Eens, zo werkt het. Stevig tegenstand bieden verbetert je onderhandlingspositie. Kost ook wel wat natuurlijk. Uiteindelijk zit Putin niet te wachten op het innemen van heel Oekraine, dus je kunt nog best wel wat blijven zuigen. Uiteindelijk ga je natuurlijk altijd onderhandelen. Eigenlijk ben je vooraf, tijdens en na een conflict aan het onderhandelen. Die militaire inzet is gewoon (een van de) methodes om je positie kracht bij te zetten.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:05 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ja, maar dat ze die al hebben is natuurlijk geen reden om te zeggen 'hou ze maar'. Die zijn voor de toekomst van je land van belang, dus die willen ze hebben. Dat Rusland meer gas heeft wil niet zeggen dat die hoeveelheid gas voor Oekraïne niet van belang is om energie-onafhankelijk van Rusland te worden.
[..]
Dit huidige voorstel is ook niet realistisch. Meer oorlog en meer slachtoffers vermijden zou uiteraard het beste zijn, maar dat gaat zeker niet ten koste van alles. Als Poetin zou zeggen 'doe mij Kiev en Lviv er ook bij', zou je daar dan ook nog akkoord mee zijn om verdere oorlog te voorkomen?
Het punt dat Oekraïne móet inbinden is wat mij betreft nog niet bereikt, dus is het ook veel te vroeg om in te gaan op veel te verregaande eisen uit Rusland.
je bent je er van bewust dat je precies dezelfde soort 'analyses' vindt uit die hoek over mensen die anders naar de zaken kijken?quote:Op maandag 7 maart 2022 15:06 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Is gewoon gebaseerd op wat er ook in de serie allemaal voorbij is gekomen hoor.
En sowieso is het hilarisch dat volk dat al liep te schreeuwen dat 'dan dooft het licht' omdat er mondkapjes omgedaan moesten worden, en Rutte en co. een dictatuur aan het optuigen waren, nu ineens allemaal heel genuanceerd en terughoudend is. Oh, en 'realistisch'.
Eveneens koddig, aangezien een blind nationalisme hen vaak ook niet vreemd was. Landsgrenzen, volk en vaderland, de vlag... allemaal zeer belangrijk. Tot afgelopen 22 februari dan.
Gewoon erg grappig om te zien.
Ik vind het niet prima. Het gooit op dit moment alleen maar olie op het vuur. En het gaat duur, heel duur worden. Al maakt dat laatste me minder uit.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Men zal best 'n beetje helpen, maar dan nog duurt het wel eventjes. Voor alles maar loslaten zal wel weinig draagvlak zijn.
Ik vind het overigens prima. Oekraïne is straks qua zetels de vijfde in het EP of zo. En dat zijn niet allemaal links-liberale zitjes
Krijgen we dan dit soort taferelen?quote:Op maandag 7 maart 2022 15:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Men zal best 'n beetje helpen, maar dan nog duurt het wel eventjes. Voor alles maar loslaten zal wel weinig draagvlak zijn.
Ik vind het overigens prima. Oekraïne is straks qua zetels de vijfde in het EP of zo. En dat zijn niet allemaal links-liberale zitjes
Doe eens een voorbeeldje.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:08 schreef aTypisch het volgende:
[..]
je bent je er van bewust dat je precies dezelfde soort 'analyses' vindt uit die hoek over mensen die anders naar de zaken kijken?
en ook die kloppen zichzelf op de borst omdat ze het opnieuw bij het rechte eind hebben
maar laat je er vooral door leiden
Hehehe, misschien dat Timmermans 'n bitch slap krijgt als Oekraïne wat van hun vervuilende schroothoop dicht moet doen.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:10 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
Krijgen we dan dit soort taferelen?
lekker kalm die vent die bloemen komt brengen om vervolgens te gaan vechtenquote:Op maandag 7 maart 2022 15:10 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
Krijgen we dan dit soort taferelen?
Klopt; wij hebben zelfs een pipo rondlopen die met tribunalen dreigt.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:13 schreef RAVW het volgende:
[..]
lekker kalm die vent die bloemen komt brengen om vervolgens te gaan vechten![]()
ach maar dit gebeurd in veel landen dat ze gaan vechten hoor ....
Corona was dan ook iets wat hen direct trof en de emoties liepen hoog op. Daarbij bleef het bij woorden. Gekste wat ik gezien heb was een vent wat met een fakkel zwaait in Den Haag.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:06 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Is gewoon gebaseerd op wat er ook in de serie allemaal voorbij is gekomen hoor.
En sowieso is het hilarisch dat volk dat al liep te schreeuwen dat 'dan dooft het licht' omdat er mondkapjes omgedaan moesten worden, en Rutte en co. een dictatuur aan het optuigen waren, nu ineens allemaal heel genuanceerd en terughoudend is. Oh, en 'realistisch'.
Eveneens koddig, aangezien een blind nationalisme hen vaak ook niet vreemd was. Landsgrenzen, volk en vaderland, de vlag... allemaal zeer belangrijk. Tot afgelopen 22 februari dan.
Gewoon erg grappig om te zien.
Dat klopt wel, maar het Westen betaalt het bestequote:Op maandag 7 maart 2022 15:03 schreef aTypisch het volgende:
[..]
als 'we' hier uit komen zonder aanvallen op andere landen, dan gaan we gewoon weer afnemen daar hoor
en zo niet zijn er nog wel wat andere afnemers van hun grondstoffen
Niet alle Nederlanders hoor.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:13 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Corona was dan ook iets wat hen direct trof en de emoties liepen hoog op.
De oorlog met Oekraine voelt voor de meeste hier iets als ver weg.
Daarnaast zit het in het karakter van de Nederlanders (in het algemeen), en altijd zo geweest, om de weg van de minste weerstand te kiezen.
Oekraieners is een eervol volk en vecht tot de dood er op volgt, als het moet.
Nederlanders zitten anders in elkaar. Hier zou men het opgeven, als ze al gaan vechten, ondertdrukking accepteren en maar hopen bevrijd te worden door Amerika.
Maakt het de tweede kamer ook een stuk spannender van.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:10 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
Krijgen we dan dit soort taferelen?
Random tweetje:quote:
Of deze :quote:Op maandag 7 maart 2022 15:10 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
Krijgen we dan dit soort taferelen?
Dit lijkt me meer een 'alle-winden-meewaaier' en goedweer c.q. beroepsdemonstrant.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:16 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Random tweetje:
[ twitter ]
Ik ben er een paar weken terug ook achter gekomen dat 'beide kanten' de term Karen gebruiken. Voor vrouwen die hysterisch doen en het niet met hun eens zijn.
Het zijn veelal de zelfde talking points, maar dan met de namen omgewisseld. Zelfs de memes lijken op elkaar.
Als dit het aanbod is om te stoppen met de oorlog, dan moet je dat pakken. Doorgaan met de oorlog ten koste van veel mensenleven en vernielen van steden om een betere onderhandelingspositie te verwerven en om zo lid van de EU te worden is een misdaad.quote:Op maandag 7 maart 2022 14:51 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Volgens mij begrijp je dan het verschil niet tussen een handelsverdrag in een tijd vol onwetendheid en een toelating in een ander decennium onder totaal andere omstandigheden.
Of dezequote:
Hoeveel levens van anderen heb je daar voor over?quote:Op maandag 7 maart 2022 15:22 schreef mcmlxiv het volgende:
Realpolitik is zorgen dat Oekraine Rusland militair laat doodbloeden en zorgen dat Oekraine daarbij maximaal ondersteunt wordt.
Oei, ik ken wel een partij in dit conflict die zich hier schuldig aan maakt.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:22 schreef zoost het volgende:
Doorgaan met de oorlog ten koste van veel mensenleven en vernielen van steden om een betere onderhandelingspositie te verwerven (...) te worden is een misdaad.
deze gaan zelf schieten ....dus het valt nog wel meequote:
Hey mensenlevens spelen toch geen rol binnen het mechanisme van realpolitik?quote:Op maandag 7 maart 2022 15:23 schreef zoost het volgende:
[..]
Hoeveel levens van anderen heb je daar voor over?
Wat moet het heerlijk zijn om zo kortzichtig naar zaken te kunnen kijken.quote:Op maandag 7 maart 2022 15:22 schreef mcmlxiv het volgende:
Mooi dat Fok vindt (of althans de Putin/Trump fans) dat Oekraine het huidige "aanbod" van Putin maar gewoon moet accepteren want "Realpolitik". Tja voor realpolitik heb je twee partijen nodig die dat serieus nemen. Putin doet niet aan realpolitik (net zoals Hitler dat niet deed overigens), dus best een slecht advies om nu aan realpolitik te doen.
Stel Oekraine voldoet aan de eisen en wordt daarmee een puppet-state van Rusland. Winst voor Putin. Kan hij mooi verder met zijn droom, wie is de volgende?
Realpolitik 2022 is zorgen dat Oekraine Rusland militair laat doodbloeden en zorgen dat Oekraine daarbij maximaal ondersteunt wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |