gehersenspoeld?quote:Op woensdag 16 maart 2022 16:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Die vriendin van Thierry die nog steeds met een verlekkerde blik zit te kijken.Die moet ook wel goed de weg kwijt zijn hoor.
[ afbeelding ]
2 ken ik nog van de JD dus dat is wel een goeie. Die andere kan ik niks over zeggen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 14:43 schreef Nielsch het volgende:
Heb even stemadvies nodig; welke is lekkerder? Nummer 2 of 5?
https://d66.nl/utrecht/mensen/
In privé zal het best een prima kerel zijn.quote:Op woensdag 16 maart 2022 16:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Die vriendin van Thierry die nog steeds met een verlekkerde blik zit te kijken.Die moet ook wel goed de weg kwijt zijn hoor.
[ afbeelding ]
Ik heb zo mijn bronnen. Nee, absoluut niet.quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:02 schreef nostra het volgende:
[..]
In privé zal het best een prima kerel zijn.
Niks mis mee.quote:Op woensdag 16 maart 2022 16:55 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Vroeger keek ik altijd eerst naar welke partij en koos daarna pas de persoon. Sinds de vorige verkiezingen doe ik het andersom: eerst de persoon en dan kijken of de partij ook enigszins acceptabel is. Ben nu uitgekomen bij iemand die ik persoonlijk ken. Dat hij bij een partij zit waar ik niks mee heb neem ik maar even voor lief... echt veel invloed zal die partij toch niet krijgen want te weinig zetels. Maar ik weet zeker dat hij als individu wel verstandige beslissingen zal nemen en er voor de juiste redenen zit. Echt iemand die begaan is met mensen en zeer integer.
2 jaar lang corona-gezwam aan moeten horen en nu wordt er naadloos overgegaan naar Poetin-vereringquote:Op woensdag 16 maart 2022 17:02 schreef nostra het volgende:
[..]
In privé zal het best een prima kerel zijn.
Was eerst pro-lockdown.quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:06 schreef Fietsertje70 het volgende:
[..]
2 jaar lang corona-gezwam aan moeten horen en nu wordt er naadloos overgegaan naar Poetin-verering
Ik ken hem prive niet maar het lijkt me een vervelend iemand.quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:02 schreef nostra het volgende:
[..]
In privé zal het best een prima kerel zijn.
Tot het controle stuk heeft tie wel een punt.quote:
Ik denk dat het iemand is die een geweldig persoon is voor de inner circle maar wel als die op de bank zit en Kaag op TV ziet dingen zegt als: "Waar zou ze d'r bezem geparkeerd hebben?"quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:13 schreef vipergts het volgende:
[..]
Ik ken hem prive niet maar het lijkt me een vervelend iemand.
Ik denk dat het nog een stuk erger is.quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:15 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Ik denk dat het iemand is die een geweldig persoon is voor de inner circle maar wel als die op de bank zit en Kaag op TV ziet dingen zegt als: "Waar zou ze d'r bezem geparkeerd hebben?"
Aangezien mijn ouders in Ermelo wonen zegt het me wel wat, snap niet dat de rest niets aan/met Dolfinarium wil doen en dat autoluwe en meer gecentreerde centrum snap ik heel goed.quote:Op woensdag 16 maart 2022 16:21 schreef KoosVogels het volgende:
D66 Harderwijk gestemd.
Lijsttrekker is een capabele kerel die ik graag wethouder zie worden, ze willen werk maken van een autoluw centrum (waar ik woon) en pleiten voor een andere visie op de binnenstad (meer gecentreerd), wat naar mijn idee dringend nodig is. Ook is het de enige partij die vindt dat de gemeente een alternatief plan moet ontwikkelen voor het geval het Dolfinarium ophoudt te bestaan en roept D66 het college op in gesprek te gaan met het zeedierenpark om zo de in het oog springende verpaupering tegen te gaan.
Zegt jullie natuurlijk niks, maar ik vind het wel zo leuk om mijn stem te onderbouwen.
Nou ja, ik denk niet dat het wettelijk is toegestaan om op een winkelplein met een stencil op de grond een partijlogo te spuiten met een of andere tekst erbij,quote:Op woensdag 16 maart 2022 13:39 schreef DarkwingDuck het volgende:
[..]
Is dat wettelijk wel toegestaan? Kan me herinneren dat er geen campagne gevoerd mocht worden bij het stembureau. Maar of dat een gemeentelijke regeling was of landelijk weet ik niet meer.
Deed hij dat maar. Baudet is echt een type wat op een verjaardag de hele avond staat te oreren terwijl de rest voor het bier en de nootjes komt. Doodvervelend.quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:15 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Ik denk dat het iemand is die een geweldig persoon is voor de inner circle maar wel als die op de bank zit en Kaag op TV ziet dingen zegt als: "Waar zou ze d'r bezem geparkeerd hebben?"
Ermelo is politiek gezien trouwens nog vele malen leuker. Het was daar de afgelopen jaren een grote soap.quote:Op woensdag 16 maart 2022 18:14 schreef Hanca het volgende:
[..]
Aangezien mijn ouders in Ermelo wonen zegt het me wel wat, snap niet dat de rest niets aan/met Dolfinarium wil doen en dat autoluwe en meer gecentreerde centrum snap ik heel goed.
361 en 362 gaan nu het hok in.quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:45 schreef DW457 het volgende:
Op mijn stembureau zit ik inmiddels op zo'n 700 stemmen. Jullie?
Ja, ik heb het gehoord. Puinhoop daar. Ben idd wel benieuwd naar de uitslag daar. Kijken of CDA weer wint (en of ze het CDA dan ook weer buitenspel zetten). Burgemeester is natuurlijk ook weggepest.quote:Op woensdag 16 maart 2022 18:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ermelo is politiek gezien trouwens nog vele malen leuker. Het was daar de afgelopen jaren een grote soap.
Die eerste minuutquote:
Gewoon tussen de palen een parkeerplek maken, lukt makkelijk.quote:Op woensdag 16 maart 2022 18:43 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Een parkeergarage maken onder heel Amsterdam, geen enkel probleem![]()
![]()
Mwah ik loop nog wel eens rond in het kringetje van Wellens, Valentine, Yernaz. Kan je prima een biertje mee drinken. Om er verloofd mee te zijn lijkt me dan wel weer vermoeiend.quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:03 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ik heb zo mijn bronnen. Nee, absoluut niet.
Gaat die opkomst zoveel lager zijn, dan?quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:24 schreef Jojoke het volgende:
Bij mijn lokale stembureau was het rustig. Ik ben benieuwd welke partijen zullen profiteren van een lagere opkomst.
Ik heb ook zo mijn bronnen en kan net als jij idd stellen dat dat absoluut niet het geval is.quote:Op woensdag 16 maart 2022 17:03 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ik heb zo mijn bronnen. Nee, absoluut niet.
Waarom zouden vrouwen minder tijd hebben?quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:37 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Wat vinden jullie van dat gendergezeur dat er teveel mannen in gemeenteraden zitten?
Vrouwen hebben toch helemaal geen zin of tijd voor dat soort kutbaantjes.
Nouja vooral zin dan. En interesse. (Zal wel weer heel stigmatiserend zijn maar de vrouwen die ik ken hebben 0 politieke interesse.)quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:38 schreef fetX het volgende:
[..]
Waarom zouden vrouwen minder tijd hebben?
Ik vind dat letterlijk gezeur. Als mensen meer vrouwen in de gemeenteraad willen hebben, dan staat het ze vrij om op een vrouw te stemmen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:37 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Wat vinden jullie van dat gendergezeur dat er teveel mannen in gemeenteraden zitten?
Vrouwen hebben toch helemaal geen zin of tijd voor dat soort kutbaantjes.
In de grote gemeenten lijkt de opkomst tot dusver minder dan 2018. Er moeten veel mensen tussen 19:00 en 21:00 stemmen, willen ze de opkomst van 2018 halen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:29 schreef Hanca het volgende:
[..]
Gaat die opkomst zoveel lager zijn, dan?
Ik kan nergens vinden wat de opkomst 4 jaar terug om 18:00 uur was, de verwachting van te voren was dat door 3 dagen en de oorlog in Oekraïne er een hogere opkomst zou komen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:56 schreef Jojoke het volgende:
[..]
In de grote gemeenten lijkt de opkomst tot dusver minder dan 2018. Er moeten veel mensen tussen 19:00 en 21:00 stemmen, willen ze de opkomst van 2018 halen.
Mijn grootste bezwaar is opnieuw het morele toontje aan talkshowtafels. "Wat een schande dat er niet meer vrouwen in de politiek zitten!!! Wat een ongelijkheid!"quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik vind dat letterlijk gezeur. Als mensen meer vrouwen in de gemeenteraad willen hebben, dan staat het ze vrij om op een vrouw te stemmen.
Persoonlijk vind ik het onzinnig om op iemand te stemmen omdat 'ie man of vrouw is, van een bepaalde afkomst, etc.
Dat het geen prima kerel privé is? Nee dat lijkt me duidelijk.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:36 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Ik heb ook zo mijn bronnen en kan net als jij idd stellen dat dat absoluut niet het geval is.
Ja, vind ik ook onzin. Alsof iemand daar zou moeten zitten, omdat ze vrouw is. Iedereen die mag stemmen, stemt op iemand en op basis van de stemmen die iedereen krijgt, wordt bepaald wie er in de gemeenteraad gaat zitten.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:18 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Mijn grootste bezwaar is opnieuw het morele toontje aan talkshowtafels. "Wat een schande dat er niet meer vrouwen in de politiek zitten!!! Wat een ongelijkheid!"
En dan niet willen toegeven dat vrouwen zich gewoon veel minder beschikbaar stellen en er vaak zelf helemaal geen zin in hebben.
Ja of de kritiek dat de eerste buitenlandse naam pas op plek 250 stond ofzo. Ja gek hè, Nederland bestaat nog steeds voor 75 procent uit autochtonen en de buitenlandse bevolking is ook nog eens verdeeld in tientallen minderheden.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:19 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, vind ik ook onzin. Alsof iemand daar zou moeten zitten, omdat ze vrouw is. Iedereen die mag stemmen, stemt op iemand en op basis van de stemmen die iedereen krijgt, wordt bepaald wie er in de gemeenteraad gaat zitten.
Ik ben tegen dat soort gezeik. En ook tegen quota dat zoveel procent vrouw, allochtoon, transgender, met 'n hazenlip, etc moet zijn.
Als iemand dat dan echt zo belangrijk vindt, dan stemt 'ie op die buitenlandse naam. Sowieso onzin overigens. Zag op het stemformulier best wel wat buitenlandse namen staan en echt niet alleen onderaan de lijst.quote:Op woensdag 16 maart 2022 20:26 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja of de kritiek dat de eerste buitenlandse naam pas op plek 250 stond ofzo. Ja gek hè, Nederland bestaat nog steeds voor 75 procent uit autochtonen en de buitenlandse bevolking is ook nog eens verdeeld in tientallen minderheden.
Ik heb gezocht, maar kan het ook niet vinden.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik kan nergens vinden wat de opkomst 4 jaar terug om 18:00 uur was, de verwachting van te voren was dat door 3 dagen en de oorlog in Oekraïne er een hogere opkomst zou komen.
Het kleinste verschil zit tussen Groningen en het grootste verschil tussen Lelystad.quote:Opkomst in provinciesteden rond 18.00 uur, met tussen haakjes de totale opkomst in 2018:
Groningen: 45,6 procent (44,1 procent)
Nijmegen: 46,3 procent (57,1 procent)
Harderwijk: 49,5 procent (60,8 procent)
Amstelveen: 43 procent (58,1 procent)
Assen: 45 procent (55,3 procent)
Lelystad: 31,1 procent (51,2 procent)
Eindhoven: 35 procent (46,4 procent)
Met die Yernaz zou ik ook een biertje kunnen doen.quote:Op woensdag 16 maart 2022 19:05 schreef nostra het volgende:
[..]
Mwah ik loop nog wel eens rond in het kringetje van Wellens, Valentine, Yernaz. Kan je prima een biertje mee drinken. Om er verloofd mee te zijn lijkt me dan wel weer vermoeiend.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |