De VS en VK hebben dit al een invasie genoemd. Geen weg terug dusquote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je verstaat onder een invasie natuurlijk. Je kunt je op het standpunt stellen dat een vredesmissie in de facto al losgekoppelde gebieden geen invasie is, maar dat het pas 'n invasie is als Rusland buiten die gebieden gaat paraderen.
quote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:08 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Nog op hem gestemd voor gemeenteraadsverkiezingen. Daarna nooit meer wat van hem gehoord
En toen gingen ze alsnog overstag. Dus uiteindelijk bepaalt de VS wel 'n beetje wat er gebeurt.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:08 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Niet de VS. Die hebben ooit sancties ingesteld tegen de raad van bestuur van SWIFT omdat die weigerden een land af te sluiten.
Plus de restquote:Op dinsdag 22 februari 2022 19:20 schreef Momo het volgende:
[..]
Ok, dan komen wij meteen even België terug nemen.
Poeh poeh, europese unie is wel zeer streng zeg.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:04 schreef polderturk het volgende:
Sancties worden steeds zwaarder.
[ twitter ]
In principe kan enkel een Belgische rechter hen tot iets verplichten. Maar in de praktijk, tja..quote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
En toen gingen ze alsnog overstag. Dus uiteindelijk bepaalt de VS wel 'n beetje wat er gebeurt.
Geen enkel land.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 19:47 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Dus rusland kan ons niet betalen voor handel. Naja dan handelen ze met China. Of waarom zou dat zo zeer doen?
wat had jij dan graag gezien?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:12 schreef xminator het volgende:
[..]
Poeh poeh, europese unie is wel zeer streng zeg.
bullshitquote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:12 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Geen enkel land.
En China kan op de middellange termijn niet de verloren handel opvangen.
Ja, de praktijk is wat anders. Als de Vs echt moeilijk gaat doen, dan werken ze blijkbaar ook zonder Belgische rechter wel mee.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:12 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
In principe kan enkel een Belgische rechter hen tot iets verplichten. Maar in de praktijk, tja..
Nah zij hebben een Rus die eigenaar is van Vitessequote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:13 schreef Tengano het volgende:
Sta je toch raar te kijken als die russische tanks nog ff doorkachelen
en straks ineens Arnhem binnen komen rijden
Hoe zeg je dat in het russisch: Rot op naar je eigen land![]()
Vraag maar aan Iran hoe makkelijk dat gaat.quote:
Arnhem - Donetsk is toch een goede 2650 kilometer.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:13 schreef Tengano het volgende:
Sta je toch raar te kijken als die russische tanks nog ff doorkachelen
en straks ineens Arnhem binnen komen rijden
Hoe zeg je dat in het russisch: Rot op naar je eigen land![]()
Gewoon in het Nederlands zeggenquote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:13 schreef Tengano het volgende:
Sta je toch raar te kijken als die russische tanks nog ff doorkachelen
en straks ineens Arnhem binnen komen rijden
Hoe zeg je dat in het russisch: Rot op naar je eigen land![]()
Alle handel met rusland per direct stopzetten. Geld bevriezen van alle russische miljardairs en of belasting opschroeven voor alle russische bedrijven. Geld in staatskas steken. Dictatoriale praktijken toepassen.quote:
Als Chinese bedrijven dat überhaupt wel willen, want het maakt je immers kwetsbaar voor strafmaatregelen als je ook in het Westen actief bent. Dat zag je ook met die laatste ronde van sancties van de Amerikanen tegen Iran: Daar bood de EU wel een methode aan om buiten de scope van Washington met Iran te handelen maar daar werd nauwelijks gebruik van gemaakt door Europese bedrijven omdat ze hun toegang tot de veel lucratievere Amerikaanse markt niet op het spel wilden zetten.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:12 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Geen enkel land.
En China kan op de middellange termijn niet de verloren handel opvangen.
hoeveel was Putin te laat?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 20:17 schreef Ali_boo het volgende:
WAAR BLIJFT DIE WANDELENDE LIJK ?
17 min te laat alweer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |