Maar dat is dus een tussenstap. Dan moeten de Russen vervolgens dat land bezet houden, waarschijnlijk een permanente legermacht van tienduizenden mensen en met jaarlijks waarschijnlijk wel minstens duizend dode militairen die terug worden gestuurd naar hun ouders in een zak. Dat zie ik dus niet als een langdurige situatie, zeker niet omdat al die tijd er zware sancties zullen blijven.quote:Op zondag 6 maart 2022 10:10 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Zuiden innemen en Oekraïne land locked maken en alles ten oosten van de Dnepr-rivier is ook een redelijk goede optie voor Rusland. Sowieso win ter vergelijking bij hoe het was; alleen delen van Luhansk en Donetsk regio.
Het is ook helemaal niet uitgesloten dat Oekraïne alsnog ernstig verder verzwakt zodra er meer soldaten sterven en zeker als dat de soldaten zijn met de meeste gevechtservaring. En daarmee de Russen verder maar langzaam oprukken.
Daarnaast kunnen de Russen voor omsingelen van grote steden zoals Kiev gaan en dan bij omsingeling de zooi afgesloten laten verhongeren en platgooien.
Deze oorlog is zeker nog niet verloren door de Russen en ze kunnen hun doelstellingen zo aanpassen dat ze met een winst naar huis kunnen. De situatie hiervoor was dat ze in uiterste Oosten maar twee minimale delen hadden (Krim tellen we al niet meer mee), en hoe dan ook nu Oekraïne aanzienlijk kleiner maken en zeer waarschijnlijk land locked.
Zolang Poetin aanblijft gaat er toch geen normalisering in relaties komen want de Russen gaan niet bezet land opgeven, onnoemenswaardige stukken uitgezonderd.
Voertuigen vorderen FTW! Deden wij ook...quote:Op zondag 6 maart 2022 10:46 schreef xpompompomx het volgende:
Interessant om te zien wat voor soort voertuigen er op de trein staan.
Ik ben geen kenner, maar zo ziet het er wel een beetje uit of het Russische leger een tekort aan vrachtwagens ed begint te krijgen.
[ twitter ]
Mil Spectatorquote:Voor de mobilisabele eenheden die met het Eerste Legerkorps ingezet zouden worden bij de verdediging van de Noord-Duitse laagvlakte was het materieel in beginsel aanwezig binnen de KL en opgeslagen (‘opgelegd’) in maar liefst 56 mobilisatiecomplexen. Een deel van dit materieel werd in vredestijd echter gebruikt door de vredesorganisatie, het zogenaamde ‘uitgesteld materieel’. Voor de eenheden die in de Nationale Sector, binnen de landsgrenzen, ingezet zouden worden, zou 80 tot 90 procent van het materieel worden verkregen door middel van vorderen tijdens de mobilisatie. Het ging in dat geval vooral om materieel waaraan geen specifieke militaire eisen werden gesteld en dat in voldoende mate in de civiele sector aanwezig was.[6] In het proces van mobiliseren speelde vorderen dus een cruciale rol om eenheden van materieel te voorzien.
Kerel...quote:Op zondag 6 maart 2022 11:57 schreef oheng het volgende:
Hier een vernietigd konvooi van de nationale garde, bedoeld om protesten te onderdrukken/publieke executies uit te voeren in Kharkov (26 februari j.l.)
ik ben benieuwd of dit kloptquote:
Wat is daar zo vreemd aan. Ze bombarderen nu al burgerdoelen. Er zijn al videos waarbij ze op ongewapende demonstranten schieten. En een mensenleven is niets voor putin.quote:
Zouden die voertuigen nog naar het westen gaan voor onderzoek en om als doelen te dienen?quote:Op zondag 6 maart 2022 11:57 schreef oheng het volgende:
Hier een vernietigd konvooi van de nationale garde, bedoeld om protesten te onderdrukken/publieke executies uit te voeren in Kharkov (26 februari j.l.):
https://www.reddit.com/r/(...)a_column_in_kharkiv/
Hier hebben ze 30 andere voertuigen te pakken vlakbij Kharkov:
https://www.reddit.com/r/(...)brigade_captured_30/
Als je de Nos of Cnn volgt niet, maar er zijn teveel beelden van vernietigde en verlaten colonnes.quote:Op zondag 6 maart 2022 12:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Denk van niet. Oekraïne overdrijft de Russische verliezen waarschijnlijk.
quote:Op zondag 6 maart 2022 12:06 schreef oheng het volgende:
[..]
Wat is daar zo vreemd aan. Ze bombarderen nu al burgerdoelen. Er zijn al videos waarbij ze op ongewapende demonstranten schieten. En een mensenleven is niets voor putin.
Hier:
https://www.google.com/am(...)official-claims.html
Je weet wat "to stage" betekent?quote:Russia 'is planning to stage public executions in Ukraine
Hoe moeizamer het gaat voor de Russen, hoe banger ik ben voor een Grozny-scenario in Kiev. Aanhoudende artillerie en bombardementen, wekenlang uitgevoerd. Net zolang tot de bevolking compleet murw is en ze beginnen met het uitroken van de overblijvende 'rebellen'.quote:Op zondag 6 maart 2022 11:57 schreef oheng het volgende:
Hier een vernietigd konvooi van de nationale garde, bedoeld om protesten te onderdrukken/publieke executies uit te voeren in Kharkov (26 februari j.l.):
https://www.reddit.com/r/(...)a_column_in_kharkiv/
Hier hebben ze 30 andere voertuigen te pakken vlakbij Kharkov:
https://www.reddit.com/r/(...)brigade_captured_30/
Bellingcat komt ook op lagere getallen uit dan waar Oekraïne steeds mee komt. Ik denk dat ze het wat overdrijven.quote:Op zondag 6 maart 2022 12:12 schreef oheng het volgende:
[..]
Als je de Nos of Cnn volgt niet, maar er zijn teveel beelden van vernietigde en verlaten colonnes.
En bedenk dat de 11.000 slachtoffers inclusief gewonden kan zijn! Dat getal is wel reëel.
Je gaat niet met tanks slepen in een oorlogsgebied, maar ik neem wel aan dat er mensen zijn die bepaalde voertuigen onderzoeken en de zicht- en communicatie apparatuur demonteren en meenemen.quote:Op zondag 6 maart 2022 12:08 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Zouden die voertuigen nog naar het westen gaan voor onderzoek en om als doelen te dienen?
Dat denk ik dus ook. Sowieso in deze hele crisis is het haast onmogelijk om te weten (tenzij je écht op de een of andere manier aan inside information kan komen) wat nu waar is en wat niet…quote:Op zondag 6 maart 2022 12:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Denk van niet. Oekraïne overdrijft de Russische verliezen waarschijnlijk.
quote:
Het lijkt me niet dat die soldaat dat ter plekke verzint.quote:After capturing the captital we had to stop any wrongdoings of Ukraine's civilians including arrests, physical coercion, execution by firing squad bron (04:30)
Dit topic is toch voor analyse en niet ongeverifieerde fantasieën van Reddit?quote:Op zondag 6 maart 2022 11:57 schreef oheng het volgende:
Hier een vernietigd konvooi van de nationale garde, bedoeld om protesten te onderdrukken/publieke executies uit te voeren in Kharkov (26 februari j.l.):
https://www.reddit.com/r/(...)a_column_in_kharkiv/
Hier hebben ze 30 andere voertuigen te pakken vlakbij Kharkov:
https://www.reddit.com/r/(...)brigade_captured_30/
Accounts als dit verifiëren beelden: https://mobile.twitter.com/nos_osintquote:Op zondag 6 maart 2022 12:18 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Dat denk ik dus ook. Sowieso in deze hele crisis is het haast onmogelijk om te weten (tenzij je écht op de een of andere manier aan inside information kan komen) wat nu waar is en wat niet…
Beide landen (Rus en Oek) zullen koste wat kost zichzelf zoveel mogelijk als “winnaar” betitelen in de nieuwsberichten. Begrijpelijk ook voor het moraal vd militairen/ verzetters.
Dus ja, hoe weet je nu echt wat de stand van zaken is? Buitenlandse media is ook gekleurd.
Bedoel, wij en de USA pers staan uiteraard aan de kant van Oekraïne en zullen ook daarom geneigd zijn Rusland als de verliezer af te schilderen.
Ik vind het heel lastig zodoende om te bepalen hoe ik de situatie moet inschatten.
Uiteraard hoop ik dat Rusland keihard het onderspit delft, maar ja…. Bottom line, ik heb géén idee hoe en of dat zal gebeuren.
Oja, die was ik vergeten.quote:Op zondag 6 maart 2022 12:19 schreef Arnold_ het volgende:
[..]
[..]
Het lijkt me niet dat die soldaat dat ter plekke verzint.
Nee. Dit komt gewoon van een propaganda-account van een in Berlijn woonachtige Oekraïner.quote:
Je gaat gerust met tanks slepen in en oorlogsgebied. Waarom niet? Ooit wel eens van Beutepanzer gehoord?quote:Op zondag 6 maart 2022 12:18 schreef oheng het volgende:
[..]
Je gaat niet met tanks slepen in een oorlogsgebied, maar ik neem wel aan dat er mensen zijn die bepaalde voertuigen onderzoeken en de zicht- en communicatie apparatuur demonteren en meenemen.
quote:Op zondag 6 maart 2022 12:19 schreef Arnold_ het volgende:
Het lijkt me niet dat die soldaat dat ter plekke verzint.
quote:Op zondag 6 maart 2022 12:22 schreef oheng het volgende:
Ja, en dat slaat op het publieke gedeelte. Als in :"to stage a live concert".
Wat LXIV zegt:quote:Op zondag 6 maart 2022 12:23 schreef oheng het volgende:
Oja, die was ik vergeten.
Nou, kan deze discussie ook gesloten worden.
quote:Op zondag 6 maart 2022 12:21 schreef LXIV het volgende:
Dit topic is toch voor analyse en niet ongeverifieerde fantasieën van Reddit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |