Jupquote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:11 schreef mario390 het volgende:
klopt dat dat deze week niks gebeurd is?
Zou wat zijn hahaquote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:07 schreef Koos1958 het volgende:
Hebben vera en dimitri eigenlijk nog met elkaar een gesprek gehad op de streams om afspraken te maken voor hierna
Ik wil een specifieke FoKer nomineren om de kijker te spelen in dit spelquote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:12 schreef JDB94 het volgende:
[..]
Schiet de kijker, lijkt me een leuke game
Weer een posting van Grey die niet zichtbaar is.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:11 schreef greysbones het volgende:
[..]
Goeeddddddddddddd
Uto kan ook op block
vraagje hoeveel mensen kun je blocken??
Hoe kun je blocken? Er is een bepaald iemand die ik ook wel zou willen blocken voor de tijd dat die niet "op vakantie" is.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:11 schreef greysbones het volgende:
[..]
Goeeddddddddddddd
Uto kan ook op block
vraagje hoeveel mensen kun je blocken??
Wat zei ze dan?quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:14 schreef humpty het volgende:
Vera geeft eerlijk antwoord als Nawel vraagt of haar broek erg door schijnt
Moi?🤣quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:13 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Ik wil een specifieke FoKer nomineren om de kijker te spelen in dit spel
onder de datum van een post kun je blocken kiezen een rood cirkeltjequote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:14 schreef FOKtheFOKKERS het volgende:
[..]
Hoe kun je blocken? Er is een bepaald iemand die ik ook wel zou willen blocken voor de tijd dat die niet "op vakantie" is.
Moet je wel abo hebben. Zonder kan ook, maar dat schijn je niet te mogen linken.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:16 schreef greysbones het volgende:
[..]
onder de datum van een post kun je blocken kiezen een rood cirkeltje
abo kopen jonguhquote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:14 schreef FOKtheFOKKERS het volgende:
[..]
Hoe kun je blocken? Er is een bepaald iemand die ik ook wel zou willen blocken voor de tijd dat die niet "op vakantie" is.
kan iemand dit vertalen?quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:16 schreef utopia2.0 het volgende:
Dames en heren, veel kijkplezier vanavond. Ik heb een verjaardag. Maak elkaar niet af en respecteer elkaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |