quote:Op zondag 27 februari 2022 17:17 schreef Dr88 het volgende:
[..]
Oekraine voelt zicht gesteund en heeft meer victory points, die gaat echt niet toegeven aan die belachelijke eisen van Rusland. Sterker nog Oekraine zou Rostov, De Krim en Belgorod moeten claimen. Om ze sarren.
Wat een verstandige 'strijder' is die president. Echt elke keuze en elk bericht is wat je zou willen zien van een leider van je land.quote:
Ziet eruit als een flare.quote:Op zondag 27 februari 2022 17:12 schreef polderturk het volgende:
Russisch vliegtuig uit de lucht geschoten
[ twitter ]
Hoe kom je bij 300?quote:Op zondag 27 februari 2022 17:19 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
[..]
Klopt, hij heeft ongeveer 4000 kernkoppen en je hebt er ongeveer 300 nodig om de wereld te vernietigen.
Ja want de meeste oorlogen duren 4 dagenquote:Op zondag 27 februari 2022 17:24 schreef HiZ het volgende:
Het conventionele deel van deze oorlog is wel een fail van argentijnse omvang van die gek in het Kremlin
Ik denk ook dat ze wel verwacht hadden dat ze tenminste één stad ingenomen zouden hebben, daarbij hadden ze ook wel verwacht dat ze op sommige plekken enthousiast ontvangen waren. Dus het valt inderdaad tegen.quote:Op zondag 27 februari 2022 17:18 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Maar in die drie dagen is er, in tegenstelling tot wat de Russen verwacht hadden, echt geen enkel betekenisvol resultaat geboekt. Ze hebben geen superioriteit in de lucht, het Oekraïense communicatienetwerk is nog actief, ze hebben nauwelijks grote schade kunnen aanrichten aan belangrijke infrastructuur en geen enkele grote stad kunnen veroveren. De enige resultaten na drie dagen vechten zijn controle over Tsjernobyl (die ze ook nog eens moeten delen met de Oekraïners) en heel veel dode Russen. Dat ze de regering niet omver hebben kunnen werpen in drie dagen is nog tot daar aan toe, maar dat er helemaal geen overwinningen zijn behaald is wel echt een slecht teken voor de Russen.
Excuses als je dacht dat ik het probeerde te bagatalliseren. Wilde alleen wat specifiekere duiding aangeven.quote:Op zondag 27 februari 2022 17:18 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Dat hij er alleen al over praat vind ik verschrikkelijk.
1 idioot met een napoleoncomplex die even dreigt met einde van de wereld
Dat zijn die twee raketten uit Belarus natuurlijk.quote:Op zondag 27 februari 2022 17:26 schreef Zwansen het volgende:
Ik hoor uit betrouwbare bron dat in Kiev het luchtalarm afgaat.
Ze zouden over het Oekraïnse leger heen lopen.quote:Op zondag 27 februari 2022 17:26 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
Ja want de meeste oorlogen duren 4 dagen
Dat zal ze lerenquote:Op zondag 27 februari 2022 17:22 schreef HiZ het volgende:
Ik ga opletten dat ik zo weinig mogelijk uit Rusland koop vanaf nu.
China zal wel blij zijn met hun Rusland deal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |