Ze hebben het hert er zelfs in gelatenquote:Op zaterdag 5 februari 2022 10:38 schreef Sableheart het volgende:
De youtube versie van de live performance van gisteravond, misschien ook voor de OP?
Ik las ergens dat het vooral de Oekraïense omroep was die zelf de regel had aangescherpt naar “ook niet voor publiek, ook al is het voor drie mannen en een paardenkop.” Volgens die regel zou Arcade bijvoorbeeld ook gediskwalificeerd zijn. EBU kijkt ook scherp toe maar is wel wat coulanter als het aankomt op optredens voor een zeer klein publiek.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 10:27 schreef Nashipeer het volgende:
Nieuw potentieel volgend drama. That's Rich had Brooke schijnbaar al gezongen in April. Ik weet niet wat de exacte regels zijn, maar de Oekraïnse omroep had toch iets gezegd over nieuwe regels, dat liedjes niet vóór 1 September mochten zijn uitgebracht of publiek opgetreden?
https://www.reddit.com/r/(...)released_before_the/
https://eurovoix.com/2022(...)ed-from-vidbir-2022/
Het verhaal was dat die regel dit jaar door de EBU zou zijn aangepast. Voorheen was het: officiële release voor september is verboden, dus van die optredens als Duncan met Arcade mochten dan wel. Ik weet niet of het echt is veranderd hoor, ik heb de EBU-statuten er niet op nagelezen.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 12:06 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik las ergens dat het vooral de Oekraïense omroep was die zelf de regel had aangescherpt naar “ook niet voor publiek, ook al is het voor drie mannen en een paardenkop.” Volgens die regel zou Arcade bijvoorbeeld ook gediskwalificeerd zijn. EBU kijkt ook scherp toe maar is wel wat coulanter als het aankomt op optredens voor een zeer klein publiek.
Ik denk dat ze sowieso wel de backings op tape flink hard aanzetten, dus dan komt dat gedeelte wel goed.quote:Op zaterdag 5 februari 2022 10:41 schreef Sableheart het volgende:
generiek nummer, was wel de minst generieke van de avond. Staging en aankleding hebben werk nodig, lijkt nu een ESF junior inzending. Betwijfel of Ierland daar toe in staat is. Verwacht geen finaleplaats voor Ierland.
ftfyquote:
Dan heb je het nog lang volgehouden. Dit is echt vreselijk.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 19:01 schreef ijs_beer het volgende:
Jezus wat erg dit. Na anderhalve minuut weggeklikt. Dit kan toch niet Ierland.
Ik hoor niet zo veel verschil?quote:
Beertje, je hebt de nationale finale gemist waar dit als enige aanvaardbaar was als keuze. Duitsland en Denemarken hebben er net zo een potje van gemaakt.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 19:01 schreef ijs_beer het volgende:
Jezus wat erg dit. Na anderhalve minuut weggeklikt. Dit kan toch niet Ierland.
Het is een remaster, geen remix. Dan wordt de sound dus alleen wat vetter gemaakt, maar verder niks.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 19:15 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Dan heb je het nog lang volgehouden. Dit is echt vreselijk.
Hadden ze ook maar 2000 euro voor een remix / revamp ?
Oh jeetje toch. Kan het me bijna niet voorstellen dat er verder enkel samples van nagels over een krijtbord waren als inzendingen.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 19:18 schreef Momo het volgende:
[..]
Beertje, je hebt de nationale finale gemist waar dit als enige aanvaardbaar was als keuze. Duitsland en Denemarken hebben er net zo een potje van gemaakt.
Vraag me af of het uberhaupt al gemasterd was eigenlijk.quote:Op vrijdag 11 februari 2022 19:22 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Het is een remaster, geen remix. Dan wordt de sound dus alleen wat vetter gemaakt, maar verder niks.
Tja, dat is een artistieke keuze. Heb ik wel in meer videoclips gezien ooit (niet per se ESF Clips). Ik ben er ook niet per se fan van.quote:Op maandag 7 maart 2022 20:17 schreef Nashipeer het volgende:
Deze staat net op het Eurovisionkanaal. Echt heel slecht hoe de zang en haar mondbewegingen totaal niet gelijklopen;
Vond dit nummer aanvankelijk niks maar in de recap valt het inderdaad wel op als het enige moderne popnummer in zijn soort. Ben benieuwd wat het gaat doen.quote:Op dinsdag 22 maart 2022 19:44 schreef GlennQuagmire het volgende:
Ierland heeft geluk dat ze dit jaar de enige in dit genre zijn. Valt wel op bij het kijken naar de recap. Ik zie dit wel de finale halen.
Trauma's naar vorig jaar toen Lesley Roy zei dat het voor haar fysiek zwaar was en dat ze veel moest trainen om te kunnen zingen en bewegen tegelijkquote:Op dinsdag 19 april 2022 11:50 schreef Momo het volgende:
Brooke is live op insta nu, mensen vragen naar haar staging, wat ik zo eruit hoor; Gaan ze voor heel wat anders dan de pre parties met zijn drieën en de moneygun. Schijnt iets fysieks uitdagend te zijn. Brooke moet nog veel trainen ervoor.
Zeg dat, een goed nummer compleet de das omgedaan.quote:Op dinsdag 19 april 2022 11:57 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Trauma's naar vorig jaar toen Lesley Roy zei dat het voor haar fysiek zwaar was en dat ze veel moest trainen om te kunnen zingen en bewegen tegelijk
Misschien werkt het nu andersomquote:Op dinsdag 19 april 2022 14:08 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Zeg dat, een goed nummer compleet de das omgedaan.
Als ze nu nog er voor moet trainen gaat het een aanfluiting worden.quote:Op dinsdag 19 april 2022 11:50 schreef Momo het volgende:
Brooke is live op insta nu, mensen vragen naar haar staging, wat ik zo eruit hoor; Gaan ze voor heel wat anders dan de pre parties met zijn drieën en de moneygun. Schijnt iets fysieks uitdagend te zijn. Brooke moet nog veel trainen ervoor.
quote:Op woensdag 20 april 2022 00:47 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Wiwibloggs gelooft er wel in
Israel staat op 12. Dit kan ik niet serieus nemenquote:Op woensdag 20 april 2022 00:47 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Wiwibloggs gelooft er wel in
Ik vroeg me op een gegeven moment af of ze nog door hadden dat er mensen meekeken.quote:Op donderdag 21 april 2022 23:20 schreef koffieleuk het volgende:
Brooke is een icoon
Die hele insta live (ook met Ronela later) was genot.
[ twitter ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |