Ondergewaardeerd programma. Jammer dat het geen vervolg kreeg, ik vond De Raadkamer altijd wel interessant.quote:Op zondag 26 juni 2022 23:45 schreef Horzula het volgende:
Peter R. is dood, maar Gordon leeft!
Wie het laatst snuift, snuift het best!
https://panorama.nl/artik(...)-de-vries-aanstuurdequote:
quote:De twee kranten melden ook dat de Pool vandaag is gearresteerd in zijn cel. M. zou al vastzitten voor een poging tot moord in Zeewolde in oktober vorig jaar.
quote:Liquidatiepoging in Zeewolde
De Pool werd in november vorig jaar samen met twee landgenoten opgepakt in verband met een liquidatiepoging in Zeewolde. Het slachtoffer was beschoten met een automatisch vuurwapen en geraakt in zijn been. De toen nog 26-jarige man was ten tijde van zijn arrestatie net tijdelijk vrijgelaten. Hij had vastgezeten in voorlopige hechtenis vanwege een andere geweldsfeit
Nee, ik gok van niet. Omdat ze gelinkt zijn aan die Taghi club heeft dat toch geen zin. Die verzieken jouw leven in dat geval toch wel en dat van je naasten. Die hebben goed in de gaten wat er rondom Nabil B. is gebeurd en daar zit je niet op te wachten. Beter hadden ze gewoon een normaal beroep gekozen; en ze krijgen nog wel wat tijd om dat te overdenken.quote:Op maandag 4 juli 2022 15:51 schreef Sfancta het volgende:
Zou een van de twee moordenaars strafvermindering denken te krijgen door te snitchen? Wat denken jullie?
Hopelijk een eye opener voor de twijfelaars onder die jongeren..quote:Op maandag 4 juli 2022 17:10 schreef Tengano het volgende:
[..]
Nee, ik gok van niet. Omdat ze gelinkt zijn aan die Taghi club heeft dat toch geen zin. Die verzieken jouw leven in dat geval toch wel en dat van je naasten. Die hebben goed in de gaten wat er rondom Nabil B. is gebeurd en daar zit je niet op te wachten. Beter hadden ze gewoon een normaal beroep gekozen; en ze krijgen nog wel wat tijd om dat te overdenken.
Volgens mij kun je beter treinconducteur oid zijn en een beetje door het land crossen dan in de EBI zitten. Ik denk dat er een hoop zouden willen ruilen.quote:Op maandag 4 juli 2022 17:17 schreef SteelDogg het volgende:
Hopelijk een eye opener voor de twijfelaars onder die jongeren..
Weinig aanzien en weinig centen. Dus daar scoor je niet echt mee in the hood. Eenmaal in de EBI of lang vast is het toch 'n beetje een geval achteraf is het mooi wonen.quote:Op maandag 4 juli 2022 17:26 schreef Tengano het volgende:
[..]
Volgens mij kun je beter treinconducteur oid zijn en een beetje door het land crossen dan in de EBI zitten. Ik denk dat er een hoop zouden willen ruilen.
Ik denk dat je ook niet in the hood moet zijn om voor jou te laten bepalen wat aanzien kwaliteit van leven is. Maar de EBI is dat iig niet. Je kunt zelfs nog beter Fok!er zijn.quote:Op maandag 4 juli 2022 19:34 schreef Halcon het volgende:
Weinig aanzien en weinig centen. Dus daar scoor je niet echt mee in the hood. Eenmaal in de EBI of lang vast is het toch 'n beetje een geval achteraf is het mooi wonen.
Och, na al die vergismoorden vind ik dat eigenlijk nog wel netjes van de opdrachtgevers.quote:Op maandag 4 juli 2022 22:53 schreef nils7 het volgende:
Kan je nagaan wat voor milieu die uitvoerders zaten als ze een foto van Peter R nodig hebben omdat ze m anders niet zouden herkennen.
Hoezo? Waarom zouden Polen weten wie Peter R. de Vries is?quote:Op maandag 4 juli 2022 22:53 schreef nils7 het volgende:
Kan je nagaan wat voor milieu die uitvoerders zaten als ze een foto van Peter R nodig hebben omdat ze m anders niet zouden herkennen.
Zij kunnen neem ik aan niet vervolgd worden? Dus zullen wel niets zeggen. Maar goed dat deze twee mannen in ieder geval bekend zijn.quote:
Vast wel. Zij hadden voorkennis en zaten gewoon te wachten.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 10:18 schreef Kiwi7 het volgende:
[..]
Zij kunnen neem ik aan niet vervolgd worden? Dus zullen wel niets zeggen. Maar goed dat deze twee mannen in ieder geval bekend zijn.
Die gast die heeft geschoten is geen Poolquote:Op dinsdag 5 juli 2022 00:54 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Hoezo? Waarom zouden Polen weten wie Peter R. de Vries is?
Zouden kansloze tieners ook nog echt weten wie Peterrr is? Televisie wordt nauwelijks meer gekeken door die groep.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:04 schreef nils7 het volgende:
[..]
Die gast die heeft geschoten is geen Pool
Die gast die de verkenningen heeft gedaan wel.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:04 schreef nils7 het volgende:
[..]
Die gast die heeft geschoten is geen Pool
In ieder geval verstandig, je zult maar per ongeluk vermoord worden omdat je op Peter R lijkt.quote:Op maandag 4 juli 2022 23:06 schreef Viv het volgende:
[..]
Och, na al die vergismoorden vind ik dat eigenlijk nog wel netjes van de opdrachtgevers.
Eens, er zullen in dat deel van Amsterdam ook genoeg grijze boomers rondlopen met een air alsof de stad van hen is.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 11:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
In ieder geval verstandig, je zult maar per ongeluk vermoord worden omdat je op Peter R lijkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |