Zit dus naar een slapende mocro te kijkenquote:Op zaterdag 5 februari 2022 18:15 schreef arvensis het volgende:
Ik kijk al een paar uur naar deze, deze jongen vertaalt alles naar het Nederlands (en Frans, Engels, Arabisch en Berbers). Hij slaapt nu wel omdat hij al 24 uur live is.
De werker zei net dat hij er over 2 uur uitgehaald zal worden.
Ik hoorde net nog 50quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:15 schreef the-eye het volgende:
Nog 70cm volgens Abdel-Hadi Al-Amrani, Rescue Committee, Morocco
https://twitter.com/SaadAbedine/status/1490015515544276994
Die is dan ook al een heel lange tijd aan het verslaggeven om het zo maar te zeggen. Deze morgen nog een tijd gekeken en toen was ie al een nacht wakker.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:15 schreef Selenophilia het volgende:
[..]
Zit dus naar een slapende mocro te kijken
Dan kijk je niet.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:15 schreef Selenophilia het volgende:
[..]
Zit dus naar een slapende mocro te kijken
Breng ze nou niet op ideeën.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:15 schreef maily het volgende:
Valt mee dat er nog geen steunbetuigers op die ambulance zitten
4 maal 24 uurquote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:27 schreef vosss het volgende:
Ik geloof er niet zo hard in dat dat manneke er nog levend uitgehaald gaat worden.
Hoe lang zit ie er al in?
Dan zal het meer een bergingsoperatie zijn inmiddels. Gok ik zo. Zo'n kind overleefd dat toch nooit zo lang.quote:
Dit is de 5e avond toch? Dinsdag gevallen..quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:27 schreef Tengano het volgende:
[..]
4 maal 24 uur
En volgens de laatste planning zou hij er over een half uur uitgehaald worden.
Ben benieuwd of ze dat gaan redden.
Ja dit is de vijfde avond, maar qua doorlooptijd zit je dan op 4 x 24 uur.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:30 schreef Ireth het volgende:
Dit is de 5e avond toch? Dinsdag gevallen..
Wat een fabel. In Marokko is het zaterdag en zondag weekend.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 18:28 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
in moslim landen is het weekend vrijdag en zaterdag.
Treurig einde voor dat jochie. Ze waren zo dichtbij.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:35 schreef Ed1234 het volgende:
De toestand van het jongetje is nog onzeker. Op camerabeelden is volgens de autoriteiten te zien dat het kindje op zijn zij ligt, maar is het onmogelijk om vast te stellen of hij nog leeft. Aldus nu.nl
Dat klinkt ook als dat ze nog niet echt bij hem zijn geweest om ter plekke vast te stellen of hij nog een pols of ademhaling heeft of wellicht aanspreekbaar is.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:35 schreef Ed1234 het volgende:
De toestand van het jongetje is nog onzeker. Op camerabeelden is volgens de autoriteiten te zien dat het kindje op zijn zij ligt, maar is het onmogelijk om vast te stellen of hij nog leeft. Aldus nu.nl
quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:33 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja dit is de vijfde avond, maar qua doorlooptijd zit je dan op 4 x 24 uur.
Hij heeft extra zuurstof, eten en dekens.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:28 schreef vosss het volgende:
[..]
Dan zal het meer een bergingsoperatie zijn inmiddels. Gok ik zo. Zo'n kind overleefd dat toch nooit zo lang.
Maar als er niet van wordt gegeten...quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:46 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Hij heeft extra zuurstof, eten en dekens.
En is 30 meter naar beneden geflikkerd. Ik denk niet dat er zo veel dagen later nog veel leven in dat ventje zit. Die kans acht ik vrij klein.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:46 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Hij heeft extra zuurstof, eten en dekens.
Het joch is 5 en zit al 4 dagen in zijn eentje in een klein hol onder de grond. Nog maar afwachten of hij nog in staat is om gebruik te maken van de middelen die ze hem geven.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:46 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Hij heeft extra zuurstof, eten en dekens.
ik heb zelf regelmatig contact met collega's in moslim landen en zij werken zondag. Vrijdag werken zij niet.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:34 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat een fabel. In Marokko is het zaterdag en zondag weekend.
Ja echt...quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:49 schreef Watnleven het volgende:
Het zal zo ongelofelijk dieptriest zijn als dat arme kind al dagen volhoudt en dan uiteindelijk vlak nabij zijn redding alsnog overlijdt. Gewoon nee. Hij leeft nog, klaar.
Ja dat is wel te hopen. En ook dat hij snel weer opknapt en niets blijvends er aan over houd.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:49 schreef Watnleven het volgende:
Het zal zo ongelofelijk dieptriest zijn als dat arme kind al dagen volhoudt en dan uiteindelijk vlak nabij zijn redding alsnog overlijdt. Gewoon nee. Hij leeft nog, klaar.
Ik hoop het zo. Arm kind, arme oudersquote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:53 schreef Ed1234 het volgende:
[..]
Ja dat is wel te hopen. En ook dat hij snel weer opknapt en niets blijvends er aan over houd.
Ik ook niet. Ik hoop natuurlijk dat het allemaal goed komt, maar zie het somber in. Net zoals dat jochie in Spanje toen.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:47 schreef vosss het volgende:
[..]
En is 30 meter naar beneden geflikkerd. Ik denk niet dat er zo veel dagen later nog veel leven in dat ventje zit. Die kans acht ik vrij klein.
Maargoed, voor alle betrokkenen hoop ik van harte dat ie er levend uitgehaald wordt; ik zie het alleen niet meer gebeuren nu.
Precies.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:56 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ook niet. Ik hoop natuurlijk dat het allemaal goed komt, maar zie het somber in. Net zoals dat jochie in Spanje toen.
Leuk, maar in Marokko is het dus zaterdag en zondag weekend.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:49 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
ik heb zelf regelmatig contact met collega's in moslim landen en zij werken zondag. Vrijdag werken zij niet.
Die was vrij snel overleden door de val. Binnen enkele uren geloof ikquote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:56 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ook niet. Ik hoop natuurlijk dat het allemaal goed komt, maar zie het somber in. Net zoals dat jochie in Spanje toen.
Wat denk je zelf? Ik gok dat ze ongeveer een paar uur tot een dag achterlopen op de livestreams.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:57 schreef SilverEyes het volgende:
NOS journaal opent zo met Rayan. Eens kijken wat ze daar te melden hebben.
Nee toch? Ik weet nog dat ze zeiden dat ze hem eten hadden gegeven en ik had zoiets van hoe dan. Kindje was pas drie.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:57 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Die was vrij snel overleden door de val. Binnen enkele uren geloof ik
die jongen in spanje was direct dood en tot ze hgem vonden wisten ze niet eens zeker of hij er wel lag.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee toch? Ik weet nog dat ze zeiden dat ze hem eten hadden gegeven en ik had zoiets van hoe dan. Kindje was pas drie.
Het lijkt er wel op, hoe triest dan ook. Hopelijk heeft hij niet teveel geleden.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:49 schreef Watnleven het volgende:
Het zal zo ongelofelijk dieptriest zijn als dat arme kind al dagen volhoudt en dan uiteindelijk vlak nabij zijn redding alsnog overlijdt. Gewoon nee. Hij leeft nog, klaar.
Je denkt dat ze bij de NOS geen livestreams kijken voor het laatste nieuws?quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:57 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wat denk je zelf? Ik gok dat ze ongeveer een paar uur tot een dag achterlopen op de livestreams.
Julen? Die was, bleek achteraf, vrij kort na de val overleden...quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee toch? Ik weet nog dat ze zeiden dat ze hem eten hadden gegeven en ik had zoiets van hoe dan. Kindje was pas drie.
Achteraf is het misschien een troost voor de ouders van Julen dat hij vrij snel na de val gestorven is.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:56 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ook niet. Ik hoop natuurlijk dat het allemaal goed komt, maar zie het somber in. Net zoals dat jochie in Spanje toen.
Nee hij was achteraf gezien vrij snel overleden aan zwaar hoofdletsel. Daar was ook nooit contact mee terwijl hij in de put zat, er zat rommel boven geloof ik.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee toch? Ik weet nog dat ze zeiden dat ze hem eten hadden gegeven en ik had zoiets van hoe dan. Kindje was pas drie.
Ik heb geen hoge pet op van de NOS met betrekking tot last minute verslaggeving nee.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:59 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Je denkt dat ze bij de NOS geen livestreams kijken voor het laatste nieuws?
Ik lees nu ook dat ze twee weken hebben gegraven toen. Jemig.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:00 schreef Ireth het volgende:
[..]
Julen? Die was, bleek achteraf, vrij kort na de val overleden...
Nou, wat een agressie. Kalm aan zeg.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:57 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wat denk je zelf? Ik gok dat ze ongeveer een paar uur tot een dag achterlopen op de livestreams.
Enkele minuten zelfs volgens het autopsierapport.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee toch? Ik weet nog dat ze zeiden dat ze hem eten hadden gegeven en ik had zoiets van hoe dan. Kindje was pas drie.
quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:00 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
Nou, wat een agressie. Kalm aan zeg.
Hoe weet je dat dan?quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:57 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Leuk, maar in Marokko is het dus zaterdag en zondag weekend.
Gaat allemaal wel traag daar in Marokkoquote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:02 schreef Mahra het volgende:
Er werd net op Al-Arabiya gezegd dat het nog een half uur tot maximaal een uur gaat duren.
Hopelijk klopt het nu. Dat 'bijna' hebben we vaker gehoord afgelopen dagen.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:02 schreef Mahra het volgende:
Er werd net op Al-Arabiya gezegd dat het nog een half uur tot maximaal een uur gaat duren.
Zou kunnen, meestal niet inderdaad, maar ik denk dat ze er met zoiets wel vol bovenop zitten. Zeker als je opent met dit artikel. Anders ben je de naam nieuwszender niet waard.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:00 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik heb geen hoge pet op van de NOS met betrekking tot last minute verslaggeving nee.
En als je het autopsierapport leest draait je maag helemaal om...quote:Op zaterdag 5 februari 2022 19:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee toch? Ik weet nog dat ze zeiden dat ze hem eten hadden gegeven en ik had zoiets van hoe dan. Kindje was pas drie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
Nee hoor, ik denk dat dit elders net zo zou zijn gegaan. Het grondgebied is gewoon lastig.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:03 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Gaat allemaal wel traag daar in Marokko
Deze gang is met de hand gegraven plus zwaar instortingsgevaar. Dat doe je niet zomaar.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:03 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Gaat allemaal wel traag daar in Marokko
Koran wordt er gereciteerd.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:06 schreef nomina het volgende:
Weet iemand wat er gezongen wordt en waarom?
Geen idee wat de NOS net zei maar het zal vast iets zijn als "De kleuter Rayan is nog niet bevrijd, volgens de laatste berichten zijn reddingswerkers een tunnel aan het graven maar zijn daarbij gestuit op rotsblokken dat het proces vertraagt.... In de Eredivisie heeft Utrecht...." etc...quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:03 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Zou kunnen, meestal niet inderdaad, maar ik denk dat ze er met zoiets wel vol bovenop zitten. Zeker als je opent met dit artikel. Anders ben je de naam nieuwszender niet waard.
(enkel minuten achterlopen kan natuurlijk wel)
quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:05 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
En als je het autopsierapport leest draait je maag helemaal om...Waarschijnlijk wel direct buiten bewustzijn geraakt. Maakt het niet minder triest uiteraard.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klinkt als een verdrietige klaagzang en smeekbedequote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:06 schreef nomina het volgende:
Weet iemand wat er gezongen wordt en waarom?
HALLO!quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:07 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ik schrik ook van je agressie. Ik ga een melding doen.
Nice try. Saekerhett gaf alleen maar aan dat je van de NOS niet meer up-to-date nieuws hoeft te verwachten dan van de kanalen die hier in dit topic genoemd zijn.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:07 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ik schrik ook van je agressie. Ik ga een melding doen.
Beide. Hoop en troost. Voor moslims is de Koran heilig en zij geloven dat dat hoop geeft.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:09 schreef nomina het volgende:
[..]
Dank voor het antwoord.
Is er nog iets uit te halen qua hoop of juist troost brengend?
Ik zal hem sparen. Bedankt voor je uitleg.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:11 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
Nice try. Saekerhett gaf alleen maar aan dat je van de NOS niet meer up-to-date nieuws hoeft te verwachten dan van de kanalen die hier in dit topic genoemd zijn.
Hold your horses.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat heeft dat met Rayan te maken? Haal die troep weg man.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:12 schreef potjecreme het volgende:
Er is nog een andere ramp aan de gang. Een jongetje dat ontvoerd is en de ontvoerders hebben filmpje naar ouder gestuurd.
Wat in de living fuckerinos is ditquote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:12 schreef potjecreme het volgende:
Er is nog een andere ramp aan de gang. Een jongetje dat ontvoerd is en de ontvoerders hebben filmpje naar ouder gestuurd.
[ twitter ]
Zet dat even onder een spoiler ofzo.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:12 schreef potjecreme het volgende:
Er is nog een andere ramp aan de gang. Een jongetje dat ontvoerd is en de ontvoerders hebben filmpje naar ouder gestuurd.
[ twitter ]
Open er een topic over. Niet hier.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:12 schreef potjecreme het volgende:
Er is nog een andere ramp aan de gang. Een jongetje dat ontvoerd is en de ontvoerders hebben filmpje naar ouder gestuurd.
[ twitter ]
Heel sneu, maar wat heeft dat met Rayan te maken?quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:12 schreef potjecreme het volgende:
Er is nog een andere ramp aan de gang. Een jongetje dat ontvoerd is en de ontvoerders hebben filmpje naar ouder gestuurd.
[ twitter ]
quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:12 schreef potjecreme het volgende:
Er is nog een andere ramp aan de gang. Een jongetje dat ontvoerd is en de ontvoerders hebben filmpje naar ouder gestuurd.Dit het Marokko draadje, Syrië ligt in het Midden Oosten..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, ik stiekum ook. Maar: Hoe.de.fuck.kun.je.zoiets.doen????? (ok, hij word maar een minuutje geslagen met de claim dat het maaaanden is. Alles voor de likes)quote:
Er lopen nogal wat verknipte figuren rondquote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:18 schreef Het_Bokje het volgende:
[..]
Ja, ik stiekum ook. Maar: Hoe.de.fuck.kun.je.zoiets.doen?????
Je hebt geen lijkenwagen nodig voor een kleuter van 5 jaar. Een klein autootje voldoet.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:19 schreef the-eye het volgende:
Volgens mij kunnen ze beter een lijkenwagen die kloof inrijden ipv een ambulance![]()
Maar in het (onwaarschijnlijke) geval dat hij nog leeft, sta je er mooi beteuterd bij met je lijkenwagen terwijl Rayan medische hulp nodig heeft...quote:Op zaterdag 5 februari 2022 20:19 schreef the-eye het volgende:
Volgens mij kunnen ze beter een lijkenwagen die kloof inrijden ipv een ambulance![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |