Doet ze goed.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:45 schreef praadje het volgende:
https://www.vkmag.com/mag(...)EcOWnTMu2OpO-sTLItpc
Ali was eerder op de maan dan Marco.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:12 schreef Stepperoller het volgende:
Vind het trouwens ook smerig hoe mensen ter afleiding gaan focussen op vermeende omhoogneukers, om maar lekker weer weg te kunnen kijken van het daadwerkelijke vermeende misbruik
Dit vind ik dus nikszeggend. Da van Anouk komt in mijn ogen echter over.quote:
Tja als je met iemand naar bed gaat om tourmanager van Marco te worden....quote:Op zondag 16 januari 2022 17:34 schreef Za het volgende:
Wat ook opvallend is, dit jarenlange gedoe speelt van vele jaren terug. Ook de aangiftes aan het adres van Rietbergen die het daarom zijn vrouw moest vertellen, in therapie ging etc.
Toch is iemand in staat geweest dit al die tijd buiten de media te houden, er zal met de flappen zijn gewapperd.
Maar ook zijn de beschuldigden blijven zitten.
Als verantwoordelijke met macht kun je de boel onder het tapijt schuiven, om vervolgens, de personen in kwestie uiteraard te ontslaan cq te geruisloos te vervangen zgn onder het mom van opfrisser voor het programma.
Maar de bechuldigden bleven aan, en dat is veelzeggend, want dat doe je alleen wanneer hun ontslag zou kunnen leiden tot het prijsgeven van info die zij hebben over deze of gene, oftewel hun ontslag tot meer tumult zou leiden dan hun aanblijven.
Dat is combinatie met het schuldgezang van Jeroen Rietbergen is alles zeggend.
Zo hou je het walgelijke wereldje wel lekker in stand.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:24 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Anouk is niet afhankelijk van TV-werk, dat scheelt. Mensen die alleen TV hebben, zijn veel voorzichtiger met hun uitspraken (zoas Wendy van Dijk), allemaal bang om persona non grata bij Talpa/Rtl te worden.
Chantal kan het niet geweten hebben want dit gebeurde niet in of bij de studio.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:50 schreef AgnesGru het volgende:
Dus Anouk is een heldin, maar Chantal (die pas 2 jaar TVOH) presenteert is een vals hypocriet kutwijf? Why?
Heilige maagd Chantal is al 20 jaar onderdeel van het walgelijke Hilversumse kliek.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:50 schreef AgnesGru het volgende:
Dus Anouk is een heldin, maar Chantal (die pas 2 jaar TVOH) presenteert is een vals hypocriet kutwijf? Why?
Omdat die het matras ook goed kent en niet opstapt.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:50 schreef AgnesGru het volgende:
Dus Anouk is een heldin, maar Chantal (die pas 2 jaar TVOH) presenteert is een vals hypocriet kutwijf? Why?
Dat matras was letterlijk zeiknat..quote:Op zondag 16 januari 2022 17:52 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Omdat die het matras ook goed kent en niet opstapt.
Eindelijk toch nog goed nieuws dusquote:Op zondag 16 januari 2022 17:10 schreef ArnieAlberts het volgende:
Holy shit Anouk stopt als jury bij The Voice. Einde TVOH:
https://www.instagram.com/tv/CYy-9QEMYHz/?utm_medium=copy_link
Wat boeit het? Heel dat programma kan van de buisquote:Op zondag 16 januari 2022 17:34 schreef KingRadler het volgende:
[..]
Ben benieuwd of er nog meer gaan opstappen.
Van de regen in de drup, wou je zeggen?quote:Op zondag 16 januari 2022 17:51 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Tja als je met iemand naar bed gaat om tourmanager van Marco te worden....
Zelfde als Martijn inderdaad.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:52 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Chantal kan het niet geweten hebben want dit gebeurde niet in of bij de studio.
Ja maar "wat doe jij eigenlijk?"quote:Op zondag 16 januari 2022 17:53 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik snap dat hele tourmanager als bait niet zo. Dat is gewoon een complexe functie die van alles vraagt, wat mensen die net die industrie betreden, en dan ook nog aan de uitvoerende kant, compleet niet bezitten...
Urine in dit geval.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:54 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Van de regen in de drup, wou je zeggen?
Anouk is volgens mij altijd vrij open geweest over haar ongenoegen met het programma, de juryleden die achter hun pik aan omdraaien en de regels die er voor de kijkcijfers zijn maar niet het bieden van een podium aan muzikaal talent. Ze is al die tijd desalniettemin jurylid gebleven. Dat kun je hypocriet noemen, maar ze heeft wel ruimte gecreëerd voor nieuw talent, is steeds zo compromisloos geweest als ze maar kon en is nooit een goedprater geworden.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:54 schreef Tengano het volgende:
[..]
Eindelijk toch nog goed nieuws dus![]()
Anouk die jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaren aan dit programma heeft meegewerkt is nu geschokt![]()
Heeft nooooooooooooooooooooooooit wat meegkregen natuurlijk![]()
Wat een crackhoofd heeft ze in dat filmpje trouwens zeg.
Ze deed het ook voor het geld. Punt. Deed ze niet moeilijk over. En dit was dan voldoende (met wat ernaast) om gewoon goed te kunnen leven. En meer wilde ze niet. Althans. Dat staat me bij. Dus ik denk dat het ook een verhaal is van, ik kom de studio in, doe mn trucje en de groeten.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:59 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Anouk is volgens mij altijd vrij open geweest over haar ongenoegen met het programma, de juryleden die achter hun pik aan omdraaien en de regels die er voor de kijkcijfers zijn maar niet het bieden van een podium aan muzikaal talent. Ze is al die tijd desalniettemin jurylid gebleven. Dat kun je hypocriet noemen, maar ze heeft wel ruimte gecreëerd voor nieuw talent, is steeds zo compromisloos geweest als ze maar kon en is nooit een goedprater geworden.
Klopt. En daarnaast leek ze me altijd oprecht begaan met 'haar' kandidaten. Zo betaalde ze voor Voicewinnaar Dani een psycholoog toen z'n vriend zelfmoord pleegde. Dus ze deed meer dan alleen op komen draven en geforceerd enthousiast doen voor de camera. Ze was de enige die ervoor zorgde dat de mensen met groot talent boven kwamen drijven.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:00 schreef Rene het volgende:
[..]
Ze deed het ook voor het geld. Punt. Deed ze niet moeilijk over. En dit was dan voldoende (met wat ernaast) om gewoon goed te kunnen leven. En meer wilde ze niet. Althans. Dat staat me bij. Dus ik denk dat het ook een verhaal is van, ik kom de studio in, doe mn trucje en de groeten.
Dit, die meiden werden thuis in de bunker uitgenodigd. Daar weet de rest niets van.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:00 schreef Rene het volgende:
[..]
Ze deed het ook voor het geld. Punt. Deed ze niet moeilijk over. En dit was dan voldoende (met wat ernaast) om gewoon goed te kunnen leven. En meer wilde ze niet. Althans. Dat staat me bij. Dus ik denk dat het ook een verhaal is van, ik kom de studio in, doe mn trucje en de groeten.
Ja smeerlap, zal mij niet verbazen als er over die Erland ook nog wel dirt is.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:53 schreef Claudia_x het volgende:
Wendy formuleert wel zorgvuldig: ze heeft nooit misstanden waargenomen. Dat sluit niet uit dat ze erover heeft gehoord. En ze wenst alle betrokkenen veel sterkte toe, dus ook d'r matties.
die zal ook op de bak gezeten hebben met Ewbank, eerst Gordon en nu Jeroen.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:03 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja smeerlap, zal mij niet verbazen als er over die Erland ook nog wel dirt is.
Ja, ff beter geformuleerd: ze deed voor de camera het trucje en rende snel de studio uit na de opnames.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:02 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Klopt. En daarnaast leek ze me altijd oprecht begaan met 'haar' kandidaten. Zo betaalde ze voor Voicewinnaar Dani een psycholoog toen z'n vriend zelfmoord pleegde. Dus ze deed meer dan alleen op komen draven en geforceerd enthousiast doen voor de camera. Ze was de enige die ervoor zorgde dat de mensen met groot talent boven kwamen drijven.
Geniet hier best wel van. Interessanter dan het pandemie gedoe.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:03 schreef Hexagon het volgende:
Het is wel mooi hoe een bolwerk van irritante BN'ers ineen stort zo.
Erland roddels?quote:Op zondag 16 januari 2022 18:07 schreef Claudia_x het volgende:
Kan iemand de Erland-roddels eens op een rij zetten?
Ik hoop dat het uiteindelijk iets betere tv oplevert.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:06 schreef Rene het volgende:
[..]
Geniet hier best wel van. Interessanter dan het pandemie gedoe.
Heerlijk zo'n instortend kaartenhuis.
Ik zit nog bij te komen van de twee video van Yvonne.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:07 schreef Claudia_x het volgende:
Kan iemand de Erland-roddels eens op een rij zetten?
Zegt ze daadwerkelijk iets nieuws in haar video die je zonder betaling kan zien dan?quote:Op zondag 16 januari 2022 18:10 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik zit nog bij te komen van de twee video van Yvonne.
Ja, dit vraagt natuurlijk om meer tekst!quote:Op zondag 16 januari 2022 18:10 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik zit nog bij te komen van de twee video van Yvonne.
Nee, maar deze keer wel in de betaalde variant.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:11 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Zegt ze daadwerkelijk iets nieuws in haar video die je zonder betaling kan zien dan?
Ok, we horen het later nog wel een keer dan.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:12 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nee, maar deze keer wel in de betaalde variant.
Staat op de vorige pagina, jeroen heeft dezelfde voorliefde voor plasseks.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:13 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ok, we horen het later nog wel een keer dan.
Hij is inmiddels genezen had ik uit zijn verklaring begrepen.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:15 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Staat op de vorige pagina, jeroen heeft had dezelfde voorliefde voor plasseks.
Volgens hemzelf welquote:Op zondag 16 januari 2022 18:17 schreef Tengano het volgende:
[..]
Hij is inmiddels genezen had ik uit zijn verklaring begrepen.
Dit snap ik inderdaad ook niet helemaal.quote:Op zondag 16 januari 2022 17:50 schreef AgnesGru het volgende:
Dus Anouk is een heldin, maar Chantal (die pas 2 jaar TVOH) presenteert is een vals hypocriet kutwijf? Why?
Geen idee, hij deed dat samen met Ewbank.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:17 schreef Tengano het volgende:
[..]
Hij is inmiddels genezen had ik uit zijn verklaring begrepen.
Geen nieuwe ihkv deze mol-gate, maar minder recent:quote:Op zondag 16 januari 2022 18:07 schreef Claudia_x het volgende:
Kan iemand de Erland-roddels eens op een rij zetten?
Huh. Ik vind Lieke, Linda en de tot nu toe vermeende slachtoffers niet echt ordinaire pornovrouwen.....quote:Op zondag 16 januari 2022 18:17 schreef ootjekatootje het volgende:
Jeroen heeft geen aangifte tegen zich lopen, die valt op ordinaire pornovrouwen.
Maar is verbaal heel grof geweest tegen vrouwen.
Ik heb trouwens alle posts gelezen, maar ben deze echt niet tegengekomen. Moet allledn nog Shownieuws van gisteren nog terugkijken, wellicht dat het daar in ter sprake kwam. Heb hier bijna een dagtaak aanquote:Op zondag 16 januari 2022 18:15 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Staat op de vorige pagina, jeroen heeft dezelfde voorliefde voor plasseks.
Jeroen heeft ook al een seksbunker in de tuin.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:22 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Geen nieuwe ihkv deze mol-gate, maar minder recent:
1. Was doorgesnoven op zijn eigen bruiloft.
2. Wendy is opgepakt op het vliegveld van Ibiza met coke in haar slipje.
3. Zowel Wendy als Erland zijn niet vies van een slippertje. Hij nodigt dames uit in zijn neukbunker studio en zij liet zich volblaffen door Thijs Romer die bij hen logeerde na zijn scheiding van labiele Katja.
Hij heeft ook geen vrouwen van de voice betast. Hij maakte wel ordinaire grappen, vieze opmerkingen naar deelneemsters en is blijkbaar de mildste van de drie.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:23 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Huh. Ik vind Lieke, Linda en de tot nu toe vermeende slachtoffers niet echt ordinaire pornovrouwen.....
Dus Ewbank en Jeroen doen aan plassex en swaffelen even een kandidate onder. Moet ik me dat zo voorstellen?quote:Op zondag 16 januari 2022 18:21 schreef ootjekatootje het volgende:
Geen idee, hij deed dat samen met Ewbank.
Waar haal je dit ineens vandaan?quote:Op zondag 16 januari 2022 18:15 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Staat op de vorige pagina, jeroen heeft dezelfde voorliefde voor plasseks.
Ja, ik ben het ook even kwijt hier hoor. Het zou betekenen dat we nu ook inhoudelijke informatie over die sexueel overschrijdende handelingen hebben. En ik heb dat iig gemist.quote:
Hoe weet jij dat?quote:Op zondag 16 januari 2022 18:26 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Hij heeft ook geen vrouwen van de voice betast. Hij maakte wel ordinaire grappen, vieze opmerkingen naar deelneemsters en is blijkbaar de mildste van de drie.
Dus ze heeft het zelfde als Maan moeten doen om haar muziekcarrière op gang te helpen? Dit probleem is breder dan alleen The Voice.quote:
Pfff, omhoogneuken is niet het probleem.quote:
Je omhoog moeten neuken omdat je anders bepaalde kansen niet krijgt is gewoon machtmisbruik van de mensen op die posities.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:37 schreef KingRadler het volgende:
[..]
Pfff, omhoogneuken is niet het probleem.
Dat dit gebeurd is algemeen bekend in de artiesten wereld.
Machtsmisbruik of sexueel misbruik dat is het probleem.
Anouk zegt niks verkeerd.
Dus die nieuwe kandidates worden gelijk even goed ingeneukt ingewerkt. Net zoals ze dat met nieuwe studenten doen.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:37 schreef KingRadler het volgende:
Pfff, omhoogneuken is niet het probleem.
Dat dit gebeurd is algemeen bekend in de artiesten wereld.
Machtsmisbruik of sexueel misbruik dat is het probleem.
Anouk zegt niks verkeerd.
Zo kan je wel van alles vanachter de betaalmuur roepenquote:Op zondag 16 januari 2022 18:38 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Ootje parafraseert momenteel yvonne's video die achter een betaalmuur zit geloof ik.
Oh dat zou kunnen idd. Sorry dan @ootjekatootje dan heb ik je verkeert begrepen.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:38 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Ootje parafraseert momenteel yvonne's video die achter een betaalmuur zit geloof ik.
Wacht even: wordt Ewbank ook genoemd in deze ellende?quote:Op zondag 16 januari 2022 18:30 schreef Tengano het volgende:
[..]
Dus Ewbank en Jeroen doen aan plassex en swaffelen even een kandidate onder. Moet ik me dat zo voorstellen?
Heb nog steeds gemist waar dit vandaan komt; mediakrant, Telegraaf, RTL Boulevard, Juicekanalen, geen idee![]()
Maar het zou (in principe eventueel) kunnen matchen met het verhaal van die appgroep van 40 kandidaten die beweren dat ze door meerdere personen zijn misbruikt.
Kan me toch ook voorstellen dat enkele van die kandidates dit wss zouden delen met een vriendin of een moeder oid.
Dat is pure machtsmisbruik.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:42 schreef Momo het volgende:
Schijnbaar zien sommige mensen het anders omdat het meiden zijn. Maar als je talentvolle voetballer alleen een contract bij bijvoorbeeld Liverpool of PSG zou krijgen als je de trainer zou pijpen, dan zou dat ook heel fout zijn. Ook als je boven de 18 jaar bent.
Ja, het topic escaleert nu een beetje uit de hand. Ruis komt door wat info die Ootje hier post; we wachten nog op haar verduidelijking.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:42 schreef Eikenbomen het volgende:
[..]
Wacht even: wordt Ewbank ook genoemd in deze ellende?
Echt, de hypocritie... dat sommige meiden ertoe bereid zijn omdat ze graag genoeg willen, maakt het nog niet ok...quote:Op zondag 16 januari 2022 18:42 schreef Momo het volgende:
Schijnbaar zien sommige mensen het anders omdat het meiden zijn. Maar als je talentvolle voetballer alleen een contract bij bijvoorbeeld Liverpool of PSG zou krijgen als je de trainer zou pijpen, dan zou dat ook heel fout zijn. Ook als je boven de 18 jaar bent.
Ik vind het 'citeren' van dit filmpje om te bewijzen dat Anouk machtsmisbruik oké vindt niet zo snugger. Het is toch duidelijk dat ze het niet aanmoedigt of goedkeurt. Ze stelt in feite: mensen zeggen dat je 'bij jezelf moet blijven,' maar daar red je het in dit vak doorgaans niet mee. Je redt het wel als je een masker opzet, imiteert, over lijken gaat, je omhoog neukt.quote:
Van de laatste vraag ik mij af of hij zelf ook niet helemaal netjes is. Vind hem zo nep lief overkomen. Maar ik kan het mis hebben.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:47 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik wacht eigenlijk op een reactie van Gordon (heeft regelmatig z’n woordje wel klaar) alsook van Wendy (die slappe story telt niet) en Galjaard.
Ik verwacht dat zij ook veel skeletten in hun kast hebben (Wendy & Galjaard). Staat dan misschien los hiervan maar Galjaard was toch ook op een bepaalde manier betrokken bij De Molletjes?
Ook hoop ik nog dat Ewbank ooit komt opduiken. Die zat zo diep met Borsato dat ik me niet kan voorstellen dat die niet weet heeft gehad van Marco’s creepy handjes. Al is dat misschien voor het #Borsatoo-topic.
Wie? Borsato of Iewbank? Van beiden denk ik namelijk dat het viespeuken zijn.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:50 schreef Eikenbomen het volgende:
[..]
Van de laatste vraag ik mij af of hij zelf ook niet helemaal netjes is. Vind hem zo nep lief overkomen. Maar ik kan het mis hebben.
En die krijgt dan zijn eigen gate.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:52 schreef DKUp het volgende:
Verhalen over Ewbank volgen nog wel een keer.
En die gatenaam laat dan níet zo lang op zich wachten,quote:
Ik maak die gate niet aan, no wayquote:Op zondag 16 januari 2022 18:54 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
En die gatenaam laat dan níet zo lang op zich wachten,.
En die kan zomaar eenzijdig vertrekken? Heeft geen contractuele afspraken oid? Als het haar niet bevalt stapt ze zo op. Of is dit slechts een masker waar ze het in dat twitter filmpje over heeft.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:54 schreef quirina het volgende:
Mooi! Ik hoopte al dat Anouk zich uit zou spreken.
HULDE!
Iewbank hoeft niet zo lastig te zijn,quote:
Als Maan echt de constante factor is, opteer ik voor maanzaadgate.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:54 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
En die gatenaam laat dan níet zo lang op zich wachten,.
Delen mag altijd!quote:Op zondag 16 januari 2022 18:55 schreef letmehearyouscream het volgende:
Is er behoefte aan een samenvatting van een premium-artikel over Jeroen en Linda of is die al ergens gedeeld? (Telegraaf 18:30)
Zet alles dan gewoon ff op een rijtje hier.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:23 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Jeroen heeft ook al een seksbunker in de tuin.
Ga je juicen?quote:Op zondag 16 januari 2022 18:55 schreef letmehearyouscream het volgende:
Is er behoefte aan een samenvatting van een premium-artikel over Jeroen en Linda of is die al ergens gedeeld? (Telegraaf 18:30)
Ze weet natuurlijk ook wel dat TVOH niet terugkeert, dus ze kan dit vrijblijvend roepen.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:55 schreef Tengano het volgende:
[..]
En die kan zomaar eenzijdig vertrekken? Heeft geen contractuele afspraken oid? Als het haar niet bevalt stapt ze zo op. Of is dit slechts een masker waar ze het in dat twitter filmpje over heeft.
Anouk heeft ook idd een clausule in haar contract, maar ik denk niet dat die zich daar druk om maakt.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:55 schreef Tengano het volgende:
[..]
En die kan zomaar eenzijdig vertrekken? Heeft geen contractuele afspraken oid? Als het haar niet bevalt stapt ze zo op. Of is dit slechts een masker waar ze het in dat twitter filmpje over heeft.
Yes pleasequote:Op zondag 16 januari 2022 18:55 schreef letmehearyouscream het volgende:
Is er behoefte aan een samenvatting van een premium-artikel over Jeroen en Linda of is die al ergens gedeeld? (Telegraaf 18:30)
Gezien de omstandigheden denk ik dat ze wel onder haar contract uit kan komen.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:55 schreef Tengano het volgende:
[..]
En die kan zomaar eenzijdig vertrekken? Heeft geen contractuele afspraken oid? Als het haar niet bevalt stapt ze zo op. Of is dit slechts een masker waar ze het in dat twitter filmpje over heeft.
Gevlucht naar het buitenland GENOTquote:Op zondag 16 januari 2022 18:55 schreef letmehearyouscream het volgende:
Is er behoefte aan een samenvatting van een premium-artikel over Jeroen en Linda of is die al ergens gedeeld? (Telegraaf 18:30)
Misschien moet ik toch ook eens een abo overwegen, maar ik trek haar zo slechtquote:Op zondag 16 januari 2022 18:59 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
De telegram groep van Yvonne a ¤10,- per maand. Die had een tweede video.
Doei en dan straks Yvonne in mijn nek. De rest was ook niet zo interessant, Marco die een deelneemster thuis in de nacht lastigvalt.quote:Op zondag 16 januari 2022 18:56 schreef Poefbank het volgende:
[..]
Zet alles dan gewoon ff op een rijtje hier.
Ze lurkt in die video’s niet aan die beker, dat scheelt veel.quote:Op zondag 16 januari 2022 19:00 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Misschien moet ik toch ook eens een abo overwegen, maar ik trek haar zo slecht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |