Nee hoor, genoeg reacties gehadquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:51 schreef exode het volgende:
Wij hebben 0 PMD zakken, ik gooi het meestal gewoon los in de container.
Balen trouwens SQ van de opvang, die sneeuwde even onder door alle afval zakken.
Niet ZO'N grote, neequote:Op donderdag 13 januari 2022 15:53 schreef SQ het volgende:
[..]
Nee hoor, genoeg reacties gehad![]()
Wij hebben geen PMD container en dat de zakken groter zijn dan mijn prullenbak is niet storend, dat zie je toch niet aan de buitenkant![]()
Ik zou wel een PMD container willen maar gezien we hier al een rest, GFT en papiercontainer hebben staan de meesten daar niet om te springen, niet iedereen heeft natuurlijk een grote tuin
Wij hebben 1 gft container, 1 pmd container en 1 papier container ook wel bekend als de schuur.quote:Op donderdag 13 januari 2022 15:53 schreef SQ het volgende:
[..]
Nee hoor, genoeg reacties gehad![]()
Wij hebben geen PMD container en dat de zakken groter zijn dan mijn prullenbak is niet storend, dat zie je toch niet aan de buitenkant![]()
Ik zou wel een PMD container willen maar gezien we hier al een rest, GFT en papiercontainer hebben staan de meesten daar niet om te springen, niet iedereen heeft natuurlijk een grote tuin
Joh, die bestaat nog steeds! Ik haal er veel parfumsamples en kattensnoepjes enzo wegquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:48 schreef SQ het volgende:
vroeger, in de begindagen van internet toen je nog de blitz kon maken met HTML skillz, had je Gratiz.nl, een site waar linkjes stonden naar allerhande gratis spullen. Zoals gratis visitekaartjes en gratis proefpakketjes vanTena en gratis macaronimix om uit te proberen. Als echte schrale student keek ik daar elke dag op en bestelde alle gratis dingen die je maar kon bedenken
Ja nee maar de magie is er nu wel af voor mequote:Op donderdag 13 januari 2022 16:02 schreef Declan-Harp het volgende:
[..]
Joh, die bestaat nog steeds! Ik haal er veel parfumsamples en kattensnoepjes enzo weg
Dit inderdaad. Ik doe amper boodschappen bij de supermarkt en ga er niet speciaal met zakken PMD heen fietsen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 15:58 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Niet ZO'N grote, nee![]()
Ik zou willen dat PMD überhaupt opgehaald werd hier... of dat nou in een container is of in zakken maakt me dan weer niet uit. Naar zo'n verzamelcontainer bij een supermarkt brengen is wat mij weerhoudt om te scheiden
Deze heeft mijn zoon. Die zijn zelfs zo cool dat er een app bij zit waar je persoonlijke teksten of plaatjes kunt invoeren die gesynct worden naar je schoen. Hij ging in december o.a. met 'merry x-mas' op zijn schoen naar school.quote:Op donderdag 13 januari 2022 14:00 schreef Phaidra het volgende:
Psst, er bestaan ook lichtjesschoenen met usb-oplaadmogelijkheid.
Zijn die er ook in maat 40? (not asking for a friend)quote:Op donderdag 13 januari 2022 16:09 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Deze heeft mijn zoon. Die zijn zelfs zo cool dat er een app bij zit waar je persoonlijke teksten of plaatjes kunt invoeren die gesynct worden naar je schoen. Hij ging in december o.a. met 'merry x-mas' op zijn schoen naar school.ja ik ben een nerd...
Deze kun je best hebben denk.quote:Op donderdag 13 januari 2022 16:10 schreef exode het volgende:
[..]
Zijn die er ook in maat 40? (not asking for a friend)
AH heeft dat bij ons wel dermate aangepast op onze bestelgeschiedenis dat het vrijwel altijd producten zijn die we gebruiken. En tijdens het bestellen kan ik ze anders uitvinken zodat we het niet krijgen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 16:04 schreef SQ het volgende:
[..]
Ja nee maar de magie is er nu wel af voor me
Nu wil ik juist zo min mogelijk spullen. Die ongevraagde promotietroep bij de boodschappen ook altijd."Haver-kookroom" echt nee, ga weg.
Welke tekst?quote:Op donderdag 13 januari 2022 16:10 schreef exode het volgende:
[..]
Zijn die er ook in maat 40? (not asking for a friend)
Daar ga ik echt de blits mee maken hier in het dorp, kan niet anders.quote:Op donderdag 13 januari 2022 16:15 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Deze kun je best hebben denk.
https://www.amazon.nl/dp/(...)S24EPFBSRZ6TFB?psc=1
Zolang ik niet per zak betaal, gaat er gewoon een halve zak aan de straat op de ophaaldag.quote:Op donderdag 13 januari 2022 16:47 schreef Nizno het volgende:
Met zo'n TT verwachte ik idd in SOP te zitten.
Ik heb hier ongeveer 20 zakken voor de PMD, ze halen hier twee keer per maand op, maar ik heb vaak maar 1 zak per maand en om nu half lege zakken bij de weg te zetten vind ik ook weer een nogo
ik betaal niet per zak maar vind het dan weer verspilling om een halve zak bij de weg te zetten. Doe mn best al in de winkels om zo weinig mogelijk plastic te hebben en dan wel een extra zak er neer zetten omdat het kan? neh.. die extra twee weken staat die zak me niet in de wegquote:Op donderdag 13 januari 2022 16:56 schreef Hupje het volgende:
[..]
Zolang ik niet per zak betaal, gaat er gewoon een halve zak aan de straat op de ophaaldag.
jups.quote:Op donderdag 13 januari 2022 17:02 schreef _NIKKI_ het volgende:
Wordt PMD bij jullie gewoon opgehaald? Wij moeten dat toch echt zelf naar een PMD bak brengen.
die zakken leverde ik altijd in bij de Jumbo aangezien die daar 5ct statiegeld op gaven terwijl ik bij de AH maar 1ct betaalde.quote:Op donderdag 13 januari 2022 17:02 schreef _NIKKI_ het volgende:
Voor de statistieken: wij hebben gemiddeld een stuk of 3-4 plastic zakken vol. Ik gebruik daar de zakken voor die we altijd bij onze AH bestelling krijgen, want we krijgen geen PMD zakken uitgereikt van de gemeente. Het zijn dus geen enorm grote zakken.
We hebben al heel lang een PMD container. Kwam er pas een paar weken geleden achter dat er bij het winkelcentrum een PMD bak staat. Ben er wel blij mee, zou niet weten waar ik het zou moeten opslaan anders.quote:Op donderdag 13 januari 2022 17:02 schreef _NIKKI_ het volgende:
Wordt PMD bij jullie gewoon opgehaald?Wij moeten dat toch echt zelf naar een PMD bak brengen.
Voor de statistieken: wij hebben gemiddeld een stuk of 3-4 plastic zakken vol. Ik gebruik daar de zakken voor die we altijd bij onze AH bestelling krijgen, want we krijgen geen PMD zakken uitgereikt van de gemeente. Het zijn dus geen enorm grote zakken.
Je kunt ze hier ophalen bij het gemeentehuis (andere plaats, 5 min met de auto) of het gemeenschapshuis (waar ik vrijwel nooit kom en wat in de lockdown gesloten is). Ook zo lekker handigquote:Op donderdag 13 januari 2022 15:46 schreef SQ het volgende:
Hier kun je gratis PMD zakken meepakken in de winkel.
En omdat ze gratis zijn heb ik er dus wel duizend. Voor elk vliegtuig eentje.
De doelstellingen voor glas worden al jaren niet gehaald en daar zijn meerdere rechtszaken om gevoerd, dat zou er wat mee te maken kunnen hebbenquote:Op donderdag 13 januari 2022 17:21 schreef Nijna het volgende:
En we hebben sinds eind vorig jaar overal in de wijk glasbakken staan. Echt overdreven veel, in mijn optiek. Maar volgens mij willen ze graag dat het afval beter gescheiden wordt.
Die mag je, geanonimiseerd, best delenquote:Op donderdag 13 januari 2022 13:34 schreef SQ het volgende:
heb net een mooie roman geschreven voor de directrice
Bedoel je boterhamzakjes? Want geen idee wat een broodzak is, al helemaal niet een wasbarequote:Op donderdag 13 januari 2022 17:21 schreef Nijna het volgende:
Wij hebben geen zakken PMD, sinds we een container hebben, zijn hier niet meer van die gratis zakken te krijgen.
Ik stop het steeds in de zakken van het brood (ik heb nog geen wasbare broodzakken) en als die vol is dan gaat het in de container.
En we hebben sinds eind vorig jaar overal in de wijk glasbakken staan. Echt overdreven veel, in mijn optiek. Maar volgens mij willen ze graag dat het afval beter gescheiden wordt.
Ik nam het glas altijd mee als ik boodschappen ging doen, maar nu kan ik binnen een minuut bij de glasbak staan. Alleen hebben ze er volgens mij nog gesloten dingen in zitten, dus je kan er nog geen glas in gooien.
Gewoon de zak waar een brood inzit als je het koopt neem ik aanquote:Op donderdag 13 januari 2022 17:59 schreef MaJo het volgende:
[..]
Bedoel je boterhamzakjes? Want geen idee wat een broodzak is, al helemaal niet een wasbare
Ah zoquote:Op donderdag 13 januari 2022 18:00 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Gewoon de zak waar een brood inzit als je het koopt neem ik aan?
quote:Op donderdag 13 januari 2022 18:05 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ah zoIk zit veel te moeilijk te denken
Maar hoezo een wasbare, neem je die dan mee naar de bakker
Goed idee met kleine moeite. Die ga ik ook eens kopen!quote:Op donderdag 13 januari 2022 18:44 schreef Clubsoda het volgende:
[..]ik heb drie katoenen zakken waar een heel brood in past. Die overhandig ik de bakker zodat er geen plastic zak om hoeft.
Niets mee gedaan, bedoel je denk ik? Er wordt binnenkort overgestapt op nascheiding. Want zelfs de groenste gemeenteraad kan weinig doen aan de logistieke moeilijkheden van afvalscheiding in historische binnensteden.quote:Op donderdag 13 januari 2022 17:56 schreef MaJo het volgende:
[..]
PMD wordt hier ook nog steeds mee gedaan. Echt, hoe dat kan in een van de groenste gemeentes van Nederland (qua gemeenteraad) snap ik echt niet
Hier in de wijk een hoop van die houten containerbergingen in voortuinen, want 4 containers.quote:Op donderdag 13 januari 2022 17:10 schreef _NIKKI_ het volgende:
4 containers klinkt dan weer niet heel aantrekkelijk eerlijkgezegd. Daar zou ik niet eens fatsoenlijk plek voor hebben in mijn achter tuin. Wij hebben er nu twee; grijs en groen. Papier, PMD, glas etc. moeten we dus zelf wegbrengen.
Mijn zoon is gewoon doorgerold vanuit de peuterpuberteit🙄quote:Op donderdag 13 januari 2022 19:19 schreef Leandra het volgende:
Mijn 11-jarige heeft ineens puistjes, vrijwel instant
Zo even pats boem de puberteit in
Nou ja, pats boem, we hadden al regelmatig van die "doe niet, dat is gênant" momentjes in het openbaar, dus het zat er wel aan te komen
Allerhande kids is op YouTube te vinden. Ik vind niet alle recepten tof, maar er zitten leuke dingen tussen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 20:06 schreef FlyingFish het volgende:
Iemand tips voor een (YouTube)kookprogramma voor jonge kinderen (6 jaar)? En dan niet met alleen koekjes en zoetigheid, maar gewoon normale niet al te ingewikkelde gerechten? Op tv gaat het vaak teveel over competitie ipv over koken, zoals bij Masterchef junior of cupcake cup.
Wow, nooit eerder van gehoord! Wij vriezen alleen al het brood in, kan je het met deze zak ook invriezen?quote:Op donderdag 13 januari 2022 18:44 schreef Clubsoda het volgende:
[..]ik heb drie katoenen zakken waar een heel brood in past. Die overhandig ik de bakker zodat er geen plastic zak om hoeft.
Raar geformuleerd inderdaad, ik bedoel er wordt niets mee gedaanquote:Op donderdag 13 januari 2022 19:00 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Niets mee gedaan, bedoel je denk ik? Er wordt binnenkort overgestapt op nascheiding. Want zelfs de groenste gemeenteraad kan weinig doen aan de logistieke moeilijkheden van afvalscheiding in historische binnensteden.
Ja, juist, het vries fijner in vind ik, minder vaak van die onverwachte droge plekken.quote:Op donderdag 13 januari 2022 20:26 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wow, nooit eerder van gehoord! Wij vriezen alleen al het brood in, kan je het met deze zak ook invriezen?
[..]
Raar geformuleerd inderdaad, ik bedoel er wordt niets mee gedaan
Heb je 24kitchen?quote:Op donderdag 13 januari 2022 20:06 schreef FlyingFish het volgende:
Iemand tips voor een (YouTube)kookprogramma voor jonge kinderen (6 jaar)? En dan niet met alleen koekjes en zoetigheid, maar gewoon normale niet al te ingewikkelde gerechten? Op tv gaat het vaak teveel over competitie ipv over koken, zoals bij Masterchef junior of cupcake cup.
Dan is het zeker het proberen waardquote:Op donderdag 13 januari 2022 20:30 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ja, juist, het vries fijner in vind ik, minder vaak van die onverwachte droge plekken.
Ja, hebben we, maar staat nooit aan. Hebben ze daar wat leuks?quote:
Kleuter vindt het soms best leuk. Geen competitie, gewoon een keuken en vooral keukenapparaten.quote:Op donderdag 13 januari 2022 21:04 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Ja, hebben we, maar staat nooit aan. Hebben ze daar wat leuks?
Allerhande Kids ga ik bekijken! Thanks Tink!
Zo ben ik heel blij met mijn bijenwasdoeken. Scheelt een hoop zakjes en vershoudfoliequote:Op donderdag 13 januari 2022 20:30 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ja, juist, het vries fijner in vind ik, minder vaak van die onverwachte droge plekken.
Dat ziet er fijn uit, ga ik ook eens halen. Vooral aluminiumfolie vind ik altijd zo zonde.quote:Op donderdag 13 januari 2022 22:21 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Zo ben ik heel blij met mijn bijenwasdoeken. Scheelt een hoop zakjes en vershoudfolie
Dit heb ik ook wel een beetje. Zeker als ik op m’n werk zie hoeveel er wordt verbruikt en weggegooid, en alles, ook stapels folders en papier, bloemen/planten en glas, in dezelfde containers. En uiteraard die spullen ook nog in een vuilniszak. 4 van die grote bedrijfscontainers vol per week. En dan zit ik thuis netjes het plastic van de speelgoed verpakking eruit te trekken om het te scheidenquote:Op donderdag 13 januari 2022 23:04 schreef Amsel het volgende:
Ik ben vast een enorme pessimist, maar ik denk dan "wat maken die paar broodzakken nou uit als je ziet wat er allemaal aan afval uit de industrie komt"..
Als iedereen zo denkt veranderd er nooit iets. Ik ben wat dat betreft van het glas is halfvol, als iedereen iets doet maakt dat echt wel (een beetje) verschil. Als we met z’n allen kritischer zijn zal de industrie hopelijk ook volgen.quote:Op donderdag 13 januari 2022 23:04 schreef Amsel het volgende:
Ik ben vast een enorme pessimist, maar ik denk dan "wat maken die paar broodzakken nou uit als je ziet wat er allemaal aan afval uit de industrie komt"..
Wow wat ultiem vetquote:Op donderdag 13 januari 2022 23:49 schreef Leandra het volgende:
OMGWTFBBQ?!!
Kijk nou dan.... het bestaat al, is nog vies duur (en dat is dat niet eens het duurste model), maar dit ga ik gewoon nog meemaken..... niks grote TV meer voor of aan de muur, gewoon een klein kastje dat het allemaal maar op de muur lasert
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja, gruwelijk gaaf hè.... en dan te bedenken dat het zomaar zo kan zijn dat we over 20 jaar allemaal zo'n ding hebben, en dat er dan soms op FOK! nog iemand zit te zeiksnorren over mensen met een uitkering die wel een laserbeamer hebbenquote:
Op die bovenste foto krijg ik wel heel erg het gevoel van een groepje mensen dat helaas op de 1e rij van een bioscoop zit en met een pijnlijke nek weer vertrekt na afloop van de film.quote:Op donderdag 13 januari 2022 23:49 schreef Leandra het volgende:
OMGWTFBBQ?!!
Kijk nou dan.... het bestaat al, is nog vies duur (en dat is dat niet eens het duurste model), maar dit ga ik gewoon nog meemaken..... niks grote TV meer voor of aan de muur, gewoon een klein kastje dat het allemaal maar op de muur lasert
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Volgens mij neemt @Seven. ook een beamer.quote:Op donderdag 13 januari 2022 23:49 schreef Leandra het volgende:
OMGWTFBBQ?!!
Kijk nou dan.... het bestaat al, is nog vies duur (en dat is dat niet eens het duurste model), maar dit ga ik gewoon nog meemaken..... niks grote TV meer voor of aan de muur, gewoon een klein kastje dat het allemaal maar op de muur lasert
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Sjaak gaat al jaren overwegend in joggingbroek naar school. Hij vindt het fijner zitten. Dikke prima, doen we dat toch? Er zijn meer kinderen die dat doen, zag ik.quote:Op donderdag 13 januari 2022 22:09 schreef PKM het volgende:
[..]
Kleuter vindt het soms best leuk. Geen competitie, gewoon een keuken en vooral keukenapparaten.![]()
Mijn kind gaat gewoon in joggingbroek naar school hoor, eerste week groep 1. Hij heeft ook jogging jeans liggen maar die zijn eigenlijk net te wijd wat dan gedoe oplevert.
Gisteren was mijn kleuter nog heel verdrietig met afscheid nemen. Vandaag ging het alweer veel beter.
En zijn gedrag thuis is gemiddeld genomen veel beter te doen, hij loopt niet meer constant de grens op te zoeken.![]()
Nou weg Fokwet!
Precies. Ik heb 1x bij een vriend thuis een filmnacht gehad. Leuk idee, beamer gehuurd enz.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 07:11 schreef lunapuella het volgende:
Leuk zo'n laserkastje, maar dan moet je dus wel altijd een lege witte muur hebben
Mijn zoon heeft dat tot de middelbare school gedaan. En trekt nu als hij niet naar school hoeft nog steeds een joggingbroek aan. Daar heeft echt niemand ooit iets over gezegd.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 07:35 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Sjaak gaat al jaren overwegend in joggingbroek naar school. Hij vindt het fijner zitten. Dikke prima, doen we dat toch? Er zijn meer kinderen die dat doen, zag ik.
Ja precies. Het lijkt me wel lekker dat het wordt opgehaald, maar 4 bakken nemen echt veel ruimte in.quote:Op donderdag 13 januari 2022 17:10 schreef _NIKKI_ het volgende:
4 containers klinkt dan weer niet heel aantrekkelijk eerlijkgezegd. Daar zou ik niet eens fatsoenlijk plek voor hebben in mijn achter tuin. Wij hebben er nu twee; grijs en groen. Papier, PMD, glas etc. moeten we dus zelf wegbrengen.
Tuinbroekjesquote:Op vrijdag 14 januari 2022 09:27 schreef Phaidra het volgende:
Ik had een superschattig oshkosh tuinbroekje in maatje 12-18 maanden geloof ik. Het stond zo leuk. Maar beide kinderen waren geen fan helaas.
Net als jumpsuits. Het moet echt precies passen om mooi te zijn. En met mijn 1m54 is dat nogal een uitdagingquote:Op vrijdag 14 januari 2022 09:28 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Tuinbroekjesdie vind ik altijd zo cute bij kindjes. Ook bij mezelf trouwens maar ze passen nooit mooi
Maat 164 zou toch moeten lukkenquote:Op vrijdag 14 januari 2022 09:35 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Net als jumpsuits. Het moet echt precies passen om mooi te zijn. En met mijn 1m54 is dat nogal een uitdaging.
Soms lukt dat wel ja. Maar alleen als er ruimte is voor moederheupen en in ieder geval een beetje borsten. Ik heb geen cup F ofzo, maar helemaal plat is het toch ook echt nietquote:Op vrijdag 14 januari 2022 09:37 schreef SQ het volgende:
[..]
Maat 164 zou toch moeten lukken
Ik had ook een supertoffe baggy tuinbroek nog van @:Shandaly overgenomen destijds, maar helaas zaten na het vierde kind de gaten echt overal dus die is weg.
Oh ja, dat maakt het niet makkelijker idd. Ik ben lang maar mijn bovenlijf in verhouding ook. Niet zo fijn om de hele dag een cameltoe te hebben.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 09:35 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Net als jumpsuits. Het moet echt precies passen om mooi te zijn. En met mijn 1m54 is dat nogal een uitdaging.
Voor B gingen we vrij snel over op jogging jeans, die vindt ie heerlijk zitten.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 09:22 schreef SQ het volgende:
Ik heb altijd een beetje medelijden met dreumesen en peuters die in jeans moeten van hun ouders
En ik vind het ook eigenlijk wel een beetje raar als mensen zo sterk inspraak willen houden op de kleding die hun kinderen dragen![]()
Kijk, dat het bij het seizoen moet passen snap ik. En dat je niet wil dat je elfjarige dochter in minirok en croptop over het schoolplein flaneert, oke. Dat het schoon moet zijn ook. Maar ik hoef het toch niet mooi te vinden?
quote:Op vrijdag 14 januari 2022 10:28 schreef SQ het volgende:
Ik heb gewoon te veel kinderen. Er is altijd wel ergens gezeik mee
Geef dikke baby maar aan mij danquote:Op vrijdag 14 januari 2022 10:28 schreef SQ het volgende:
Ik heb gewoon te veel kinderen. Er is altijd wel ergens gezeik mee
Je mag er best ff tien dagen mee in Q? Kan ik gewoon werkenquote:Op vrijdag 14 januari 2022 10:31 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Geef dikke baby maar aan mij dan.
Bluhquote:Op vrijdag 14 januari 2022 10:22 schreef SQ het volgende:
eennnnn de baby mag in Q. Hebben de eerste week na de vakantie net niet volgemaakt![]()
Wanneer gaan we hier nou toch mee stoppen. Dit is toch niet houdbaar
quote:Op vrijdag 14 januari 2022 10:33 schreef SQ het volgende:
[..]
Je mag er best ff tien dagen mee in Q? Kan ik gewoon werken
Jup, eerst was het 1 juf en hoefde niemand iets te doen maar ineens hebben ze het over een uitbraak. Dus ik ben benieuwd! Misschien gaan we het dan eindelijk krijgen!quote:Op vrijdag 14 januari 2022 11:05 schreef exode het volgende:
Nee, wat ontzettend balen SQ! Besmettingen bij de opvang?
Als jij het krijgt zijn we echt doomed he, dan krijgen we het allemaal.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 11:07 schreef SQ het volgende:
[..]
Jup, eerst was het 1 juf en hoefde niemand iets te doen maar ineens hebben ze het over een uitbraak. Dus ik ben benieuwd! Misschien gaan we het dan eindelijk krijgen!
jij hebt het allang gehad, jij mag sowieso niet zeuren.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 11:08 schreef exode het volgende:
[..]
Als jij het krijgt zijn we echt doomed he, dan krijgen we het allemaal.
Ik was gewoon de hele aanleiding. Patient 0 eat your heart out.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 11:10 schreef SQ het volgende:
[..]
jij hebt het allang gehad, jij mag sowieso niet zeuren.
Nou ja dat laatste dus. Voor 99% van de mensen verloopt Covid momenteel als een verkoudheid.quote:Op vrijdag 14 januari 2022 11:25 schreef FlyingFish het volgende:
Ik ben zelf tot ergens in groep 7 veel in joggingsbroek naar school gegaan, meestal zelfs een heel pak in lelijke felle kleuren, merkloos. Comfort >> uiterlijk bij kinderkleding en mijn ouders konden zich er niet druk om maken. Ik stuur mijn kinderen richting normale kleding op schooldagen, maar ze zijn ook regelmatig met joggingsbroeken naar school geweest en uiteindelijk hebben zij zelf de laatste stem. En de noodkleding is sowieso joggingstof.
En mijn moeder heeft sinds mijn 10e ofzo roze/paars haar en ik heb jaren in haar auto gereden met zebra strepen er op en roze gordijntjes er in. Nastaren doet me dus niet zoveel
Wat een gedoe weer SQ. Hier ook een juf met corona nu. Woensdag viel al uit (vanwege quarantaine), en waarschijnlijk volgende week dinsdag en woensdag ook. Ik merk dat ik nu ook begin te neigen naar ‘laat ons allemaal nu maar even ziek worden, dan zijn we voorlopig van dat gedoe af’. Vooral omdat vrijwel iedereen een dag een beetje ziek was in mijn omgeving.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |