Door de kerbs lijkt hetquote:Op vrijdag 25 maart 2022 18:48 schreef Evenstar het volgende:
Haas vond dat Mag er vol voor kon gaan. Mag vraagt nog "echt, weet je het zeker" .... en paar bochten verder is het klaar
Signature movequote:Op vrijdag 25 maart 2022 18:53 schreef Starflyer het volgende:
In de muur aan de binnenkant van de bocht
Druk van de wk-leider niet aan kunnenquote:
Nu alquote:Op vrijdag 25 maart 2022 18:54 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Druk van de wk-leider niet aan kunnen
Dat zou verboden moeten wordenquote:Op vrijdag 25 maart 2022 18:54 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Vast oefenen voor de rode vlag zodra hij pole heeft.
Iron DomeGod.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 18:55 schreef Sjemmert het volgende:
Verstappen paars in S2 en toen naar binnen.
Dan mag hij blij zijn dat Lewis nog niet meedoet in het wkquote:
Hoop echt dat meerdere coureurs zich in gevecht gaan mengen. Dat is altijd in voordeel van Max imo.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 18:55 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan mag hij blij zijn dat Lewis nog niet meedoet in het wk
Ja.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 18:58 schreef nils7 het volgende:
Max z’n tijd op medium gezet en Charles op Soft?
Gewoon de snelste tijd afnemen, zoals in IndyCar.quote:
Precies wat mij opviel ja. Je hoort het wel, maar je ziet het niet. Apart.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:00 schreef VacaLoca het volgende:
Grappig, je hoort de Mclaren stuiteren maar de helm zie je niet stuiteren, alsof ze een stabilisator in het stoeltje hebben gebouwd
De auto's zijn veilig genoeg. De halo beschermt ook tegen raketaanvallenquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:04 schreef _UserName_ het volgende:
Nog even de laatste 12 minuutjes meepikken. Had niet verwacht dat ze nog gingen rijden na het vorige topic terug gelezen te hebben.
Alsof ze het jaren terug al voorzien hadden.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:05 schreef Starflyer het volgende:
[..]
De auto's zijn veilig genoeg. De halo beschermt ook tegen raketaanvallen
Elkaar op de bek slaan is voor proleten.quote:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)mule-1-commentaar-f1quote:Aftellen
Een ander punt van kritiek ging over de vijf minuten lange countdowns die Viaplay in zijn apps en op zijn website laat zien voordat de live-uitzendingen beginnen. "Het is gewoon ter voorbereiding en om de kijkers te laten weten dat de programmering op het geplande tijdstip zal beginnen. Zo weten ze hoeveel tijd ze nog hebben om hun snacks te bereiden, zonder iets van de actie te missen."
Ik heb een broodrooster die aftelt.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)mule-1-commentaar-f1
Dat Viaplay denkt alleen maar aan vreten en zuipen. Vorig week ook al zo'n praatje als de stream eruit klapte.
Dit is dan ook zeuren om het zeuren, is toch makkelijkquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)mule-1-commentaar-f1
Dat Viaplay denkt alleen maar aan vreten en zuipen. Vorig week ook al zo'n praatje als de stream eruit klapte.
Je zou maar gaan lopen klagen over een countdownquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)mule-1-commentaar-f1
Dat Viaplay denkt alleen maar aan vreten en zuipen. Vorig week ook al zo'n praatje als de stream eruit klapte.
Waarschijnlijk hebben ze dit topic gelezen.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)mule-1-commentaar-f1
Dat Viaplay denkt alleen maar aan vreten en zuipen. Vorig week ook al zo'n praatje als de stream eruit klapte.
Op een zachtere bandquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
En ook nu weer Leclerc de snelste
OEI
Honda doet niet meer meequote:
Die dachten het wk is al binnenquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:16 schreef Evenstar het volgende:
Honda prutswerk afgeleverd lijkt het wel
Hondaquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:16 schreef Evenstar het volgende:
Honda prutswerk afgeleverd lijkt het wel
GP2-engine.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:16 schreef Evenstar het volgende:
Honda prutswerk afgeleverd lijkt het wel
Lijkt eerder aandrijving of versnellingsbakquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:16 schreef Evenstar het volgende:
Honda prutswerk afgeleverd lijkt het wel
Ja, qua naam niet meer, maar dit is gewoon 100% Honda wat achterin zit hoorquote:
Van Gasly ook niet?quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
Vorige week was het niet de power unit he?
Nu waarschijnlijk ook nietquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
Vorige week was het niet de power unit he?
Klopt.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:18 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ja, qua naam niet meer, maar dit is gewoon 100% Honda wat achterin zit hoorLeuk zo'n RB Powertrain stickertje
Wel belangrijke tijd verlorenquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
En ook nu weer Leclerc de snelste
OEI
Daarom snap ik het gehak op Honda dus nietquote:
Waarschijnlijk een batterijquote:
Ah, en daarom uiteindelijk motor ook verneukt dan, omdat het in de fik vloog?? Want hij had wel gewisseld toch? Weet even niet meer waar ik het gelezen had, even terugzoeken.quote:
Ja, Alonso en Gasly hebben een nieuwe motor. Perez ook een paar nieuwe onderdelen (turbo en MGU-H).quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:20 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ah, en daarom uiteindelijk motor ook verneukt dan, omdat het in de fik vloog?? Want hij had wel gewisseld toch? Weet even niet meer waar ik het gelezen had, even terugzoeken.
Op soft versus de tijd van Max op mediumquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
En ook nu weer Leclerc de snelste
OEI
Max probeerde het op soft maar het lukte hem niet.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:41 schreef alpeko het volgende:
[..]
Op soft versus de tijd van Max op medium
Nee omdat er een auto stuk ging incl geel een vsc. Daarna geen snelle run geprobeerd toch?quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:42 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Max probeerde het op soft maar het lukte hem niet.
Denk niet dat ze elkaar morgen veel ontlopen
Zag wel dat die paars had in sector 2 maar hij ging volgens iemand hier toen weer de pits inquote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:44 schreef alpeko het volgende:
[..]
Nee omdat er een auto stuk ging incl geel een vsc. Daarna geen snelle run geprobeerd toch?
Ik begreep dat hij een klein glijertje maakte en daardoor die tijd niet meer zou halen.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 19:47 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Zag wel dat die paars had in sector 2 maar hij ging volgens iemand hier toen weer de pits in
Gaan ze de boel cancellen?quote:Op vrijdag 25 maart 2022 20:02 schreef Starflyer het volgende:
Ik lees dat er vanavond nog meer aanvallen in de buurt van Jeddah zijn geweest.[ twitter ]
Het gebeurde beide. Bij z'n eerste poging was er dat glijertje en brak-ie z'n snelle ronde af. Vervolgens een nieuwe poging, maar toen kwam dat geel in de laatste sector.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 20:01 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik begreep dat hij een klein glijertje maakte en daardoor die tijd niet meer zou halen.
Aaah okey. Ik zat maar half op te letten, was met de kinderen aan het spelen.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 20:20 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Het gebeurde beide. Bij z'n eerste poging was er dat glijertje en brak-ie z'n snelle ronde af. Vervolgens een nieuwe poging, maar toen kwam dat geel in de laatste sector.
quote:Op vrijdag 25 maart 2022 20:20 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Gewoon wegwezen daar. Misschien kunnen ze in Sochi terecht als alternatief.
Waarom?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |