SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Dit.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 00:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat gevoel deel ik, de drang om 2G er door heen te drukken is te groot, ze zullen wel een excuus vinden om het alsnog voor te stellen. En als dat niet gebeurd zie ik ze eerder naar 1G gaan dan dat ze zeggen: ‘nou, door dit onderzoek zijn we gaan beseffen dat we naar acceptatie moeten, dus we gaan niet verder kijken naar 1G of 2G.
Sowieso is die QR code binnen de EU ook nog erg belangrijk. Kunnen er hier wel mee stoppen, maar dan zit je er internationaal nog steeds mee en dan heb je nog steeds boosters nodig.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Naar acceptatie zullen ze pas gaan als de zorgdruk vee lager wordt of het in andere landen werkt. Met het krappe zorgsysteem van ons moet je daar geen pionier in zijn.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Kijken hoe lang ze dat volhouden als er in de meeste landen geleefd wordt als normaal en er geen toeristen meer komen.quote:
Benieuwd hoe ze dit nu gaan spinnen om 2g er door te drukken.
Draagvlak daarvoor is veel verder onderuit gehaald door dit onderzoek.![]()
Niet meer aan beginnen dat 2G, mocht de druk in het ziekenhuis weer oplopen, vaccinatieplicht (50+).quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:47 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Kijken hoe lang ze dat volhouden als er in de meeste landen geleefd wordt als normaal en er geen toeristen meer komen.
Benieuwd hoe ze dit nu gaan spinnen om 2g er door te drukken.
Draagvlak daarvoor is veel verder onderuit gehaald door dit onderzoek.![]()
Ja eens, maar de regering wil zo dolgraag de QR erin houden dat ze zich in allerlei bochten zullen wringen omdat te bewerkstelligen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:49 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Niet meer aan beginnen dat 2G, mocht de druk in het ziekenhuis weer oplopen, vaccinatieplicht (50+).
Maar hoop echt dat het niet zo is en we de UK route op gaan.![]()
ik gok vandaag tussen de 55K en 60K aan besmettingen. En hou ik mij in. Als ik het hier om mij heen hoor en dat als leidraad zou nemen kom ik op 90 a 100K. Echt heel veel besmettingen! Het zijn vooral kinderen overigens tussen de 5 en 12 jaar.
Maar gelukkig hebben de meesten maar weinig of milde klachten.![]()
die QR heb je internationaal nog wel een tijdje nodig maar als Kuipers pragmatisch is gaat hij geen "G" voorstellen meer doen, zelfs bij 1G is het middel erger dan de kwaal.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:53 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ja eens, maar de regering wil zo dolgraag de QR erin houden dat ze zich in allerlei bochten zullen wringen omdat te bewerkstelligen.
Maar hoop echt dat het niet zo is en we de UK route op gaan.![]()
Lekker man, 100K zou een droom zijn die uitkomt 👍quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:53 schreef aartstyle het volgende:
ik gok vandaag tussen de 55K en 60K aan besmettingen. En hou ik mij in. Als ik het hier om mij heen hoor en dat als leidraad zou nemen kom ik op 90 a 100K. Echt heel veel besmettingen! Het zijn vooral kinderen overigens tussen de 5 en 12 jaar.
Maar gelukkig hebben de meesten maar weinig of milde klachten.![]()
Waarom zou de QR gehandhaafd moeten blijven als er geen noodzaak meer toe is?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
die QR heb je internationaal nog wel een tijdje nodig maar als Kuipers pragmatisch is gaat hij geen "G" voorstellen meer doen, zelfs bij 1G is het middel erger dan de kwaal.![]()
Laten we beginnen te stoppen met het testen van kleine kinderen en in quarantaine stellen van complete klassen.
Er is anders geen houden meer aan.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Die zijn er ook wel.. nog veel meer denk ik dagelijks..quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:57 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Lekker man, 100K zou een droom zijn die uitkomt 👍Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Hoe deden ze dat in de UK? Weet iemand dat?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:58 schreef DonDruiper het volgende:
Laten we beginnen te stoppen met het testen van kleine kinderen en in quarantaine stellen van complete klassen.
Er is anders geen houden meer aan.![]()
Denk het ook wel, maar als het in de officile cijfers zou verschijnen zou dat perfect zijn, lockdowns worden/zijn een zinloos middel.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:58 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Die zijn er ook wel.. nog veel meer denk ik dagelijks..![]()
Ligt eraan wat je ermee wil bereiken toch? Als je de besmettingen wat meer wil spreiden werkt het zeker wel. Het vertraagd namelijk. Of het het waard is dat is een andere vraag.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:01 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Denk het ook wel, maar als het in de officile cijfers zou verschijnen zou dat perfect zijn, lockdowns worden/zijn een zinloos middel.![]()
Dit ja, als ik hoor wat er op de bso waar mijn vriendin werkt gebeurt... geen personeel, quarantaine van kinderen, gerriteerde ouders, gesloten groepen, gezeik op het werk bij ouders door kinderen thuis...quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:58 schreef DonDruiper het volgende:
Laten we beginnen te stoppen met het testen van kleine kinderen en in quarantaine stellen van complete klassen.
Er is anders geen houden meer aan.
En dat allemaal voor... weet iemand het?![]()
De zorg.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:03 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Dit ja, als ik hoor wat er op de bso waar mijn vriendin werkt gebeurt... geen personeel, quarantaine van kinderen, gerriteerde ouders, gesloten groepen, gezeik op het werk bij ouders door kinderen thuis...
En dat allemaal voor... weet iemand het?
Maar die vlieger gaat niet meer op.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Ik denk niet dat veel landen geneigd zullen zijn dit systeem meteen weg te gooien, dat zal minimaal nog een winter duren denk ik, als komende winter blijkt dat het echt voorbij is en er geen nieuwe gevaarlijkere variant komt zal het draagvlak daarvoor ook verdwijnen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:57 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Waarom zou de QR gehandhaafd moeten blijven als er geen noodzaak meer toe is?![]()
Met omikron en het verliezen draagvlak is het niet meer te verkopen (denk ik).quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:02 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je ermee wil bereiken toch? Als je de besmettingen wat meer wil spreiden werkt het zeker wel. Het vertraagd namelijk. Of het het waard is dat is een andere vraag.![]()
Het systeem zal wel onderhouden worden. Maar ik ga ervanuit dat als het niet nodig is je nergens je QR meer hoeft te laten zien. Totdat we een bepaalde grens overgaan qua besmettingen/zkhs opnames of iets dergelijks en dan wordt het weer ingevoerd.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk niet dat veel landen geneigd zullen zijn dit systeem meteen weg te gooien, dat zal minimaal nog een winter duren denk ik, als komende winter blijkt dat het echt voorbij is en er geen nieuwe gevaarlijkere variant komt zal het draagvlak daarvoor ook verdwijnen.![]()
Dat ben ik met je eens. Maar dan is het meer lockdowns willen we niet meer, dan Lockdowns werken niet meer.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:05 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Met omikron en het verliezen draagvlak is het niet meer te verkopen (denk ik).![]()
Ik denk wel dat als de zorg de komende weken niet overspoelt, we het quarantainebeleid moeten versoepelen en per direct af moeten van de focus op besmettingen.
Maar dan zullen de doelpalen wel weer verzet worden, naar het voorkomen van long covid ofzo.![]()
https://www.ad.nl/gezond/(...)t-de-enige~ac2229f3/quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:13 schreef Spablauw214 het volgende:
Ik denk wel dat als de zorg de komende weken niet overspoelt, we het quarantainebeleid moeten versoepelen en per direct af moeten van de focus op besmettingen.
Maar dan zullen de doelpalen wel weer verzet worden, naar het voorkomen van long covid ofzo.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
De focus schuift al naar 'ontwrichting van de samenleving'. Bij grote besmettingsaantallen komen eveneens sectoren plat te liggen, is dat idee.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:13 schreef Spablauw214 het volgende:
Ik denk wel dat als de zorg de komende weken niet overspoelt, we het quarantainebeleid moeten versoepelen en per direct af moeten van de focus op besmettingen.
Maar dan zullen de doelpalen wel weer verzet worden, naar het voorkomen van long covid ofzo.![]()
Ja, door de maatregelen daaromheen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:17 schreef Catatafishh het volgende:
De focus schuift al naar 'ontwrichting van de samenleving'. Bij grote besmettingsaantallen komen eveneens sectoren plat te liggen, is dat idee.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
En om dat te voorkomen leggen we ze gewoon preventief platquote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:17 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
De focus schuift al naar 'ontwrichting van de samenleving'. Bij grote besmettingsaantallen komen eveneens sectoren plat te liggen, is dat idee.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
die moeten sowieso niet zeuren maar dat is toch ook geen long covid?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:16 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/gezond/(...)t-de-enige~ac2229f3/![]()
Dat zou kunnen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:18 schreef nostra het volgende:
[..]
Ja, door de maatregelen daaromheen.![]()
Het is ook niet alsof op de IC liggen een vijfsterrenresort is.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
die moeten sowieso niet zeuren maar dat is toch ook geen long covid?When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
nee maar als je daar bent beland en je kan het navertellen hebben ze het goed gedaanquote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:19 schreef nostra het volgende:
[..]
Het is ook niet alsof op de IC liggen een vijfsterrenresort is.![]()
Hoe voel jij je als fervent voorstander van eindeloos boosteren bij die conclusie van de TU Delft?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:17 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
De focus schuift al naar 'ontwrichting van de samenleving'. Bij grote besmettingsaantallen komen eveneens sectoren plat te liggen, is dat idee.![]()
Ze zullen wel gaan roepem dat 2G wel 'iets' doet. Zo hebben ze ook die niet werkende mondkapjes erdoorheen geduwd.![]()
Maar dat was precies omgekeerd: Wij waren de enige mongolen die zeiden dat het niet werkte terwijl onderzoek op onderzoek bewees dat mondkapjes wl nuttig waren.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:30 schreef Confetti het volgende:
Ze zullen wel gaan roepem dat 2G wel 'iets' doet. Zo hebben ze ook die niet werkende mondkapjes erdoorheen geduwd.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Nee joh, het volgende kut-argument om social control erdoor te drukken wordt 2G+. Ideaal. "Best of both worlds".quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:30 schreef Confetti het volgende:
Ze zullen wel gaan roepem dat 2G wel 'iets' doet. Zo hebben ze ook die niet werkende mondkapjes erdoorheen geduwd.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zo'n 100 miljoen jaar geleden leefde in het drassig park dat wij thans als Holland kennen een groep dinosaurussen die echt wreed uit hun dak gingen! DE GABBERSAURUS!!![]()
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sten-thuis-onderwijs
Beter herzien ze de qurantaineregels, anders is er over 2/3 weken geen school meer open![]()
![]()
Dat klopt opzich wel. Hier geeft het ook problemen, maar het is maar voor even zullen we maar zeggen en dan zijn we er (voorlopig) vanaf ga ik vanuit.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:17 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
De focus schuift al naar 'ontwrichting van de samenleving'. Bij grote besmettingsaantallen komen eveneens sectoren plat te liggen, is dat idee.![]()
Hebben wij nog het geluk dat online les echt heel goed gaat en ik gewoon thuis kan werken indien nodig. Kan mij voorstellen dat het bij anderen heel wat lastiger is allemaal.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:38 schreef SilverEyes het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sten-thuis-onderwijs
Beter herzien ze de qurantaineregels, anders is er over 2/3 weken geen school meer open![]()
Is ook niet meer nodigquote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:38 schreef SilverEyes het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sten-thuis-onderwijs
Beter herzien ze de qurantaineregels, anders is er over 2/3 weken geen school meer open
Dus weg ermeeOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Zoveel gedoe geweest om de scholen weer te openenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:38 schreef SilverEyes het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sten-thuis-onderwijs
Beter herzien ze de qurantaineregels, anders is er over 2/3 weken geen school meer open
Tap tap tap![]()
Ja en ze zouden niet meer dicht toch? Nogmaals, of je laat alles nu los, of je sluit ze toch weer.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:43 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Zoveel gedoe geweest om de scholen weer te openen
Hele klassen in quarantaine is geen houdbare zaak.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Als Rutte ook maar een beetje zou kunnen inschatten wat voor goud hij in handen had.In een week tijd zou hij (met vrij kleine risico's) de hele samenleving kunnen losgooien, 2G bij het oud vuil kunnen zetten en het testbeleid kunnen afschaffen. En dit alles met waarschijnlijk 90 procent op succes.
Maar uiteraard houden we het bij voorzichtigheid en gaan we elke keer 3 weken nadat een onderzoek uitkomt dat pas verwerken in het beleid.
Oja, quarantainebeleid kan ook al bij het oud vuil.
[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 18-01-2022 08:51:18 ]![]()
Leven de leraren eigenlijk nog wel?
Die moeten inmiddels wel op n hand te tellen zijn?Go hard or go home![]()
We zijn een uitstervend ras. Vandaar ook het oplopende lerarentekort. De corona heeft ons te pakkenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:52 schreef Noek het volgende:
Leven de leraren eigenlijk nog wel?
Die moeten inmiddels wel op n hand te tellen zijn?![]()
![]()
Nee, dan neig ik meer naar werken niet meer. In de zin van kosten / baten, voorheen gingen alle cijfers dalen tijdens een lockdown, dan woog het misschien nog tegen de kosten op.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:07 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. Maar dan is het meer lockdowns willen we niet meer, dan Lockdowns werken niet meer.
Als cijfers gewoon blijven stijgen tijdens een lockdown is het middel gewoon nutteloos geworden.![]()
Goud? Want dan gaat PietjePuk2000 volgende verkiezingen op hem stemmen?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:50 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Als Rutte ook maar een beetje zou kunnen inschatten wat voor goud hij in handen had.In een week tijd zou hij (met vrij kleine risico's) de hele samenleving kunnen losgooien, 2G bij het oud vuil kunnen zetten en het testbeleid kunnen afschaffen. En dit alles met waarschijnlijk 90 procent op succes.
Maar uiteraard houden we het bij voorzichtigheid en gaan we elke keer 3 weken nadat een onderzoek uitkomt dat pas verwerken in het beleid.
Oja, quarantainebeleid kan ook al bij het oud vuil.![]()
10% winst wat je kunt halen met 2G?
Met een kleine maatregelen zo veel winst halen, nou direct invoeren. Waar wachten ze nog op?![]()
Voorzichtigheid?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:50 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Als Rutte ook maar een beetje zou kunnen inschatten wat voor goud hij in handen had.In een week tijd zou hij (met vrij kleine risico's) de hele samenleving kunnen losgooien, 2G bij het oud vuil kunnen zetten en het testbeleid kunnen afschaffen. En dit alles met waarschijnlijk 90 procent op succes.
Maar uiteraard houden we het bij voorzichtigheid en gaan we elke keer 3 weken nadat een onderzoek uitkomt dat pas verwerken in het beleid.
Oja, quarantainebeleid kan ook al bij het oud vuil.
Softheid bedoel je.
Met 2G, QR-Code, quarantaine en alles pak je gewoon best veel aan.
Alleen ze moeten gewoon eens een keer doorpakken.![]()
Geen idee, maar met zo'n actie zou hij veel goodwill terugwinnen denk ik ja. Samenleving is echt helemaal klaar met die bullshit.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Goud? Want dan gaat PietjePuk2000 volgende verkiezingen op hem stemmen?
En wellicht zou ik inderdaad op hem stemmen, bij gebrek aan alternatief.
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 18-01-2022 08:58:12 ]![]()
Man man. Volgens mij heb je de meest recente onderzoeken nog niet in je analyse verwerkt. Ze moeten gewoon de route van het VK volgen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:56 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Voorzichtigheid?
Softheid bedoel je.
Met 2G, QR-Code, quarantaine en alles pak je gewoon best veel aan.
Alleen ze moeten gewoon eens een keer doorpakken.![]()
Zo... dus dubbel gevaccineerd en op 17 december boostershot gehad.... op 9 januari... symptomen (keelpijn, spierpijn) dus maar een zelftest gedaan... en je raadt het al... 2 streepjes... dan PCR test en zeer besmettelijk bevonden met Omnicron. ondertussen 10 dagen verder en net weer een positieve test gedaan... ik wil stilaan wel eens buiten komen ...![]()
Ook zoiets onbegrijpelijks. Zo'n moment op een vast tijdstip plannen terwijl de kennis allang daar is.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:59 schreef CherryLips het volgende:
Wanneer kwam het beslissende moment voor horeca en cultuur? Over een week?![]()
![]()
Inderdaad doorpakken... tijd voor 0G.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:56 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Voorzichtigheid?
Softheid bedoel je.
Met 2G, QR-Code, quarantaine en alles pak je gewoon best veel aan.
Alleen ze moeten gewoon eens een keer doorpakken.Facts don't care about your feelings![]()
Ga gewoon lekker naar buiten man. Niemand die je tegenhoudt.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:00 schreef mrPanerai het volgende:
Zo... dus dubbel gevaccineerd en op 17 december boostershot gehad.... op 9 januari... symptomen (keelpijn, spierpijn) dus maar een zelftest gedaan... en je raadt het al... 2 streepjes... dan PCR test en zeer besmettelijk bevonden met Omnicron. ondertussen 10 dagen verder en net weer een positieve test gedaan... ik wil stilaan wel eens buiten komen ...![]()
Heb je het wel gelezen? De ene 10% is de andere niet.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:55 schreef bianconeri het volgende:
10% winst wat je kunt halen met 2G?
Met een kleine maatregelen zo veel winst halen, nou direct invoeren. Waar wachten ze nog op?quote:Als de coronapas op alle locaties naast school, thuis en op het werk wordt ingevoerd, zal het R-getal volgens de onderzoekers slecht dalen met 9,8% (2G) en 5,4% (3G) in januari.
Als 1G wordt ingevoerd op alle andere locaties dan thuis, school en werk zorgt het voor een maximale daling van het reproductiegetal van 19,2%. In de meest optimale situatie leidt het invoeren van 1G op alle andere locaties dan school en thuis tot een 44,9% reductie van het reproductiegetal. Dat zal wel betekenen dat iedereen telkens moet testen om de supermarkt of het werk te bezoeken. Maar ook in dat geval blijft het reproductiegetal hoger dan 1,0.![]()
Gewoon gaaaaan... toch 100k besmettingen doe gewoon mee. Hoe meer die zooi verspreid hoe sneller we klaar zijn. Hadden we 2 jaar geleden al moeten doen dan hadden we nu allang weer vrijheid en was het huizenprobleem ook opgelost door alle doden.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:00 schreef mrPanerai het volgende:
Zo... dus dubbel gevaccineerd en op 17 december boostershot gehad.... op 9 januari... symptomen (keelpijn, spierpijn) dus maar een zelftest gedaan... en je raadt het al... 2 streepjes... dan PCR test en zeer besmettelijk bevonden met Omnicron. ondertussen 10 dagen verder en net weer een positieve test gedaan... ik wil stilaan wel eens buiten komen ...
Trouwens PCR blijf je nog weken positief, antigeen in principe niet maar ik was na 15 dagen ook nog positief bij n antigeen test, bij 3 andere niet. Valt geen touw aan vast te knoppen, gemiddeld ben je maar 5 dagen besmettelijk na eerste symptomen.Facts don't care about your feelings![]()
Misschien moet je eens uit die tunnel stappen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:56 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Voorzichtigheid?
Softheid bedoel je.
Met 2G, QR-Code, quarantaine en alles pak je gewoon best veel aan.
Alleen ze moeten gewoon eens een keer doorpakken.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Dat mag toch ook na zolang? Je kunt nog wel weken positief testen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:00 schreef mrPanerai het volgende:
Zo... dus dubbel gevaccineerd en op 17 december boostershot gehad.... op 9 januari... symptomen (keelpijn, spierpijn) dus maar een zelftest gedaan... en je raadt het al... 2 streepjes... dan PCR test en zeer besmettelijk bevonden met Omnicron. ondertussen 10 dagen verder en net weer een positieve test gedaan... ik wil stilaan wel eens buiten komen ...![]()
25 januari wordt er opnieuw naar gekeken. Al las ik dat gisteren in het Veiligheidsberaad is aangedrongen om de horeca en cultuursector deze week nog duidelijkheid te geven. Maar dat is vast weer moeilijk moeilijk.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:59 schreef CherryLips het volgende:
Wanneer kwam het beslissende moment voor horeca en cultuur? Over een week?![]()
Het is lastig conclusies te trekken.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 07:49 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Al besproken maar nieuw topic.
Hoewel de headlines het hebben over " het is nauwelijks effectiesf van 2g/3g (teletekst geeft "2g en 3g hebben nauwelijks effect") is het verderop in de tekst over een effect van 10%.
Nu is 10% in mijn ogen best een aardig effect?![]()
Ik snapte er al niks van, want ik kon me iets herinneren van 25 januari, maar ze hadden het vorige week ook over 'over tien dagen'.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:02 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
25 januari wordt er opnieuw naar gekeken. Al las ik dat gisteren in het Veiligheidsberaad is aangedrongen om de horeca en cultuursector deze week nog duidelijkheid te geven. Maar dat is vast weer moeilijk moeilijk.Tap tap tap![]()
Bij het huidige aantal besmettingen is 10% wel veel jaquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:03 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Het is lastig conclusies te trekken.
Hoewel de headlines het hebben over " het is nauwelijks effectiesf van 2g/3g (teletekst geeft "2g en 3g hebben nauwelijks effect") is het verderop in de tekst over een effect van 10%.
Nu is 10% in mijn ogen best een aardig effect?
Tap tap tap![]()
Ja dat begrijp ik. Balen man.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:00 schreef mrPanerai het volgende:
Zo... dus dubbel gevaccineerd en op 17 december boostershot gehad.... op 9 januari... symptomen (keelpijn, spierpijn) dus maar een zelftest gedaan... en je raadt het al... 2 streepjes... dan PCR test en zeer besmettelijk bevonden met Omnicron. ondertussen 10 dagen verder en net weer een positieve test gedaan... ik wil stilaan wel eens buiten komen ...
Voel je je ook nog steeds ziek?![]()
10% een aardig effect voor alle rompslomp en gedoe wat er bij komt kijken? Hahahahahahaquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:03 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Het is lastig conclusies te trekken.
Hoewel de headlines het hebben over " het is nauwelijks effectiesf van 2g/3g (teletekst geeft "2g en 3g hebben nauwelijks effect") is het verderop in de tekst over een effect van 10%.
Nu is 10% in mijn ogen best een aardig effect?![]()
![]()
Achter dit soort teksten verschuilt de regering/het OMT zich ook al 2 jaar. Neem gewoon een beslissing op basis van alle kennis die je nu hebt, en dan zul je zien dat dat best goed gaat uitpakken.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:03 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Het is lastig conclusies te trekken.![]()
ik hoop wel op een pragmatische benadering dus dan zou je denken, 2G in de prullenbak en QR in de koelkast voor NL, testen alleen voor statistiek maar geen restricties qua quarantaine meer en uiteraard alles openquote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:57 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Geen idee, maar met zo'n actie zou hij veel goodwill terugwinnen denk ik ja. Samenleving is echt helemaal klaar met die bullshit.
En wellicht zou ik inderdaad op hem stemmen, bij gebrek aan alternatief.![]()
Mja, testen voor de vorm. Alleen is dat testbeleid in Nederland toch nooit van de grond gekomen dus zou niet weten waarom dat nu ineens wel zou werken.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik hoop wel op een pragmatische benadering dus dan zou je denken, 2G in de prullenbak en QR in de koelkast voor NL, testen alleen voor statistiek maar geen restricties qua quarantaine meer en uiteraard alles open![]()
Ja, dit gaat natuurlijk nooit gebeuren.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik hoop wel op een pragmatische benadering dus dan zou je denken, 2G in de prullenbak en QR in de koelkast voor NL, testen alleen voor statistiek maar geen restricties qua quarantaine meer en uiteraard alles openZuiger van het FOK!-OMT![]()
meer om te weten hoe het ook met de immuniteit zit, dat is toch wel belangrijk om toekomstige boostercampagnes te vermijdenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:06 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Mja, testen voor de vorm. Alleen is dat testbeleid in Nederland toch nooit van de grond gekomen dus zou niet weten waarom dat nu ineens wel zou werken.![]()
het gaat wel gebeuren alleen zal het wat langer duren dan ik en waarschijnlijk jij ook in gedachte hebbenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:09 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ja, dit gaat natuurlijk nooit gebeuren.![]()
Snap ik. In principe zou je ook prima kunnen vertrouwen op de buitenlandse data hierover maar dat zou wel een beetje de boel afschuiven zijn.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
meer om te weten hoe het ook met de immuniteit zit, dat is toch wel belangrijk om toekomstige boostercampagnes te vermijden![]()
heb me ook nooit echt ziek gevoeld, moe dat welquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:04 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Ja dat begrijp ik. Balen man.
Voel je je ook nog steeds ziek?![]()
Ik ga hier niet voor de QR codes lopen pleiten (wat mij betreft stoppen we er zo snel mogelijk mee).quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:05 schreef Scrummie het volgende:
[..]
10% een aardig effect voor alle rompslomp en gedoe wat er bij komt kijken? Hahahahahaha
Maar 10% is best een effect, zeker als je ziet welke andere maatregelen je anders zou moeten nemen om het met 10% te laten dalen. De conclusie van "nauwelijks effect" lijkt mij dan nogal voorbarig.![]()
![]()
Meten is weten, als het aan mij lag zouden ze voor de zomer bij iedereen een serologische test moeten afnemen net na de zomer, of iig een ruime steekproef.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:10 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Snap ik. In principe zou je ook prima kunnen vertrouwen op de buitenlandse data hierover maar dat zou wel een beetje de boel afschuiven zijn.![]()
En de dierentuinen en pretparken mogen niet open.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:15 schreef Mondkapje het volgende:
Maar dat museum waar op een dag misschien in totaal 20 mensen komen, dt is pas gevaarlijk.
Zuiger van het FOK!-OMT![]()
https://www.parool.nl/wer(...)-het-werkt~bafcc141/Dit soort quotes ook @AlwaysHappy . Terwijl Marcel Levi aangaf dat de ziekenhuizen het nog prima aankonden. Ondanks dat de Nederlandse pers er wel over schrijft, blijft het wel vanuit een bepaalde vooringenomenheid. Ik snap dat niet.quote:De strategie van premier Boris Johnson om Engeland open te houden in coronatijd lijkt te werken. Ziekenhuizen piepen en kraken, maar de besmettingscijfers dalen snel.
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 18-01-2022 09:16:30 ]![]()
Die serologische test is geen slecht plan nee.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Meten is weten, als het aan mij lag zouden ze voor de zomer bij iedereen een serologische test moeten afnemen net na de zomer, of iig een ruime steekproef.![]()
Het is haast niet denkbaar, maar wat zou het mooi zijn als Rutte nu een echte man bleek te zijn en vanavond voor de televisie helemaal alleen het volk kwam toespreken dat vanaf nu ook de horeca en musea open zijn omdat het aantal ziekenhuisopnames zo laag is dat het kan.![]()
En wat voorkomt die 10% reductie met al die inspanningen precies? Gekwantificeerd?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:12 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ik ga hier niet voor de QR codes lopen pleiten (wat mij betreft stoppen we er zo snel mogelijk mee).
Maar 10% is best een effect, zeker als je ziet welke andere maatregelen je anders zou moeten nemen om het met 10% te laten dalen. De conclusie van "nauwelijks effect" lijkt mij dan nogal voorbarig.
[ afbeelding ]
Wat kost het, en voor wie, en weeg dat eens af
Conclusie lijkt me duidelijkOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Het enige wat ik dan wel apart vindt is dat de CU liever naar een 1g beleid willen.
Dat moet niemand toch willen :|![]()
10% maar dan met eigenlijk iedereen iedere dag testen want daar komt het min of meer op neer, dat lijkt me onhaalbaarquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:12 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ik ga hier niet voor de QR codes lopen pleiten (wat mij betreft stoppen we er zo snel mogelijk mee).
Maar 10% is best een effect, zeker als je ziet welke andere maatregelen je anders zou moeten nemen om het met 10% te laten dalen. De conclusie van "nauwelijks effect" lijkt mij dan nogal voorbarig.
[ afbeelding ]![]()
Komt neer op het systeem in Denemarken volgens mij.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:18 schreef Kickinalfa het volgende:
Het enige wat ik dan wel apart vindt is dat de CU liever naar een 1g beleid willen.
Dat moet niemand toch willen :|![]()
Misschien kunnen ze een systeem opzetten waarbij je vooraf kaartjes kunt kopen zodat er niet te veel mensen naar binnen gaan. En looproutes aangeven met pijlen zodat je alles hebt gezien! Sowieso ook buiten corona om handig, dan loop je niet te zigzaggen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:15 schreef Mondkapje het volgende:
Maar dat museum waar op een dag misschien in totaal 20 mensen komen, dt is pas gevaarlijk.Tap tap tap![]()
Ik heb vannacht gedroomd dat er per direct een persconferentie kwam dat alles weer open mocht.
Kennelijk houdt het me wel bezig.
Of ik hang hier teveel rond![]()
![]()
De ziekenhuizen zijn daar crappy en piepen en kraken standaard al. Wat dat betreft is Nederland iets beter geoutilleerd qua zorg, maar hier is het dan weer de capaciteit die zo dun is dat het al snel piept en kraakt.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
https://www.parool.nl/wer(...)-het-werkt~bafcc141/
[..]
Dit soort quotes ook @:Alwayshappy . Terwijl Marcel Levi aangaf dat de ziekenhuizen het nog prima aankonden. Ondanks dat de Nederlandse pers er wel over schrijft, blijft het wel vanuit een bepaalde vooringenomenheid. Ik snap dat niet.
Schuld van Covid in deze fase? Mwah, net het druppeltje nu wellicht.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ik weet trouwens niet uit welke publicatie ze die data halen, maar het is ook wel fijn om te weten hoe recent dat is (kun je effecten op R die onderzocht zijn in de tijd van alfa of delta nog wel vergelijken met omicron bijvoorbeeld?). Er zijn wel meer van dit soort schattingen gedaan van effecten op de R en die lopen nogal wijd uiteen. Bovendien hebben ze vaak een betrouwbaarheidsinterval dat heel wat breder is dan wat je hier ziet.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:12 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ik ga hier niet voor de QR codes lopen pleiten (wat mij betreft stoppen we er zo snel mogelijk mee).
Maar 10% is best een effect, zeker als je ziet welke andere maatregelen je anders zou moeten nemen om het met 10% te laten dalen. De conclusie van "nauwelijks effect" lijkt mij dan nogal voorbarig.
[ afbeelding ]
Om een voorbeeldje te geven:
bron
(deze is al vrij vroeg uitgevoerd overigens)Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Die had ik van het weekendquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:19 schreef SilverEyes het volgende:
Ik heb vannacht gedroomd dat er per direct een persconferentie kwam dat alles weer open mocht.
Kennelijk houdt het me wel bezig.
Of ik hang hier teveel rond
Tap tap tap![]()
prima aankonden, het is maar net hoe je het bekijkt, zij hebben 6 miljoen aan achterstallige operaties openstaan, dat is toch wat anders dan "prima aankunnen" maar verder mooi hoor dat het zo loopt, beter dan doomscenario's.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
https://www.parool.nl/wer(...)-het-werkt~bafcc141/
[..]
Dit soort quotes ook @:Alwayshappy . Terwijl Marcel Levi aangaf dat de ziekenhuizen het nog prima aankonden. Ondanks dat de Nederlandse pers er wel over schrijft, blijft het wel vanuit een bepaalde vooringenomenheid. Ik snap dat niet.![]()
Ja soms moet je nou eenmaal risico's nemen. Je ziet ook elke keer dat er echt wel meer kan op het moment dat de (zelf gecreerde) grens bijna bereikt is. Dan worden er ineens extra studenten en oud-verplegers ingezet etcetera.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:20 schreef Molo het volgende:
[..]
De ziekenhuizen zijn daar crappy en piepen en kraken standaard al. Wat dat betreft is Nederland iets beter geoutilleerd qua zorg, maar hier is het dan weer de capaciteit die zo dun is dat het al snel piept en kraakt.
Schuld van Covid in deze fase? Mwah, net het druppeltje nu wellicht.![]()
Tja, dan komen we weer op de achterstallige operaties inderdaad. Maar die waren er in 2018 ook en toen kraaide er geen haan naar.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
prima aankonden, het is maar net hoe je het bekijkt, zij hebben 6 miljoen aan achterstallige operaties openstaan, dat is toch wat anders dan "prima aankunnen" maar verder mooi hoor dat het zo loopt, beter dan doomscenario's.![]()
Goed punt. Alles open en vast alle capaciteit die je hebt op stand by zetten. Inclusief leger en studenten etc.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:21 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja soms moet je nou eenmaal risico's nemen. Je ziet ook elke keer dat er echt wel meer kan op het moment dat de (zelf gecreerde) grens bijna bereikt is. Dan worden er ineens extra studenten en oud-verplegers ingezet etcetera.
IC zou sowiezo niet vol moeten lopen omdat het echt wel minder ziekmakend is. Zorg voor genoeg zuurstof apparaten en dergelijke, die pillen van pfizer in de aanslag en het virus als een malle laten rondgaan. Zijn we er over 4 weken vanaf.![]()
10% is voor 2g (en dus niks meer testen)quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
10% maar dan met eigenlijk iedereen iedere dag testen want daar komt het min of meer op neer, dat lijkt me onhaalbaar
1g zou 54% opleveren maar dat is totaal onuitvoerbaar natuurlijk![]()
Er is geen outbreak of acute crisisquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:21 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja soms moet je nou eenmaal risico's nemen. Je ziet ook elke keer dat er echt wel meer kan op het moment dat de (zelf gecreerde) grens bijna bereikt is. Dan worden er ineens extra studenten en oud-verplegers ingezet etcetera.
Allang niet meer, dit is beleidOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Al zou iedereen elke drie dagen een zelftest doen. Dan ben je echt al een heel eind. Alleen wij zijn geen Denen..... We hebben onze eigen mening en daar handelen we ook naar.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:23 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
10% is voor 2g (en dus niks meer testen)
1g zou 54% opleveren maar dat is totaal onuitvoerbaar natuurlijk![]()
Is ook alleen maar om die achterban van ze uit de wind te houden, dan maar iedereen terroriseren met dat geneuzel.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:18 schreef Kickinalfa het volgende:
Het enige wat ik dan wel apart vindt is dat de CU liever naar een 1g beleid willen.
Dat moet niemand toch willen :|![]()
Een heel eind richting wat precies?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:25 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Al zou iedereen elke drie dagen een zelftest doen. Dan ben je echt al een heel eind. Alleen wij zijn geen Denen..... We hebben onze eigen mening en daar handelen we ook naar.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Staat het op zaterdag vol bij de teststraat zodat ze zondag naar de kerk kunnen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:25 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Is ook alleen maar om die achterban van ze uit de wind te houden, dan maar iedereen terroriseren met dat geneuzel.Tap tap tap![]()
Om het niet te snel te laten verspreiden. Dan kan gewoon alles nu open (op het nachtleven na wellicht)quote:![]()
Daar gaat het sowieso niet ingevoerd worden, dat weet iedereenquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:26 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Staat het op zaterdag vol bij de teststraat zodat ze zondag naar de kerk kunnen.
Net als de werkplek van mensenOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
En Nederland de komende jaren op slot houden? Hoe zie je dit voor je?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:27 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Om het niet te snel te laten verspreiden. Dan kan gewoon alles nu open (op het nachtleven na wellicht)Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Krijg net voor de derde keer in een week bericht van iemand waar ik langer bij in de buurt ben geweest dat die positief is. Het zal allemaal wel. Heb zelf nog nul klachten gehad. Ik ga zo mijn booster halen.![]()
Daarom ben ik ook wel kritisch op de definities van bijvoorbeeld een Code Zwart, die we overigens nooit hebben aangetikt. De een zegt dat we daar aan zitten bij 1500 IC-bedden, de ander begint weer over het personeel.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:23 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Goed punt. Alles open en vast alle capaciteit die je hebt op stand by zetten. Inclusief leger en studenten etc.
IC zou sowiezo niet vol moeten lopen omdat het echt wel minder ziekmakend is. Zorg voor genoeg zuurstof apparaten en dergelijke, die pillen van pfizer in de aanslag en het virus als een malle laten rondgaan. Zijn we er over 4 weken vanaf.
Natuurlijk is het makkelijk om vanaf een Fok forum een oordeel te vellen over keihard werkende verplegers en artsen, tegelijkertijd hebben diezelfde verplegers en artsen (en ziekenhuizen) ook hun eigen belang natuurlijk.
Daarom vond ik het geschreeuw (wat ik het toch echt wel vond) van Gommers en daartegenover genuanceerdere geluiden van bijvoorbeeld Girbes wel interessant. "WE GAAN NAAR DE KLOTE!!" werkt enorm goed als ziekenhuisdirecteur, het is niet gek dat de regering en zelfs veel burgers hier op reageren en bang van worden.
Terwijl de praktijk heeft laten zien dat er vaak nog heel wat rek in zit als het echt moet.![]()
Die app schakelt zich steeds uit omdat ik hem niet gebruikquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:28 schreef bloodymary1 het volgende:
Krijg net voor de derde keer in een week bericht van iemand waar ik langer bij in de buurt ben geweest dat die positief is. Het zal allemaal wel. Heb zelf nog nul klachten gehad. Ik ga zo mijn booster halen.
Tap tap tap![]()
Is Marcel Levi de nieuwe messias? De NHS staat op springen (al jaren overigens), dat zal ook Marcel Levi beamen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Terwijl Marcel Levi aangaf dat de ziekenhuizen het nog prima aankonden.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Ik ben geen voorstander van eindeloos boosteren. Dat verwar je met niet per definitie tegen boosteren of vaccineren zijn. De 50e, 500e of 5000e booster neem ik als dat in mijn ogen nuttig blijkt te zijn. Is de 51e niet meer nuttig dan pak ik m niet.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 08:24 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Hoe voel jij je als fervent voorstander van eindeloos boosteren bij die conclusie van de TU Delft?
Geen zwart-wit benadering dus. Hoe zit dat dan?
Elke stap beoordeel ik op merites en tot nu toe is wat mij betreft de uitleg van de overheid goed te volgen. Mede door check en dubbelcheck bij (internationale) wetenschap en onderzoek plus inachtneming van diverse 'controversile' geluiden.
Bij handelen van de machthebbers hebben we de plicht om zeer kritisch mee te kijken. Zeker als het gaat over verwerven van meer macht en controle.
En ja, ik vind de wirwar aan maatregelen en de verschillende routekaarten lachwekkend amateuristisch. Ook zijn er maatregelen die ik twijfelachtig vind (mondkapjes bv). Maar ik twijfel tot nu toe niet aan de algehele motivatie die erachter zit.
De uitleg 'ontwrichting van de samenleving' ga ik eveneens op merites beoordelen. En ik ben nog niet op een conclusie uitgekomen. Zodra het zo ver is en je bent genteresseerd, zul je het hier lezen![]()
![]()
RIP bloodymary1.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:28 schreef bloodymary1 het volgende:
Krijg net voor de derde keer in een week bericht van iemand waar ik langer bij in de buurt ben geweest dat die positief is. Het zal allemaal wel. Heb zelf nog nul klachten gehad. Ik ga zo mijn booster halen.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Ik zie 1G nog wel gebeuren voor (grootschalige) evenementen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:23 schreef Kickinalfa het volgende:
1g zou 54% opleveren maar dat is totaal onuitvoerbaar natuurlijkCum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Ik heb die app nooit gehad. Ook nergens voor nodig. Ongevaccineerd.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:30 schreef SilverEyes het volgende:
Ik heb de app allang van mijn telefoon gegooid. Gevaccineerd, geboosterd. Ik vind het wel prima.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Rutte leest dit als: 2g+ 64%!!quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:23 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
10% is voor 2g (en dus niks meer testen)
1g zou 54% opleveren maar dat is totaal onuitvoerbaar natuurlijk![]()
Dat ligt dan aan je systeem (Android?)quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:29 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die app schakelt zich steeds uit omdat ik hem niet gebruikCum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Top. Booster halen prima, maar niet meedoen aan die testwaanzin.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:28 schreef bloodymary1 het volgende:
Krijg net voor de derde keer in een week bericht van iemand waar ik langer bij in de buurt ben geweest dat die positief is. Het zal allemaal wel. Heb zelf nog nul klachten gehad. Ik ga zo mijn booster halen.![]()
Snappen die nietsnutten van het OMT inmiddels al dat omikron minder gevaarlijk is en dat we kunnen stoppen met dat quarantainegezeik? Er zijn hier gewoon alweer halve scholen dicht
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Nee, Apple. Kan die functie ook ergens uitzetten geloof ik.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:34 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat ligt dan aan je systeem (Android?)Tap tap tap![]()
Maar alles open gooien en doen alsof het virus niet bestaat, is dat echt haalbaar?[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Welke app?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:29 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die app schakelt zich steeds uit omdat ik hem niet gebruik![]()
We moeten zorgvuldig eigen data bekijken. Data uit andere landen is niet belangrijk. Doen we niets mee.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:34 schreef Nattekat het volgende:
Snappen die nietsnutten van het OMT inmiddels al dat omikron minder gevaarlijk is en dat we kunnen stoppen met dat quarantainegezeik? Er zijn hier gewoon alweer halve scholen dicht
Groetjes,
OMT![]()
Nee, natuurlijk niet. Er is ook geen enkel land dat dat doet momenteel.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar alles open gooien en doen alsof het virus niet bestaat, is dat echt haalbaar?Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Ik betwijfel het met onze zkhs capaciteit. Het is zeker een risico dat je neemt.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar alles open gooien en doen alsof het virus niet bestaat, is dat echt haalbaar?![]()
quote:Oh, die heb ik nooit gehad. Nee, zijn mensen die mij zelf bellen of appen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:38 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die besmettingsmelder, weet niet eens hoe die heet.![]()
Die ontwrichting van de samenleving, mocht het zo een vaart al lopen, die komt dan door de regels mbt quarantaine en niet door het virus zelf.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:32 schreef Catatafishh het volgende:
De uitleg 'ontwrichting van de samenleving' ga ik eveneens op merites beoordelen. En ik ben nog niet op een conclusie uitgekomen. Zodra het zo ver is en je bent genteresseerd, zul je het hier lezenDe oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Dat is echt niet voor niets en onze capaciteit is ook nog eens heel laag.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet. Er is ook geen enkel land dat dat doet momenteel.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ah oki top! Maar ik neem aan dat je dan geen voorstander van 2g bent? Aangezien ook jij onterecht buiten gesloten kan worden als je het niet medisch verantwoord acht de 500e prik te nemen maar de regering wel?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:32 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
Ik ben geen voorstander van eindeloos boosteren. Dat verwar je met niet per definitie tegen boosteren of vaccineren zijn. De 50e, 500e of 5000e booster neem ik als dat in mijn ogen nuttig blijkt te zijn. Is de 51e niet meer nuttig dan pak ik m niet.
Geen zwart-wit benadering dus. Hoe zit dat dan?
Elke stap beoordeel ik op merites en tot nu toe is wat mij betreft de uitleg van de overheid goed te volgen. Mede door check en dubbelcheck bij (internationale) wetenschap en onderzoek plus inachtneming van diverse 'controversile' geluiden.
Bij handelen van de machthebbers hebben we de plicht om zeer kritisch mee te kijken. Zeker als het gaat over verwerven van meer macht en controle.
En ja, ik vind de wirwar aan maatregelen en de verschillende routekaarten lachwekkend amateuristisch. Ook zijn er maatregelen die ik twijfelachtig vind (mondkapjes bv). Maar ik twijfel tot nu toe niet aan de algehele motivatie die erachter zit.
De uitleg 'ontwrichting van de samenleving' ga ik eveneens op merites beoordelen. En ik ben nog niet op een conclusie uitgekomen. Zodra het zo ver is en je bent genteresseerd, zul je het hier lezen![]()
Men shopt gewoon relatief graag in andere landen, wijst dan n ding aan en vergeet dan dat je naar het totaalplaatje moet kijken.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is echt niet voor niets en onze capaciteit is ook nog eens heel laag.
In Zuid-Afrika dalen de besmettingen? Laten we even vergeten dat het daar zomer is, de bevolking significant jonger is en zo'n beetje iedereen het gehad heeft?
In het VK gaat het zo goed? Laten we even vergeten dat ze een stuwmeer aan ingehaalde zorg hebben, wat alleen maar oploopt vanwege de enorme druk op de zorg.
Denemarken dan? Die hebben een mooie testmaatschappij ingericht
Frankrijk? Lekker 2G-land, en bovendien hebben ze daar te maken met vrij behoorlijke ziekenhuisaantallen.
etc.
We zijn hier heel goed in het kijken naar de vrijheden van andere landen en negeren de lasten dan selectief.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
sorry mijn fout maar wel nagenoeg overal controleren, dus zowel supermarkt als werkplek als ik het goed begrijp?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:23 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
10% is voor 2g (en dus niks meer testen)
1g zou 54% opleveren maar dat is totaal onuitvoerbaar natuurlijk![]()
Pakje boter? Eerst testen!quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
sorry mijn fout maar wel nagenoeg overal controleren, dus zowel supermarkt als werkplek als ik het goed begrijp?Zuiger van het FOK!-OMT![]()
quote:Post uit het buitenland moet in China gedesinfecteerd worden
Werknemers van de Chinese postdienst moeten alle pakketjes en brieven uit het buitenland desinfecteren. Volgens de autoriteiten is de post de bron geweest van recente corona-uitbraken in het land.
Ook mag de buitenlandse post alleen gedesinfecteerd worden door medewerkers die een boosterprik hebben gehad. Chinezen worden opgeroepen zo min mogelijk spullen te bestellen uit landen met een hoog coronarisico.
De Wereldgezondheidsorganisatie WHO zegt dat de kans klein is om besmet te raken door virusdeeltjes die zich op een oppervlakte bevinden. Maar met het oog op de aankomende OIympische Spelen in Peking wil China geen enkel risico lopen.![]()
https://nos.nl/liveblog/2(...)-griep-coronabooster![]()
Dat hoeft niet eens.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:41 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Men shopt gewoon relatief graag in andere landen, wijst dan n ding aan en vergeet dan dat je naar het totaalplaatje moet kijken.
In Zuid-Afrika dalen de besmettingen? Laten we even vergeten dat het daar zomer is, de bevolking significant jonger is en zo'n beetje iedereen het gehad heeft?
In het VK gaat het zo goed? Laten we even vergeten dat ze een stuwmeer aan ingehaalde zorg hebben, wat alleen maar oploopt vanwege de enorme druk op de zorg.
Denemarken dan? Die hebben een mooie testmaatschappij ingericht
Frankrijk? Lekker 2G-land, en bovendien hebben ze daar te maken met vrij behoorlijke ziekenhuisaantallen.
etc.
We zijn hier heel goed in het kijken naar de vrijheden van andere landen en negeren de lasten dan selectief.
Nederland?
Al weken torenhoge besmettingscijfers. Ziekenhuizen lopen leeg.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Helemaal mee eens! Toch kijk ik wel een beetje jaloers naar de UK ondanks de enorme achterstand van ingehaalde zorg. Maar verder is ons land te eigenwijs om ook maar het beleid van 1 van de genoemde landen te kopieren.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:41 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Men shopt gewoon relatief graag in andere landen, wijst dan n ding aan en vergeet dan dat je naar het totaalplaatje moet kijken.
In Zuid-Afrika dalen de besmettingen? Laten we even vergeten dat het daar zomer is, de bevolking significant jonger is en zo'n beetje iedereen het gehad heeft?
In het VK gaat het zo goed? Laten we even vergeten dat ze een stuwmeer aan ingehaalde zorg hebben, wat alleen maar oploopt vanwege de enorme druk op de zorg.
Denemarken dan? Die hebben een mooie testmaatschappij ingericht
Frankrijk? Lekker 2G-land, en bovendien hebben ze daar te maken met vrij behoorlijke ziekenhuisaantallen.
etc.![]()
Echt benieuwd hoe panisch China blijft doen als straks over een x aantal maanden de halve wereld weer in normale tijden leeft.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:43 schreef ipa84 het volgende:
[..]![]()
https://nos.nl/liveblog/2(...)-griep-coronabooster![]()
Zou helemaal niet zo gek zijn want hoe de piek bereikt is, hoe eerder die gaat zakken. Tot noemenswaardige ziekenhuisopnames leidt het toch niet.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar alles open gooien en doen alsof het virus niet bestaat, is dat echt haalbaar?![]()
Die Rober Willemsen nu bij Goedemorgen Nederland.Kan altijd wel enigszins lachen om zijn bloedchagrijnige hoofd.
![]()
We willen niet testen, we willen geen 2G, we willen geen vaccinatieplicht, we willen dat de reguliere zorg door blijft gaan. Als we dat allemaal willen kunnen we dat beleid niet kopiren inderdaad.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:43 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Helemaal mee eens! Toch kijk ik wel een beetje jaloers naar de UK ondanks de enorme achterstand van ingehaalde zorg. Maar verder is ons land te eigenwijs om ook maar het beleid van 1 van de genoemde landen te kopieren.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Als ze dan omschakelen hebben ze een prachtige combinatie van veel minder doden en veel minder maatregelen gehad, dus dat westerse dedain van kijk wat die gekke Chinezen nu weer doen lijkt me niet geheel op zijn plaats.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:44 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Echt benieuwd hoe panisch China blijft doen als straks over een x aantal maanden de halve wereld weer in normale tijden leeft.![]()
Dat hoeft op zichzelf nog niets te zeggen. Het zijn momenteel vooral mensen onder de 60 die besmet raken, die zouden sowieso zelden in het ziekenhuis komen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:43 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Dat hoeft niet eens.
Nederland?
Al weken torenhoge besmettingscijfers. Ziekenhuizen lopen leeg.
De vraag is of 60+'ers ook nog besmet gaan raken, en zo ja, wat dat dan doet met de ziekenhuisopnames.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
2g kijk ik kritisch naar maar tot vlak voor Omikron leek dit de enige weg om alle belangen zo goed mogelijk te behartigen. Dan bedoel ik het verenigen van het economische met het sociale en het medische. De nieuwe situatie is in mijn ogen nog te pril.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:39 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ah oki top! Maar ik neem aan dat je dan geen voorstander van 2g bent? Aangezien ook jij onterecht buiten gesloten kan worden als je het niet medisch verantwoord acht de 500e prik te nemen maar de regering wel?![]()
Dan een vaccinatieplicht invoeren voor mensen boven de 50-60 en alles open gooien.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:48 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat hoeft op zichzelf nog niets te zeggen. Het zijn momenteel vooral mensen onder de 60 die besmet raken, die zouden sowieso zelden in het ziekenhuis komen.
De vraag is of 60+'ers ook nog besmet gaan raken, en zo ja, wat dat dan doet met de ziekenhuisopnames.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
Engurlandquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar alles open gooien en doen alsof het virus niet bestaat, is dat echt haalbaar?'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ik denk dat we over twee weken veel meer weten.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:49 schreef Catatafishh het volgende:
[..]
De nieuwe situatie is in mijn ogen nog te pril.Zuiger van het FOK!-OMT![]()
quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:43 schreef ipa84 het volgende:
[..]![]()
https://nos.nl/liveblog/2(...)-griep-coronabooster
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sten-thuis-onderwijs
Hopelijk snel andere maatregelen omtrent quarantaine.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Tsja, als je niet wilt toegeven dat je zero covid-strategie niet werkt dan moet je met steeds creatievere verklaringen komen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:43 schreef ipa84 het volgende:
[..]![]()
https://nos.nl/liveblog/2(...)-griep-coronabooster
Nog even en ze gaan met potten en pannen alle vogels wegjagen.Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D![]()
over een paar weken mogen alleen gevacinneerde kinderen in de klas blijven bij x aantal besmettingen. Krijg je zoiets om kinderen toch weer te moviteren om die prik te nemen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:52 schreef Jor_Dii het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)sten-thuis-onderwijs
Hopelijk snel andere maatregelen omtrent quarantaine.![]()
En dan is de cirkel weer rond, we willen niks, dus dan gaan we de scholen maar meer sluiten, of winkels, of horeca... in plaats van gericht maatregelen te nemen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:48 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat hoeft op zichzelf nog niets te zeggen. Het zijn momenteel vooral mensen onder de 60 die besmet raken, die zouden sowieso zelden in het ziekenhuis komen.
De vraag is of 60+'ers ook nog besmet gaan raken, en zo ja, wat dat dan doet met de ziekenhuisopnames.![]()
Ik was er dit weekeinde. QR bij de winkel en FFP2 mondkapje op. Maar verder was gewoon alles te doen.quote:
Als dat voor nu even de oplossing is prima wat mij betreft."Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Dat wordt een bijzonder lastig verhaal, gaat denk ik niet gebeuren.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:54 schreef aartstyle het volgende:
[..]
over een paar weken mogen alleen gevacinneerde kinderen in de klas blijven bij x aantal besmettingen. Krijg je zoiets om kinderen toch weer te moviteren om die prik te nemen.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Dat zie ik ook niet gebeuren nee, zou ook zeer krom zijn, kinderen terroriseren en de mensen die in het ziekenhuis komen (voornamelijk 60+) niet het vuur aan de schenen leggen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:55 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dat wordt een bijzonder lastig verhaal, gaat denk ik niet gebeuren.![]()
Kloptquote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:47 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
We willen niet testen, we willen geen 2G, we willen geen vaccinatieplicht, we willen dat de reguliere zorg door blijft gaan. Als we dat allemaal willen kunnen we dat beleid niet kopiren inderdaad.
Mag hopen dat we die afweging hier maken en durven door te pakken ook
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Hoe hard hebben Rutte en Co. Zitten vloeken gisteren na het uitkomen van dat rapport?
Vandaag zijn ze ongetwijfeld al weer hard aan het nadenken hoe ze dit alsnog er door moeten gaan krijgen. Want het moet en zal er komen.
Vooralsnog zijn we, lijkt mij dan toch, van dit gedrocht af. Met zo'n rapport gaat de voltallige kamer er dwars voor liggen als men het toch zou willen invoeren. En terecht.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Proberen we het over een paar maanden nog eens. Grgr.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:02 schreef vosss het volgende:
Hoe hard hebben Rutte en Co. Zitten vloeken gisteren na het uitkomen van dat rapport?
Vandaag zijn ze ongetwijfeld al weer hard aan het nadenken hoe ze dit alsnog er door moeten gaan krijgen. Want het moet en zal er komen.
Vooralsnog zijn we, lijkt mij dan toch, van dit gedrocht af. Met zo'n rapport gaat de voltallige kamer er dwars voor liggen als men het toch zou willen invoeren. En terecht.quote:Coronatoegangsbewijs in de prullenbak?
Moet het hele coronatoegangsbewijs dan de prullenbak in? "Tegenstanders zullen deze resultaten zien als een bevestiging van hun mening, maar voorstanders zullen misschien denken: het werkt enigszins en elke besmetting en ziekenhuisopname die je voorkomt is er n."
De onderzoekers wijzen erop dat de situatie zich blijft ontwikkelen. Over een maand of twee kan het alweer heel anders zijn: het aantal mensen met een doorgemaakte infectie en het aantal geboosterde personen is dan hoger, en het reproductiegetal kan dan zijn afgenomen. "Dan moeten we weer bij elkaar zitten en opnieuw gaan kijken naar de situatie van dat moment."![]()
Ik denk dat toch vooral Hugo dit perse wilde. Kuipers zal er al minder happig op zijn. Ook vanuit de zorg kwamen er immers kritische geluiden. Rutte heeft geen visie dus die zal het toch ook een zorg zijn.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:02 schreef vosss het volgende:
Hoe hard hebben Rutte en Co. Zitten vloeken gisteren na het uitkomen van dat rapport?
Vandaag zijn ze ongetwijfeld al weer hard aan het nadenken hoe ze dit alsnog er door moeten gaan krijgen. Want het moet en zal er komen.
Vooralsnog zijn we, lijkt mij dan toch, van dit gedrocht af. Met zo'n rapport gaat de voltallige kamer er dwars voor liggen als men het toch zou willen invoeren. En terecht.![]()
Ik vind het bijna komisch hoezeer hier het idee heerst alsof ze per se 2G erdoor willen drukken, ook als zou blijken dat het aantoonbaar weinig op zou leveren.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:02 schreef vosss het volgende:
Hoe hard hebben Rutte en Co. Zitten vloeken gisteren na het uitkomen van dat rapport?Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Dat is inderdaad een belachelijk idee.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:05 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik vind het bijna komisch hoezeer hier het idee heerst alsof ze per se 2G erdoor willen drukken, ook als zou blijken dat het aantoonbaar weinig op zou leveren.![]()
Na alle tegenargumentatie vanuit verschillende hoeken het nog steeds alleen maar 'een heel goed idee vinden' om in te voeren... werkelijk nergens heb ik een echt kwantitatief en kwalitatief argument gezien om dit in te voeren. Alleen maar superlatieven, 'we hebben het echt nodig' en chantabele angstcreaties zoals 'het is 2g of een lockdown'.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:05 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik vind het bijna komisch hoezeer hier het idee heerst alsof ze per se 2G erdoor willen drukken, ook als zou blijken dat het aantoonbaar weinig op zou leveren.
Dan weet je dat het er alleen moet komen omdat het er moet komen. Niet dat het een stukje kwaliteit van leven gaat brengen.
Hoezo is dat komisch als je daar je vraagtekens bij zet?'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Voor mij ook dikke prima.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:55 schreef OProg het volgende:
[..]
Ik was er dit weekeinde. QR bij de winkel en FFP2 mondkapje op. Maar verder was gewoon alles te doen.
Als dat voor nu even de oplossing is prima wat mij betreft.
Als we maar alles openen.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
De discussie zou niet eens moeten gaan over het wel of niet toestaan van testbewijzen als CTB, maar juist over de (condities voor) afschaffing van het CTB voor dagelijkse activiteiten.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:05 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik vind het bijna komisch hoezeer hier het idee heerst alsof ze per se 2G erdoor willen drukken, ook als zou blijken dat het aantoonbaar weinig op zou leveren.Sui cuique mores fingunt fortunam![]()
ffp2 is wel wat overdreven hoor. Superoncomfortabel die dingen en dat is gelijk ook de enige reden waarom ze dat doen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:13 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Voor mij ook dikke prima.
Als we maar alles openen.
Hoeveel besmettingen vinden er plaats in een winkel?'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
"Men" wil het ons zo oncomfortabel mogelijk maken middels FFP2 maskers?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
ffp2 is wel wat overdreven hoor. Superoncomfortabel die dingen en dat is gelijk ook de enige reden waarom ze dat doen.
Hoeveel besmettingen vinden er plaats in een winkel?“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Nog geen politicus over gehoord inderdaad.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:14 schreef GemMagic het volgende:
[..]
De discussie zou niet eens moeten gaan over het wel of niet toestaan van testbewijzen als CTB, maar juist over de (condities voor) afschaffing van het CTB voor dagelijkse activiteiten.
Begin daar eens over. Zet duidelijke doelpalen en giet ze in beton. Denk dat er een hoop mensen zijn die dan alsnog overstag gaan. Want er is duidelijkheid.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ah ja, nee ik zag het als willekeurig mondkapje. En QR.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
ffp2 is wel wat overdreven hoor. Superoncomfortabel die dingen en dat is gelijk ook de enige reden waarom ze dat doen.
Hoeveel besmettingen vinden er plaats in een winkel?Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Ik had een doos FFP2 gekocht voor Duitsland en vind ze lekkerder zitten dan de "normale"quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
ffp2 is wel wat overdreven hoor. Superoncomfortabel die dingen en dat is gelijk ook de enige reden waarom ze dat doen.
Hoeveel besmettingen vinden er plaats in een winkel?![]()
![]()
Jep. Een van de spychologische effecten waar men achter kwam in de Kalverstraat proef. Het is oncomfortabel, je wil het zo snel mogelijk af doen, je gaat dus alleen maar voor datgene wat je moet hebben en gaat daarna weer weg. Dus minder mensen tegelijkertijd op een plek, is drukteprofiel niet zo hoog.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:15 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
"Men" wil het ons zo oncomfortabel mogelijk maken middels FFP2 maskers?'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ondingen. Niet eens frisse lucht als je buiten bent. Strak op je gezicht. Nee, vind het helemaal niks.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:18 schreef Miezziej het volgende:
[..]
Ik had een doos FFP2 gekocht voor Duitsland en vind ze lekkerder zitten dan de "normale"
Gebruik ze alleen als ik sta te schuren, dan voegen ze waarde toe.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
In Nederland hoef je ze dan ook niet te gebruiken gelukkig.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:19 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ondingen. Niet eens frisse lucht als je buiten bent. Strak op je gezicht. Nee, vind het helemaal niks.
Gebruik ze alleen als ik sta te schuren, dan voegen ze waarde toe.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Niets, als die cijfers om 14u maar blijven dalen.quote:“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ik heb ook maar wat gekocht. Nog niet de kans gehad om ze te proberen.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
ffp2 is wel wat overdreven hoor. Superoncomfortabel die dingen en dat is gelijk ook de enige reden waarom ze dat doen.
Hoeveel besmettingen vinden er plaats in een winkel?(Un)masking for the greater good.![]()
Je voorkomt dat kwetsbaren op plekken komen waar ze besmet kunnen raken. Hier, sterk argument.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:10 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Na alle tegenargumentatie vanuit verschillende hoeken het nog steeds alleen maar 'een heel goed idee vinden' om in te voeren... werkelijk nergens heb ik een echt kwantitatief en kwalitatief argument gezien om dit in te voeren. Alleen maar superlatieven, 'we hebben het echt nodig' en chantabele angstcreaties zoals 'het is 2g of een lockdown'.
Dan weet je dat het er alleen moet komen omdat het er moet komen. Niet dat het een stukje kwaliteit van leven gaat brengen.
Hoezo is dat komisch als je daar je vraagtekens bij zet?100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Bronnetje van?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:18 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Jep. Een van de spychologische effecten waar men achter kwam in de Kalverstraat proef. Het is oncomfortabel, je wil het zo snel mogelijk af doen, je gaat dus alleen maar voor datgene wat je moet hebben en gaat daarna weer weg. Dus minder mensen tegelijkertijd op een plek, is drukteprofiel niet zo hoog.![]()
DDat is mijn niet helemaal duidelijk,quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
sorry mijn fout maar wel nagenoeg overal controleren, dus zowel supermarkt als werkplek als ik het goed begrijp?
"
Volgens de onderzoekers kan het invoeren van 2G op alle andere locaties dan school, thuis en op werk het reproductiegetal met zo'n 10 procent doen afnemen. Bij het bekende 3G-beleid zou een daling van 5,4 procent zijn gerealiseerd.
Het invoeren van 1G is een stuk effectiever. Als het op veel locaties wordt ingezet en de kwaliteit van de testen hoog is, kan het beleid de R-waarde met bijna 45 procent doen dalen"![]()
Ik vind het komisch hoe allergisch mensen er op reageren terwijl het verschil met het reeds bestaande 3G praktisch nul is voor henquote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:05 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik vind het bijna komisch hoezeer hier het idee heerst alsof ze per se 2G erdoor willen drukken, ook als zou blijken dat het aantoonbaar weinig op zou leveren.
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Op plekken met QR geen mondkapje graag. Dat zou alleen maar weer achteruitgang zijn t.o.v. afgelopen najaar.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:16 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ah ja, nee ik zag het als willekeurig mondkapje. En QR.![]()
Dat zal op dit punt wel haalbaar zijn ja, alhoewel het nog geen 100% zekerheid is. Dan is het nog te riskant om die tactiek toe te passen alhoewel dat wel het beste is als deze golf voorbij is.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 09:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar alles open gooien en doen alsof het virus niet bestaat, is dat echt haalbaar?
Wel zouden de quarantaineregels nu aangepast moeten worden, of op zijn minst als iedereen die wil geboosterd is, uiteindelijk ontwrichten die nu de maatschappij in plaats van het virus.Makkelijk eerste![]()
Binnensport locaties is beiden. Bereid je maar alvast voor.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Op plekken met QR geen mondkapje graag. Dat zou alleen maar weer achteruitgang zijn t.o.v. afgelopen najaar.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
En zo komen we dus geen stap verder.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Binnensport locaties is beiden. Bereid je maar alvast voor.
Ik ben niet de grootste fan van 2G/3G maar ben wel bereid het tijdelijk te accepteren als je daarmee al die andere hoepels kwijt bent.
Nu blijven we maar stapelen en stapelen. Rot gewoon lekker op met al dat micromanagement.![]()
Volgens mij was er gisteren wel een voorzet van Ernst mbt de lange termijn hoe we "leven met corona" vorm gaan geven.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nog geen politicus over gehoord inderdaad.
Begin daar eens over. Zet duidelijke doelpalen en giet ze in beton. Denk dat er een hoop mensen zijn die dan alsnog overstag gaan. Want er is duidelijkheid.
Onderdelen die terug kwamen was o.a. de horeca, onderwijs, ziekenhuizen etc.
Maar ik denk dat het onderzoek voor de corona pas wel gebruikt gaat worden.
10% minder R waarde met alleen een check die de overheid niks kost = easy win.![]()
Schuren in de club?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:19 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ondingen. Niet eens frisse lucht als je buiten bent. Strak op je gezicht. Nee, vind het helemaal niks.
Gebruik ze alleen als ik sta te schuren, dan voegen ze waarde toe.![]()
Ik denk dat we nu de piek ook hooguit een paar weken aan het uitsmeren zijn. De besmettingen houden we niet meer tegen. De dijk is door, het enige wat nog kan is een paar zandzakken voor je deur om de schade een beetje in toom te houden.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat zal op dit punt wel haalbaar zijn ja, alhoewel het nog geen 100% zekerheid is. Dan is het nog te riskant om die tactiek toe te passen alhoewel dat wel het beste is als deze golf voorbij is.
Wel zouden de quarantaineregels nu aangepast moeten worden, of op zijn minst als iedereen die wil geboosterd is, uiteindelijk ontwrichten die nu de maatschappij in plaats van het virus.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Alle info is sinds Omikron achterhaald:quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En zo komen we dus geen stap verder.
Ik ben niet de grootste fan van 2G/3G maar ben wel bereid het tijdelijk te accepteren als je daarmee al die andere hoepels kwijt bent.
Nu blijven we maar stapelen en stapelen. Rot gewoon lekker op met al dat micromanagement.
1. Quarantaine: Niet meer nodig als je nog minder last hebt dan de griep.
2. 2G: Niet meer nodig als het niet erg is dat mensen besmet zijn. (
3. Mondkapjes: Niet meer nodig.
Alles komt neer op belasting van de zorg, als die er niet is kan de boel gewoon weer open. Kost alleen nog even voor ze het zich hier realiseren.![]()
Wil je een test omdat je in aanraking bent geweest, of dat je klachten hebt, of een test om uit quarantaine te komen?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:37 schreef Leonos het volgende:
Probeer al sinds gisteren een test te boeken bij de GGD, alles vol
Op best plekken (hier ook) kan je ook zonder afspraak terecht voor testen.
Kan je controleren bij de locale GGD site.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Je kan toch gewoon altijd terechtquote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:37 schreef Leonos het volgende:
Probeer al sinds gisteren een test te boeken bij de GGD, alles vol
Hooguit paar dagen later.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Hetzelfde onderzoeksteam heeft voor eerdere varianten ook uitgerekend wat het potentile effect van 2G zou (kunnen) zijn. Die effecten waren vrij substantieel. Pas nu bij omikron lijkt 2G echt weinig nut te hebben. Althans, gebaseerd op dit onderzoek dan.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:10 schreef Red_85 het volgende:
werkelijk nergens heb ik een echt kwantitatief en kwalitatief argument gezien om dit in te voeren.
Overigens is je vraagtekens zetten bij de meerwaarde van 2G niet hetzelfde als impliceren dat de regering het haast leuk lijkt te vinden om 2G in te voeren.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Op 27 juni hadden wij 500 positieve testen. Hadden wij toen ook de coronagame uitgespeeld? En spelen we nu de sequel?quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:35 schreef Oliver23 het volgende:
[ twitter ]
Zuid-Afrika lijkt de ''Corona-Game'' te hebben uitgespeeldCum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Ah, kun je dat ook even vertellen aan de zorg in de VS en Frankrijk? Dat die enorme ziekenhuisaantallen allemaal fictief zijn, want dat kan helemaal niet.quote:Op dinsdag 18 januari 2022 10:39 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Alle info is sinds Omikron achterhaald:
1. Quarantaine: Niet meer nodig als je nog minder last hebt dan de griep.
2. 2G: Niet meer nodig als het niet erg is dat mensen besmet zijn. (
3. Mondkapjes: Niet meer nodig.
Alles komt neer op belasting van de zorg, als die er niet is kan de boel gewoon weer open. Kost alleen nog even voor ze het zich hier realiseren.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van n twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2
Forum Opties Forumhop: Hop naar: