Dit komt rechtstreeks uit een aflevering volgens mij. Bron dat het gephotoshopd is?quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja leuk, gephotoshopde plaatjes om mensen bang te maken.
Leuke act, kom maar eerst met de aflevering dan.quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:46 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dit komt rechtstreeks uit een aflevering volgens mij. Bron dat het gephotoshopd is?
The episode, titled ‘Simpson Tide’ which aired in March 1998, saw Homer Simpson join the US Navy and accidentally fire his captain into Russian waters.quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:47 schreef Momo het volgende:
[..]
Leuke act, kom maar eerst met de aflevering dan.
Mooi bovenstaande dus debunked. Heb je de rest van het plaatje ook?quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:52 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Hier het origineel uit seizoen 30 aflevering 11:
[ afbeelding ]
Thanks dat je moeite neemt om jezelf te debunkenquote:Op donderdag 17 maart 2022 15:53 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
The episode, titled ‘Simpson Tide’ which aired in March 1998, saw Homer Simpson join the US Navy and accidentally fire his captain into Russian waters.
Simpsons heeft zeer veel 'voorspelt' in de afgelopen decennia.quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:53 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Mooi bovenstaande dus debunked. Heb je de rest van het plaatje ook?
Overigens blijft staan dat de Simpsons dus weldegelijk alles voorspelde rondom Rusland/Oekraine zie mijn laatste reply.
'Soerverein land'quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:23 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nog steeds niet zo hard getroll als: HAHAHA, JIJ BENT WELISWAAR EEN SOEVEREIN LAND MAAR IK STUUR TOCH GROENE MANNETJES.
Dat viel mij ook al op ja. @Momo die video laat toch echt het begin van het conflict zien, ruim voor het uberhaupt begon. Interessant.quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:55 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Simpsons heeft zeer veel 'voorspelt' in de afgelopen decennia.
Serieus? Jij denkt dat de tekenaar van de Simpsons met Poetin overlegd heeft voor de nieuwste aflevering?quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:46 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dit komt rechtstreeks uit een aflevering volgens mij. Bron dat het gephotoshopd is?
Je debunked jezelfquote:Op donderdag 17 maart 2022 15:53 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
The episode, titled ‘Simpson Tide’ which aired in March 1998, saw Homer Simpson join the US Navy and accidentally fire his captain into Russian waters.
Dat zeg ik ook reply daarnaquote:
Wat zie je dan?quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:57 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook reply daarnaOverigens niet helemaal, want in die aflevering zie je daadwerkelijk het begin van het conflict RUIM voor het begon, dus verklaar maar.
Klik maar op de video of kijk de volledige aflevering. Zal eens kijken of ik die specifieke aflevering kan bekijken (heb de dvd's niet van de serie).quote:
Bizar wel. Of misschien niet zo toevallig als we denken.quote:Op donderdag 17 maart 2022 16:00 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
https://www.businessinsid(...)ernational=true&r=US
Nou het lijkt een beetje op Nostradamus, je kan erin lezen/zien wat je wil.quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:58 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Klik maar op de video of kijk de volledige aflevering. Zal eens kijken of ik die specifieke aflevering kan bekijken (heb de dvd's niet van de serie).
BN-ers be like:quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:46 schreef HeatWave het volgende:
BN'ers zijn al een klacht, maar luisteren naar wat BNérs te melden hebben over politiek is pas_______!!!!!x1000.
Geen jodium op het podium.quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:44 schreef superniger het volgende:
[ afbeelding ]
Claudia de Breij wil jodiumtabletten kopen: ‘Maar is uitverkocht’
Claudia de Breij probeert aan jodiumtabletten te komen nu Vladimir Poetin heeft gedreigd met een nucleaire oorlog. Ze heeft ze proberen te kopen bij de drogisterij, maar dat lukte niet.
De ontspoorde Russische president Vladimir Poetin heeft gedreigd zijn kernwapens van stal te halen en dat zorgt voor veel onrust bij bekende Nederlanders. Veel mensen denken dat jodiumtabletten helpen als er een kernbom op Nederland valt. Daarom heeft Georgina Verbaan ze bijvoorbeeld alvast klaargelegd in haar keukenla.
Claudia grijpt mis
Claudia de Breij wil die pilletjes nu ook hebben, maar grijpt mis. Ze is ervoor langs de drogisterij geweest. Ze voelde wel wat gêne toen ze ernaar vroeg. “Het meisje achter de kassa keek me zo verwachtingsvol aan dat ik iets voelde van vroeger. Alsof ik om condooms ging vragen, of om een zwangerschapstest. Zo voelde het, schaamte van lang geleden.”
De cabaretière probeerde die jodiumtabletten tussen neus en lippen door te scoren. “Lafjes begon ik over de paracetamol die ik nodig had, en de hoestpastilles. Toen raapte ik mijn moed bij elkaar, en probeerde nonchalant: ‘Oh ja, en heb je misschien ook jodiumtabletten?’”, schrijft ze in de VARAgids.
Aanval van Poetin
De oorlogstaal uit Rusland maakt Claudia onrustig. “Ergens wilde ik het nog niet geloven, dat dreigement met een nucleaire aanval van Poetin. Maar ja. Ik was toch maar even gaan googelen waarom dat nou ook alweer slim was, die jodiumtabletten.”
Nou, helemaal niet slim, zei Lars Roobol van het RIVM onlangs al. “Bij het ontploffen van een atoombom komt veel minder jodium vrij dan bij een ongeval met een kerncentrale. Zeker als die ver weg ontploft is dat (wat bij ons een dosis ontvangen door jodium betreft) geen reden tot zorg.”
Jodium
En als de bom op Amsterdam valt, waar alle BN’ers naast elkaar wonen? “Dan ben je er niet meer, kan je je ook geen zorgen maken over jodium.”
https://www.mediacourant.(...)maar-is-uitverkocht/
Oekraïne komt helemaal niet voor in dat filmpje van je. Gewoon weer een poep-post van je.quote:Op donderdag 17 maart 2022 15:57 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook reply daarnaOverigens niet helemaal, want in die aflevering zie je daadwerkelijk het begin van het conflict RUIM voor het begon, dus verklaar maar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |