Omdat je het leger dus ook niet opdoekt als het vrede is.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:09 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou alleen al maar omdat je dan dit soort achterdocht de wind uit de zeilen haalt. Je kan het wel oneens zijn met die mensen, maar voorlopig hebben ze nog steeds een strohalm om zich aan vast te houden.
Waarom?!
Wetgeving en technische specificaties zijn zo opgetuigd als het nodig isquote:Op maandag 14 februari 2022 19:08 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Waarom niet? Het leger ook maar opdoeken in tijden van vrede?
"Die Welt ist durch das Coronavirus etwas schlechter geworden. Es wird nie wieder so sein wie vor Corona und die Idee das das jetzt immer harmloser wird, dass ist eine ganz gefärliche, falsche Legende. Das mag in 30, 40 Jahre so sein, aber nicht für die nächste zehn Jahre.“quote:Op maandag 14 februari 2022 18:48 schreef Spablauw214 het volgende:
Als dit doorgaat staat Duitsland wel keihard voor lul hè jongens. Strengste maatregelen ter wereld volgens die stringency index
Lijkt me in deze een prima vergelijking, eigenlijk.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:13 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het ctb vergelijken met het leger.. ik ben beter van je gewend
Komende anderhalve week wordt cruciaal.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:13 schreef Automatisch het volgende:
Maar waarom pas vanaf 25 februari en niet gelijk vanaf morgen?
WEF en al die onzin misschien. Er is genoeg te zeiken in elk geval, maar dat was voor corona ook al wel het geval. Toen was het alleen wat minder zichtbaar volgens mij en sowieso meer online.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:11 schreef Caland het volgende:
Wel heel benieuwd waar de complotwappies zich nu op gaan storten. Voor veel van die gekken valt het wekelijkse bijpraten tijdens het zoveelste coronaprotest weg
Ze nemen een ERG groot risico.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:13 schreef Automatisch het volgende:
Maar waarom pas vanaf 25 februari en niet gelijk vanaf morgen?
Dat betwijfel ik. Als het eenmaal nodig is en het staat niet binnen een dag dan is het FOK!OMT weer ZIEDEND dat het zo lang duurt.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:14 schreef Molo het volgende:
[..]
Wetgeving en technische specificaties zijn zo opgetuigd als het nodig is
Een heel leger niet
Ik denk eerlijk gezegd van niet, vooral omdat de hoeveelheid effect die het ctb heeft nogal ter discussie staat.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:14 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Lijkt me in deze een prima vergelijking, eigenlijk.
No doubt.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Cambuur pakken jullie toch wel thuis
@:DonDruiper
quote:Op maandag 14 februari 2022 16:24 schreef Lenny_Leonard het volgende:
@:oliver23
Net even bericht van LCPS bekeken.
Ze hebben de slides eruit gegooid met de prognoses van IC en kliniek.
Waarschijnlijk na commentaar van het FOK! OMT.
*bij Omikron.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:17 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd van niet, vooral omdat de hoeveelheid effect die het ctb heeft nogal ter discussie staat.
Die zetten we ook wel regelmatig in tegen de eigen bevolking?quote:Op maandag 14 februari 2022 19:14 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Lijkt me in deze een prima vergelijking, eigenlijk.
Dat wordt niet meer in de duinen wandelen dan.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:17 schreef Jor_Dii het volgende:
Donderdag: nieuwe variant duikt op in de Schotse Hooglanden, 6x zo dodelijk als Delta
Tegen wappies het liefst wel is hier regelmatig te lezen.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:19 schreef nostra het volgende:
[..]
Die zetten we ook wel regelmatig in tegen de eigen bevolking?
Echt goed gedaan jaquote:Op maandag 14 februari 2022 19:14 schreef Bolasie het volgende:
[ afbeelding ]
COR mods, bedankt voor niets en tot ziens! Tot de volgende!
CORRED
Dit is pas een slechte vergelijking.quote:Op maandag 14 februari 2022 19:19 schreef nostra het volgende:
[..]
Die zetten we ook wel regelmatig in tegen de eigen bevolking?
We kijken het nog even een dag of 10 aanquote:Op maandag 14 februari 2022 19:14 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Komende anderhalve week wordt cruciaal.
Er zijn zat zaken urgenter dan een CTB. Het is één van de hulpmiddelen en niet cruciaal in pandemiebestrijdingquote:Op maandag 14 februari 2022 19:16 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik. Als het eenmaal nodig is en het staat niet binnen een dag dan is het FOK!OMT weer ZIEDEND dat het zo lang duurt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |