Ik heb wel altijd het idee at als ik vlak voor de piep mijn horloge vertel dat ik NU ga sporten, dat het horloge dan vind dat ik meer kcal's verbrand.quote:Op woensdag 16 februari 2022 12:41 schreef IJsdraakje het volgende:
Horloge "aan" zetten zou ook geen verschil mogen maken in je dagtotaal, het is hoogstens dat je dan per activiteit wat makkelijker kan zien hoe en wat en wat extra statistiekjes als wellicht gps-data enzo.
Da's de spanning van het goed timen natuurlijk.quote:Op woensdag 16 februari 2022 12:47 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik heb wel altijd het idee at als ik vlak voor de piep mijn horloge vertel dat ik NU ga sporten, dat het horloge dan vind dat ik meer kcal's verbrand.
Mogelijk.quote:Op woensdag 16 februari 2022 12:49 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Da's de spanning van het goed timen natuurlijk.
Het blijft verstandig om die statistiekjes met een korreltje zout te nemen ja.quote:Op woensdag 16 februari 2022 12:50 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Mogelijk.![]()
Statistiekjes zijn wel leuk maar ik wil er niet teveel aan hangen. En ik heb ook liever dat mijn horloge m'n kcals wat lager inschat dan daadwerkelijk het geval. Want ik eet ook altijd net meer kcal dan ik invul.
Ja, maar die data vind ik niet nodig voor wandelen. Alleen stappen wil ik voor wandelen. Voor de rest hoef ik echt niet mijn km p/h te weten enzoquote:Op woensdag 16 februari 2022 12:41 schreef IJsdraakje het volgende:
Horloge "aan" zetten zou ook geen verschil mogen maken in je dagtotaal, het is hoogstens dat je dan per activiteit wat makkelijker kan zien hoe en wat en wat extra statistiekjes als wellicht gps-data enzo.
Neuh, de enige keren dat ik "wandelen" aanzet is bij een georganiseerde tocht, verder boeit het me voor geen meter inderdaad.quote:Op woensdag 16 februari 2022 13:39 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Ja, maar die data vind ik niet nodig voor wandelen. Alleen stappen wil ik voor wandelen. Voor de rest hoef ik echt niet mijn km p/h te weten enzo
Ik heb zelf lange tijd gedacht dat ik het prima kon zonder een app die m'n calorieen bijhoudt, maar het gaan gebruiken van de app heeft voor mij hét verschil gemaakt. Ik zit al sinds begin november in het gareel wat eten betreft. Ik laat lekkers staan omdat ik weet dat ik het dan van mezelf in moet voeren.quote:Op woensdag 16 februari 2022 08:34 schreef miss_sly het volgende:
Ik ga het ook maar weer invullen, heb ik besloten. Het schiet gewoon echt niet op.
Was afvallen maar logisch.quote:Maar ik vind het ook oprecht raar. Gisteren was een voor mij vrij normale dag waarop ik volgens mijn Garmin inclusief vijf kwartier sporten en een korte wandeling ruim 2.700 kcal heb verbrand. En volgens MyFitnesspall heb ik er 1.600 gegeten. En dat was eettechnisch een gewone, standaarddag. Dat is gewoon goed, lijkt me. Maar ik ga het maar weer langere tijd invullen, misschien dat ik toch op sommige dagen ongemerkt veel meer kcal binnen krijg.
'Maar verder niet echt actief geweest.'quote:Op woensdag 16 februari 2022 09:02 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat vind ik echt bizar weinig. Jij sport je suf en dan verbrand je zo weinig? Ben je zo klein? Zo licht? Ik duizend zwaarder?
Of is je hart een monstersporthart waardoor je altijd chill in rust lijkt?
Ter vergelijking, ik had gister een gewone kantoordag, 1 vergadering wandelend gedaan, net de 10k stappen aangetikt maar verder niet echt actief geweest. Horloge geeft me 5 zoneminuten op de hele dag. Maar wel 2671 caloos.
Voor mijn Applewatch is het juist belangrijk dat ik met m'n armen zwaai tijdens het wandelen. Ik heb mezelf dus af moeten leren om met m'n handen in de zakken te lopen.quote:Op woensdag 16 februari 2022 10:53 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Volgens mij loop ik niet anders dan iedereen. Vaak loop ik zelfs met mijn handen in mijn zak
Dat heb ik ook, maar ik heb me voorgenomen om een extra rondje te lopen buiten als ik de 7.500 voor 20.00 uur nog niet heb gehaald.quote:Op woensdag 16 februari 2022 14:02 schreef Donna het volgende:
Ik mag heel blij zijn als ik op een kantoordag 6000 stappen haal. Probeer er minimaal 7500 te zetten op zo'n dag, maar daar moet ik wel echt een stapje extra voor doen hoor.
Minder innemen dan je verbrandt zou de truc moeten zijn, toch? Maar het lijkt toch niet zo goed te werkenquote:Op woensdag 16 februari 2022 13:45 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb zelf lange tijd gedacht dat ik het prima kon zonder een app die m'n calorieen bijhoudt, maar het gaan gebruiken van de app heeft voor mij hét verschil gemaakt. Ik zit al sinds begin november in het gareel wat eten betreft. Ik laat lekkers staan omdat ik weet dat ik het dan van mezelf in moet voeren.
[..]
Was afvallen maar logisch.Ik vind het ook heel stom om te zien dat ik niet afval of zelfs zwaarder ben als ik dag na dag onder m'n onderhoud blijf zitten. Het enige wat echt helpt is om naar de langere termijn te kijken.
quote:Op woensdag 16 februari 2022 14:05 schreef miss_sly het volgende:
Gisteren in de harde wind en het miezerregentje nog gedaan ook!
Ik had vandaag geen krachttraining staan maar ben naar de sportschool gegaan om daar een uur te wandelen op de loopband met een serie. Omdat ik al wist toen ik naar buiten keek dat ik daar echt geen zin in zou hebbenquote:Op woensdag 16 februari 2022 14:15 schreef Claudia_x het volgende:
[..]![]()
Het is hier nu windkracht 6-7 met harde windstoten, dus erg uitnodigend is het niet om te gaan wandelen.
Ik heb allerlei dingen die ik in de tuin wil doen, maar met deze wind ren ik voortdurend achter m'n materiaal aan.quote:Op woensdag 16 februari 2022 14:18 schreef Pinuts het volgende:
[..]
Ik had vandaag geen krachttraining staan maar ben naar de sportschool gegaan om daar een uur te wandelen op de loopband met een serie. Omdat ik al wist toen ik naar buiten keek dat ik daar echt geen zin in zou hebben![]()
Neeneeneenee.quote:Op woensdag 16 februari 2022 11:04 schreef SQ het volgende:
[..]
Hogere basishartslag / slechtere conditie
quote:Op woensdag 16 februari 2022 13:50 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
'Maar verder niet echt actief geweest.'Ik haal op een kantoordag echt geen 10.000 stappen. En ik zit zelf elke dag op zo'n 2200 kcal; 2671 kcal lijkt me best veel. Het gemiddelde voor vrouwen zit op 2000 kcal.
Oh ja, die coronahack van jou was ik alweer vergeten. Dat kwam me denk ik beter uit.quote:Op woensdag 16 februari 2022 15:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]![]()
Alleen als ik lopende vergaderingen heb, anders ik ook niet hoor. Dat is imo een van de grote voordelen van thuis werken. Dat we steeds vaker niet stilzitten tijdens overleg (sommigen van ons, maar I'll be damned als ik me dat weer laat afnemen).
Zo zonde! Makkelijker aan je beweging komen kan bijna niet.quote:Op woensdag 16 februari 2022 15:12 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Oh ja, die coronahack van jou was ik alweer vergeten. Dat kwam me denk ik beter uit.
Ik maak altijd aantekeningen tijdens gesprekken en bovendien kan ik niet goed tegen achtergrondgeluiden. Ik vind het wel héél aangenaam om te wandelen tijdens online congressen!quote:Op woensdag 16 februari 2022 15:15 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Zo zonde! Makkelijker aan je beweging komen kan bijna niet.
Voor mij geldt ook nog dat ik een stuk beter mijn aandacht bij het gesprek kan houden als ik ondertussen lekker rondloop, dan als ik stilletjes op mijn plek zit met 2 computers en 2 telefoons bij de hand.
Ja kijk ik ben 1.60.quote:Op woensdag 16 februari 2022 15:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]![]()
Alleen als ik lopende vergaderingen heb, anders ik ook niet hoor. Dat is imo een van de grote voordelen van thuis werken. Dat we steeds vaker niet stilzitten tijdens overleg (sommigen van ons, maar I'll be damned als ik me dat weer laat afnemen).
Whoa, net even gecheckt. Ik ben in 2022 1x onder de 2000 gebleven. Daarvoor moet ik wel echt de hele dag op de bank liggen.
Misschien helpt het dat ik 1.80 ben, telt daardoor elke stap dubbel![]()
Ik zeg toch niet "vanyel heeft een waardeloze kutconditie"quote:Op woensdag 16 februari 2022 15:04 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Neeneeneenee.
Zij heeft dan een monstersporthart![]()
Niet zo onaardig naar mij wijzen
mijn rusthartslag is tussen de 55 en 60, da's toch niet zo hoog?
Nu noem je me nog oud ookquote:Op woensdag 16 februari 2022 16:16 schreef SQ het volgende:
[..]
Ik zeg toch niet "vanyel heeft een waardeloze kutconditie"
En nee, dat is niet zo hoog, dat heb ik ook. Mijn verbranding ligt evenwel ook stukken hoger dan die van iets jongere, iets fittere vriendinnen
Vind je dat wel wat?quote:
quote:Op donderdag 17 februari 2022 08:36 schreef IJsdraakje het volgende:
Gewoon vandaag maar weer begonnen met m'n eten tracken in plaats van te wachten tot maandag, want fuck goed beginnen op een maandag.
Jeeejquote:Op donderdag 17 februari 2022 08:36 schreef IJsdraakje het volgende:
Gewoon vandaag maar weer begonnen met m'n eten tracken in plaats van te wachten tot maandag, want fuck goed beginnen op een maandag.
Lekker even ale spinnewebben uit je hoofd wandelen.quote:Op woensdag 16 februari 2022 14:15 schreef Claudia_x het volgende:
[..]![]()
Het is hier nu windkracht 6-7 met harde windstoten, dus erg uitnodigend is het niet om te gaan wandelen.
Ja, op zich boeit het me ook niet zo of ik "nette" dagen log of niet, ik moet gewoon weer in de gewoonte van het tracken komen. En dan kan ik wel wachten tot ik met een goede dag begin, maar beginnen en daarmee nette dagen afdwingen is efficiënter, denk ik.quote:Op donderdag 17 februari 2022 08:44 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jeeej
Je kunt ook een dag cheaten omdat het zo uitkomt.
Ik ga aankomend weekend twee keer uit eten. Eenmaal tapas voor mijn vaders 80e verjaardag en eenmaal Italiaans voor mijn schoonvaders verjaardag. Belooft niet veel goeds. En voor mijn vaders verjaardag maken dochter en ik nog een mooie taart. Dit weekend wordt drama. Maar goed, twee echt bijzondere gelegenheden, want ze zijn er allebei nog om hun verjaardag te vieren. Dat had ook anders kunnen zijn.
Goede spiritquote:Op donderdag 17 februari 2022 08:36 schreef IJsdraakje het volgende:
Gewoon vandaag maar weer begonnen met m'n eten tracken in plaats van te wachten tot maandag, want fuck goed beginnen op een maandag.
quote:Op donderdag 17 februari 2022 08:58 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Lekker even ale spinnewebben uit je hoofd wandelen.
Wij hebben gister een dagje efteling gedaan, volgens mijn apple watch ben ik net aan de 10.000 stappen gekomen. Als ik me dan ga inbeelden hoeveel stappen mijn kleintje wel niet gezet heeft ben ik altijd enorm onder de indruk...
Op een gewone thuisdag zonder werken zet ik ook altijd veel stappen. Ben dan veel fysieker bezig. Als ik werk zit ik altijd achter een schermquote:Op donderdag 17 februari 2022 10:00 schreef Claudia_x het volgende:
[..]![]()
Als ik een dagje lekker in de tuin werk, zet ik tussen de 15.000-20.000 stappen. Daar verbaas ik me telkens weer over.
Door m'n smartwatch ben ik me ervan bewust geworden dat ik op werkdagen al moeite heb om minstens één keer per uur een minuut te bewegen. Daar heb ik nu wel blijvend verandering in gebracht. En je raadt het al: de kilo's vliegen eraf. Nee, natuurlijk niet.quote:Op donderdag 17 februari 2022 11:14 schreef SQ het volgende:
[..]
Op een gewone thuisdag zonder werken zet ik ook altijd veel stappen. Ben dan veel fysieker bezig. Als ik werk zit ik altijd achter een scherm
Hier een kilo erbij sinds gisteren met dank aan PMS. Niet erg, wel stom.quote:Op donderdag 17 februari 2022 11:15 schreef SQ het volgende:
En mijn weegschaal deed uitermate sympathiek vanmorgen, dus mijn vreetvijfdaagse is weer gecompenseerd
Kan, de mijne was (ondanks hormoonspiraal) ook serieus van de rel.quote:Op donderdag 17 februari 2022 11:32 schreef PoesInDoos het volgende:
Ik klaagde ja over vocht vasthouden. Blijkbaar heeft m'n lichaam (dankzij de booster?) een cyclus in gang gezet, had allemaal premenstruele klachten. Verse prikpil zit er net in, dus hopelijk nemen de klachten dan ook weer af.
Ik ging wel wandelen in de storm, heerlijk! Zolang het maar niet regent
Bizar toch!quote:Op donderdag 17 februari 2022 11:36 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Kan, de mijne was (ondanks hormoonspiraal) ook serieus van de rel.
Eh, hangt van de risico's af. Met de info die we nu beschikbaar hebben, hoef ik ook niet zo nodig nķg een shot, maar ik sluit niets uit.quote:Op donderdag 17 februari 2022 11:45 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Bizar toch!![]()
Geen vaccinaties voor mij meer
Vaccinaties horen "iets" met je lichaam te doen he. Anders hebben ze geen nut.quote:Op donderdag 17 februari 2022 11:45 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Bizar toch!![]()
Geen vaccinaties voor mij meer
De eerste twee deden niets, de derde hakte er dus flink inquote:Op donderdag 17 februari 2022 12:00 schreef SQ het volgende:
[..]
Vaccinaties horen "iets" met je lichaam te doen he. Anders hebben ze geen nut.
Ander vaccin wellicht?quote:Op donderdag 17 februari 2022 12:04 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
De eerste twee deden niets, de derde hakte er dus flink inNog steeds Coronavrij weten te blijven, dus het zal wel goed zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |