Heb eerder het idee dat ze zichzelf een taakstraf hebben gegevenquote:Op maandag 7 maart 2022 20:56 schreef MadMaster het volgende:
Hebben ze een paar figuren die een taakstraf opgelegd hebben gekregen naar de rimboe gestuurd?
Toch leuk dat hunter Tommy ook weer mee mag doen, 2500 kilometer van de plek waar het om gaat…quote:Op maandag 7 maart 2022 21:07 schreef schooierd het volgende:
Supertrotse (stief)moeder die helemaal leegloopt
Volgens mij zeiden ze dat er in ieder geval commando’s bij zaten,quote:
Dan kun je als half-fitte chaotische kandidaat wel thuisblijvenquote:Op maandag 7 maart 2022 21:12 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Volgens mij zeiden ze dat er in ieder geval commando’s bij zaten,
Dat wordt Beriberi of een tekort aan Norrit…quote:Op maandag 7 maart 2022 21:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
Gewoon water uit een waterbak voor dieren drinken zonder het te zuiveren
Of stervenquote:Op maandag 7 maart 2022 21:17 schreef MadMaster het volgende:
Ik zie 1 of enkele koppels nog wel in een vechtscheiding eindigen…
Maakt het spoorzoeken een stuk makkelijker, gewoon het diareespoor volgenquote:Op maandag 7 maart 2022 21:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
Gewoon water uit een waterbak voor dieren drinken zonder het te zuiveren
Meer opgeven dan gepakt worden. Of ja koppel pakken is meteen een of zelfs beide tussenpunten te weten komen.quote:
I see what you did therequote:Op maandag 7 maart 2022 21:24 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik moet me er nog aan overgeven, ik heb de emotie nog niet…
Dat vroeg ik me ook af.quote:Op maandag 7 maart 2022 21:30 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind het niet zo boeiend tot nu toe. Snap ook niet wat je met die achtergronden van die lui moet, alsof ze hun thuisfront gaan bellen
Dit dus, met name die stiefbroersquote:Op maandag 7 maart 2022 21:32 schreef Quyxz_ het volgende:
Qua concept klinkt het wel cool, maar het pakt mij nog niet echt. Ook zitten er een paar deelnemers bij die heel naar overkomen in de communicatie naar hun partner.
Gossiepossie…quote:Op maandag 7 maart 2022 21:45 schreef Sodemieters het volgende:
De vraag is ook waarom er geen Indiaan bij is. In strips zijn de spoorzoekers altijd Indianen.
Ik wil dat er iemand aan het pas bepiste gras snuffelt en dan dingen zegt als: 'Stinkende Bever weet dat bleekneuzen gisteren vuurwater gedronken hebben, ugh!'
Ik hoop toch dat de kandidaten de pincode hebben veranderd…quote:Op maandag 7 maart 2022 21:49 schreef Momo het volgende:
Vraag mij wel af of het niet heel makkelijk wordt als ze de eerste kandidaat pakken en de telefoon en de kaart te pakken krijgen. Dan zijn er elke avond 2 opties qua save camp, zou wel makkelijk zijn om dan kandidaten te pakken.
Helaas niet gekotst op mooie plekken, maar in Kroatië wel een keer samen met m'n vriendin ergens gepist met een vergelijkbaar uitzicht als hier. Telt dat ook?quote:Op maandag 7 maart 2022 21:48 schreef Sodemieters het volgende:
Wat is de mooiste plek waar jullie ooit gekotst hebben?![]()
Ik denk zelf op Père-Lachaise.
De hunters zullen zelf ook te voet moeten, dus heel veel mogelijkheden om er dan sneller te zijn lijken me beperkt.quote:Op maandag 7 maart 2022 21:49 schreef Momo het volgende:
Vraag mij wel af of het niet heel makkelijk wordt als ze de eerste kandidaat pakken en de telefoon en de kaart te pakken krijgen. Dan zijn er elke avond 2 opties qua save camp, zou wel makkelijk zijn om dan kandidaten te pakken.
Dat sloeg nergens op inderdaadquote:Op maandag 7 maart 2022 22:19 schreef ThijsTH het volgende:
Die "officier van justitie" in Nederland hadden ze van mij wel mogen weglaten
Ik heb hier niet zoveel hoop op... Pa en zoon waren ook al vrolijk de twee mogelijke kampen aan het markeren op hun kaart. Aangezien pa het nu al nauwelijks redt zullen ze wel snel gepakt worden en weten de hunters ook weer waar ze heen moeten.quote:Op maandag 7 maart 2022 22:13 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Ik hoop toch dat de kandidaten de pincode hebben veranderd…
Ik had nog nooit van hem gehoord maar zie hem nu overalquote:Op maandag 7 maart 2022 21:29 schreef MadMaster het volgende:
Bij de 555 actie is Hugo te zien in het belpanel, de hulp van Tatum en Mingus de afgelopen weken…
Uiteraard niet, dat zou wel heel slim zijn van de kandidaten...quote:Op maandag 7 maart 2022 22:13 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Ik hoop toch dat de kandidaten de pincode hebben veranderd…
Dat viel mij ook wel echt op, als 1 van de 2 het moeilijker heeft emotioneel of fysiek gezien helpt het echt niet als je maar stug blijft doorlopen als die gene zich niet zo goed voelt of afzeiken als die gene het niet meer ziet zitten. Net of bij sommigen voor het eerst het de vriendschap wordt getest.quote:Op dinsdag 8 maart 2022 11:51 schreef Zocalo het volgende:
Wat een koppels
Moet zeggen dat het niet uitnodigt verder te kijken. Ze zijn vooral elkaar aan het afzeiken, niet motiverend naar elkaar of aan het klagen/kotsen.
Sommigen zijn net een getrouwd stel jaquote:Op dinsdag 8 maart 2022 12:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Dat viel mij ook wel echt op, als 1 van de 2 het moeilijker heeft emotioneel of fysiek gezien helpt het echt niet als je maar stug blijft doorlopen als die gene zich niet zo goed voelt of afzeiken als die gene het niet meer ziet zitten. Net of bij sommigen voor het eerst het de vriendschap wordt getest.
Huh heb je de vorige Expeditie Robinson niet gezien dan waar hij won?quote:Op dinsdag 8 maart 2022 08:28 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik had nog nooit van hem gehoord maar zie hem nu overalhij is blijkbaar chef bij Koffietijd en zit nu ook in Expeditie Robinson. Ik vind hem wel cool!
Ik in ieder geval niet.quote:Op dinsdag 8 maart 2022 13:14 schreef Moira het volgende:
[..]
Huh heb je de vorige Expeditie Robinson niet gezien dan waar hij won?
Hugo is leuk
Nee ik kijk al jaren geen ER meerquote:Op dinsdag 8 maart 2022 13:14 schreef Moira het volgende:
[..]
Huh heb je de vorige Expeditie Robinson niet gezien dan waar hij won?
Hugo is leuk
Meen je niet 😅quote:Op dinsdag 8 maart 2022 13:17 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik in ieder geval niet.
Tot aan de afgelopen Hunted VIPS episode had ik nog nooit van hem gehoord...
Getrouwd stel op vakantie inderdaad. "Volgens mij hadden we deze afslag moeten hebben."quote:Op dinsdag 8 maart 2022 13:12 schreef Moira het volgende:
[..]
Sommigen zijn net een getrouwd stel jadat belooft wat als dat op dag 1 al zo gaat
Had je wel van Hugo de Jonge gehoord?quote:Op dinsdag 8 maart 2022 13:17 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik in ieder geval niet.
Tot aan de afgelopen Hunted VIPS episode had ik nog nooit van hem gehoord...
Ik heb voorlopig nog het meeste vertrouwen in dat getrouwde koppel dat vooral in beeld kwam omdat ze 'zomaar' water uit die koeienbak dronken. Zij zijn twee hikers die wonen in een camper, dus die hebben echt wel wildernis-ervaring. Vluchten, verstoppen en slimme tactieken gebruiken is denk ik wel een iets andere skill-set, dus dat is nog even afwachten.quote:Op woensdag 9 maart 2022 09:01 schreef HMS het volgende:
Lijkt erop dat geen van die koppels ooit in ruig terrein met een rugzak is geweest. Bergen zonder pad, daar kun je je echt wel op voorbereiden, maar niet op de Veluwe. Ik ben er nog niet achter of er wel een doorgewinterd koppel bij zit wat begrijpt dat je elkaar moet helpen en dat doorlopen echt niet altijd slim is.
Zou zo maar kunnen. Tabletten zijn trouwens misschien wel snel maar smerig. Ik zou een microfilter meenemen. Effe doorpompen maar wel een stuk minder bijsmaak.quote:Op woensdag 9 maart 2022 09:10 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ik heb voorlopig nog het meeste vertrouwen in dat getrouwde koppel dat vooral in beeld kwam omdat ze 'zomaar' water uit die koeienbak dronken. Zij zijn twee hikers die wonen in een camper, dus die hebben echt wel wildernis-ervaring. Vluchten, verstoppen en slimme tactieken gebruiken is denk ik wel een iets andere skill-set, dus dat is nog even afwachten.
Het 'koeienbak-incident' leek dubieus door de manier waarop het in beeld werd gebracht, maar kandidaat heeft na de aflevering aangegeven dat hij wel wist wat hij deed. Het was stromend water in die bak en ze gebruikten zo'n ontsmettingstablet.
Op basis van dit ene incident lijkt het erop dat de regie de kandidaten dommer in beeld wil brengen dan ze daadwerkelijk zijn (voor sensatie?). Hopelijk blijkt in de komende afleveringen dat het niveau van de kandidaten hoger is dan dat het nu lijkt.
Programmamakers en deelnemers zijn zeker hiervan op de hoogte. Deelnemers hebben van te voren ook een briefing gehad van een vergelijkbare expert als die bij de hunters in de aflevering.quote:Op woensdag 9 maart 2022 11:28 schreef camaron het volgende:
Ik vond het toch wel een beetje angstaanjagend toen de expert erbij gehaald werd en hij vertelde wat voor een moeilijkheden er allemaal op konden treden, zoals weinig waterpunten onderweg of al zo oud en verroest zijn dus niet meer bruikbaar. De rivier die nu nog maar een miniem stroompje blijkt dus ook geen goede watervoorziening. En kan je je als deelnemer niet vergissen in de richting als je op je kaart een flinke rivier getekend ziet..
Stelde mezelf maar gerust met de gedachte dat de programmamakers daar op voorhand al van op de hoogte geweest moesten zijn en de voortvluchtigen niet zullen laten creperen.
Dat is een ding dat zeker is.quote:Op woensdag 9 maart 2022 11:30 schreef Quyxz_ het volgende:
Voor tv is het natuurlijk leuk om het zo dramatisch mogelijk te laten lijken, dus de expert wordt daarom ook zo in beeld gebracht.
Sowieso lijkt het me vrij simpel om mensen te vinden met een warmtecamera onder een drone 's nachts, dan hebben ze na 1 nacht iedereen gevonden...quote:Op woensdag 9 maart 2022 12:03 schreef Alan_Bastard het volgende:
Het is nog niet helemaal mijn ding, dit seizoen in The Wild. Wellicht moet ik er nog aan wennen, maar ik vind het element dat het in onze 'gewone omgeving' is, waarbij je afhankelijk bent van andere mensen veel interessanter.
Nu snap ik in deze serie niet waarom ze niet gelijk vanaf de watertoren met drones de lucht in zijn gegaan. In zo'n gebied kun je dan toch vrij snel mensen zien, zeker als ze op die bergpassen lopen onderweg naar hun safe camp
Ja ik heb bij deze versie ook wel een beetje het uitmelken 3.0 gevoel hoor... wat mij betreft houden ze het maar gewoon bij het origineel en de VIPSquote:Op woensdag 9 maart 2022 12:17 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Sowieso lijkt het me vrij simpel om mensen te vinden met een warmtecamera onder een drone 's nachts, dan hebben ze na 1 nacht iedereen gevonden...![]()
Wat ik zelf vooral irritant vind van dit concept tot nu toe is het gebrek aan oriëntatie, bij de normale edities heb je als kijker nog een beetje een idee hoe dichtbij de hunters bij de kandidaten zijn omdat je de geografie van Nederland kent. Nu is het allemaal groen & bergen en heb je geen idee of iemand nu op 100 meter of 10 kilometer afstand zit.
Wat zou het volgende Hunted-concept zijn? Een BN-er die wordt vrijgelaten en dan 4 uur lang uit handen moet zien te blijven van 3 hunters in een bus? Dan noemen we het 'Hunted Jachtseizoen'.![]()
Uiteraard. Als het echt zo zou zijn dat er zich voortvluchtigen in dit gebied bevinden (en verder bijna niemand) en er wordt een manhunt opgezet, dan stuur je direct een drone of helicopter met warmtebeeldcamera de lucht in. Het is wel een redelijk groot gebied, maar op dit moment kunnen ze nog niet ver weg zijn.quote:Op woensdag 9 maart 2022 12:03 schreef Alan_Bastard het volgende:
Het is nog niet helemaal mijn ding, dit seizoen in The Wild. Wellicht moet ik er nog aan wennen, maar ik vind het element dat het in onze 'gewone omgeving' is, waarbij je afhankelijk bent van andere mensen veel interessanter.
Nu snap ik in deze serie niet waarom ze niet gelijk vanaf de watertoren met drones de lucht in zijn gegaan. In zo'n gebied kun je dan toch vrij snel mensen zien, zeker als ze op die bergpassen lopen onderweg naar hun safe camp
Na zonsondergang moeten de teams en hunters stoppen tot zonsopgang.quote:Op woensdag 9 maart 2022 12:17 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Sowieso lijkt het me vrij simpel om mensen te vinden met een warmtecamera onder een drone 's nachts, dan hebben ze na 1 nacht iedereen gevonden...![]()
Met die kaartjes geven ze het wel wat aan, maar het is een hoop bosjes, veel groen en heeeeeel veel schuddende camera'squote:Wat ik zelf vooral irritant vind van dit concept tot nu toe is het gebrek aan oriëntatie, bij de normale edities heb je als kijker nog een beetje een idee hoe dichtbij de hunters bij de kandidaten zijn omdat je de geografie van Nederland kent. Nu is het allemaal groen & bergen en heb je geen idee of iemand nu op 100 meter of 10 kilometer afstand zit.
Alleen jammer dat @Selmar niet meedoet. Stelt me teleur.quote:Op woensdag 9 maart 2022 17:55 schreef KaBuf het volgende:
Ik ben meestal voor de kandidaten. Nu deze kandidaten zo irritant zijn, ben ik bij de meesten nu juist een keer voor de hunters
Ja alleen achter de schermen toch?quote:Op woensdag 9 maart 2022 17:56 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Alleen jammer dat @:selmar niet meedoet. Stelt me teleur.
Ze hadden geen Chinese overhemdjes in Bulgarije, vandaarquote:Op woensdag 9 maart 2022 17:56 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Alleen jammer dat @:selmar niet meedoet. Stelt me teleur.
Ik vind het ook tof, hou ook van survivalprogramma’squote:Op woensdag 9 maart 2022 21:42 schreef rubbereend het volgende:
wat een heerlijk programma. Ik heb op Discovery en dergelijke altijd al die survivalprogramma's en aanverwanten gekeken dus nu is het heerlijk commentaar leveren op de domme dingen die de deelnemers doen. De dames die de omweg hebben via de oude rivierbedding konden nog best eens per ongeluk de beste keuze hebben gemaakt omdat ze begaanbaarder terrein hebben ipv de bergketen en waarschlijnlijk het makkelijkst toegang tot water hebben
Inderdaad, het zijn wel wat typetjes bij elkaar. Vooral die stiefbroertjes, waarbij de ene de ander continu afblaft.quote:Op donderdag 10 maart 2022 12:23 schreef Eagles89 het volgende:
Die laatste 10 minuten van de eerste aflevering zijn overigens wel echt LEGENDARISCHE TV haha…zo ontzettend veel dingen in die laatste paar minuten die al een eigen aflevering opzich verdienen. Ik noem er een aantal:
- die vent die bijna het ravijn in dondert en het leven laat, waarbij zn METGEZEL, ja inderdaad, zijn strijdmakker die totaal van elkaar afhangen voor een succes van hun hele expeditie, tegen hem schreeuwt: “KIJK EENS UIT MAN” en hem bijna uitscheldt. Vervolgens paar minuten later vraagt de pispaal zoals ik hem maar even noem of die misschien ergens mee kan helpen waarop die het antwoord “LUISTER JIJ EENS FF” krijgt haha.
- die twee die net al hun energie verspild hebben om die berg op te komen en waarbij die dikkere van ellende en uitputting begint te kotsen, maar getroost wordt door die ander dat er een fantastisch groot helder blauw koel meer ligt verscholen aan de andere kant van de berg in de vallei. 1 seconde erna die Bulgaarse expert bloedernstig in beeld op HQ: “vrijwel al het water in dit gebied is opgedroogd er is nauwelijks nog ergens schoon water te vinden”. Geniale edit van de makers, ik ging stuk haha. Dus van dat koppel gaan we in aflevering 2 een geniale scene krijgen en het zou me niks verbazen als ze na die berg weer af ge zijn gelopen bij de aanblik van hun fata morgana van dat “fantastische grote meer” (hun woorden) acuut opgeven.
En dan tot slot dat koppel waarbij die vent even doodleuk uit een voederbak met stilstaand(!) water voor koeien zn water haalt en vervolgens aan die onschuldig kijkende dame die dat water helemaal niet gezien heeft beweerd dat het helder zuiver GRONDWATER is en er nog even doodleuk achteraan roept met een enorme domme grijns op zn gezicht “drink maar lekker op meisje”.
Topshow haha.
Er ligt hier een steen. Waar? MOET IK ER EEN BORD BIJZETTEN OFZO. Die stiefbroers staan bij mij echt op eenzame hoogte van ongelofelijke koekwauzen. Daarna volgt die vent die zn vriendin/vrouw/zus met een domme grijns vervuild water uit een koeienvoederbak geeft en erbij beweerd dat het heerlijk koel helder grondwater is en de top 3 wordt afgesloten met die dikkere jongen die moet kotsen bij het bereiken van de top en nu in hoopvolle afwachting is van een prachtig helder en koel meer als ze beneden aan gaan komen volgende afleveringquote:Op donderdag 10 maart 2022 13:29 schreef Gia het volgende:
[..]
Inderdaad, het zijn wel wat typetjes bij elkaar. Vooral die stiefbroertjes, waarbij de ene de ander continu afblaft.
Via de NPO app kon ik de aflevering ook niet vinden. Maar via de website lukt het wel.quote:Op zondag 13 maart 2022 09:07 schreef Tegan het volgende:
Ik wilde gisteren terugkijken, maar de aflevering staat niet (meer) op NPOstart.
ze gaan naar allemaal verschillende kampen dus dat kan sowieso nietquote:Op zondag 13 maart 2022 21:33 schreef Tegan het volgende:
Nou ik heb eindelijk de aflevering gezien.
Ik ben het wel eens met de eerdere opmerkingen; ik ben nog niet helemaal verkocht op deze versie.
Ik had dit leuker gevonden als een soort race, wie het eerste bij ieder checkpoint is steeds, zonder hunters.
Nu lijkt het alsof ze straks allemaal tegelijk worden gepakt bij Kamp 1.
Maar ik geef het nog een kans morgen.
Is dat zo? Ze bewogen zich wel allemaal in dezelfde richting.quote:Op zondag 13 maart 2022 22:16 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ze gaan naar allemaal verschillende kampen dus dat kan sowieso niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |