Beide wel. De advertentiekosten op facebook waren niet heel groot voor Rusland, maar die hebben dan wel weer full-time trollen in dienst.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:15 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Je zwetst over Rusland en trump, daar bleek nauwelijks tot niet sprake van te zijn.
De benvloeding kwam van cambridge analytica.
Nauwelijks tot nietquote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:15 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Je zwetst over Rusland en trump, daar bleek nauwelijks tot niet sprake van te zijn.
De benvloeding kwam van cambridge analytica.
Minder geld aan gebakken lucht en bullshit besteden. En meer aan zaken die er echt toe doen.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:15 schreef Rambolin het volgende:
Rutte: reparatie koopkracht wordt door dit conflict niet makkelijker
De reparatie van de koopkracht staat al onder druk en wordt door de oorlog in Oekrane niet makkelijker, zei premier Mark Rutte op zijn wekelijkse persconferentie na de ministerraad. Er dreigt binnenkort "een enorme dreun" op de koopkracht.
De koopkracht van mensen werd afgelopen tijd al minder door de snel stijgende inflatie. Veel spullen zijn al duurder geworden en die prijsstijging blijft nog even doorgaan. Dat geldt ook voor olie en gas. Het conflict tussen Oekrane en Rusland werkt de prijzen omhoog, net als de sancties tegen Rusland, en eventuele tegensancties vanuit Rusland.
Nu.nl
Zulke raketten is gewoon compensatiegedrag, conclusie Vladje heeft een kleine piemel *hihihi*quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:17 schreef Perrin het volgende:
[..]
Maar die kun je uitstekend vanaf welke plek dan ook in Rusland afschieten. De reden dat ze rondgeparadeerd worden rondom Moskou is puur om te showen.
Is het nou klaar?quote:
Yup. Enorme penis op wielen.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:18 schreef TLC het volgende:
[..]
Zulke raketten is gewoon compensatiegedrag, conclusie Vladje heeft een kleine piemel *hihihi*
Ik zal even met Vlad appen hoe lang hij nog door wil gaan.quote:
Dat maakt het filmpje natuurlijk niet minder triest. Overigens is het natuurlijk nog steeds wel een vader uit de Oekraine, ook al vecht hij aan de andere kant.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:12 schreef Rambolin het volgende:
Dit filmpje werd gisteren gedeeld, maaaaaaaaaar:
[ twitter ]
Video toont geen Oekraense vader, maar pro-Russische separatist
Onderstaande video werd gisteren en vandaag veel gedeeld op sociale media. Op de beelden zou een Oekraense vader te zien zijn die afscheid neemt van zijn dochtertje dat het land ontvlucht, terwijl hijzelf vanwege de algehele mobilisatie in Oekrane moet blijven.
De context van de video is echter anders. De Franse krant Le Monde ontdekte dat op de video, die vr de Russische inval in Oekrane is opgenomen, een pro-Russische separatist te zien is die afscheid neemt van zijn kind. De beelden werden op 21 februari gedeeld door de burgemeester van de pro-Russische stad Gorlovka in de Donbas. Op die dag kondigde president Poetin een "militaire operatie" aan in een deel van die Oost-Oekraense regio, nadat hij de zelfverklaarde volksrepublieken Donetsk en Loegansk had erkend.
In het oorspronkelijke bericht op Telegram schrijft de burgemeester van Gorlovka dat de man in de video in de stad zou blijven om "de republiek" te verdedigen. Zijn vrouw en dochter weken uit naar Rusland.
NOS
Link?quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:19 schreef Momo het volgende:
Steve hoort nu live dat Rusland dreigt ook alle families van Oekrainse soldaten te vermoorden, eventueel na de "overname"
Gewoon negeren die gastquote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:15 schreef quirina het volgende:
Baudet engerd
https://www.bnnvara.nl/ze(...)russische-betalingen
Ik moest lachenquote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:19 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik zal even met Vlad appen hoe lang hij nog door wil gaan.
Wie is Vladislav en wat heeft hij hier mee te maken?quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:19 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik zal even met Vlad appen hoe lang hij nog door wil gaan.
Niet waar.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:17 schreef Perrin het volgende:
[..]
Maar die kun je uitstekend vanaf welke plek dan ook in Rusland afschieten. De reden dat ze rondgeparadeerd worden rondom Moskou is puur om te showen.
Vlad is ook niet zo groot.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:18 schreef TLC het volgende:
[..]
Zulke raketten is gewoon compensatiegedrag, conclusie Vladje heeft een kleine piemel *hihihi*
Daquote:
zou lachen zijn als ze straks worden afgepakt en ze door de oekraiene richting rusland worden geschoten .quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:18 schreef TLC het volgende:
[..]
Zulke raketten is gewoon compensatiegedrag, conclusie Vladje heeft een kleine piemel *hihihi*
Putin gaat Full-Hitler. Wat een dwaasquote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:19 schreef Momo het volgende:
Steve hoort nu live dat Rusland dreigt ook alle families van Oekrainse soldaten te vermoorden, eventueel na de "overname"
Dit inderdaad. Helemaal van het padje af. Mocht het niet werken en de soldaten vechten door dan zal het verzet alleen maar fanatieker worden. Ze hebben dan immers niets meer te verliezen.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:21 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Putin gaat Full-Hitler. Wat een dwaas
Dat voertuig is niet hetzelfde als in de foto of filmpje.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:20 schreef appeleibanaan het volgende:
[..]
Niet waar.
Misschien naar zo'n silo? Zie hieronder
De Sovjet-Unie kreeg ook veel materieel hulp van Amerikaquote:Op vrijdag 25 februari 2022 20:57 schreef LethalNinja het volgende:
Rusland zat bij de tweede wereldoorlog ook goed qua aantallen. Veel infanterie, veel tanks.. Goede kwantiteit, kwaliteit valt echter tegen. Las net dat Oekrane zelfs over de Russische grens een basis in Rusland heeft aangevallen. Vliegtuig dat daar is opgeblazen is een straaljager van 1996.. Tja......
Verder kon iedereen denk ik wel voorspellen dat dit bloederig zou worden. Oekraine is een klein maar op de luchtmacht na redelijk modern leger en wordt nu bewapend door tal van westerse landen. Dat gecombineerd met een bevolking die wil vechten. Ik denk dat Rusland het uiteindelijk zwaarder heeft in Oekrane dan Amerika in de Vietnam maar we gaan het zien natuurlijk.
Waarschijnlijk geloven de meeste Russen dat Putin juist een nieuwe Hitler aan het stoppen is.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:21 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Putin gaat Full-Hitler. Wat een dwaas
Hij is wel van de verkleinwoordjes de laatste tijd.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:19 schreef Rambolin het volgende:
aller-, aller-, allerlaatste als het zeer onverwachte scenario zich voordoet dat er ineens geen gas meer uit de pijpjes komt thuis
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |