.quote:
Nee, hij heeft gelijk. De inname van de Krim was gewoon een rechtstreekse schending van het Budapest verdrag wat ineens geen verdrag was toen het de VS uitkwam. Dat kan je gerust Obama kwalijk nemen.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:10 schreef Perrin het volgende:
[..]
Alleen is de recente invasie wel van iets grotere schaal dan dat sinds 2014 op relatief kleine schaal aanrommelen terwijl Rusland ontkende er wat mee te maken te hebben.
https://www.minusrus.com/enquote:Op donderdag 7 april 2022 18:53 schreef Perrin het volgende:
[..]
Grofweg 60% van wat begon aan de oorlog zou nog inzetbaar zijn.
[ twitter ]
En hopen dat de GRU niet achter je aan komt.quote:Op donderdag 7 april 2022 18:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
1 miljoen dollar en dan gelijk asiel aanvragen in het Westen, dat lijkt mij toch verleidelijk voor de gemiddelde piloot
Tja, ieder voordeel heeft zijn nadeelquote:Op donderdag 7 april 2022 19:28 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
En hopen dat de GRU niet achter je aan komt.
De gemiddelde Piloot kan zich op Cyprus makkelijk een Europees paspoort veroorloven.quote:Op donderdag 7 april 2022 18:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
1 miljoen dollar en dan gelijk asiel aanvragen in het Westen, dat lijkt mij toch verleidelijk voor de gemiddelde piloot
Op een cam die je een handjevol straten laat zien.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:36 schreef halfway het volgende:
Volgens de media ligt heel Mariopol in puin.
Ik zie niks bijzonders
Het is daar nu bijna 21.00 en volgens deze beelden nog hartstikke licht....niet echt geloofwaardig.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:36 schreef halfway het volgende:
Volgens de media ligt heel Mariopol in puin.
Ik zie niks bijzonders
Terugtrekking troepen 'an act of goodwill during the negotiations'quote:Op donderdag 7 april 2022 19:00 schreef xpompompomx het volgende:
Peskov die toegeeft dat er toch wel veel slachtoffers zijn gevallen tijdens de Speciale militaire operatie:
[ twitter ]
Rusland schiet ermee op wat Oekraïne in 2010 in kaart bracht en zowel aandacht van de Amerika/EU en Rusland trok.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:07 schreef Perrin het volgende:
[..]
Daarom waren eigenlijk alle serieuze Westerse analisten er ook heilig van overtuigd dat Poetin het niet daadwerkelijk zou doen.
't Is ook een loop. Om de zoveel seconden verschiet het wolkendek op een rare manier.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:52 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Het is daar nu bijna 21.00 en volgens deze beelden nog hartstikke licht....niet echt geloofwaardig.
Ik zie wel wat bijzonders: sneeuw. Het is daar nu namelijk een graad of 8, beste Vlad.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:36 schreef halfway het volgende:
Volgens de media ligt heel Mariopol in puin.
Ik zie niks bijzonders
Het is geen biljard.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:57 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Rusland schiet ermee op wat Oekraïne in 2010 in kaart bracht en zowel aandacht van de Amerika/EU en Rusland trok.
Die eindeloze miljarden aan gas daar.. daar in de Donbas regio.
Zo’n slordige 4 biljard (ja biljard) aan gas, precies waar de Russen op af stomen in de Donbas regio en ze met alle man en macht proberen in te nemen.
Het is nu nog in oekrainse handen maar twijfel of ze dat kunnen behouden.
Voor de vergelijking, afgelopen 30 jaar heeft Oekraïne, als doorsluis land, zo’n 3 biljard gas vervoerd aan alle Europese landen.
Met die gasbel daar, zou de EU zwaar onafhankelijk(er) zijn van Rusland, Oekraïne zelf ook en die hele Nordstream2 is dan ook nutteloos.
Oke ik ga kijken of ik dat kan melden.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:51 schreef Tijger_m het volgende:
@:halfway Je cam is fake. In Mariupol is het om 7 uur lokale tijd donker, het is nu 20:50 daar en volgens jouw cam is het nog steeds daglicht.
quote:Op donderdag 7 april 2022 20:05 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik zie wel wat bijzonders: sneeuw. Het is daar nu namelijk een graad of 8, beste Vlad.
https://weather.com/weather/today/l/47.10,37.54?par=google
Zou hij nu meer argwanend staan tegenover sociale media en minder tegenover "de media"?quote:Op donderdag 7 april 2022 20:05 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik zie wel wat bijzonders: sneeuw. Het is daar nu namelijk een graad of 8, beste Vlad.
https://weather.com/weather/today/l/47.10,37.54?par=google
Ik weet niet meer wat ik allemaal moet geloven, Twitter ligt iig al in de prullenbak.quote:Op donderdag 7 april 2022 20:12 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Zou hij nu meer argwanend staan tegenover sociale media en minder tegenover "de media"?
Die komt gewoon morgen weer met iets anders waar "kritisch" naar gekeken moet wordenquote:Op donderdag 7 april 2022 20:12 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Zou hij nu meer argwanend staan tegenover sociale media en minder tegenover "de media"?
Bovendien beweegt er niets, behalve een wat wolken die zelfs voor de gebouwen langs gaan, misschien fake.quote:Op donderdag 7 april 2022 19:51 schreef Tijger_m het volgende:
@:halfway Je cam is fake. In Mariupol is het om 7 uur lokale tijd donker, het is nu 20:50 daar en volgens jouw cam is het nog steeds daglicht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |