quote:Op zondag 6 februari 2022 20:41 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Dat hij centraal ging spelen was de bedoeling met een Jahanbaksh die het veld breed hield, tegen een 5-3-2. Daarom speelt hij ipv Pedersen. Geertruida is aan de binnenkant beter.
Ik vond juist dat hij toen vaak naar Kokcü wees dat die op rechts moest gaan staan. Had echt het gevoel dat hij a la Kokcü het spel wilde gaan verdelen. Maar misschien heb ik het helemaal verkeerd hoor, ik zal er over 2 weken nog eens op letten.quote:Op zondag 6 februari 2022 20:43 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Grappig hoe dat verschilt per persoon, vond Geertruida namelijk uitstekend. Net als Sinisterra, waar @:FetX vond dat ie niet zo goed was meen ik.
Dacht dat hij bijna 30 minuten speelde. Maar goed, als hij een basisplek wil krijgen zal hij er toch af en toe eentje moeten maken.quote:Op zondag 6 februari 2022 20:08 schreef fetX het volgende:
[..]
Muah als je slechts 20 minuten speelt is dat wat overdreven om te eisen.
Dessers mist wel meer, maar hij is in die 20 minuten wel meer in het spel betrokken geweest dan Linssen.
Is onderdeel van de tactiek inderdaad.quote:Op zondag 6 februari 2022 20:41 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Dat hij centraal ging spelen was de bedoeling met een Jahanbaksh die het veld breed hield, tegen een 5-3-2. Daarom speelt hij ipv Pedersen. Geertruida is aan de binnenkant beter.
Meer in wedstrijden waar wat meer ruimte ligt achter de verdediging van de tegenstander. Zodat Pedersen erover heen kan denderenquote:Op zondag 6 februari 2022 21:18 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Is onderdeel van de tactiek inderdaad.
Ben benieuwd of Pedersen dan meer een koppeltje wordt met Wålemark
Zelden een speler gezien die zo makkelijk passeert als Sinisterra. Als hij dat blijft koppelen aan rendement kan hij nog wel eens bij een leuke club terechtkomen.quote:Op zondag 6 februari 2022 21:08 schreef Bombvis het volgende:
[..]
[..]
Ik vond juist dat hij toen vaak naar Kokcü wees dat die op rechts moest gaan staan. Had echt het gevoel dat hij a la Kokcü het spel wilde gaan verdelen. Maar misschien heb ik het helemaal verkeerd hoor, ik zal er over 2 weken nog eens op letten.
Sinisterra vond ik overigens ook prima, met Trauner en Kokcü de uitblinkers in mijn ogen.
En overzicht, was wel vrij snel duidelijk dat het geen geweldenaar is. Die paar goals hebben nog wat zand bij de mensen in de ogen gestrooid.quote:Op zondag 6 februari 2022 20:05 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Mist snelheid. En moet er in zo'n potje dan eigenlijk ook echt wel een maken. Je speelt tegen de nummer 17.
En met het komende weekend voor de boeg kan je weer een aardige slag slaan. #NoJinxquote:
Wel een vervelende uitwedstrijd. Maar ja, inderdaadquote:Op maandag 7 februari 2022 07:49 schreef Haringkop het volgende:
[..]
En met het komende weekend voor de boeg kan je weer een aardige slag slaan. #NoJinx
Komende twee wedstrijden moeten 6 punten zijn. Daarna krijg je een interessante reeks met AZ, Groningen PEC en Ajax.quote:Op maandag 7 februari 2022 07:49 schreef Haringkop het volgende:
[..]
En met het komende weekend voor de boeg kan je weer een aardige slag slaan. #NoJinx
Groningen thuis moet te doen zijn, PEC staat onderaan dus moeten we niet overschatten. Alleen Ajax uit zijn standaard verliespunten.quote:Op maandag 7 februari 2022 08:33 schreef fetX het volgende:
[..]
Komende twee wedstrijden moeten 6 punten zijn. Daarna krijg je een interessante reeks met AZ, Groningen PEC en Ajax.
AZ uit wordt wel interessant. Als je die wint zet je een hele grote stap naar een zo goed als zekere plek 3. Twente gaat dit natuurlijk niet volhouden, te beginnen volgende week.quote:Op maandag 7 februari 2022 08:35 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Groningen thuis moet te doen zijn, PEC staat onderaan dus moeten we niet overschatten. Alleen Ajax uit zijn standaard verliespunten.
Maar goed, verwacht zelf dat we op een punt of 70 - 74 eindigen dit seizoen. Dat is makkelijk 3e en misschien wel 2e.
Sluit ik me wel bij aan ja. Denk toch de 4 miljoen niet waard.quote:Op zondag 6 februari 2022 22:58 schreef Haringkop het volgende:
[..]
En overzicht, was wel vrij snel duidelijk dat het geen geweldenaar is. Die paar goals hebben nog wat zand bij de mensen in de ogen gestrooid.
Wel een sympathieke gozer, dat wel maar komt duidelijk tekort.
Volgens mij wel ja. Kwam voorbij in 1 van de videos.quote:Op maandag 7 februari 2022 10:07 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Weet iemand of onze hoop in bange dagen Cole Bassett op de Columbine High School gezeten heeft? Aangezien hij uit Littleton Colorado komt. #neverforget
Wat dan?quote:Op maandag 7 februari 2022 10:07 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Weet iemand of onze hoop in bange dagen Cole Bassett op de Columbine High School gezeten heeft? Aangezien hij uit Littleton Colorado komt. #neverforget
Dat weet ik, ThePlaneteer. Is toch interessant?quote:Op maandag 7 februari 2022 10:14 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Wat dan?
Toen was die nog niet eens verwekt.
Dat vind ik wel meevallenquote:Op maandag 7 februari 2022 10:20 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Dat weet ik, ThePlaneteer. Is toch interessant?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |